Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie tak odnosnie padow to mam pytanie.Czy ten http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70758354 bedzie sie nadawal do grania w pesika?Dodam ze w zasadzie to nigdy na padzie nie gralem ani nie zamierzam ale do tej giery to trza juz sie przestawic co by lepsza kontrola byla :lol: Sorry za OT... A co do samej gry to hmm...WYMIATACZ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze kupa w tej grze to to.ze cały mecz podaje 4. obroncami a napastnicy sa tak samo zmeczeni jak po normalnym meczu.........tyż mi symulacja :)) ......ale kupa

zawsze jak grasz z kompem to znajdzie się jakiś błąd, im bardziej komplikują ta grę tym więcej błędów wychodzi, mnie np wkurza to, że gdy znajduje sie w sytuacji sam na sam a obrońca lekko zahaczy o mnie to nawet zółtej kartki nie dostanie, faule w tej grze to jest okropna wada.

 

radze ci grac z kumplami na jednym kompie wtedy na pewno nie pozwolisz sobie na wymianę piłki między obrońcami :)

 

Sergio(L) ten jest cienki, prędzej czy później się rozleci, polecam kupić pada Manty jesli chcesz tanio i dobrze. lub także logitecha, nie sa wcale takie złe a niektóre dość tanie.

 

Ja osobiście mam pada Empik :) i przejściówkę Manty (która musiałem lutować, mają cienkie kable które łatwo przełamac).

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkur.... mnie ta gra !!!!

 

a jeszcze spytam,czy naprawdę jesteście tacy dobrzy i zaczynacie LM od 6. gwiazdek???

ha hah a witaj w klubie!!! :lol2: :lol2: :lol2:

Nie zostawi suchej nitki na tej wersji.gram juz od samego poczatku tego pokolenia ISSów.Brałem udzial w turniejach itp.

Ta wersja juz od początku mi sie nie podobała.Po pierwsze intro to taka zubożalizna że płakac mi sie chciało( w porównaniu do poprzednich wersji)Nastepnie menu zero jakichś rewolucj zmieniona tapeta i czcionka i po kłopocie.

System gry kulejacy jak HAJTO w reprezentacji: :angry:

1-bramkarze supermani w min 40-45 ; 85-90+ (6* LM) parodia bo najwieksze cipki bronia jak DIDA etc,

2-system podań-ludzie gdzie ta wspomniana rewolucja AI zawodników.Podaje na dobieg(były trójkąt pada) a ta cipa wycofuje albo podaje np kolesiowi ci jest poza linia boczna jak go ew skosił komputer,Zero logiki i myslenia graczy.SPALONE 10 na mecz to minimum!!

3-wrzutki i głowki buhahah w 4 dalo sie efektownie strzelac a tu :na polu karnym mamy samego napastnika i bramkarz przeciwnej drużyny i co i słupek lub taka dynia(ale w ziemie) że pilka ledwie sie toczy po ziemi.

4-woleje!!!Ludzie z takimi kopami to nawet w futbol amerykańki idzie grac na ich bramki-kosmos i tyle.

5- nie duało mi sie w 4 o 5 zapomnij strzelić nożycami(rowerkiem przewrotka) jak kto woli, o ile mozna nazwac to polozenie sie na plecy tym wlasnie strzałem hahhaa.

6-jak kolega wspomnial 1:0 i drużyna przeciwna juz ma skrzydełka i wogóle podaja jakby byli dopiero po wejsciu na mecz a zawodnicy mojej drużyny jak cipki biegaja(gra w berka ha ha ) i stamina to nieorozumienieeeeeeeeeeeeeeeeeee. :mur: Wprowadzasz kolesia w 2p. swierzutki obronca a komp ma napastnika(speed 86) moj(99) no i oczywiscie co... zostajesz w tyle!!!(strzałki z forma-zielone- maja takie same).Zero realizmu!!

7-Faule- hmmmm chyba z 50 na mecz to mało-i to jakie faule- wybijasz wslizgiem koles nadlatuje i przewraca sie po drodze o twoej nogi i kartka!!!A komp wslizgi na polu karnaym od tylu i wybicie perfekcyjny!!No na pewno tak jest he he.

Pole karne 3x prawo lewo i bum faul z nikad i karniak.I te śmieszne ręki nabijane- mam nagrane jak ktoś chce podesle.

