Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm. Ostatnio dorwałem na giełdzie kilka umd'ków z klasykami.

I gdyby nie to że często jestem "na wylocie" to sprzedałbym tą konsolkę w cholerę. Zero ciekawych gier:

 

Ridge Racer 2 - wytrzymałem dosłownie jedną trasę. Model jazdy jest chory, grafika jakaś taka sterylna...? Gra po prostu odrzuciła na starcie, co nieczęsto mi sie zdarza ;>

 

Grand Theft Auto: Liberty City Stories - gra którą przechodziłem z przymusu. Nigdy nie przepadałem za GTA3, ale wypadało sie zapoznać z tym tytułem. Zero interesującej fabuły, zero klimatu, zero podejścia do Vice City Stories.

 

World Rally Championship - framerate żałosny, czas ładowania z umd godny podziwu. W czasie ładowania mapki można sobie wyjść do sklepu po zgrzewkę, lub zaparzyć herbatkie ;] Pomijając te "malutkie" wady gra jest średnia. Rajdówka jak rajdówka, niestety nie dla mnie...

 

Tekken Dark Resurrection - no niestety, brakuje 2 trigger'ów ;> Świetnie że wreszcie można skopać komuś dupsko podczas stania w korku...;] Ale ten tytuł pokazuje pazurki gdy masz przed sobą tv, a na kanapie obok kilku kumpli którzy sie wkuźwiają że dostają baty ;> Ot tak można sobie potrenować ciosy żeby później zaskoczyć kumpli..

 

Czekam na silent hilla, to takie moje światełko w tunelu....;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się informacja, że Dark-Alex opuszcza scenę PSP. Co oznacza, że najprawdopodobniej koniec ze softami OE. Podobno ma to związek z pogróżkami od firmy Sony. Miejmy nadzieje, że DA szybko zmieni zdanie i wypuści rozpoczęty już 3.51OE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety scena powoli umiera.

Emulator n64 okazał sie jedną wielką kichą, a z ciekawszych programików ostatnio ukazał się tylko emulator dosa ;] Szkoda tylko że framerate odpalanych tytułów jest żałosny biorąc pod uwagę możliwości konsolki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdziwię się, jak wcześniej wyjdzie GT5 na PS3 :]

 

bo z gt4 na psp to przeginka ostra, sam kupiłem konsole właśnie bo miało wyjść

dawno sprzedane, po drodze sporadyczne tytuły, aż konsola zaczęła się coraz bardziej kurzyć ...

 

bleh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, przesadzasz ;) więcej optymizmu. Ja czekam na gt4 (mam nadzieje ze sie doczekam) i ide znowu kupic psp ^^

Hhahaahaa, no sorry stary, ale wydaję mi się że raczej gran turismo na psp nie doczekasz....^$%^##@$ polityka sony :mad:

Chyba że gt1 i gt2 na emu ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Go cam jest już od dawna na allegro.

 

Sony w końcu potwierdziło nową wersję psp i......nie wydymało ludzi którzy już konsolkę kupili. Zmiany kosmetyczne, żałuję troszkę lepszej baterii, ale pewnie ta nowa też nie będzie starczyć na zbyt długo :lol:

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=35093

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zmiany kosmetyczne" :

 

lzejsza ,ciensza i lepsza bateria,wyjscie tv!!!! :)

W porównaniu z drugim analogiem i wbudowaną pamięcią 8gb to zmiany te są kosmetyczne...

Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dzisiaj pozbylem psp:] kupilem rok temu i zarobilem na niej chyba z 50zl :P ale nie zaluje przez ostatnie pare miesiecy gralem praktycznie tylko w gry z GBA

 

teraz czas na jakiegos next gena:P xo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kosmetyczką byś nie mógł zostać :))))))) Wyjście TV - no no no, ciekawe jak to się sprawdzi.

