Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

i to jest w stanie schłodzic proca?

Powiem tak w emulatorach takich jak Snes9xTtl jest wbudowany czujnik temperatury procka.

Nawet po ustawieniu do 333 mhz procek maksymalnie sie nagrzewa do 35-40 C po 2-3 h grania.Nie wiem czym jest chlodzony ale to calkiem ladny wynik.

Edytowane przez Orly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psp podobno nie miezy temperatury procka tylko bateri!!!

a 333 3a uwazac bo jak konsole tak wlaczona wlozysz do kieszeni na jakis czas to sie moze sfajczyc:)

 

a tak ogolnie to juz nawet niektore gry z 333 fabrycznie kozystaja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo grałem w burnouta i twisted metala. O ile w burnauta grało sie calkiem fajnie , to w twisteda sie nie da grac na psp. Konsolka jest zbyt "niewygodna" do tej gierki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w poniedzialek sprzedalem ( 1.5 1gb ) bo mam chetke na 360-tke a najwiecej gralem w nfsmw oraz z kumplem przez wifi w lumines i tennisa... a w twisteta sie fajnie gra tylko ze 2 osoby to troche malo jak na te plansze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić PSP. Przed zakupem wolałbym spytać się was czy warto.

 

*Więc tak czy ta konsolka nadaje sie na odtwarzacz MP3 (pomijąc rozmiary), czy jest dobra jakość itd.

 

*Czy ściągane filmy Divx i XviD można łatwo przekonwertować i wrzucać na MS? I ile zajmują miejsca?

 

*O co chodzi z firmware w tej konsolki, chodzi mi o to czy trzeba mieć nowy firmware na nowe gry i czy na nowym da sie odpalić gierki z karty. Kupie sobie pewnie jakiś orginały ale widziłem, że na torrencie sa gry mniej orginalne. (w sprawach undegrundowych prosze o PW)

 

*No i cena - ja znalazłem na allegro 750 + 30 przesyłka

http://www.allegro.pl/item102866041_sony_p..._gwarancja.html

 

Wicie gdzie taniej.

 

 

Jeśli wiecie gdzie jakieś bardziej dokładniejsze specyfikacje do możecie podać

 

jeszcze jedno - co z tymi wersjami europejskim i USA - czy gry też trzeba na daną wersje?

 

Za pomoc z góry dzięki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragne przypomniec ze ostatnio sporo na allegro i w sklepach jest konsol z biosem 2.5 którego NIE DA sie downgradowac do 1.5 czyt. nie mozna odpalać "mnie orginalnych" gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie NIE polecam NFS MW. Imo dno.

 

Jednak z czystym sumieniem polece, dosc taniego juz (na allegro) Everybody's Golf. Gierka miazdzy miodnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na razie nie ma Tekkena ani LocoRoco ;)

 

W Polsce strasznie drogie są gry na PSP.

Normalna cena to ok 150 zł dla porównania dodam, że dobra gra na Pc kosztuje ok 100 zł.

Jedyna alternatywa to kupowanie gierek na ebayu gdzie można kupić grę za 10 €

 

[EDIT]

Grał ktoś w Socoma ?

Bo na Hyperze dostał nie najgorszą ocenę :)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce strasznie drogie są gry na PSP.

Nie przesadzaj.

http://allegro.pl/11928_gry.html?order=t&view=gtext

 

Ja mam to szczescie ze kupilem konsole z biosem 2.0. I jak wychodzi jakas gra to patrze sobie jak wyglada na 1.5 a potem ją kupuje.

Tak wlasnie ominalem wg. gniota Medevila ;)

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie ominalem wg. gniota Medevila ;)

He he, i tu mam inne zdanie, fakt po 5 minutach od zakupu tej gry miałem ochote sprzedać ją wraz z konsolą

B), ale potem okazała się kozacka i gram nadal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytalem to aktualnie na sofcie 1.5 nie da sie uruchomic 4 gier:P

 