8-kolizje zawodników-kolejna porażka ,leca 2 moi gracze i co jeden w drugiego sie wbija i leza oboje.

9-wybijanie piłki-gdzie ta pomyslowosc- klepie (kólko- strzał) a zawodnik sam na polu karnym(obrońca moj) stojac w strone połowy przeciwnika wybija ja na róg ew aut lub o niebo lepiej wali z kapy w bramkarza.

10-strzał na bramke-ludzie to juz przesada roku.Zwykłe biegniecie w PE4 i strzal lekki to bylo pieknie plasowane tuz obok slupka a tu wala fleje w bramkarza i happy.co lepiej ZYZ na całego!!

11-Moc strzalów-blech zygam już pisząc te smaczki strzał z rozbiegu po podani = kapa nad bramka lub strzał dziecka.

12-komentator-Oh fifa jest o 1 epoke juz do przodu!!!!

13-lagów i innych jest mase jeszcze ale cóż kiedyś KONAMI musi powiedzieć że nie dało rady czegoś zrobić lepiej haha

14-reasumując znajda sie tacy co to skrytykuja co napisałem bo oczywiście sa THE BEST ale jak zanazaczył ostatnie pytanie w tym cyctacie wyżej owy kolega to GRAJCIE na max poziomie i kims ze sredniej polki a nie BRAZYLIA kontara jakies TOGO etc. wtedy powiecie gdzie pilka ma rewolucje.

 

 

POZOSTAJE czekać na edycje 6 która fajnie jakby pokazala sie przed MŚ GERMANY bo bedzie ciekawie.

Edytowane przez Tusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sergio - poczytałbyś topic...było o tym padzie...sam używam obecnie, jest jak najbardziej ok...

 

Tusiek :

 

1. że niby w końcówkach łapią wszystko ?...łapią tak samo...trzeba dobrze strzelać a nie na bramkarzy zwalać...

 

2. podawać też widzę nie potrafisz..

 

3. z główki...to samo...

 

4. woleje - efektowne i efektywne...kwestia treningu...

 

5. nożyce/przewrotki...w piątce jest chyba z 3 różne możliwości uderzenia takim sposobem piłki...ale...trzeba...treningu...

 

6. stamina/kondycja - tu się zgodzę...wkurza mnie to że się za szybko męczą...

 

7. faule - temat już przez nas wałkowany...

 

8. tu się w sumie zgadzam...

 

9. jak wyżej...

 

10. strzały z dystansu...dla mnie w pes5 - miód, cud i orzeszki...piękne bomby po oknach - coś co lubię...(ale na początku też mi wychodziły szmaty w środek - trzeba ćwiczyć)...

 

11. moc strzałów - jak w życiu...choć czasami faktycznie nienaturalny farfocel idzie w bramkę :|

 

12. komentarz - fifa do przodu ??...ani Motson (jeeeny ile go można słuchać) ani tym bardziej Szpak-Szaranowicz (powinni ich zabronić :| ) nie wybijają się ponad komentatorów z Pro... (co nie oznacza że ci są jacyś super...:| )

 

13. na ten temat nic nie powiem bo po necie nie grałem...

 

14. reasumując ( :) )...część wad jakie wymieniłeś to po prostu brak umiejętności, które przyjdą z czasem...część - popieram...

 

i mam nadzieję że to poprawią w następnej części...a czy wyjdzie przed MŚ...wątpię...KONAMI zawsze wydawało WE (na rynek japoński) w okolicach sierpnia...chyba że zrobią grę wcześniej i będą sprzedawali razem z PS3 :)...(w końcu obok GTA, MGS - Pro - to flagowe okręty Playstation)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha hah a witaj w klubie!!! :lol2: :lol2: :lol2:

Nie zostawi suchej nitki na tej wersji.gram juz od samego poczatku tego pokolenia ISSów.Brałem udzial w turniejach itp.

Ta wersja juz od początku mi sie nie podobała.Po pierwsze intro to taka zubożalizna że płakac mi sie chciało( w porównaniu do poprzednich wersji)Nastepnie menu zero jakichś rewolucj zmieniona tapeta i czcionka i po kłopocie.