Mogliby jeszcze dobrego pada dorzucić XD

 

 

Fidel, też ostatnio pykam w gierki z GBA ;]

Gorzej że wczoraj oczarował mnie nDS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:] tylko ze ja mam gba i nawet z nagrywalnym kartem:P a i tak gralem w guerki na z niego na psp bo byo podswietlanie:P na na gba ni h.. nie idzie grac w nocy a nawet przy normalnym swietle jest cieżko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjście TV - no no no, ciekawe jak to się sprawdzi.

Zapewnie wysmienicie - juz widze ta grafike 480x272 na tradycyjnym TV albo (o zgrozo!!) na LCD czy plazmie. Piekny kolaz barw (czyt. kupa nie obraz) mamy zapewniony <_< A poza tym to jednak trzeba stwierdzic ze ta konsola jest raczej klapa. Hitowych gierek jest jak na lekarstwo, a zapowiedzi GTA4 (z jego powodu miedzy innymi kupilem konsole) mozna wsadzic tam gdzie swiatlo nie dochodzi. Kolesie skupiliby sie na wypuszczeniu dopracowanych, ciekawy i DLUGICH gier a nie na wypuszczaniu nowej odslony PSP. Po wala mi 8gb pamieci czy analogi jak nawet nie ma na co ich wykorzystac. I blagam niech tylko nikt nie wyjedzie z filmami czy emulatorami, ja nie kupiuje nowej konsoli zeby grac w kotlety ze SNESa sprzed 15 lat. Czekam jeszcze na 3-4 tytuly a potem to juz chyba tylko jako movie player bedize mi to sluzyc. A szkoda... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O KUFA :blink: :blink:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

:blink: :blink:

 

No i teraz sony mnie naprawdę zaskoczyło. Krążą ploty że odbiornik będzie kompatybilny tylko z nowym psp, ale to jeszcze nic pewnego....

 

 

BTW

Final fantasy core prawdopodobnie pojawi się wraz z premierą nowego psp:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcicałem się zapytac o jedną rzecz w imieniu kumpla:

 

Nie miałem przerabianej konsoli, mam najnowszy soft. Czy żeby zagrac w gry z PSX1 z memorki nie trzeba nic "przerabiac", albo zmieniać w konsoli? Wystarczy że obraz gry zgram na karte pamięci i już z niej uda mi się uruchomic dany tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft OE to Open Edition.

Czyli oryginalny soft przerobiony tak by odpalał gry z karty pamięci i różne aplikacje stworzone przez zwykłych ludzi/emulatory itd.

Kupując nową ze sklepu będziesz miał wgrany najnowszy oryginalny soft(chociaż niektóre sklepy internetowe na allegro sprzedają konsolki z softem OE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem poniewaz wgrywalem na karte pliki ii w pewnym moemencie caly komp mi sie zamulil wiec zrobilem restart...tylko niczego nie odlaczalem ani nie wylaczalem <ściana> po wlaczeniu kompa odpalilem opcje usb connection i w tym momencie pojawilo mi sie ze karta MS nie moze byc odczytana i trzeba ja sformatowac. Pierwsze co chcialem zrobic to przez konsole ale niestety nie dalo rady ''Format Failed (cyferki)'' nastepnie przez kompa to zrobilem, po przejsciu calego paska (bez szybkiego formatowania) wyskakuje komunikat iz 'System Windows nie byl w stanie dkononczyc formatowania'' ._.

Karta 4gb. Dzieki z gory za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ditz nie wszystkie konsole zrobisz do OE, najpierw i tak jest downgrade, potem upgrade

 

iwo wygląda, że padła, spróbuj jakiś recovery dla kart, wiem, że są. Jak nie to gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja też pozbywam się dziś PSP :razz: Solid kupuje :) Po troszkę się rozliczamy w barterze :lol2:

 

No nic. Grać nie miałem czasu i nie miałbym. Wolę pomęczyć X360 a na wyjazdy mam zawsze DS'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...