Skocz do zawartości
Fidel

Box Box'owi Nie Rowny

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Sanyo Denki ale to naprawde młockarnia - obecnie mam tego drugiego i mimo ze nie super cichy - cichszy od poprzednika o 100% dodam ze poprzednik (Denki) miał nieco wyższe obroty max - dochodził do 3000 ten 2650 max - ale oczywiście porównanie głośności przy podobnych obrotach.Sanyo miał cieńszy rdzeń - ten jest większej średnicy - na temperatury to szczególnie nie wpłyneło.Ktoś pytał o zamiane wentylatorów - mi się nie udało - są inaczej wykonane i mocowane w tych dwóch typach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo do northwooda byly tylko wentyle same aluminiowe B) a do presscotta co sie grzeje to sa wentyle z miedzia, tak wogule czy ma ktos fotke albo taki proc z takim qwentylem box od procka pentium4 3,06 ghz na szynie 533mhz i to byl pierwszy p4 z ht bo widzialem kiedys fotke wentyla box od niego i byl bardzo dziwny i byl z miedzia ale za pierona niepodobny do tych co tu fotki mozna zobaczyc na tym temacie co sa powyzej, ten wentyl byl taki fajny i wygladal ze wysmienicie chlodzi procka nawet lepiej moze od tych od prescottow, moze intel sie wtedy przestraszyl ze taki ht proc bedzie sie niezle grzal i walnal takiego wypasnego wentyla ale teraz to tylko tak sobie gdybam :D tak serio ma ktos taki albo fotke niech ktos zapoda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam northwooda i radiator nie przypomina zadnego z tych przez was zaprezentowanych zero miedzi i wogole jakis taki  w porownaniu z tymi na obrazkach:) wydaje sie mało zawansowany technicznie (zero miedzi  spod cały płaski wielka bryla aluminium:0 )

1443961[/snapback]

do northwodów takie dodawali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie bierz. Moja siostra ma takiego i wyje jak słoń :D Na starcie na celeronie d 320 (2.4 ghz) miała 60 C. Po zmianie pasty na as ceramiqu i dodaniu jednego wentyla do budy (wcześniej nie było) jest lepiej, teraz to w stresie ma 60-66 C

 

A mam pytanie idzie jakoś wymienić ten wiatrak oryginalny na np. artcit fan pro tc ?? ( z regulacją termiczną)

Edytowane przez Serek_s91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki sobie zalatwiam z allegro. juz wygralem za 5 zlotych kazdy (2 rodzaje) obydwa z miedzianymi rdzeniami. Ten z rozchodzacymi sie listkami jak w spiralce i ten z rownoleglymi idacymi w 4 kierunkach (tak po skosie)

 

EDit. Jak przyślą to sprawdze ich głośnośc i ew. Moc (nie chce mi sie kompa rozbierac ;P )

Edytowane przez KamiKaze boski wiatr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...