Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, to fakt :D Parę godzinek pykania non topper w 4erech :D (ja, Ojejku, Fomex i gostek spoza tweaka- Bąbel) :) Hehe, najlepsze były akcje z pizzą :D (Foma 5-6razy powiedział że tym razem jest zajebiaszcza :)). Mecze były offkoz na najwyższym poziomie :D Ale zniszczyłem sromotnie Ojejku na początku w 1vs1 :D (7:2, z czego ze mną na początku było 5:0, potem bąbel grał i było 6:1 i na koniec ja i 7:2) :) A w meczach mieszanych 2vs2 różnie to bywało, raz jedni raz drudzy i zmienialiśmy cały czas teamy :D Ale spotkanko było wypas, trzeba w przyszłym tygodniu powtórzyć :D

1679197[/snapback]

Ta bramka Bąbla mnie rozwaliła ;]]]] ten lobik z dalekaaa, taka świeca ;]]]] bo ktoś przytrzymał trójkąt i bramkarrz wybiegł hehe ;)))). Jednak widać różnicę między starym a nowym pes'em, nowy o klasę lepszy i ta swoboda :> w ogóle respekt dla całej paczki i pozdro dla Fomex'a, Bąbla i Ciebie Mak'u :P :] Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tak bardzo Ci zależy na Peterze Brackleyu i jego kumplu?  :lol:  :mur:  Ja osobiście już nimi żygam :P Oni od zawsze komentowali tę serię, tym Panom powinni już podziękować :)

1681493[/snapback]

A slyszales BOSKI !!! komentarz w WE9 (jap.) <: Normalnie syci ci komentatorzy tam przerzywaja gola !!! Czasami zdarza sie ze po bardzo ladnym golu ktorys z żółtych ludkow krzyczy "gol gol gol gol !!!!" w bardzo szybkim tepie :D Naprawde az chcailo sie grac z komentarzam acz kolwiek nic z niego nie rozumialem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie mam pytan.

 

Dołączona grafika

 

[;

 

 

Naprawdę tak bardzo Ci zależy na Peterze Brackleyu i jego kumplu?  :lol:  :mur:  Ja osobiście już nimi żygam :P Oni od zawsze komentowali tę serię, tym Panom powinni już podziękować :)

1681493[/snapback]

Tak samo jak w fifie tradycja musi byc, co roku ta same 'geby'. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A slyszales BOSKI !!! komentarz w WE9 (jap.)  <: Normalnie syci ci komentatorzy tam przerzywaja gola !!! Czasami zdarza sie ze po bardzo ladnym golu ktorys z żółtych ludkow krzyczy "gol gol gol gol !!!!" w bardzo szybkim tepie :D Naprawde az chcailo sie grac z komentarzam acz kolwiek nic z niego nie rozumialem xD

1681508[/snapback]

Nooo baaa :D Od najstarszych części poszukiwanie japońskiego komentarza do europejskiej lub allworldowej wersji jest moim ulubionym zajęciem:D Pamiętam jeszcze go za czasów japońskiej wersji WE2 i 3 na PSXie (w tym czasie bodajże odpowiednik ISS PRO), a ostatnio słuchałem sobie Hiszpańskiego komentarza ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam za sobą trzy dziewicze mecze 3x 20' i oto moje wrażenia...

 

Gra robi niesamowite wrażenie. Wolniejsza, owszem, ale za to płynniejsza animacja. Ruchy piłkarzy są niezwykle elastyczne, zwłaszcza stopy bardzo ładnie się ustawiają (miękkie podcięcie, wewnętrzna część itd).

Mnogość taktyk wielce na plus. Wszystkie trzy mecze grałem jakimiś dziwolągami (jak dla mnie) i naprawdę dobrze się spisują.

 

Kolejne wielkie miłe zaskoczenie. Wyrzuty bramkarskie! W końcu jest tak jak powinno być, a nie jakieś kręgle...

Następna rzecz to cosik chyba pozmieniali ze stałymi fragmentami (rożnymi), bo każdy korner przeciwko mnie siał wielkie spustoszenie na polu karnym, a z kolei moje rożne to same farfocle ;)

 

Odbiór piłki - zupełnie inny ale wcale nie taki trudny. A jakaż wielka satysfakcja z genialnego timingu!!! (vide Szaranowicz :D)

 

I jedna rzecz, którą był poprawił. Walka bark w bark, lub walka o bezpańską piłkę. No za cholere nie mogłem sobie z tym poradzić. Zawsze drugi, nawet gdy czasem byłem bliżej to odbijałem się od przeciwnika jak od ściany. Ale to może być tylko kwestia dema.

 

Ogólne wrażenia? 9/10

 

Za mało? To jest rezerwa na pełną wersję, która napewno dostanie maksymalną notę.

