Skocz do zawartości
johan

Prescoty Na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ze zdecydowałeś się na osobisty odbiór - ebay nie ma nawet najprostrzej weryfikacji klientów narazie wiec zdobycie choćby setki komentarzy choćby i za 100 drogich procesorów (co wzbudza zaufanie) nie jest kłopotem a kwestią dogadania.Sam tez jestem zainteresowany ale obecnie nie mozna polegać na komentarzach(widziałem jak się je na ebay "zdobywa") ale warto zawsze wysłać maila z zapytaniem do tych co kupili - ja w ten sposób zrezygnowałem z kupna telefonu na konkurencyjnej aukcji.Jeśli coś wartościowego - odbiór odobisty - ale przyznam ze jestem ciekawy czy wszystko z tymi prockami - OK - jesli tak to w końcu konkurencja będzie dla betonowych cen w sklepach (konurencja miejmy nadzieje legalna).Pozdrawiam i daj prosze znać jak bedziesz coś wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonię do goscia i coś nie odbiera, chociaż tydzień temu też miał tel. wyłączony.Martwi mnie jednak inna rzecz.Przeanalizowałem te komentarze i zauwazyłem ze kilka osób wystawia tam sobie nawzajem komentarze.Zresztą popatrzcie sami: http://www.ebay.pl/fdbkProfile?UserId=marek654

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszce jedną rzecz.Wszystkie proce kupiono 29 kwietnia w godzinach od 16:52 do 17:09.Jedynie gośc który ma negatywy zalictyował po 18:00 :) A komentarze z aukcji są od 1 maja do 10 maja.Wydaję mi się ze to niestety przekręt, jeśli tak to sprytnie to gość zrobił :) Ale nie na tyle by mnie oszukać :]

Tylko co ja teraz kupię.Własnie przyszła płytka Asus p4p800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten polski E-bay to w ogóle jest jedna wielka wajha i nic więcej. Kupiłem od kolesia pamięć 2x256 DDR Geil ultraX za 91zł i sie nie odezwał.

A co do procka to kup na allegro.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49860623

u tego kolesia już dużo osób kupiło. Ja mam też 3,2Ghz z allegro i teraz płytkę P4P800 delux i pięknie chodzi...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten gość jak podał mi serię proca to się lekko załamałem :)

Mówił mi ze to są SL7KY.Jak to sprawdziłem to wyszło że to celeron D jakis tam :) Jednak chyba kupię coś takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51141329

Nie szlifowane bo gwara i gośc nawet fakturkę daje no i super sprzedawca.Seria też się zgadza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi troche kaski wpadlo w ręce i sprzedaje kompa, mysle cos nad najtanszym p4 z serii 8**, albo cos innego, jak myslicie ile moge dostac za mobo epoxa 5epaj, proca 2.8@3.5 boxowy z coolerem, uzywane to jakies 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi troche kaski wpadlo w ręce i sprzedaje kompa, mysle cos nad najtanszym p4 z serii 8**, albo cos innego, jak myslicie ile moge dostac za mobo epoxa 5epaj, proca 2.8@3.5 boxowy z coolerem, uzywane to jakies 3 miechy.

1441559[/snapback]

hmm za procka jakies 500zl plyta jakies 150-200zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten gość jak podał mi serię proca to się lekko załamałem :)

Mówił mi ze to są SL7KY.Jak to sprawdziłem to wyszło że to celeron D jakis tam :) Jednak chyba kupię coś takiego:

1441270[/snapback]

Ten gość z kolei sprowadza stare graty z zagranicy, z czego dużo rzeczy nie jest w pełni sprawna - poczytaj komentarze. Podobno jak coś nie gra to wymienia, ale zawsze...

Co do gwarancji to raczej nie ma co na nią liczyć, chyba że ma zarejestrowaną firmę, ale i tak łatwo się wymigać - powie że procesor był podkręcany i po gwarancji.

Ten gość z postu poniżej nick na allegro jamik, też coś kręci - dwa razy pisałem do niego maila z pytaniem o serię i brak odpowiedzi. Od osób które od niego kupiły dostałem odpowiedzi, że procesory niby działają, ale pudełka otwarte, upaćkane pastą, jeden gość napisał, że lekko szlifowany, więc też coś nie do końca ok.

Sam też szukam zawzięcie, ale chyba zaczekam do czerwca - Intel zapowiedział spore redukcje cen, więc może w sklepie kupię w podobnych cenach z pełną 3-letnią gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj za 540 kupili.Ale przelew trzeba wcześniej do czego się zraziłem na takie kwoty.No i gość mówi ze proce nówki nie uzywane ale jak sie zapytałem czy moze wysłac nowe zaplombowane to mówi ze oni raczej sprawdzają bo to róznie z procami bywa :) wiec czy to takie nowe to tez nie jestem taki pewien: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51090400

I Białystok jak dla mnie za daleko :)

Edytowane przez Kamilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proc doszedł ale dzisiaj go nie podłaczam bo jeszcze obudowę zmieniam a ona dojdzie jutro.Ale chyba warto poczekac jeden dzień : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17910

A proc to na pewno nowy nie jest.Widać na nim ślady w kształcie prostokąta po starym radiatorze.Wogóle ma jakieś plamki takie małe.Zobaczymy jutro czy działa.No i czy się podkręca oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wszystko działać to ja też chyba kupię u tego gościa.

Ma różne procki i Prescoty i Nothwoody, chociaż mi napisał, że procki są nowe, a u Ciebie chyba używany....

Wczoraj znalazłem na googlach art. na temat Prescotów 3.2, że pojawiły się niby nowe w pudełkach, nie szlifowane, tylko że mają wygrawerowane serie z Celeronów. Chyba znowu jakiś przekręt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johan wiesz kto ma taki proc z wygrawerowaną serią z celków ??

Gość o nicku: jamik z allegro.Sam mi podał serię i okazało się ze jest od celerona 2.8 D bodajże :) Mój na pewno nie jest szlifowany i serię ma też ok.Na gwarze jest seria z proca więc legal.NO jutro się wszystko okaże.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak wtrące... ;) o co chodzi z tą wygrawerowaną serią z celków na tych prescotach, bo też sie z tym spotkałem... warto to brać? pytałem gościa z allegro , bodajże gdzieś z Białegostoku i też mi podawał... sl7ky jesli sie nie myle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który gość z allegro tak ci mówił ??Johan zapodaj tym artem o tych prescotach 3,2 z celków seriami.Morion weż przestań chcesz kupić "coś" co niby jest prescottem 3,2 ghz a ma serię celka ??To śmierdzi na maxa przekrętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za lekkie OT. Gdzie moge sprawdzić ktore serie prescotow 3.2 są najlepsze itd ... ?

1448757[/snapback]

Tutaj jest link do serii procków. Wybierasz typ i masz:

procki

A co do tych niby Prescotów, to na google - w grupach dyskusyjnych wpisałem allegro i tam są różne ciekawostki na temat przekrętów na allegro. Dokładnego adresu teraz nie pamiętam.

Czekam na testy tego procka, bo ten klient przysłał mi listę serii jakie posiada i jak u Ciebie będzie git to zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...