Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

@DrSour - sam widzisz, PSP - 5mln DS - 7mln ale PSP mialo premiere niedawno :)

Co do ekranu dotykowego to powiem ze nie moge tego zaakceptować, mnie osobiscie to jakos nie bawi i uwazam ze jest beznadziejne...

 

no moze nie dokonca DS jest dla dzieciaków ale przynajmniej ja tak uwazam,

dla mnie PSP jest spoko np. bo ma przegladarke WWW, co bardzo sie przydaje, tylko troche wiecej HotSpotów :)

 

moim zdaniem to jest troche głupie,

bo osoba która ma DS'a powie ze DS jest najlepszy a kto ma PSP ze PSP... :D

wróćmy do tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

(Chciałbym w tym miejscu pogratulować kazdemu, kto bedzie grał na PSP z środkach komunikacji miejskiej icon_lol.gif .)

Kazdy moze sobie ubezpieczyc i wtedy ma to gdzies, bedzie sobie lazil tu i tam [;

 

(...)

Poza tym należy zauwazyc, ze Sony debiutuje na rynku w branży handhealdów, podczas gdy Nintendo ma już renome i jeszcze sie nie zawiodlem na ich konsolach.

I juz mozna wywnioskowc - 5 mln PSP w taki krotkim czasie i Sony dopiero debiutuje na scenie 'HH'.

A DS o ile sie nie myle, chyba wczesniej zadebiutowalo niz PSP i ma tylko 2 mln zaliczki [;

Battle a mzoe War ciagle trwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daty premiery DSa to: USA- koniec listopada, Japonia- grudzien, Europa- koniec marca.

Daty PSP: Japonia- grudzien, USA- kwiecien, Europa- wrzesien.

Wiec skoro konsole mozna bylo zalatwic juz od grudnia to wcale nie jest jakas ogromna roznica (bardzo wiele osob importowalo PSP z Japoni, a gdy odbyla sie jej premiera w USA to co tygodniowa sprzedaz w Japoni spadla o ponad polowe). W tej chwili PSP sprzedaje sie lepiej w USA i Europie wiec mysle ze dogoni DSa, ale nic wiecej. Obie konsole pewnie beda isc po rowno moim zdaniem.

 

JediMasterek- jesli ci nie pasuje dotykowy ekran to OK, ale nie musisz pisac takich rzeczy jak w poprzednim poscie. To oczywiste ze jednemu moze sie podobac cos,a drugiemu cos innego. Ja po prostu nie lubie gdy ktos krytykuje cos co mu sie nie podoba, mimo ze jest to rzecz godna polecenia.

 

A tak btw. jesli ktos ma PSP to zdecydowanie moge polecic dwie gierki: Wipeout i Lumines - chyba najlepsze jak narazie gry. Pewnie mozna do tego dodac WE9, ale nie widzialem jeszcze tego w akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@under: skoro ds jest jest taki zajebisty to go sobie kup i przestań zaśmiecać temat, bo ja np wchodząc tu chce sie dowiedziec czegos nowego o psp a nie czytać twoja opinie od DSie.... Cały czas piszesz ze DS jest super, PSP do doopy, wiec czemu wypowiadasz sie w temacie o psp pisząc że masz dylemat co kupic? Ja tam zadnego dylematu nie widze w Twoim przypadku, a skoro postęp np w grafice cie nie cieszy idz pograj w bierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszesz ze DS jest super, PSP do doopy

Jak wskażesz mi, gdzie ja cos takiego napisałem (wystarczy jeden przyklad - skoro pisze tak "cały czas" to chyba nie powinno być problemu) to postawie Ci skrzynke browca. Jak nie potrafisz wskazac, w ktorym miejscu napisałem ze PSP jest do doopy (lub cokolwiek w tym guście), to STFU. Dylemat mam wlasnie dlatego, ze obie konsole sa bardzo dobre i prawdopodobnie kupie obie - wtedy napisze recenzje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba - nie róbcie OT i nie piszcie więcej o DS. Do tego jest inny temat.

Z góry dziękuję.

1670109[/snapback]

Dzięki za robienie reklamy. jeżeli ktoś potrafi powiedzieć coś na temat DS-a to zapraszam do tematu o DS-ie. Osobiście też chce się dowiedzieć jak najwięcej o obu konsolkach, ale ale, kolejny OT zrobiłem :wink:

PS. Będzie może na PSP Black & White :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym, szczęśliwym posiadaczem PSP i interesuje mnie sprawa straszna każdemy LCD- WYPALONE PIXELE :-P W ciągu 3 dni wypaliły mi się cztery. Czy w każdym PSP pixele tak zdychają czy tylko u mnie bo do niedzieli mogę wymienić konsolkę na nową. Potem trzeba podbić gwarancję a w tedy to doopa zbita bo gwarancja zdechłych pixów nie obejmuje.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol  :lol: Cena ? Piszesz ze zamierzasz kupic obydwie konsole, wiec cena chyba ci nie przeszkadza  :D

Słuchaj smieszny czlowieku... To, ze ja moge sobie pozwolic na kupienie dwoch konsol nie oznacza wcale, że nie zwracam uwagi na cenę (ktora na pewno dla wielu osob ma fundamentalne znaczenie). matdys napisał: "wskazcie mi jedyna zecz w ktorej psp jest gorsze od ds'a...." - to mu wskazałem. Porównanie możliwości mialoby sens tylko wtedy, gdyby obie konsole kosztowały tyle samo. Tymczasem PSP jest dwukrotnie droższe od DS'a. Zresztą, nie chce mi sie z Toba dyskutowac na ten temat... Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, jak masz dead pixele to wymieniaj, jakiej innej odpowiedzi sie spodziewasz? :huh: Jak w nastepnym sie trafia to znow wymieniaj, i tak do upojenia... :)

 

Kumpel ma PSP z Japonii kupione w jakims sklepie przed oficjalna premiera i nie ma zadnego martwego pixela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma PSP z Japonii kupione w jakims sklepie przed oficjalna premiera i nie ma zadnego martwego pixela...