Hmm, ja także gram od samego początku, wprawdzie w dużych turniejach nie startowałem, ale też brałem w paru udział (;

 

Co do intra, popieram, żałosne ;) Czekam na intro od LOBO :)

System gry kulejacy jak HAJTO w reprezentacji: :angry:

1-bramkarze supermani w min 40-45 ; 85-90+ (6* LM) parodia bo najwieksze cipki bronia jak DIDA etc,[

Jak się nie umie strzelać to tak jest....

2-system podań-ludzie gdzie ta wspomniana rewolucja AI zawodników.Podaje na dobieg(były trójkąt pada) a ta cipa wycofuje albo podaje np kolesiowi ci jest poza linia boczna jak go ew skosił komputer,Zero logiki i myslenia graczy.SPALONE 10 na mecz to minimum!!

Hehe, to tylko świadczy o Twoim poziomie gry i braku wyczucia czasu, choć nie mówię że za każdym razem wychodzi wysunięcie, jak w życiu, większość takich wysunięć jest przejęta/przyblokowana...

3-wrzutki i głowki buhahah w 4 dalo sie efektownie strzelac a tu :na polu karnym mamy samego napastnika i bramkarz przeciwnej drużyny i co i słupek lub taka dynia(ale w ziemie) że pilka ledwie sie toczy po ziemi.

Tusiek, ja rozumiem że chcesz się na siłę wyżyć na PES5, ale nie możesz zarzucać grze czegoś co jest spowodowane tylko i wyłącznie brakiem Twoich umiejętności!! Jakoś większości osób bardziej podobają się wrzutki i strzały po nich, dużo większe możliwości i swoboda niż w 4 i poprzednich częściach, dodatkowo można ładować piękne bramy z bani lub nożycami, lub tak jak dawał filmik Ojejku, profesorskie przyjęcie i but ;)

4-woleje!!!Ludzie z takimi kopami to nawet w futbol amerykańki idzie grac na ich bramki-kosmos i tyle.

Jak wcześniej, nie umiesz strzelać to się nie wypowiadaj...

5- nie duało mi sie w 4 o 5 zapomnij strzelić nożycami(rowerkiem przewrotka) jak kto woli, o ile mozna nazwac to polozenie sie na plecy tym wlasnie strzałem hahhaa.

To fakt, jest to cholernie ciężkie (w zasadzie z tego co wyczytałem potrafi to niewielu zawodników), ale jest możliwe do wykonania i nie raz było prezentowane na filmikach (issonline).

6-jak kolega wspomnial 1:0 i drużyna przeciwna juz ma skrzydełka i wogóle podaja jakby byli dopiero po wejsciu na mecz a zawodnicy mojej drużyny jak cipki biegaja(gra w berka ha ha ) i stamina to nieorozumienieeeeeeeeeeeeeeeeeee. :mur: Wprowadzasz kolesia w 2p. swierzutki obronca a komp ma napastnika(speed 86) moj(99) no i oczywiscie co... zostajesz w tyle!!!(strzałki z forma-zielone- maja takie same).Zero realizmu!!

Hmmm, a mi się wydaje że jest jak w prawdziwym meczu, drużyna która traci gola zbiera się w sobie i ciśnie mocniej żeby odrobić straty... A co do obrońcy świerzutkiego i napastnika, możesz pokazać filmiki? Bo mi się takie coś nie przytrafiło jeszcze, a gram od samego początku PESa (;

7-Faule- hmmmm chyba z 50 na mecz to mało-i to jakie faule- wybijasz wslizgiem koles nadlatuje i przewraca sie po drodze o twoej nogi i kartka!!!A komp wslizgi na polu karnaym od tylu i wybicie perfekcyjny!!No na pewno tak jest he he.

Pole karne 3x prawo lewo i bum faul z nikad i karniak.I te śmieszne ręki nabijane- mam nagrane jak ktoś chce podesle.

:lol: :lol: Nie no sorry, nie wytrzymałem, to już zostawię bez komentarza bo było nie raz o tym pisane...

8-kolizje zawodników-kolejna porażka ,leca 2 moi gracze i co jeden w drugiego sie wbija i leza oboje.

Porażka? A co normalnie jak tak jest to co? Przenikają w meczach przez siebie? Nic się nie dzieje? Brak fizyki? To chyba zaleta, a nie wada gry...

