Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

No dokladnie Wrazenia z gry na PSP swietne 1 gierka: Medevil taka sobie calkiem fajnie wygladala (bonusowe gierki byly niezle :D ) 2 gierka: Vipeout - swietna gierka [; szybciutka, emocjonujaca i wygladal chyba lepeij od ME acz kolwiek narazie to nie osiagalne dla mnie...

 

P.S.W EMPIKU konsolka kosztowala 1099 a w MM 1149 :/ - Empik od kad pamietal bym zawsze drozszy a tu prosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie Wrazenia z gry na PSP swietne 1 gierka: Medevil taka sobie calkiem fajnie wygladala (bonusowe gierki byly niezle :D ) 2 gierka: Vipeout - swietna gierka [; szybciutka, emocjonujaca i wygladal chyba lepeij od ME acz kolwiek narazie to nie osiagalne dla mnie...

 

P.S.W EMPIKU konsolka kosztowala 1099 a w MM 1149  :/ - Empik od kad pamietal bym zawsze drozszy a tu prosze :D

1628009[/snapback]

Medevil wyglada fajnie aczkolwiek na kolana nie rzuca !! A jezeli chodzi o Vipeout to juz wogole inna sprawa. Gierka bardzo fajna , emocjonujaca , z ladna graficzka !! A jezeli chodzi o ceny w Empiku i MM to sie pewnie niedlugo okaze ze w MM cena zacznie lekko i powoli spadac a w Empiku bedzie ciagle wynosila 1099zl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co jest najlepsze (mam nadzieje oczywiście), że sony może też nas zaskoczyć ceną ps3:))))))) Bo skoro taką maszynke wypuszcza za 1000zł to i moze kolejny plejek bedzie w rozsądnej cenie

1629909[/snapback]

Szczerze wątpie. Skoro ma być blue-ray i HD-TV to cena nie będzie mała, co w sumie mnie nie dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpie. Skoro ma być blue-ray i HD-TV to cena nie będzie mała, co w sumie mnie nie dziwi.

1630313[/snapback]

Jemu chodzi o to, ze cena bedzie taka sama jak w innych krajach, a nie na dzień dobry +1000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o to, ze cena bedzie taka sama jak w innych krajach, a nie na dzień dobry +1000 zł

1630437[/snapback]

Wydaje mi sie jednak , ze niestety bedzie to +1000 na dzien dobry !!! Takie sa polskie realia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie jednak , ze niestety bedzie to +1000 na dzien dobry !!!  Takie sa polskie realia :/

1630608[/snapback]

Uzasadnij niby... dlaczego???

 

Albo inaczej...

 

uzasadnij mi dlacze realia polskie z 2000 roku = Realia Polski z 2005 roku gdy PL jest w UE i najnowsza konsola SONY w dniu premiery ma taką samą cene jak w innych krajach UE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnij niby... dlaczego???

 

Albo inaczej...

 

uzasadnij mi dlacze realia polskie z 2000 roku = Realia Polski z 2005 roku gdy PL jest w UE i najnowsza konsola SONY w dniu premiery ma taką samą cene jak w innych krajach UE?

1630976[/snapback]

Ja nie mowie , ze tak bedzie napewno. Rzeczywiscie nie pomyslalem o tym ze jestesmy w UE i mozliwe ze cena bedzie taka sama !!!! Moj blad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej u nas kupic sie nie oplaca bo mozna ze stanow sciagnac sobie za 200$ + wysylka jakies 20$ ....

1634045[/snapback]

No i co? Standard Pack'a? Filmy na UMD tez bedziesz ze stanów ściągał? A jak wprowadzą nowy firmware z odpowiednia funkcją, to gry tez? Sory, ja wole nie ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej u nas kupic sie nie oplaca bo mozna ze stanow sciagnac sobie za 200$ + wysylka jakies 20$ ...