 

 

 

PS: Zapomniałem o kolejnych dwóch rzeczach. Znakomicie edukacyjny aspekt spalonego. Wreszcie nie będzie żadnych niedomówień. A druga to taka, że sędzia z wielką gracją teraz pokazuje jak grać i kiedy. I nie plącze się tak pod nogami :]

 

To narazie tyle. PES5/WE9 pełen posys!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem jakis przerobiony plik .exe mozna zmieniac wszystkie opcje tam gdzie sie ustawia stadion i gwiazdki przeciwnika, ale jest problem, czasami gdy wlacza mi sie ekran taktyczny gra zalicza kompletny zwis, muzyczka piszczy dalej a komp wisi martwy.

 

Raz udało mi sie zagrac i na tym momenci konczy sie moja zabawa z fifa, a tyle lat przy niej spedziłem, boooze jaki ja slepy na swiat byłem!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem jakis przerobiony plik .exe mozna zmieniac wszystkie opcje tam gdzie sie ustawia stadion i gwiazdki przeciwnika, ale jest problem, czasami gdy wlacza mi sie ekran taktyczny gra zalicza kompletny zwis, muzyczka piszczy dalej a komp wisi martwy.

 

Raz udało mi sie zagrac i na tym momenci konczy sie moja zabawa z fifa, a tyle lat przy niej spedziłem, boooze jaki ja slepy na swiat byłem!!! :(

1681965[/snapback]

A nie zmieniałeś czasem MociumPanie skina piłki? :) Bo w demie nie ma innych i po zmianie z adidas pelias II się wiesza zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo, zmieniałem tylko czas, PK przy remisie no i ustawiałem pore dnia na Night.

1682036[/snapback]

i właśnie dlatego ;p Nie można żadnych "wizualnych" zmian robić, było już fifnaście razy napisane. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też gierka starsznie sie podoba, pogrywam dziennie tak przynajmniej z 10 meczyków (co jak na mnie jest dużo bo mnie mało która gra przykłuwa na wiecej niż 15 minut). Narazie idzie mi średnio (bo jestem noobem :D), szybko obczaiłem jak sie wygrywa na 2 gwiazdkach ale 3 sprawiają mi już problemik czasami :) czasem wygram 2-0 a czasem dostane baty 2-1 czy 1-0, ale gra sie bardzo dobrze :).

 

 

I jedna rzecz, którą był poprawił. Walka bark w bark, lub walka o bezpańską piłkę. No za cholere nie mogłem sobie z tym poradzić. Zawsze drugi, nawet gdy czasem byłem bliżej to odbijałem się od przeciwnika jak od ściany. Ale to może być tylko kwestia dema.

no mnie też to bardzo denerwuje czasami, myślałem ze to ze względu na moje malutki umiejętności, ale widze że nie tylko ja mam ten problem. Nawet jak czasem uda sie wygrać to własnie przeciwnik staje i odbijamy sie od niego jakbym w sciane przywalił, ale czasem zrobi sie dośrodkowanko(bardzo rzadko) i gooooooool :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt...wystarczy trochę posiedzieć nad tym i zabieranie piłki bez faulu udaje się w 90 (przynajmniej) procentach...

 

Co do poziomu trudności...na początku myślałem że będzie gorzej...ale teraz PC leję na 5*...:)...czekam na ******...

 

a co do komentarzu...japońskiego mimo wszystko nic nie ruszy...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopulki ,można się przecierz przepychać z R1 R2 ale to oczywiscie może się skończyć faulem .Ogólnie tak łatwo jak przepchnięciem nie można zdobywac piłki ,przecież gościu zastawia się ciałem .Poprostu trzeba być szybciej w danym miejscu ,hehe-''intuicja''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że bark w bark jest do wygrania

wszystko zależy od parametrów zawodnika i od naszych umiejętności, a robi się to za pomocą r1 + r2 jak pisał darch B)

no i zapomnijcie o przepychaniu* od tyłu :D wtedy zawsze jest faul :D

nie raz przepychałem* się bratem tak zawzięcie, że piłka schodziła na dalszy plan :D

 

początkującym proponuje "uczyć się" R2 - świetny klawisz, bardzo pomocny - pełna kontrola nad zawodnikiem, przepychanie, albo zwykłe zabieganie/blokowanie dostępu do piłki, gdy ta podąża na aut itp itd

 

no i polecam nauke poruszania bramkarzem, to co ma zaimplementowane nie zawsze wystarcza do tego aby sobie poradził w sytuajach do wybronienia, wystarczy przejąć nad nim kontrole, odpowiednio ustawić, skrócić kąt i szanse na obrone diametralnie wzrastają!

 

 

 

 

*walka ciałem :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...