Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, to racja, można teraz kupować nowe psp bez obaw, że nie będziemy mogli zejść na jakiś fajny sofcik ;)

A tak w ogóle to ja psp nie ruszam :( polećcie w co gracie bo szkoda mi że tak nic nie gram ...

Ja tam mloce w MoH'a :lol: Na początku sterowanie dobijało, ale gierka wsysa jak odkurzacz. Po za tym z fajniejszych to Samurai Warriors State Of War? Zalezy czego oczekujesz...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, to racja, można teraz kupować nowe psp bez obaw, że nie będziemy mogli zejść na jakiś fajny sofcik ;)

A tak w ogóle to ja psp nie ruszam :( polećcie w co gracie bo szkoda mi że tak nic nie gram ...

Vice City Stories, Carbon na PSP nie jest też taki zły, DBZ Shin Budokai, Dungeon Siege Throne Of Agony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Changes in 3.10 OE-A:

 

- Change from 3.03 firmware to 3.10

 

- 4th level of brightness (aka battery eater) can now be selected also without

ac adaptor.

 

- Changes in hen core:

 

* Static user elf's can now be executed in the 3.10 kernel. (this includes

snes user version

between other programs)

 

* Tyranid's patch (added in 3.03 OE-C) consequences was not explained very

well in the changelog of 3.03 OE-C:

 

- For programmers: it allows kernel modules to have user imports, making

kernel programming

in 3.03/3.10 less strict.

 

- For users: plugins and applications that worked in 2.71 SE, but not in

OE, *may* now work in 3.03OE-C

and 3.10 OE-A.

 

Thanks goes to Dark_AleX for this great custom firmware.

 

Szybciej wydaje niż ja instaluje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam przymierzam sie do kupna PSP (750 zł wMM) co powinienen jeszce brac pod uwage karta pamieci to wiem jaka 1,2gb ? sony konkurencji?

jakas folijka na ekranik jaka? etui? podstawka to napewno ale tez nie wiem jakiej firmy i czy jest kilka modeli... thx za wszelakie odp. o i jeszce pytanko jakie cyferki na kartonku beda najlepsze ... wiem ze ma to duze znaczenie jaki soft i jaka plyta głowna....

Edytowane przez Liptonti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam przymierzam sie do kupna PSP (750 zł wMM) co powinienen jeszce brac pod uwage karta pamieci to wiem jaka 1,2gb ? sony konkurencji?

jakas folijka na ekranik jaka? etui? podstawka to napewno ale tez nie wiem jakiej firmy i czy jest kilka modeli... thx za wszelakie odp. o i jeszce pytanko jakie cyferki na kartonku beda najlepsze ... wiem ze ma to duze znaczenie jaki soft i jaka plyta głowna....

Co do cyferek raczej literek - http://www.psp-team.pl/newsy/psp/kody-cyferki-i-literki.html .

 

Poza tym http://www.skizo.org/forum/index.php?showtopic=2175 .

 

Pokrowiec, polecam playgear pocket, sam jednak używam fabrycznej "skarpety" ponieważ nie jest tak duża jak pgp. Folia, niby wszyscy polecają hori, ale w sumie to wszystko jedno jaka ;).

 

 

 

BTW.

Wyszedł 3.10 OE-A', poprawiona została jedynie jakaś pierdółka która wywalała z niektórych gier. Do pobrania tutaj: http://lan.sh/showthread.php?t=682 ; http://forums.exophase.com/showthread.php?t=434 . Instrukcja instalacji w pliku readme.

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP najlepsze

 

Jak poinformował zagraniczny serwis IGN, konsola PSP jest najlepiej sprzedającym się produktem na japońskim rynku.

 

W styczniu przenośna konsola firmy Sony rozeszła się w liczbie 230 tysięcy egzemplarzy. Jest to bardzo dobry wynik. Dla porównania - inne konsole firmy Sonytakie jak PlayStation 2 rozeszły się w liczbie 110 tysięcy sztuk, a PlayStation 3 kupiło jedynie 148 tysięcy Japończyków.