1634145[/snapback]

 

hmmm... czy ja wiem 'Snejk' ma racje Standard Pack !! filmy !! no i kto wie czy nei gry !! a wszystko to po to zeby zaoszczedzic ~400zl - tez wola bym nie ryzykwoac , aaa po 2 ciekawe ile by trwala taka przesylka - jak bys trafil na statek to ze 3 do 6 tyg jak nie wiecej :D

Teraz jak jestemy juz w UE to jest cakliem niezle tylko zarobki polakow sa jescze nie takie jak sa na zachodzie :( no ale pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie jaka wersje wybrac. Jak bede mial japońca to wszystkie euro filmy i inne dodatkowe pierodły beda wpsolpracowaly z moja konsolka?

Slyszalem tez jakies dziwne historie, ze japonski panel LCD sharpa niby ok ale czesto martwe piksele sie pokazuja. aha no i czy gwarancja obejmuje martwe piksele ?

Edytowane przez PoGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie jaka wersje wybrac. Jak bede mial japońca to wszystkie euro filmy i inne dodatkowe pierodły beda wpsolpracowaly z moja konsolka?

Slyszalem tez jakies dziwne historie, ze japonski panel LCD sharpa niby ok ale czesto martwe piksele sie pokazuja. aha no i czy gwarancja obejmuje martwe piksele ?

1634662[/snapback]

...no ale po co kupowac jakiegos japonca i miec pozniej problemy u nas juz jest przecie kilka ladnych dni i jak poszukasz to dostaniesz moze nawet za mniej niz 1000zl [;

(nie wiem ile kosztuje japoniec) ale bym nie ryzykwoal...

 

a co do gwarancji to musi obowiazywac - jest to wada uzadzenia <:

 

====

 

a tu prosze link z screenam'i GTA: Liberty City Stories

 

h++p://www.gameonly.pl/?dzial=komentarze&Adzial=newsy&Aid=6951

 

no i poczytajcie komentarze - "5 godzin pracy" psp [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyjaśni mi ktoś pojęcie martwego piksela??

1636066[/snapback]

 

sa to takie male kwadraty (chyba czarne o ile sie nie myle) na ktoroch nie wyswietal sie wogole obraz czyli krotko grasz sobie na PSP w Burnouta i po srodku masz kilak czrnych plamek przez ktore nie widac obrazu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was próbował odpalic gry sciagniete z netu :blink: 0czywiscie na wersji europejskiej PSP z oprogramowaniem 2.0.

Edytowane przez Squall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... czy ja wiem 'Snejk' ma racje  Standard Pack !! filmy !! no i kto wie czy nei gry !! a wszystko to po to zeby zaoszczedzic ~400zl - tez wola bym nie ryzykwoac , aaa po 2 ciekawe ile by trwala taka przesylka - jak bys trafil na statek to ze 3 do 6 tyg jak nie wiecej :D

Teraz jak jestemy juz w UE to jest cakliem niezle tylko zarobki polakow sa jescze nie takie jak sa na zachodzie :( no ale pozyjemy zobaczymy.

1634520[/snapback]

Mało tego. Dolicz do tego, że gdy coś sie stanie z konsolą, to ją odsyłasz do serwisu w USA 0_o...

 

i jeszcze coś... PSP ma zasilacz, tzn taki do ładowania akumulatora. Nie działa on w Europie i dodatkowo trzeba miec konwenter, czyli nie dość, ze dochodzi dodatkowe urzadzenie (ktore i tak moze spowodowac przeciązenie) to jeszcze mobilnosc calego zestawu sie zmniejsza bo wiecej bubli trzeba np zabrac na wakacje :F

 

Najwazniejsze - w Polsce wchodzisz do sklepu i mozesz ekran obejrzeć czy mam martwe piksele. W PSP ze stanow raczej tego nie obczaisz ;/

 

sa to takie male kwadraty (chyba czarne o ile sie nie myle) na ktoroch nie wyswietal sie wogole obraz czyli krotko grasz sobie na PSP w Burnouta i po srodku masz kilak czrnych plamek przez ktore nie widac obrazu :P

1636074[/snapback]

Małe sprostowanie ;) Nie muszą być czarne. Czarne to nawet pół biedy by było. Ale wyobraź sobie ciemną, klimatyczną plansze a tu Ci czerwony piksel świeci na ekranie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was próbował odpalic gry sciagniete z netu  :blink: 0czywiscie na wersji europejskiej PSP z oprogramowaniem 2.0.

