Skocz do zawartości
Kosmos

Czy to dobra grafa?

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym bral ale troche za duzo kasy dobrym pomyslem bylo by wziac msi jak pisal marcin_gps w koncu to prawie 200 zeta a ja sadze ze MSI nie jest wcale gorsze od Gainwarda :!:

w wielu testach msi bylo lepsze od gainwarda chociarz gainward ladnie wyglada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten GAINWARD jest wypieszczony jak kazdy model GOLDEN SAMPLE i nie sprawia problemów, pozatym jest o dużo szybszy od pozostałych GF4 a i się świetnie kręci :)

Ale uważam że troche za duzo kasy trzeba na niego wydać, ale to wyłącznie twój wybor :)

ZASTANÓW SIĘ PRZED KUPNEM 15 razy !!!!!!!!! :)

Czy nie lepiej jest kupić tańszą kartę z GF4 Ti (np. tańszego Gainwarda) niż wywalać tyle kasy ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupic np. msi -masz pudło pełne wszystkich przelotek,gierek itp

 

cena znacznie lepsza -jak sie postarasz to łykniesz wersje vtd(vivo) za ok.690zeta-pamięci hynixa 3,6ns kręcą sie spox na 320/610

 

a gainward nawet GS lubi sprawiac problemu -nie wiedziec czemu-a wersja "bez gs"-to juz zupełnie-kilku użytkownikom forum miało z nimi wielkie problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...