Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

widziałęm duuuużo recenzji an necie, kilka filmików, i nawet na żywo w media market, ale jak 2000zł to Brouhaha! Może tak: poprostu przenosne PS2 i wcale nie zartuje! w Ridge Racers to efekty takie ,ze na PS2 nie wyciągniesz. Filmy, są, można se 1GB kartke pamieci qpić, trzymać muzę, filmy, zdjęcia i myśle że piractwo na to będzie z pewnością. Sam bym sobie chętnie kupił, ale najpierw karte graficzna i ram. Jeżeli dużo sie przemieszczać i niekeidy masz chwile na nude to bedzie to całkime niezły zakup, ale jeżeli sie tylko zbahjerowałęś ,że fajne bo ma takie bajery, a bedziesz na chacie grał to szczerze odradzam. Kolega na brak kasy nie narzeka, kupuje takie rzeczy co mu sie podoba, ale te game-boye to mu sie kurzą w chacie i tylko na kompie siedzi, więc naprawde sie radze zastanowic ,czy sie oplaca takie cos qpic. Jezeli nie narzekasz na brak kasy to nawet spox, bo niezły odtwarzacz MP3 ale tylko jeżeli dasz inne słuchawki bo te z PSP to średnie są podobno.

Edytowane przez Jet4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie ma kosztowac kolo 1200zł jak wejdzie, ale narazie to sprowadzane masowo kosztuja po 1500zł , wiec te 900zł to dziwnie tanio. Może poprostu nie maja karty ani nic, a to nawet lepiej bo te 32MB to mozna wywalic, albo co najwyżej save'y trzymać. Najlepiiej dać odrazu cały 1GB i tam trzymac filmy/muze/ co tam dusza zapragnie. POdobno nawet sie gada ,że wychodzi nowa seria z odblokowanym prockiem na tej bo jest zablokowany na wyższe taktowania, gdyz baterie pozera za szybko. Ja bym poczekał ,aż bedzie ta ulepszona wersja i wtdy qpic. Co prawda moze nawet za pół roku, ale nie ma co sie śpieszyć - stanieja w takim czasie do 700zł i bedą ulepszacze w stylu wypasiony akumulator itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba szukać na Allegro żeby w miarę tanio dostać. Pisałem o tym w innym topicu tak przy okazji ale powtórzę i tutaj :). PSX Extreme (taka gazeta konsolowa IMO the best na naszym rodzimym rynku-jakby jto.s nie wiedział ;) ) otworzyło właśnie swój własny firmowy sklep. Strona to: http://www.sklep.psxextreme.pl

Narazie jeszcz nie jest do końca "sprawna" (brakuje zajawek, okładek wiekszości tytułów ale to na pewno w końcu zmienią-w końcu wystartowali w poniedziałek 23 maja) a i nie mogę tam sie dopatrzeć po ile mają konsole (??? dziwne nie ???) ale mam ich najnowszy numer i w nim m.in. jest napisane że PSP mają po 1100zł, Value Pack, oczywiście pewnie z Japoni albo USA(na stronie przy PSP jest symbol telefonu...może tak chcą klientów zwabić a jeszcze nie sprowadzili ;) ). Ale np. przy innej reklamie sklepu konsolowego (nie bijcie ale nazwy nie pamiętam) jest napisane że po 1299zł (chyba) także można kupić całkiem rozsądnie w jakimś sklepie i nie martwic się o jakieś tam aukcje. Dla niewtajemniczonych a zainteresowanych dodam (bo myślę że warte to jest uwagi) że PSP NIE MA blokady regionalnej na gry (masz konsolę z USA i możesz grać w "japcoki" albo "euroki" i analogicznie dla Europy i Japoni. Ale dodać tez trzbea od razu że JEST blokada regionalna na filmy na płytkach UMD także jak macie ochotę na tym filmy pooglądać to tylko z regionu skąd pochodzi konsola. Cała reszta jest oki i wszędzie taka sama (ale przypomnę że chodzi tylko o filmy na UMD a nie zapisanych na krtach pamięci).

 

Fidel ty chyba masz PS2 co nie? Także decyzja należy do Ciebie. Ja to bym się mógł zstanawiać bo nie mam PS2(jeszcze ale mam nadzieje że nic mi nie wypadnie i kupię) ani PSP a w sumie to podobne są do siebie (np. tematyką gier). IMO PSP to fajny bajer którym można poszpanować sobie troszku (ja bym się bał że mi zapie****ą ;) ). Musisz sobie odpowiedzieć czego oczekujesz. PSP ma mozliwości spore bo to nie tylko konsolka ale także np. odtwarzacz MP3 ale IMO najlepiej poczekaj na Lauch w naszych regionach (Europa). Wiem że to troszke czasu ale przemyślisz sobie to wszystko i wtedy się zdecydujesz czy chcesz czy nie. Pozdro.