1672313[/snapback]

Bo w tych japońskich są lepsze LCD (Sharp) i się nie wypalają piksle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, jak masz dead pixele to wymieniaj, jakiej innej odpowiedzi sie spodziewasz? :huh: Jak w nastepnym sie trafia to znow wymieniaj, i tak do upojenia... :)

 

Kumpel ma PSP z Japonii kupione w jakims sklepie przed oficjalna premiera i nie ma zadnego martwego pixela...

1672313[/snapback]

Oj nie jest tak latwo z wymiana . Dzwonilem do Sony w centrum plaza w wawie ( juz jestem tam znany w koncu 2 ps2 wymienialem :P ) i gosc powiedzial ze musisz miec powyzej 4 matrwych pixeli aby cos zdzialac ale to jeszcze nie koniec. Serwisant musi stwierdzic czy te martwe pixele sa uciazliwe w korzystaniu z konsoli ( wiadomo jakie bedzie wydawal opinie ), wiec wymiana jest dosc trudna. Dla tych co maja kupic rada - idzcie do sklepu DOBREGO i obejrzyjcie konsole dokladnie pod swiatlo ( niektore maja zarysowania na ekranie nie wiem od czego ale zazwyczaj takie maja juz martwiaki ale nie jest to regula ) pozniej MUSOWO wlaczcie konsole i sprawdzcie na kilku grach albo demo dysku ( jezeli sklep jest dobry to sprzedawca bedzie mial na MS nagrane zdjecia ktore sprawdza ekran na obecosc martwiakow ). Osobiscie kupilem sprzet w Jankach kolo wawy w sklepie co ma w nazwie planete ( nie chce robic reklamy ), sprzedawca widac ze znal sie na rzeczy bo milo pogadalem i dla mnie otworzyl z 20 pudelek konsol i kazda dokladnie obejrzelismy i wybralismy pare do testow ( trwalo to 1,5 h ale sie oplacalo ), potem testy na obecosc martwiakow i sprint do kasy :D . W domu po paru godzinach grania w Burnouta pojawil mi sie jeden martwiak ale w samym rogu i tylko na czarnym tle, jak dotad sporo pokatowalem sprzet i nie ma nastepnych martwiakow zatem chyba mam dobrze wybrany model.

 

BTW podobno juz jest dzialajacy dongrader do 2.0 mam zamiar prztestowac czy dziala jakby co to napisze czy konsolka sie popsula czy nnie :P

 

BTW2 warte polecenia oprocz Wipeouta i Lumines jest tez Burnout ( czysty gameplay :P idealny odstresowywacz w przerwie na sniadanie lub pomiedzy wykladami ) a i jeszcze Virtua Tennis ( super grafa i normalne sterowanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymianą nie ma problemu, bo ja kupiłem konsolke w media markcie (o szyt- zroblłem reklamę :-P). tam w ciągu 7 dni możesz wymienić nienaruszoną konsolkę bez podania powodu. Dlatego z tym nie ma problemu, o ile się konsolki wcześniej nie rozwali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Nad PSP zastanawiam sie, bo interesują mnie niektore konwersje z PS2, np. seria MGS. Prawdopodobnie skończy sie na tym, ze kupie dwie konsolki...

 

1668367[/snapback]

MGS na PSP to... karcianka!!!

ale dosc ciekawie rozwiazana - no i fabula jest wprost... nie bede zdradzal ;)

warto zagrac w kazdym razie

w Irl PSP jest BARDZO popularne - w autobusie polowa ludzi gra na PSP - w tym wiekszosc ze soba po sieci.

w Polsce jednak bym nie wyciagnal tego w miejscu publicznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...Widze że niezła wojna powstała. Moim zdaniem ani DS(posiadałem go z tydzień) ani PSP, nie jest czymś czym można sie zachwycać, ot, kolejna zabawka która sie znudziła mi po tygodniu, i jak narazie, na DSa zadnych fajnych gier nie ma. Jednak PeCet jako konsola do gier(choć b. droga - upgrade itp) pozostaje raczej niedościgniona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...PeCet jako konsola do gier(choć b. droga - upgrade itp) pozostaje raczej niedościgniona...

1675149[/snapback]

Chyba wypadles z lozka w nocy i uderzyles sie w glowe, powiedz mi ile w ciagu ostaniego pol roku wyszlo gier na pc a na konsole w ktore chcial bys zagrac? chyba ze interesuja cie tylko fpp ktore owszem na PC rzadza (glownie ze wzgledu na sterowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wypadles z lozka w nocy i uderzyles sie w glowe, powiedz mi ile w ciagu ostaniego pol roku wyszlo gier na pc a na konsole w ktore chcial bys zagrac? chyba ze interesuja cie tylko fpp ktore owszem na PC rzadza (glownie ze wzgledu na sterowanie)

1675196[/snapback]

na pieca kupa, na konsole jedna [full metal alchemist , a co ?! :wink: ]

 

 

kumpel jest w posiadaniu tej zabawki, i musze przyznac, w szkole to sie przydaje, w miejscach publicznych już nie, chyba ze chcecie sie szybko pozegnac ze swoim nowym nabytkiem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...