9-wybijanie piłki-gdzie ta pomyslowosc- klepie (kólko- strzał) a zawodnik sam na polu karnym(obrońca moj) stojac w strone połowy przeciwnika wybija ja na róg ew aut lub o niebo lepiej wali z kapy w bramkarza.

Hehe, to fajnie masz w domu (; Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-strzał na bramke-ludzie to juz przesada roku.Zwykłe biegniecie w PE4 i strzal lekki to bylo pieknie plasowane tuz obok slupka a tu wala fleje w bramkarza i happy.co lepiej ZYZ na całego!!

A tutaj musisz używać jeszcze kierunków, nie no, faktycznie nowość :P

11-Moc strzalów-blech zygam już pisząc te smaczki strzał z rozbiegu po podani = kapa nad bramka lub strzał dziecka.

Nie no ja Cię proszę i Ty piszesz że grałeś w turniejach i jaki to Ty mastah od dizastah jesteś... Nie umiesz to się nie dotykaj, a nie krytkujesz...

12-komentator-Oh fifa jest o 1 epoke juz do przodu!!!!

To fakt, komentatora mam już dość (polecam instalację komentarza w innym języku- Japoński rządzi)

13-lagów i innych jest mase jeszcze ale cóż kiedyś KONAMI musi powiedzieć że nie dało rady czegoś zrobić lepiej haha

Lagów? Hmm, ciekawe :) A co do tego że nie dało czegoś rady, to pewnie że tak, nigdy nie zrobią piłki idealnej, tak samo i EA Sports ani żadna inna firma... Choćby nie wiem jak się starali i połączyli siły to zawsze będą błędy...

14-reasumując znajda sie tacy co to skrytykuja co napisałem bo oczywiście sa THE BEST ale jak zanazaczył ostatnie pytanie w tym cyctacie wyżej owy kolega to GRAJCIE na max poziomie i kims ze sredniej polki a nie BRAZYLIA kontara jakies TOGO etc. wtedy powiecie gdzie pilka ma rewolucje.

POZOSTAJE czekać na edycje 6 która fajnie jakby pokazala sie przed MŚ GERMANY bo bedzie ciekawie.

Hmm, tak jestem THE BEST i skrytykowałem co piszesz bo jesteś n00b (; Co do kolegi, to nawiązywał do Ligi Mistrzów i maxymalnego poziomu, więc nie wiem dlaczego ni w pięć ni w dziesięć wyskakujesz z Brazylią... A ja np. gram na 6gwiazdkach Brazylią lub Holandią, ale z Francją, Portugalią, Anglią, Niemcami, Włochami... Tak samo z klubami, zawsze daje równego przeciwnika... Po to jest 6gwiazdek i po to są wymagający przeciwnicy aby móc czerpać z tej zabawy jeszcze większą przyjemność!!

 

90% rzeczy które wypisałeś tutaj świadczą tylko o tym jak mało jeszcze wiesz o tej grze i jak mało potrafisz (i wcale nie twierdzę że ja jestem super i wogóle i umiem wszystko), jak można pisać o 50faulach na mecz-totalny brak ogrania z PESem... Strzały tak samo, poprostu nie umiesz a nie gra jest zrypana (;

 

P.S.

Także czekam na 6 i mam nadzieję, że poprawią błędy z 5iątki (tak tak, nawet ja widzę błędy w piątce (;), rozbudują jeszcze bardziej (a tak będzie, bo następna część wg zapowiedzi Konami będzie powstawać z myślą o konsolach następnej generacji, więc będzie i nowy engine).

 

P.S.2

To co napisałem nie jest atakiem, to poprostu odpowiedź...

 

P.S.3

Są dwa posty pod sobą bo nie wiem dlaczego nie mogłem dać więcej cytatów w jednym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ując mak :)) czekałem aż coś skrobniesz bo mi się nawet pisać nie chciało hehe lol :]

 

P.S. usunąłem swoją żeby Twoje były pod rząd :P bo się akurat wbiłem i głupio to wyglądało hehehhe :]]]]

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow podoba mi sie wasza krytyka wiec wkroctce bedzie turniej PE wiec sie przypomne.Jesli ktokolwiek z was tam bedzie-i tak pod innym pseudo gram wiec nie zapomne :0

Co do moich umiejetnosci hmmmmm to sie okaze.