I narazie zada z gier ktore mnie interesuja (moze poza demem locoroco) nie jest niemozliwo do uruchomienia na 1.5:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! Jest to już potwierdzone, że pierwszy ModChip do PSP pod nazwą "Undiluted Platinum" będzie niebawem w sprzedaży! Jest to Chip podmieniający standardowy Flash PSP dodatkową 32mb pamięcią typu "NAND". Ta pamięć będzie przez nas kontrolowana w 100%, poprzez komputer będziemy mogli zapisać na niej co tylko chcemy. Wgranie plików z firmware-a 1.50 na ten Chip pozwoli na używanie Homebrew-ów. Producenci dodatkowo sprzedają ModChip z oprogramowaniem, które ułatwi nam zadanie. Zamieszczony ModChip będzie boot-owany w priorytecie, lecz jeśli mamy potrzebę uruchomić firmware z płyty PSP będziemy musieli przy starcie przytrzymać przycisk "L" (Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyby pamięć główna była uszkodzona, pusta lub brakowałoby na niej elementów to i tak PSP się uruchomi). Po uruchomieniu "dodatkowego" Firmware-a mamy szansę na odbudowanie naszego standardowego.

 

U.P. został zbudowany tak, aby instalacja nie przysparzała nam kłopotów. Zostały zamieszczone w nim przewody typu FPC (flexible printed circuit),które mają przechwytywać sygnał z płyty głównej i z portu USB. Zostały zaprojektowane specjalnie do urządzenia przenośnego co czyni ModChip trwałym na wstrząsy. Końcówka przewodu FPC kończy się wtyczką USB, który jest zaraz pod baterią. Na czas zgrywania danych na Chip klapka od baterii na moment musi być otwarta. Po wyjęciu złącza USB i pomyślnym zgrywaniu PSP znów jest mobilne.

 

Autorzy zamierzają wydać kod źródłowy, który będzie można wykorzystać we własnych projektach. Otworzy to drzwi programistom PSP w tworzeniu ciekawych aplikacji PSP, a być może i nowych nieoficjalnych firmware-ach, które będzie można testować bez obawy uszkodzenia PSP.

 

 

Autorzy cenią go na 75€ lub 90$.Cena nie jest za wysoka, a być może jeszcze spadnie. Jest to niezłe rozwiązanie dla tych, którzy chcą poeksperymentować z PSP lub po prostu je naprawić w formie zastępu pamięci głównej.

Cechy:

 

- zamieszczony super niezawodny Chip Actel ProASIC Plus FPGA

- Pełna prędkość USB wersji 1.1 ASIC na płycie

- Kostka pamięci 32MB NAND flash na płycie (taka sama jaka została użyta w PSP)

- Wspaniałe oprogramowanie do Flash-owania pamięci. Dostępne do pobrania

- Weryfikacja instalacji przebiega pod nadzorem oprogramowania

- Super zminiaturyzowane 4 powierzchnie PCB

- Wysokiej jakości japońskie złączki

- Kabel USB

- Kable FPC specjalnie przygotowane

- Miedziany drut emalii

- "Drzwi otwarte" dla innych programistów

- dobrze przemyślany przebieg instalacji ModChipa w PSP

- Suport dla wszystkich wersji PSP

- Flash może być edytowany przez użytkownika

- Mały pobór energii

- Wybór pamięci Flash operowane przyciskami

- Kompaktowe PCB zostały tak zaprojektowane, aby nie chwytały zbędnych sygnałów

Zestaw zawiera:

 

- Główny moduł UP x1

- Płytka USB x1

- Dodatki pomocnicze w instalacji

- Miedziany drut emalii

- Kabel FPC x1

 

Info: www.psp.moron.pl

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was

 

1) Czy zauważyliście może na jakichś grach zwolnienia, spadającą ilość klatek na sekundę ?

2) Czy można z internetu bezpośrednio na PSP ściągać jakieś dema gier ? bo w ciemno gier kupować nie wypada, za tą cene ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was

 

1) Czy zauważyliście może na jakichś grach zwolnienia, spadającą ilość klatek na sekundę ?

2) Czy można z internetu bezpośrednio na PSP ściągać jakieś dema gier ? bo w ciemno gier kupować nie wypada, za tą cene ;)

1. TAK

2. TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was

 

1) Czy zauważyliście może na jakichś grach zwolnienia, spadającą ilość klatek na sekundę ?

2) Czy można z internetu bezpośrednio na PSP ściągać jakieś dema gier ? bo w ciemno gier kupować nie wypada, za tą cene ;)

1.PSP jeszcze nie mam ale z tego co wiem to nie ma żadnych zwolnień ;)

2.Dema są ale tylko nowych gierek :( takich jak LocoRoco itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...