1636325[/snapback]

Nikt nie probowal bo nikt tu psp nie ma ;) Oprocz syndeya, ale on to malo operatywny jakis sie wydaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srry ze dwa posty sa... Nie wiedzialem gdzie to dac czy tu czy w GRY > WN9

(padlo ze tu - z wyliczanki :D)

 

Na PSP w Japoni wlasnie wyszedl Winning Eleven 9 Czujecie !!!

 

Winning Eleven 9 (PSP, Konami) - 9 / 9 / 9 / 9 - (36/40)

 

Fani wiedza o czym mowie !!! - miec prz sobie swoja ulubiona gierke [; przez caly czas xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie ta konsolka w robocie - dzsiaj z 8 godzin pracy na graniu spedzilem 4 :]

U mnie w Tesco jest teraz w promocji za 998 zl a gry sa po okolo 160 - 170 zl.Gdybym nie musial kupowac nowego monitora to bylaby juz moja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Geant'nie dopadłem PSP....

 

co moge powiedzieć? Krótko

 

Zaczyna się dla mnie czas abstynencji i ogolnego postu. Kazdy grosz do świnki wkladam. Ehhh, te czasy co sie zbierało 1600 zł na PS2 5 lat temu się przypominają...

 

Sprzęt - cudo. Przydałby sie jakiś test na tweak'u np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra od wczoraj mam konsolke w łapach. Kupiłem na allegro japońska wersje za 990zł. Standardowa Value Pack 1000K, software 1.50, a nie 1.51,1.52 czy 2.0 jak w EU ! (wtajemniczeni wiedza o co chodzi :D ). Konsolka, etui, pasek na reke, karta MS duo 32mb, instrukcja w języku japońskim :D (już mam pdf z eng :>), zasiłka z kabelkiem, no i całkiem porzadne słuchwaeczki ze sterowaniem na kablu.. Nie wiem czy przejsciowke daja w standardzie. Ale dostałem przejscie na nasze gniazdka. Natomiast zasilacz jest uniwersalny bo ma od japonskich 110V do 240V. Kwestia tylko kształtu wtyki. Kabelka USB nie ma ale nagle sie okazalo ze idealnie pasuje i dziala kabelek od aparatu sony :-)

Menu bardzo przyjazne, jezyk angielski obecny (jak i jeszcze pare innych).

Nastepne co mi sie rzucilo w oczy to 3 hot pixele :D (nie mylic z dead). Troche mi zajelo czasu za nim je w ogole zauwazylem, poniewaz rozdzielczosc wyswietlacza jest dosc wysoka, punkciuki male, a hot pixele widac tylko na czarnym tle. W ogole nie przeszkadzaja. Choc te dead/hot pixele to jeden z wiekszych mankamentow PSP z tego co czytalem.

Gry swojej wlasnej jeszcze nie mam, czekam az listonosz przyniesie Wipeout Pure ale gralem w "pozyczone od kumpla" :> Lumines Ubisoftu i musze przyznac ze tak zajebistego klonu tetrisa jeszcze nie widzialem. Muza, grafa, przerozne tryby gry. Nie myslalem ze ukladanie klockow moze tak wciagac. Jak widac amatorzy przenosnych konsolek znajda cos klasycznego dla siebie.

Calosc dziala idealnie, superszybko. Wyswietlacz naprawde porzadny, ostrosc i jasnosc jest idealna.

Japonska wersja odtwarza gry USA,EU i JAP (gry jak na razie nie maja blokad regionalnych) oraz filmy EU i JAP.

Mam nadzieje ze bede juz dizs mial WIpeout to sie podziele wrazeniami.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...