Gram na analogu-bo tylk oto zostało z tego imitacyjnego pada wiec moze to bedzie wina(ha ha) tego kalectwa.

Faule- a wy pewnie gracie na czas 5 min wiec sie wam nie dziwie. :lol2:

Podeslac filmik ok tylko znajde tego savea to nie ma sprawy.

Poczekamy zobaczymy :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow podoba mi sie wasza krytyka wiec wkroctce bedzie turniej PE wiec sie przypomne.Jesli ktokolwiek z was tam bedzie-i tak pod innym pseudo gram wiec nie zapomne :0

Co do moich umiejetnosci hmmmmm to sie okaze.

Gram na analogu-bo tylk oto zostało z tego imitacyjnego pada wiec moze to bedzie wina(ha ha) tego kalectwa.

Faule- a wy pewnie gracie na czas 5 min wiec sie wam nie dziwie. :lol2:

Podeslac filmik ok tylko znajde tego savea to nie ma sprawy.

Poczekamy zobaczymy :lol2: :lol2: :lol2:

No po tym co piszesz nie ma się co okazywać... Bo faule to kwestia ogrania, tak samo spalone, już nie wspominając o strzałach... Tak tak, wszyscy gramy na 5min, a nawet niektórzy sobie jeszcze skracają czas trainerami :lol: :lol: Ja gram 15min, wydaje mi się to optymalny czas i wiele meczy kończę bez ani jednego faulu... W PES5 najważniejszy jest timing, nie ma już bezmyślnego trzymania X lub [] i liczenia na to że piłka sama do nas przyjedzie... Tutaj trzeba wcisnąć X w odpowiednim momencie, kwadrat raczej służy tu do wspomagania się tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwię sie z tak bronicie PESa 5........mam wrażenie ze gdyby wstawic czołówkę od PESa a gre np FIFKE,to i taK BYŚCIE ZACHWALALI BO Z ULUBIONEJ STAJNI !!!! :lol: --wiem,wiem przesadziłem :-P

 

piszecie ze jakie to strzały BOMBY lecą,fakt głównie z daleka celniej strzelaja niz z bliska........ale chociażby w nr 4 czułem jak tą piłeczkę kręcę a w nr 5 krecisz w lewo a ona i tak po swojemu..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma tutaj racje bo opisuje wlasne subiektywne wrazenia wiec nie wiem dlaczego kazda wypowiedz zamienia sie w klotnie albo spor.Ja juz dosc sie ponarzekalem na Pes 5 i podzielam zdanie Tuśka.W 4 Panowie gralo sie przyjemnie i milo od pierwszej minuty a drobne bledy nie psuly zabawy. Oczywiscie ze w pES5 potrzebne sa umiejetnosci ale ich brak(nie wiem czy tak to mozna nazwac bo gram w ta gre od 3 wiec to nie pierwszy kontakt z ta pila) nie powinnien az tak wplywac na gre(grad slupkow,spalonych,fauli i strzalow z 5 metrow nad poprzeczka lub kolo slupka.Nie wiem czy kiedykolwiek wczesniej bylo tyle uwag co do serii PES.Proponuje tym ktorzy tak zagorzale bronia i zachwalaja PES 5 zeby dla przypomnienia rozegrali sobie mecz w PES 4 i przypomnieli sobie jak przyjazny tam byl game play bo w Pes 5 czasem po prostu rece opadaja a to nie na tym polega.

 

P.S Uzywanie kwadratu czy X w obronie dopiero w tej czesci stalo sie dla mie koniecznoscia w 4 bylo to sporadyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwię sie z tak bronicie PESa 5........mam wrażenie ze gdyby wstawic czołówkę od PESa a gre np FIFKE,to i taK BYŚCIE ZACHWALALI BO Z ULUBIONEJ STAJNI !!!! :lol: --wiem,wiem przesadziłem :-P

 

piszecie ze jakie to strzały BOMBY lecą,fakt głównie z daleka celniej strzelaja niz z bliska........ale chociażby w nr 4 czułem jak tą piłeczkę kręcę a w nr 5 krecisz w lewo a ona i tak po swojemu..........

