Skocz do zawartości
unnamed

Jaki wybrać lakier przewodzący do odblokowania mnożnika XP ?

Rekomendowane odpowiedzi

idziesz do sklepu elektronicznego i prosisz o lakier przewodzący do łączenia ścieżek na płytkach drukowanych. mnie to kosztowało 5 zł a zamalował bym tym ze ze 100 procków. Całośc pomyka mi już 6 miesięcy i wsio działa spoko :) - czasami można dostać takie pisaki z lakierem - wtedy sprawa jest banalna i nie trzeba się bawić igłami i tasmą by nie zamaziać mostków - widziałem to to po 45 zeta - ale wprawna ręka i igła i za 5 zeta zrobi w 15 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem lakier Electon 40 AC na bazie srebra(ten z 4maxa), koszt - 23 zl.

A pozniej maskowanie tasma klejaca poszczegolnych mostkow... dokladnie tak samo jak na filmie z Tom's Hardware... Pierwszy raz nie ruszylo ale potraktowalem to jeszcze benzyna zeby zmiejszyc objetosc polaczen (tylko uwaga bo ten lakier jest na akrylu i strrrasznie ciezko to schodzi, zeby calokowicie to zmyc to chyba tylko aceton) po tym zabiegu lakier jakby wyszczuplal i byly juz duze odleglosci pomiedzy laczeniami.. i mam to juz ze 3 m-c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tłuczone na miliony sposobów(nawet przeze mnie ostatnio)--TEMAT JEST WSZEDZIE!!!!!FaQ--inne posty, moje spiderMana ....wszystkich

Prosiłbym o zablokowanie tematu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...