 

EDIT:

 

Sprostowanie: Po kolejnych oględzinach strony slepu PSX Extreme zauważyłe że jednek jest podana cena PSP (tak jak mówiłem 1100zł) i do tego dopisane jest że to wersja USA...jak już coś to tą bym prędzej brał niż "japcoka". Problemem mogą być niestety uszkodzone piksele w PSP a tych czasem jest sporo....

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta konsola w sklepie PSX jest z USA

ma gorszy wyswietlacz

soft 1.5 wiec mogo byc puzniej klopoty z emulatorkami

i nie wiadomo czy to sama konsola czy value pack

 

a na allegro mozna miec golego plejka z japoni za 900zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta konsola w sklepie PSX jest z USA

ma gorszy wyswietlacz

soft 1.5 wiec mogo byc puzniej klopoty z emulatorkami

i nie wiadomo czy to sama konsola czy value pack

 

a na allegro mozna miec golego plejka z japoni za 900zl

1463382[/snapback]

Heh. W tym samym czasie edycję zapusciłem :). A o co biega z tym softem bo sam nie wiem? To już ktoś Emulatorki majstruje :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy ma PSP ..na zywo ta konsola wygląda swietnie :D ..i ekran jest naprawdę duzy, fajny pomysł jest z analogiem po lewej stronie B) - sprytnie zrobione ...a emulatory juz są pokazywał mi tylko nie pamiętam jakiego systemu byl to emulator (chyba SNESA) ..słyszalem ze jesli sie kupi jakąśduzą karte MEMORY STICK DUAL to mozna normalnie pakowac do niej gry z netu i grac ...czyli wiadoma sprawa mozna sobie zassac gre z netu i zagrac w nią potem z tej karty (grę przerzucamy na karte z peceta przez kabalek - bodajze USB)

 

P.S. sciągnąłem znajomemu 2 gry z torenta Ridge Racera na PSP i Wipeouta ale jeszcze nie kupil pojemnej karty więc czekamy z testem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatoichi tym p.s. sie tak nie chwal bo sobie za chwile odpoczniesz od forum:P

 

o emulatorkach wiedzialem juz dawo o tym ze udalo sie gierke z MS uruchomic to pierwsze slysze:P

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatoichi tym p.s. sie tak nie chwal bo sobie za chwile odpoczniesz od forum:P

 

o emulatorkach wiedzialem juz dawo o tym ze udalo sie gierke z MS uruchomic to pierwsze slysze:P

1463687[/snapback]

jak to gierke z MS? hmm :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo z tą wersją 2.0 to jest wcalem male robienie ludzi w bambuko. Najpierw wypuszczaja shit z martywmi pixelami i w ogole marny plastyk. Ludzie kupuja a tu nagle versja 2.0 i lol. Trzeba stare sprzedać i nowe kupic :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo z tą wersją 2.0 to jest wcalem male robienie ludzi w bambuko. Najpierw wypuszczaja shit z martywmi pixelami i w ogole marny plastyk. Ludzie kupuja a tu nagle versja 2.0 i lol. Trzeba stare sprzedać i nowe kupic :F

1562087[/snapback]

ale co poradziesz taki jest rynek i musimy to zaakceptować :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no coz te nowsze wersje wcale mnie nie ciesza bo gry z karty jak do tej pory chodza tylko na wersji 1.0, a w USA nie mozna dostac 1.0, bo zaczeli sprzedaz od 1.3 .... Ale jestem pewny ze cos wymyslą a jak wymyślą to ze stanów sobie sciągnę. W sumie karta 1 GB to wydatek ~ 300 zl, obrazy obecnych- pierwszych gier zajmuja ok 500mb, wiec jestem pewny ze gry np za rok beda zajmowac ponad 1 GB. Dobrze Sony sobie wymyslilo te UMD :) Ciekawe po ile ogryginały będą u nas chodzić. O ile bede to mial to i tak bede gral cały czas w GTA: Liberty City Stories to bedzie wymiatać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja z bardzo dobrze poinformowanego zrodla - oficjalna cena PSP w Polsce bedzie wynosic 700zl.

1607429[/snapback]

A co to za źródło ?? Bo jak to prawdziwe info to cena całkiem przyzwoita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kure fajne cacko, pewnie kosztuje 6 0oo zl, a PS2 kosztuje 500 zl, ee bym juz wolal PS3 :wink: Czy moze ktos napisze, ze to ma jakies super hiper zalety :huh:? To wtedy pomyslimy ;]

1608187[/snapback]

PSP można kupić na allegro za 1000 PLN, a zalet ma dużo, np. wypasiona grafika jak na swoje wymiary i co najważniejsze jest przenośny.

 

Ale nawet najbardziej zaawansowana technologiczne konsola jest niczym gdy nie ma do niej fajnych gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...