Skocz do zawartości
Polaros

Komp Umarł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Jestem troszkę poddenerwowany :)

Wczoraj do poźna w nocy robiłem projekt do firmy. Wyłączyłem kompa i poszedłem spać. Rano odpalam czarny ekran i po 15 sekundach syrena jak by sie procek przegrzał. Reset biosu - komp uruchamia sie na 5 sek potem sam sie wyłacza

Ponowny reset biosu komp załacza sie black screen i zadnych piskow.

Nie zdazylem dalej sie pobawić

Moze ktos ma jakieś sugestie bo dzisiaj znowu mam cos konczyc w domu a bez kompa ani rusz.

Dzieki wielkie za jakąkolwiek pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Okazało się że kość pamięci padła. Porzycz od kogoś pamięć i sprawdź albo zanieś swoją do kumpla i też sprawdź. Ja miałem dwie kości pamięci i wystarczyło jak wyjąłem tą zepsutą. Jeżeli pamięci będą ok to tak samo zrób z innymi podzespołami komputera.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja też miałem podobny problem okazało się że to pamięć.Rozbebeszyłem kompa na części drobne i zaczełem wszystko sprawdzać po kolei i okazało się że to właśnie pamięć,zrób podobnie jak ja i napewno dojdziesz co się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wiatrak na procesorze padl, albo ma za malo obrotow a w biosie jest zabezpieczenie??

jezeli piszczy to proc powinien byc w porzadku, ew. ta pamiec, tylko wtedy raczej nie powinien sie sam wylaczac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wentyl chodzil kurzu specjalnie tez na nim nie ma

Jedną kość rano wyciagnałem i nic ( moze ta zwalona została ) no nic pamiecisa na gwarnacji wiec nie bedzie problemu jezeli to to . Gorzej jezeli to plyta lub proc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wentyl chodzil kurzu specjalnie tez na nim nie ma

Jedną kość rano wyciagnałem i nic ( moze ta zwalona została ) no nic pamiecisa na gwarnacji wiec nie bedzie problemu jezeli to to . Gorzej jezeli to plyta lub proc :/

1425713[/snapback]

No to weż teraz wyjmij tą co została i zamień z tą co wyjąłeś.A tak swoją drogą to może zasilacz ci padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...