Skocz do zawartości
oloweq

Creative Muvo Tx Fm 512mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.. Wczoraj stalem sie szczesliwym posiadaczem tego cudenka.. Wszystko bylo ladnie i pieknie az do czasu kiedy chcialem posluchac plikow *wma mojego ulubionego wykonawcy (skopiowane z oryginalnej plyty!). Kolo nazwy utworu wyswietlony jest czarny kwadracik (stop?!) i nic sie nie dzieje.. i tak jest z cala plyta.. :(

Jezeli masz podobny lub taki sam odtwarzacz i wiesz o co chodzi, prosze o pomoc.. :)

 

PS. Nawet usuwanie i ponowne kopiowanie na odwarzacz nie pomaga, a ja podejrzewam ze cos namieszalem w pierwszych 15min. obslugiwania MuVo : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zaladuj nowy firmware z www.creative.com

ja jeszcze nie sprawdzalem wma, ale raczej powinno normalnie chodzic

a czym zrippowales?

Edytowane przez qba_sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczepie sie, bo nie chce tworzyc nowego tematu. Mam Samunga YP-55H tez obsluguje *wma ale jeszcze nie wgrywalem, musze sprawdzic. Czy do mojego playerka jest jakis nowszy firmware??ten co mam grany to 1.51, i co daje wgranie nowego firmwara??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wma mają coś w stylu zabezpieczenia.. o ile dobrze wyczytałem z instrukcji creativa... musisz uzyc w tym celu programó dołączonych na cd.. i POCZYTAĆ INSTRUKCJE OSTATNIEJ POSŁUGI... do playerka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem, posiadam odtwarzacz mp3 Creative MuVo 512 TX z radiem i nie wiem jak zrobić upgrade firmware, cały czas wyskakuje jakiśbłąd ;/

Może wie ktośjak to zrobić a jeszcze lepiej jak ktoś już to robił i mi podpowie co robie źle .

Z góry dzięki.

 

 

P.S Wiem ze jest instrukcja na stronie producenta ale nie za dobrze u mnie z angielskim ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...