Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że to nie wina pamięci skoro nie dogrywa tylko wolno chodzi... Może tak Ci się tylko wydaje ??? powinno być ok na tym co masz w podpisie, oczywiście 512 by się przydało. Tym bardziej jeżeli na xp grasz. Rozumiem, że 6600 masz nieźle wykręconego.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc pograłem w PES 5 na PS2 i w skrócie - zmiany względem WE9 B)

Uaktualnione składy i stroje - np nowe koszulki Chelsea z reklamą Samsunga itp

Zmienione intro i minimalnie interfesj graficzny

Poprawiona grafika, twarze itp są bardziej wyraźne i jakby ostrzejsze niż w WE9

Komentarz względem PES4 wydaje się bardziej trafny, panowie dość fajnie rozmawiają o tym co się dzieje na boisku z nawet małymi szczegółami

Kolejnym szczegółem przy grze w dwóch playerów jest brak możliwości wyłączenia powtórki akcji przez przeciwnika - tak jak w przypadku strzelenia bramki - mały drobiazg a cieszy, brachol teraz nie wyłączy mi "przez przypadek" ładnego strzału, akcji itp :rolleyes:

Poprawiono sędziowanie, teraz sędzia jeszcze trafniej interpretuje zagrania, czerwień leci jak nic w przypadku sfaulowania zawodnika od tyłu wychodzącego sam na sam

 

Co do samej gry to wydaje mi się, że jest minimalnie wolniejsza od WE9, jeszcze trudniej dojść do strzałów itp ogólnie trudniejsza

 

I to tyle, jak coś mi się przypomni to napisze B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu...

...

...

...

:P:D

 

Miesiąc czasu do premiery...to będzie najdłużej użytkowane przeze mnie demo w życiu...:|

1672255[/snapback]

i powiedz ile jest takich dem :D nasz peesik kochany :> Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma. Nie wiem jak w wersji na ps2. W nowej fifie fajnie rozwiązali po strzale w słupek wibruje hehe ;p Mogliby w końcu zaimplementować to, też nad tym wcześniej myślałem. Walka bark w bark itd, byłoby fantastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma. Nie wiem jak w wersji na ps2. W nowej fifie fajnie rozwiązali po strzale w słupek wibruje hehe ;p Mogliby w końcu zaimplementować to, też nad tym wcześniej myślałem. Walka bark w bark itd, byłoby fantastycznie.

1672421[/snapback]

podpisuje się pod tym "obiema rencami" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahm myślałem że coś pobarbrałem :)

 

a tak btw jest jakiś poradnik dla noobów do gry w pes'a ? Bo za takiego sie uważam a chciałem sie troche podszkolić :). Kiedyś grywałem w PES 3 jak wyszedł na pc ale to było dawno temu i na klawiaturze a na klawiaturze to nie da sie w to grać, a teraz mam padziocha więc moge poszaleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pes5 jeszcze przynajmniej takowego nie ma, ale mam do pes4/we8 z gry-online, jak chcesz to się odezwij, dane masz w profilu. Zresztą zajrzyj na forum issonline i na ich stronę też masz tam wszystko opisane. Nawet poradniki do taktyk są.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra juz wywaliłem posta, mam takie pytanie nie dotyczace pesa 5 ale pesa kto był w multi na turnieju ? bedzie jeszcze cos takiego organizowane ? jak to wogóle wygladało wszystko ??

Edytowane przez wałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pojawiło się demo nr2 :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :banana:

 

demo2

 

W grze znajdują się następujące kluby: Barca, Juve, Milan i Inter. Niestety nazwy drużyn i nazwiska piłkarzy to "krzaczki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAA.. a ja teraz was zmiażdze - oblowiem sie dzisiaj jakims codem ( XD ) w FULL VERSION Pro Evolution Soccer 5 (oczywiscie gra jest da best ) no i wlaczam sobie powtorke po jakies akcji ogladam a tu C.Ronaldo mrugnal mi oczami Oo przewijam i jeszcze raz a tu rzeczywiscie zawodnicy mrugaja oczami... niezly bajer.

 

P.S. Slabe intro : p

 

 

EDIT: porawione troche bo [ciach!]ly wypisalem spieszylem sie : p

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku - raczej patchowane...po pierwsze - jakieś dziwne krzaki w menu, po 2 nazwiska kopaczy po japońsku :|...dodatkowo zmieniona muza w menu..

 

a co do tego wako - fakt, u mnie to samo...(te kołnierzyki troszkę denerwują)..

 

i jeszcze jedno...trochę dziwne współczynniki piłkarzy...Ronaldinho free kick -77 :|...

 

a ze zmian...wydaje mi się że teraz przy wychodzeniu z kontrą przeciwnikom nie jest już tak łatwo ścigać naszych...tj jak wychodzę np Eto to goście nie wyrabiają za mną (5*)...ale może mi się tylko wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven_88 no chyba jest tak jak myślałem. Jak chcesz mieć nromalne nazwiska to polecam zajrzeć tu znajdziesz tam linki potrzebne. Ja nie ściągam tego ;p Czekam na pełną, niebawem będzie, a czas leci bardzo szbyko :>

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven_88 no chyba jest tak jak myślałem. Jak chcesz mieć nromalne nazwiska to polecam zajrzeć 1677364[/snapback]

To co mistrzu, dzisiaj się jakoś zdzwonimy albo na gadulcu zgadamy i wpadasz do nas na sesyjkę? :D (o ile moja kobita nie będzie dzisiaj u mnie nocować, bo jak tak to trochę może to pokrzyżować plany :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, super było ;]]]]]] wypas!!

1678905[/snapback]

Hehe, to fakt :D Parę godzinek pykania non topper w 4erech :D (ja, Ojejku, Fomex i gostek spoza tweaka- Bąbel) :) Hehe, najlepsze były akcje z pizzą :D (Foma 5-6razy powiedział że tym razem jest zajebiaszcza :)). Mecze były offkoz na najwyższym poziomie :D Ale zniszczyłem sromotnie Ojejku na początku w 1vs1 :D (7:2, z czego ze mną na początku było 5:0, potem bąbel grał i było 6:1 i na koniec ja i 7:2) :) A w meczach mieszanych 2vs2 różnie to bywało, raz jedni raz drudzy i zmienialiśmy cały czas teamy :D Ale spotkanko było wypas, trzeba w przyszłym tygodniu powtórzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...