Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

:]

 

z czystym sercem polecam wszystkim fw 2.71 SE B3:]

full wypas wszystko czego mi bylo trzeba jest tam a nawet wiecej

modzik na 333 tez jest dostepny

 

GTA VSC jest gitt fajna gierka troche odgrzewany kotlet ale nowe story jest:P

No ja jakoś nie moge się przekonać do tego rodzaju softów. :?

 

1.5 jak na razie dla mnie w sam raz :)

 

A TERAZ!! Podpowiedz dla osób nakładających folie HORI na ekran :)

Ja ta podpowiedz "zdobyłem" troszke dużym kosztem (jak byłem w wawie last week, byłem w Robsonie i kupiłek folijke i ją....zepsułem :? A dokładniej troszke krzywo nakleiłem (a musicie wiedziec że jestem BAAAAARDZo dokładny (aż mnie to czasami wkurza :? (kurcze to już czwarty nawias - tylko żebym się nie pogubił ;) - ale do rzeczy ;) ))) potem próbowałem odkleić i myć etc. i już wyszła kupa :? ). A więc zamówiłem drugą sztukę. Dziś przyszła, a parę dni temu wpadłem na pomysł, jak to zrobic aby prosto przykleic folie. Otóż położyłem sobie ta zniszczoną na ekran, DOKŁADNIUTKO aby była idealnie równo, i z góry i z boku nakleiłem taśme maskującą na moje PSP (taka uzywaną do malowania), aby stykała się z folią HORI. Starą folie odkleiłem, wytarłem ekran, zdjąłem z nowej folie zabezpieczającą i ładniutko dopasowałem do taśmy :) Jest przyklejona IDEALNIE.

 

OCZYWIŚCIE dla was wszystkich proponuje tańszą wersje z wykorzystaniem tylko 1 egz. folii (heheheheheheeheh :lol: :lol: ). Zanim odkleicie te folie zabezpieczające, przyłóżcie ją do konsolki równiutko, poproscie kogoś aby ja przytrzymał, a sami obklejcie 2 boki taśmą :)

 

THE END ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest Logitech Visor... ja takowego posiadam ;) Nie ma problemów z montażem i rysowaniem ekraniku ;)

 

ps. Sprzedam swoje PSP jakby ktoś chciał to pisac na PW.

Taaa. Visora też mam B-) B-) Kupiłem jako pierwszego. Tylko jest taki ból że nie wejdzie PSP z Visorem w Zbroję Logitecha. A cięcie isora (ponoć wtedy da rade ) to nie dla mnie takie półśrodki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk ja tez nie moglem sie do tego przekonac:] ale teraz nie wrocilbym do 1.50 :] nic nie musze robic nawet UMD w napedzie nie musi byc:]

 

a co do hori to mi jakos poszlo wedlug instrukcji z pudelka (kupilem folie za 9zl z przesylka jak mnie pamiec nie myli) i jest OK nawet po tych kilku juz miesiacach zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem folie i czekam, macie jakieś rady jak to zrobić dobrze ? Wiem tyle, że w łazience się dobrze nakleja ;) I najpierw dopasowujemy do boków, potem wzdłuż kleje jak jest równo to odrywam tą zabezpieczającą, na którą patrze dobrze mówie ?

Fidel z jakiego tutoriala robiłeś ten soft ? Ja chyba też się skusze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem folie i czekam, macie jakieś rady jak to zrobić dobrze ? Wiem tyle, że w łazience się dobrze nakleja ;) I najpierw dopasowujemy do boków, potem wzdłuż kleje jak jest równo to odrywam tą zabezpieczającą, na którą patrze dobrze mówie ?

Fidel z jakiego tutoriala robiłeś ten soft ? Ja chyba też się skusze...

Przecież już pisałem pare postów wyżej :?

