Skocz do zawartości
Sid

Superkonto Graffiti -> Pko Inteligo

Rekomendowane odpowiedzi

Eloł ;)

 

Mam już 2 czy 3 lata superkonto graffiti. Ale brakuje mi troche dostepu do konta przez neta. W związku z tym z tego co wyczytałem moge skorzystac z usług PKO Inteligo. Wiem że kiedyś w Inteligo się płaciło za karty, miesięczne abonamenty, bla bla bla..... I patrzę na cennik a tam:

 

2. Opłata za prowadzenie konta[1] Miesięcznie:

Opłaty dla konta z średnim miesięcznym saldem do 99,99 PLN 4,99 PLN

Opłaty dla konta ze średnim miesięcznym saldem 100,00 – 49 999,99 PLN 0 PLN

Opłaty dla konta ze średnim miesięcznym saldem od 50 000,00 PLN 0 PLN

 

Czegoś nie rozumiem - co oznacza "konto ze średnim miesięcznym saldem"? Srednia salda z wszystkich dni? Wpłaty same mają być 99,99?

 

Kolejne moje pytanie - jaką wetdy miałbym kartę? Tą co teraz mam - Graffiti czy musiałbym mieć tą nową Inteligo (1zł miesięcznie) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ile średnio będziesz miał środków na koncie - czyli jak masz śrdnio powyżej 99.99 to nie płacisz nic za obsługę konat i zostaje opłata chyba 1 zł za kartę. A z kartą to najlepiej zadzwoń na darmową infolinie i zapewne przemiły konsultant ci odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze jak przez caly miesiac(kazdego dnia) na koncie bedzie wiecej niz 99zl to nie placisz za prowadzenie

a co do karty to dostaniesz nowa z Inteligo a stara bedziesz musial oddac jak bedziesz rezygnowal z graffiti (ale z tego co wiem tam za prowadzenie bylo miesiecznie 1zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się tylko pojawiła możliwość zmiany zwykłego konta na inteligo to nie proponowali ci za 50gr miesiecznie bez różnicy jakie saldo??? A dla zwykłych superkont abonament był 2 zł. Karty nie trzeba było zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid, nie mieszaj. Usługa PKO Inteligo a Inteligo, to są zupełnie różne sprawy.

 

PKO Inteligo - internetowy kanał dostępu do klasycznego ROR'u, założonego w PKO.

Inteligo - rachunek w pełni wirytualny.

 

Wiem, że jest to trochę pokręcone, ale po przejęciu Inteligo, PKO postanowiło wykorzystać markę tego wirytualnego banku do promocji internetowego dostępu do zwykłych rachunków. I stąd taka nieco myląca nazwa usługi.

 

Opłaty, które podałeś dotyczą wyłącznie Inteligo.

Natomiast usługa PKO Inteligo, kosztuje 2 złocisze miesięcznie dla standardowych posiadaczy ROR'u.

Jak napisałeś, jesteś posiadaczem Graffiti, czyli subkonta na rachunku Twoich rodziców. Jako osoba niepełnoletnia nie możesz założyć w PKO samodzielnego rachunku, czyli odpada Ci Inteligo. Pozostaje Ci jedynie PKO Inteligo. Dodatkową umowę na dostęp internetowy muszą podpisać rodzice. Karty zostają te same, czyli w Twoim przypadku darmowe. Nie wiem jak jest z opłatami dla graffitowców, ale mogę się dowiedzieć.

Z tym, że dopiero w poniedziałek, dzisiaj wyjeżdżam służbowo i będę nieco oddalony od wiarygodnych źródeł informacji i od NET'u. A że wiem dobrze, co może może nawymyślać panienka z okienka lub "niesamowicie miła" pani z infolinii i jaki szum w głowie wprowadzić, radzę Ci poczekać na moje info. Po weekendzie postaram się wszystkiego wywiedzieć dokładnie.

Pozdrówka

Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaty, które podałeś dotyczą wyłącznie Inteligo.

Natomiast usługa PKO Inteligo, kosztuje 2 złocisze miesięcznie dla standardowych posiadaczy ROR'u.

Jak napisałeś, jesteś posiadaczem Graffiti, czyli subkonta na rachunku Twoich rodziców. Jako osoba niepełnoletnia nie możesz założyć w PKO samodzielnego rachunku, czyli odpada Ci Inteligo. Pozostaje Ci jedynie PKO Inteligo. Dodatkową umowę na dostęp internetowy muszą podpisać rodzice. Karty zostają te same, czyli w Twoim przypadku darmowe. Nie wiem jak jest z opłatami dla graffitowców, ale mogę się dowiedzieć.

Z tym, że dopiero w poniedziałek, dzisiaj wyjeżdżam służbowo i będę nieco oddalony od wiarygodnych źródeł informacji i od NET'u. A że wiem dobrze, co może może nawymyślać panienka z okienka lub "niesamowicie miła" pani z infolinii i jaki szum w głowie wprowadzić, radzę Ci poczekać na moje info. Po weekendzie postaram się wszystkiego wywiedzieć dokładnie.

Pozdrówka

Sikor

1429110[/snapback]

Poczekam, poczekam ;) Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłata za dostęp do rachunku poprzez internet dla graffitowców wynosi 0,50 PLN miesięcznie.

Do podpisania umowy na usługę PKO Inteligo będziesz musiał się pofatygować do oddziału prowadzącego rachunek razem z Mamą, albo Tatą, w zależności od tego, które z nich jest właścicielem rachunku podstawowego, do którego jest podpięte Superkonto Graffiti. Jeżeli jest to ich rachunek wspólny wystarczy jedno z Twoich Rodziców.

Otrzymasz na miejscu kartę kodów jednorazowych, regulamin, opis usługi i takie tam ciach!ły. Kolejne karty kodów będziesz sobie zamawiał już przez internet lub telofon poprzez infolinię.

Tak jak pisałem wcześniej, nowej karty płatniczej nie będziesz musiał wyrabiać.

Pozostałe opłaty bez zmian. Jedyne co masz na plus, to darmowe przelewy wykonywane drogą elektroniczną. Do kiedy, nie wiem. Na razie, na rozruchu usługi są promocyjnie darmowe. Jednak nawet jeżeli zostanie wprowadzona opłata, będzie ona znacząco niższa niż opłata za przelew wykonany w okienku bankowym.

 

 

Od jakiegoś roku jest możliwe otwarcie samodzielnego rachunku Superkonto Graffiti, bez powiązania z kontem rodziców lub przedstawicieli ustawowych. Niemniej nawet w przypadku posiadania takiego rachunku, każda umowa musi być podpisana przez rodziców/przedstawicieli ustawowych.

Pozdrówka

Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki ;) Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ;] Tak ze dwa tuziny ;)

1437756[/snapback]

No problem. Informacja miała być, co prawda, w poniedziałek, ale moje źródło informacji (całkiem fajne źródło, nie powiem :-P ) było zajęte "niesłychanie ważnymi sprawami". Jak znam życie i firmę, została napadnięta przez stadko upierdliwych klientów. :-P

 

 

BTW, pokręciło Cię :?: 8O A po co mi pełny skład reprezentacji piłkarskiej :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...