Hehe, dobre sobie, napewno każdy by dalej zachwalał "Fifę w PESie"... Bez komentarza :)

 

 

Kazdy ma tutaj racje bo opisuje wlasne subiektywne wrazenia wiec nie wiem dlaczego kazda wypowiedz zamienia sie w klotnie albo spor.Ja juz dosc sie ponarzekalem na Pes 5 i podzielam zdanie Tuśka.W 4 Panowie gralo sie przyjemnie i milo od pierwszej minuty a drobne bledy nie psuly zabawy. Oczywiscie ze w pES5 potrzebne sa umiejetnosci ale ich brak(nie wiem czy tak to mozna nazwac bo gram w ta gre od 3 wiec to nie pierwszy kontakt z ta pila) nie powinnien az tak wplywac na gre(grad slupkow,spalonych,fauli i strzalow z 5 metrow nad poprzeczka lub kolo slupka.Nie wiem czy kiedykolwiek wczesniej bylo tyle uwag co do serii PES.Proponuje tym ktorzy tak zagorzale bronia i zachwalaja PES 5 zeby dla przypomnienia rozegrali sobie mecz w PES 4 i przypomnieli sobie jak przyjazny tam byl game play bo w Pes 5 czasem po prostu rece opadaja a to nie na tym polega.

 

P.S Uzywanie kwadratu czy X w obronie dopiero w tej czesci stalo sie dla mie koniecznoscia w 4 bylo to sporadyczne.

Nie można zarzucać grze że coś jest bezsensu jeśli się nie potrafi tego zrobić... Ja gram od pierwszego ISSa, ale umięjętności z wcześniejszych części są mniej przydatne niż przy poprzednich przesiadkach... Mi w PES5 tak samo gra się przyjemnie i w pełni miodnie i nie narzekam na spalone i faule, bo poprostu występują bardzo sporadycznie, czasami prawie wogóle... Gram z paroma kumplami (w tym z Ojejku i Fomex'em z Tweaka), piątkowy/sobotni wieczór, piwko, pizza, PES5 i jeszcze paru kumpli i pykamy :) Nikt nie narzeka, przesiadliśmy się z 4 na 5tkę jak tylko wyszła (wcześniej 4órkę "męczyliśmy"). Każdy z nas gra też w domku i naprawdę nikt nie narzeka na nadmiar fauli i spalonych, czy tam strzały, poprostu trzeba do wszystkiego powoli dojść, to już nie jest prosta piła, tutaj żeby coś reprezentować trzeba sobą coś pokazać... Tutaj pierwszy lepszy leszczyk bez kontaktu z piłką nie usiądzie i Cię nie rozpyka jeśli masz doświadczenie i jesteś ograny... Strzały, hmm, pamiętam, tak samo było jak wyszedł PES4, fala narzekań itd. bo nikt nie umiał dobrze strzelać... Trzeba ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć...

 

Tutaj aby czegoś wymagać trzeba dać coś z siebie...

 

P.S.

Nie bronię PESa za wszelką cenę, bo także widzę w nim masę błędów (aczkolwiek dla mnie, Fifa się nawet nie umywa do PESa...). Niezaprzeczalnym minusem dla większości osób w PES5 (dla mnie plusem) jest to o czym cały czas piszemy, aby sobie pograć w pełni przyjemnie trzeba poświęcić trochę czasu na trening i ogranie się z tą grą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewany kotlet, ehh szkoda mi was bo czekacie rok na nowy numer pes`a, a producenci odpie********* fuche, przejrzyjmy na oczy - to komercja, drobne zmiany, a kasiora leci. Sory panowie ale we2002 nadal jest nie do przebicia, a w tym roku to już nawet fifa wykazala sie wiekszą rewolucją.

 

3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańcie bronić fauli,bo nie macie racji.Przecież sędzia gwiżdze tak absurdalne faule,że aż głowa boli.Chyba zapomniał że piłka to męski sport i nie gwiżdze się najmniejszego dotknięcia przeciwnika.PES4 pod tym względem był 100000 razy lepszy.Tam od razu było widać że piłka jest prawdziwie męskim zajęciem i sędzia gwizdał tylko naprawdę ostre faule.Pozatym zauważyłem że na tym forum znajduje się wiele FANATYKÓW PES-a,którzy ślepo go bronią i żadne rozsądne argumenty,do nich nie trafiają.Seria PES jest najlepsza na świecie ale ma pełno błedów o których należy mówić głośno a nie bronić zawzięcie wszystkich wad.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewany kotlet, ehh szkoda mi was bo czekacie rok na nowy numer pes`a, a producenci odpie********* fuche, przejrzyjmy na oczy - to komercja, drobne zmiany, a kasiora leci. Sory panowie ale we2002 nadal jest nie do przebicia, a w tym roku to już nawet fifa wykazala sie wiekszą rewolucją.