 

A TERAZ!! Podpowiedz dla osób nakładających folie HORI na ekran icon_smile3.gifJa ta podpowiedz "zdobyłem" troszke dużym kosztem (jak byłem w wawie last week, byłem w Robsonie i kupiłek folijke i ją....zepsułem icon_confused2.gif A dokładniej troszke krzywo nakleiłem (a musicie wiedziec że jestem BAAAAARDZo dokładny (aż mnie to czasami wkurza icon_confused2.gif (kurcze to już czwarty nawias - tylko żebym się nie pogubił icon_wink2.gif - ale do rzeczy icon_wink2.gif ))) potem próbowałem odkleić i myć etc. i już wyszła kupa icon_confused2.gif ). A więc zamówiłem drugą sztukę. Dziś przyszła, a parę dni temu wpadłem na pomysł, jak to zrobic aby prosto przykleic folie. Otóż położyłem sobie ta zniszczoną na ekran, DOKŁADNIUTKO aby była idealnie równo, i z góry i z boku nakleiłem taśme maskującą na moje PSP (taka uzywaną do malowania), aby stykała się z folią HORI. Starą folie odkleiłem, wytarłem ekran, zdjąłem z nowej folie zabezpieczającą i ładniutko dopasowałem do taśmy icon_smile3.gif Jest przyklejona IDEALNIE.OCZYWIŚCIE dla was wszystkich proponuje tańszą wersje z wykorzystaniem tylko 1 egz. folii (heheheheheheeheh icon_lol.gif icon_lol.gif ). Zanim odkleicie te folie zabezpieczające, przyłóżcie ją do konsolki równiutko, poproscie kogoś aby ja przytrzymał, a sami obklejcie 2 boki taśmą icon_smile3.gifTHE END icon_wink2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk_ czytałem :) Ale głównie pisałeś o sposobie z 2 foliami, mógłbyś rozszerzyć ten opis z jedną ?

Ja to rozumiem tak... zanim odkleimy folie zabezpieczające, czyli w ogóle zanim coś odkleimy, przykładamy równo do konsoli, obklejam taśmą... i teraz chodzi o to, żeby dopasować nową folie do taśmy tak ? To będzie wtedy kwestia równości. Mi zaś chodzi o kwestie jak nakleić, tzn. czy położyć odklejoną folie na wyświetlacz, tak aby pasowało i DOCISNĄĆ, czy np. od rogów zaczącć i potem wzdłuż nakleić ? Nie ma to większego znaczenia ?

Zostały komuś pęcherzyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk_ czytałem :) Ale głównie pisałeś o sposobie z 2 foliami, mógłbyś rozszerzyć ten opis z jedną ?

Ja to rozumiem tak... zanim odkleimy folie zabezpieczające, czyli w ogóle zanim coś odkleimy, przykładamy równo do konsoli, obklejam taśmą... i teraz chodzi o to, żeby dopasować nową folie do taśmy tak ? To będzie wtedy kwestia równości. Mi zaś chodzi o kwestie jak nakleić, tzn. czy położyć odklejoną folie na wyświetlacz, tak aby pasowało i DOCISNĄĆ, czy np. od rogów zaczącć i potem wzdłuż nakleić ? Nie ma to większego znaczenia ?

Zostały komuś pęcherzyki ?

Tak. Chodzi o to że folie dostaniesz w kartoniku. Wyjmujesz ją. Następnie wyjmujesz ją z foliowej "kopertki". Ukazuje się Tobie folia z 2 języczkami. jeden czerwony drugi niebieski. Nic nie odklejając przykładasz taką folie na ekrani dopasowujesz aby była równo. Prosisz teraz kogoś aby obkleił 2 boki folii (ja to zrobiłem z górnym i prawym bokiem). Taśmę oczywiście naklejach na konsolke. Wtedy będzie równiutko.

 