Źródło: gry.wp.pl

 

to jakiś żart? PSP wyprzedziło DS'a? o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o to, że PSP sprzedaje się najlepiej z produktów Sony, bo do DS'a raczej sporo jej brakuje.

w newsie jest wyraźnie napisane:

Jak poinformował zagraniczny serwis IGN, konsola PSP jest najlepiej sprzedającym się produktem na japońskim rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - wyraznie jest to napisane w tlumaczeniu newsa. Bo jesli zanurkujemy na IGN.com, to znajdziemy tam oryginal, w ktorym jasno stoi:

PSP Number One Sony Platform in Japan

But system trails behind DS and Wii.

http://psp.ign.com/articles/762/762098p1.html

Nie wiem, jakie problemy z czytaniem musi miec autor tego "newsa" na gry.wp.pl, skoro w calym oryginalnym newsie jezdzi sie po Sony jak po lysej kobyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie problemy z czytaniem musi miec autor tego "newsa" na gry.wp.pl, skoro w calym oryginalnym newsie jezdzi sie po Sony jak po lysej kobyle...

Nie tylko z czytaniem:

 

"Sony opublikowało ostatnio na oficjalnej stronie nowy update do oprogramowania swojej rodzimej, przenośnej konsoli.

 

Firmware w wersji 3.11 nie przynosi żadnego przełomu, nie dodaje także do konsoli nowych funkcji. Eliminuje on jedynie problem z grą R - Type. Przy próbie ściągnięcia gry z PS Store wyskakiwał błąd, zostaje on naprawiony poprzez załadowanie nowego oprogramowania. Cieszy, że Sony dbając o klientów rozwiązał - mogłoby się wydawać - tak mały problem. Byle tak dalej."

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kompatybilnosc z grami to dla Ciebie nic wielkiego to spoko....3.11 tez juz jest zdobyty przez dark alexa. Nic nie wnosi dlatego nie zostal wydany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to zabrzmi smiesznie, ale czy uzywa ktos psp jako czytnik ebookow, jesli tak to chcialbym sie spytac jakie wrazenia i jakiego softu używa

Nie wiem co w tym smiesznego :P Ja uzywam calkiem czesto psp jako ksiazeczki, w miejscach gdzie grac sie po prostu nie da. Sprawuje sie oczywiscie wysmienicie, zwlaszcze gdy uzywa sie porzadnego programu. Osobiscie polecam "Bookr", sam go uzywam i jest bardzo wygodny i latwy w obsludze. Wielkosc strony mozna dopasowac do ekraniku, odpowiednio obrocic, zwiekszyc czcionke czy tez kolor itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem wczoraj w Pro Evo Soccer Winning Eleven 2007 i straszne scinki zalicza, czy ktos mial ten sam problem, czy podkrecenie procesora cos da?

U mnie pomogło. (przy tej samej i innych grach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://swiatn.pl/plikownia/images/max/00002225.jpg

Słynna sieć sklepów EB Games zdaje się skreślać PSP na straty. Tym razem, zaproponowali ofertę "Wymień przeszłość... graj w przyszłość!"

 

Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że pod "przeszłością", obok oryginalnego DSa i GBA SP pojawiło się... PSP, natomiast sieć jako "przyszłość" uznaje redesign DS, Nintendo DSLite!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Grał ktoś może w TD:U ?

O ile wersja na pc mi się podoba, to na PSP już nie. Główną zaletę test dive'a jest niewątpliwie widok z kokpitu. Na PSP tego nie ma. Jak dla mnie wieje nudą. Grafika też nie zachwyca, na skrinach wyglądało to dużo lepiej -.-.

 

Burnout. Trochę pograłem. Gra bdb.

 

Niedługo se pogram w Virtua tennis 3 i Dragon ball'a :D.

 

Teraz po sycącym marcu nie będzie za bardzo w co grać -.-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje tez sprawdzic COD:RtV. GS dal 6 z hakiem, ale chyba troche przegieli, mi sie tam podoba, IMO duzo lepsze niz BiA. Do MOHa ciezko porownac. No i Oblivion juz niebawem, ciekaw jestem jak to sie bedize prezentowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie na temat psp. Czy jest to bezawaryjna konsolka, czy raczej kupując ją mogę się spodziewac padnięcia po roku albo nawet wcześniej?

Ja swoją kupiłem praktycznie 3 miesiące po premierze w USA, więc mam ją już prawie 2 lata. Nic sie nie psuje, przyciski chodzą normalnie, nic nie trzeszczy...

 

BTW, jeżeli ktoś byłby zainteresowany to właśnie sprzedaję swoją konsolkę z kartą 4gb i epkami 630, więcej informacji na giełdzie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

BTW, jeżeli ktoś byłby zainteresowany to właśnie sprzedaję swoją konsolkę z kartą 4gb i epkami 630, więcej informacji na giełdzie ;).

Karta 4GB oryginalna?

Jeśli nie powiedz jakiej firmy i jak się spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...