Skocz do zawartości
Maksiu

Zwieszanie Cd Przy Intelu!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z Intelem i podlaczeniem 4 ide. Tzn jak podlacze 2 hdd pod jedna tasme i cd i nagryware pod druga tasme przy robieniu kilku operacji na ras lub wsunieciu szuflady z plyta do srodka system zwiesza sie!! Po odlaczeniu jednego z napedow i jednego hdd jest ok!! 2 hdd i 1 cd to samo. Wymienilem wszystkie urzadzenia wlaczajac w to napedy i hdd innych firm, procesor, plyte na msi, karte graficzna. Zworki sa ok ustawione ale najciekawsze jest to ze jak przenioslem sie na platforme amd tylko zmieniajac procek i plyte bylo ok :/

Moze cos faktycznie robie zle 4 ide podlaczone i zwiecha :/

Pomocy!!!

Moja terazniejsza kofiguracja:

Intel 3.0 prescot

Asus p4-p800-e deluxe (na msi to samo

seagate 200 8 mb, wd 200 8 mb( na maxtor to samo)

dvd lg, dvd-rw lg (liteon, toshiba, plextor to samo)

9800 pro sapphire (inne od 9550 to samo)

Moze jest jakas opcja w biosie co zle ustawiam, bo plyty sa sprawne i kazda nowa robi to samo :???

Jak zakrecilem i komus chcialo by mi sie pomoc prosze o kontakt: maxmidi@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz mam neoteca 4202 (420 wat) mialem 4200 (tez 420)i to samo :(

Plytka moze byc nawet czysta, jak tylko sie wlozy jakas plytke do obojetnie ktorego napedu i wsunie sie szuflade zacznie mielic i zwiecha systemu :/

Normalnie czary mary tak jakby kanaly ide sie blokowaly ale to juz jest druga plyta asusa i na msi mialem to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset do ustawien defalutowych biosu, sprawdzałeś?

moze cos masz pokitrane :(

Ja mam 4 HDDKI i jeden DVDRW podlacze pozniej jeszcze dwa i zobacze jak sie bedzie zachowywal.

No i na czystym systemie robiles takie przekladki?

Co jest napisane w logach ?

Inf intelowski zainstalowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...