Co do naklejania. Wyczyśc PORZĄDNIE ekranik (oczywiście cały czas masz naklejoną tasmę maskującą). Możesz wspomagac się dmuchaniem na ekran aby zdmuchnąc wszelkie pyłki etc. teraz bierzesz folię do ręki. Trzymasz folię oczywiście "za kanty" jak płytę DVD (nie dotykaj folii paluchami od spodu) Odklejasz folie zabezpieczającą z czerwonym języczkiem. Ja odklejając tą folie miałem ta część z czerwonym języczkiem skierowaną ku dołowi, aby się nie przyklejały z góry smieci. Przykładasz do prawego górnego rogu (na moim przykładzie, a Ty tam gdzie się stykają taśmy maskujące) i delikatnie dotykasz, aby folia dotykała krawędzi taśm. Jeśli jest ok, to przydus paluchem prawej ręki. teraz jedziemy w dół. Jeśli cała krawędź folii już jest dobrze przyklejona, to od razu wyduś bąbelki powietrza kartą dołączoną do folii. Cały czas trzymasz w lewej ręce reszte folii!! NIE NAKLEJAJ jej CAŁEJ od razu! Teraz jedziemy w lewo. Trzymaj folie delikatnie , ale pewnie ;) Chodzi mi o to abyś hmmm jak to wytłumaczyć :) Chodzi o to aby to PRAWA ręka "DYKTOWAŁA" naklejanie folii. LEWA tylko ja przytrzymuje, a PRAWĄ w której masz kartę, coraz bardziej w lewo jezdzisz po folii aby się przykleiła. Powolutku w lewo po kawałeczku. Jeśli powstanie babelek to powoli odklej ten kawałek. Dlatego ważne jest aby delikatnie folie "unosić" nad ekranem a nie PRZYDUSZAĆ. Rób tak aż dojedziesz do końca. Potem małe przejechanie parę razy kartą aby wydusić resztki bąbelkow (szczególnie na krawędziach bedą, ale je sie łatwo wydusza). Teraz odklejasz niebieski języczek, taśmę maskująca i już masz :) Voila :)

 

Może brzmi to skomplikowanie ale takie nie jest ;) Też by mi się udało za 1 razem gdyby nie to że było krzywo :? Dlatego zacząłem majstrować i odklejac. Wszystko powolutku a będzie dobrze. Dla zachęty foto mojej folijki (której praktycznie nie widac :P ). Kurcze jak aparat "wyostrza" brud na konsolce ;) jaka ona ufajdana ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca dzięki za linki ;)

Mi też działa, znam pare artykułów, jestem po prostu ciekaw z którego robił Fidel, bo jemu się bez problemowo udalo i to na B3

 

A i jeszcze pytanie odnośnie folii. Ona działa na podobnej zasadzie jak te do telefonów komórkowych ? tzn. że jeśli mamy rysy na wyświetlaczu to po naklejeniu znikną ?

 

edit : przeczytałem tutoriale, które dał poca. Ten drugi wydaje się prostszy, ze względu na to, iż sam instaluje, nie trzeba się bawić w kopiowanie katalogów. Ale teraz nie wiem co będzie lepsze. Mam nadzieje, że Fidel się szybko odezwie :>

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak telefonowi komórkowemu czy czemuś innemu ;) bardzo niskie temperatury mogą uszkodzić, ale jeszcze w żadną zime nic moim telefonom nie było, tak więc z PSP też nic się dziać nie powinno

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakleiłem folie ;)

No, patent z taśmą dobry :) ale kurcze, pół minimetra jest krzywo eh :P nie widać ;)

Wpadł mi mały kurz pod ekran - wr... :P Nie jest to taka łatwa sztuka. Ale dawne rysy znikły :) jest ok

Wreszcie mam tą ładowarkę... no i tutaj pytanie do Was. Ile ładujecie PSP ? Po czym poznajecie, że jest już 100% i że można odłączyć ? Ile wytrzymuje Wam bateria ? Ładujecie na wyłączonej czy włączonej konsoli ? na włączonej chyba nawet nie idzie, ale pewny nie jestem ;) ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakleiłem folie ;)

No, patent z taśmą dobry :) ale kurcze, pół minimetra jest krzywo eh :P nie widać ;)

Wpadł mi mały kurz pod ekran - wr... :P Nie jest to taka łatwa sztuka. Ale dawne rysy znikły :) jest ok

Wreszcie mam tą ładowarkę... no i tutaj pytanie do Was. Ile ładujecie PSP ? Po czym poznajecie, że jest już 100% i że można odłączyć ? Ile wytrzymuje Wam bateria ? Ładujecie na wyłączonej czy włączonej konsoli ? na włączonej chyba nawet nie idzie, ale pewny nie jestem ;) ..

