Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedł ostatnio do tego programin (polecam poczytac tutaj : www.psp-team.pl) ... chociaż i tak nie rozumiem ciebie, przecież gry na allegro można dostać za grosze. Ty i reszta która gra na piratach tylko niszczycie tą platformę. Mam nadzieje że PSP utrzyma się przez najbliże 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny ktory mysli, ze polski rynek jest jedyny... uwierz mi, ze ilu by tu nas nie było, to nie doprowadzimy do upadłosci tej platformy (wogole co za stwierdzenie :lol:).

 

btw. dzieki za link...

Spoko nie ma za co. Wiem, że nic to nie zmieni że zawsze piractwo będzie, ale gry na allegro są tak tanie. Ale twoja sprawa, nie wnikam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku ze PSP nie kupuje, bo gier IMO jest poprostu mało

gier, ktore mnie interesują, a nie odwtorczych kotletow. Jest kilka tytułów - to fakt. Jednak to za mało

 

Inwestuje w DS'a Lite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego PSP sprzedałem p miesiącu. Na samym początku bardzo mi się podobał. Grałem głownie w Pro Evo i Loco Roco ( rewelacyjna gra). Nic więcej mnie nie zainteresowało. Tak jak .:Solid_Snake:. pisze głównie odgrzewane kotlety, zero przebojowości. No i mi dodatkowo bardzo grafika się nie podobała ( wyjątek Loco Roco). Ale cieszę się, że kupiłem PSP, bo zarobiłem na jej sprzedaży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym, czyżby piraty na PSP :

 

GRA W WERSJI PROMO

 

Z tego co widzialem ten koles mial sporo gier niby w wersji PROMO. Myslicie że to prawda, czy zaczynaja sprzedawac piraty ? Wogole takich plyt czystych UMD to chyba nie da rady kupić.

 

Co o tym myślicie ?

promo to normalna wersja, tylko jak sama nazwa wskazuje - PROMOcyjna, czyli dają ją jako dodatek czy np. na targach, czy na pokazach itp...

 

sam kiedys kupiłem Air Blade na PS2 i była to płyta PROMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psp jest fajne, ale nic poza tym. ds zrobił na mnie o wiele większe wrażenie.

jakos ta konsola jak dla mnie nie ma duszy, kupuje się ją w polsce, bo jest banalny dostęp do homebrew... no cóż, grałem długo i na tym i na tym i powiem tak: wolę osobiście ds`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam PSP i nie narzekam. Podoba mi się możliwość oglądania filmów oraz jak dla mnie są fajne gry, bo nawet jeżeli są to "odgrzewane kotlety" to ja niestety w większość nie grałem. W Tekkena miałem przyjemność grać tylko chwile. PSP ma jeszcze jeden atut, a mianowicie GPS który niedługo się pojawi. Do tego jak dojdą mapy polskich miast to będzie już Rewelacja.

 

ps. Nie wyobrażam sobie PRO EVOLUTION SOCCER na DS-a ;) Widziałem screeny, i patykiem bym tego nie ruszył.

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ty chyba złe sreeny widziałeś. Nie wygląda jak ISS2 na PSX , wygląda fatalnie.

dla mnie to wyglada dobrze, nawet bardzo

 

http://www.youtube.com/watch?v=cgIpthCYNl0

 

i zebysmy sie nie zrozumieli źle... mi nie chodzi o ilosc polygonow włożonych w postać, ale o gameplay, a ten wyglada miło

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz powiedzieć cokolwiek o GAMEPLAY-u skoro nie grałeś. Okaże się jak gra wyjdzie.

geeez.... czytaj ze zrozumieniem... -_-

 

napisałem, ze gra się tak samo jak w ISS2? Nie zdaje mi sie... napisałem, ze gameplay wyglada jak ISS2... i moge powiedziec cokolwiek na temat gameplay'a widzac go tylko - moge wlasnie powiedzieć jak wyglada, co uczyniłem... Gameplay to nie feeling z grania, a wlasnie m.in przedstawia jak gra wyglada podczas rozgrywki a nie np. podczas rendera

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuje mnie to. Ja póki nie zobacze gry, nie pogram, to nic nie piszę o niej. Może recenzje już napisz co ? (głupi żart).

ps. Nie wyobrażam sobie PRO EVOLUTION SOCCER na DS-a ;) Widziałem screeny, i patykiem bym tego nie ruszył.

 

aha... -_-

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tych filmikach prezntuje sie przyjemnie. Przyjemniej chyba nawet niz wersja na PSP (i nie chodzi mi o grafike). Ale nie ma panoramicznego ekranu :D wiec nie ma co nawet siadac do gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czeeee, a właśnie ma ktoś PSP do sprzedania ?? Jestem zaintersowany, tylko że w ratach :D. Kupię KAŻDĄ sprawną, z gwarą min. 3msc, i downgradem 1.5 za 900zł w ratach po 11x70zł i pierwsza wpłata 130zł+koszty przesyłki. Przelewy każdego 6-stego danego miesiąca. Czy ktoś jest zainteresowany ??

 

I o co chodzi z tą jakąś płytą TA-082 ?? Jaki jest dźwięk odtwarzany z psp, tzn. jak oceniacie jakość :)

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra słuchajcie, w ten czwartek lub nawet środę stanę się szczęśliwym (oby) posiadaczem PSP. W mediamarkcie jest promocja 666zł za wersje basic, na raty po 66zł / 1miesiąc. I teraz tak, oczywiście interesuje mnie downgrade na 1.50/1.51. Czy więc przed zakupem tego urządzenia przy pracowniku można sprawdzić jaka jest płyta główna, oraz FW tego urządzenia ??? Nie chce trafic na płyte TA-082 i firmware większy od 2.70 :/ Jak to się sprawdza obydwie te rzeczy ??

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może kiedy ma być premiera FIRMWARE 3.0 ? Interesuje mnie najbardziej ten emulator PSOne.

 

Jak myślicie, czy gry będą w formacie ISO ? Bo będzie je można ściągać z internetu ze strony emulatora.

 

Mam nadzieje, że ta usługa będzie dostępna także w polsce, bo chętnie bym odpalił Crash-a , obie części Pandemonium i inne tytuły których nigdy nie miałem okazji skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...