Ojj kolego, kolego - > INSTRUKCJA OBSŁUGI naprawdę nie gryzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

humax nie posiadam :) aktualnie to jest chyba we Wrocławiu z tego co wiem, bo płynęła z USA w pudełku od PSP ;) A paczka ponoć już dotarła

Ale chyba rozgryzłem mechanizm :P. Kontrolka (pomarańczowa) zgasła po około 2,5 godzinie, tak więc wtedy uznałem, że PSP jest w 100% naładowane i owszem, duużo dłużej trzyma niż to miało miejsce wcześniej przy niby 100% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FoX 13 - tutka nie dam :] bo juz nie pamietam jak to sie robilo:] ale jest to bardzo proste polecam ci lekture forum na skizo.org (jak by nie bylo tam jest troche wiecej ludzi co siedzi w temacie PSP bardzo mocno a ja to tak tylko od swieta cos tam na memorke wzuce i potem siedzi to tam z miesiac albo wiecej)

 

a tutoraila mialen z jednej stronki ale to juz link na PW:] z waidomych powodow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dostałem ;) Ale akurat wysłałeś jak już skończyłem up do 2.71 SE-B3 ;)

Otóż... jeszcze nie moge polecić, bo dopiero wrzucam gry :P Ale czuje, że będzie dobrze :)

O mało co zawału nie dostałem, gdy po upgrade do 2.0 i próbie zejścia do 1.5 konsola odmawiała mi tego, tłumacząc, ze mam nowszy soft i nie moge zejść bla bla lub sie wieszała...

Zrobiłem na szczescie do 1.5 innym downgraderem i udało się. Potem wejście na 2.71 A i B z updatami było błyskawiczne

 

Wyedytuje posta jak mi pójdzie Locoroco :P bo na 1.5 nie chciało ;)

 

Edit

Hmm nie poszło... coś czuje, że mam złe ISO =/ ale tekken poszedł, wiec wszystko ok ;)

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dostałem ;) Ale akurat wysłałeś jak już skończyłem up do 2.71 SE-B3 ;)

Otóż... jeszcze nie moge polecić, bo dopiero wrzucam gry :P Ale czuje, że będzie dobrze :)

O mało co zawału nie dostałem, gdy po upgrade do 2.0 i próbie zejścia do 1.5 konsola odmawiała mi tego, tłumacząc, ze mam nowszy soft i nie moge zejść bla bla lub sie wieszała...

Zrobiłem na szczescie do 1.5 innym downgraderem i udało się. Potem wejście na 2.71 A i B z updatami było błyskawiczne

 

Wyedytuje posta jak mi pójdzie Locoroco :P bo na 1.5 nie chciało ;)

 

Edit

Hmm nie poszło... coś czuje, że mam złe ISO =/ ale tekken poszedł, wiec wszystko ok ;)

Tak troszke OT masz błąd w podpisie ;) Powinno być ACCESSORIES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx :)

Uruchamiałem już gierki na tym sofcie, no po prostu miodzik ;) do 1.5 mam olbrzymi sentyment, ale zawsze jest możliwy powrót :) Póki co nie zamierzam tego robić, ładnie działają gry, grałem troszke w Daxtera i chłopak mnie powala :P

PES 5 jest świetne, nie grałem w Fife World Cup, ale Fifa Street 2 mnie w ogóle nie zaskoczyła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem okazje pograc sobie w killzona na psp i moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne. Gralo sie przyjemnie, czuc bylo klimat gry z ps2...

 

Mam pytanko, wiem ze jest mozliwosc przegladania www na psp. Jest do tego jakas przegladarka, mozna ja zmienic na cos normalnego [ff :lol:]??;] I czy mozna ssac z www pliczki [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej na giełde [;

 

leborg od wczoraj mi działa ładnie WiFi w domu więc na PSP sprawdzałem neta. Jest to przeglądarka inna niż wszystkie, bo po prostu nie wygląda jak normalna przeglądarka. Jest miejsce do wpisania adresu i jakieś tam ulubione itd itp. jak klikniesz trójkącik to paski itd się chowają i jest sama strona, którą przesuwasz strzałkami, np takie forum. Myszka to analog i nią najezdza sie na różne pola

Ogólnie jest miodnie :) Ale nie ma coś polskich znaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zboję i visora razem ;] . Czy może lepiej zbroja i hori B-) .

Zbroji i Visora nie zamontujesz razem. Wiem bo sam najpierw kupiłem Visora a potem zbroje. i Nie pasowało. ponoć można coś tam upiłować, złamać i będzie działać, ale to nie dla mnie :P

 

A sam mam teraz zbroje i hori i nie narzekam, a nawet polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...