 

3/10

Rewolucją powiadasz? :lol: :lol: ODgrzewany kotlet? Trzeba być ślepym żeby nie zauważyć zmian, jeśli całkowita przebudowa silnika fizycznego to dla Ciebie drobna zmiana to lepiej zostawić wypowiedź bez komentarza :) No tak, bo dodanie nowych tekstur i polskiego komentarza w Fifie to REWOLUCYJNA zmiana :) NC :)

 

przestańcie bronić fauli,bo nie macie racji.Przecież sędzia gwiżdze tak absurdalne faule,że aż głowa boli.Chyba zapomniał że piłka to męski sport i nie gwiżdze się najmniejszego dotknięcia przeciwnika.PES4 pod tym względem był 100000 razy lepszy.Tam od razu było widać że piłka jest prawdziwie męskim zajęciem i sędzia gwizdał tylko naprawdę ostre faule.Pozatym zauważyłem że na tym forum znajduje się wiele FANATYKÓW PES-a,którzy ślepo go bronią i żadne rozsądne argumenty,do nich nie trafiają.Seria PES jest najlepsza na świecie ale ma pełno błedów o których należy mówić głośno a nie bronić zawzięcie wszystkich wad.

O widzę że o mnie mowa :D No to fakt, za PESa normalnie bym Ci łeb upitolił :P A tak poważnie, piszesz o tym że bronię (no bo poczuwam się do bycia fanatykiem przecież bo go bronię za wszelką cenę)... Piszesz że bronię za wszelką cenę, ślepo i żadne rozsądne argumenty na mnie nie działają, jak narazie nikt nie dał argumentu którego by się nie dało podwarzyć (pozatym że te błędy co wymieniacie to są błędy które Wy popełniacie, bo jakoś ludzie którzy się nauczyli grać w nowego PESa nie widzą czegoś takiego...). To że ma pełno błędów, to fakt i ja nigdy temu nie zaprzeczałem nawet przyznawałem i sam je parenaście stron wcześniej wymieniałem :) Co do tych fauli, no dobra niech Ci będzie uznajmy je za wkurzające, etc., ja tak samo mówiłem na początku spotkania z PES5, faul za faulem, a teraz max jeden-2 faule na mecz... I gram nadal brutalnie i ostro... Panowie z KONAMI poprostu w kwestii fauli zrobili milowy krok, tu już nie wystarczy bezsensownie pyknąć X'a, czy trzymać [], tutaj trzeba to zrobić w odpowiednim momencie... Wierz mi, można grać brutalną i twardą-angielską piłę i nie mieć ani jednego faulu w meczu... Piszesz

Chyba zapomniał że piłka to męski sport i nie gwiżdze się najmniejszego dotknięcia przeciwnika.PES4 pod tym względem był 100000 razy lepszy.

, a ja pytam w którym miejscu coś takiego ma miejsce? Bo ja podczas meczu nic takiego nie mam... Mamy inne wersje pewnie zaraz powiesz, jestem fanatykiem i bronię zawzięcie...

 

Dla wszystkich którzy twierdzą że jestem fanatykiem i bronię bezsensownie PES'a

 

Dzisiaj koło godziny 20 będziemy jak co tydzień grać w parę osób w PESa (ja, zapewne Ojejku, Fomex, może Seven). Zapraszam na oględziny, zobaczycie że to co piszę to nie puste słowa, że w naszych meczach ilość fauli zmniejszona jest do minimum, że nie ma bezsensownych spalonych, że strzał w kosmos to przypadek wypadający 1-2razy na mecz...

 

Jesteśmy z Wrocławia, jak ktoś zainteresowany pisać sms'a na komórkę lub zadzwonić (dziś cały dzień jestem poza domem więc inaczej ciężko mnie będzie złapać), to podam co gdzie i jak :)

 

Pozdrawiam i powtarzam, PES5 ma mnóstwo BUGÓW i ja nigdy tego nie kwestionowałem, kwestionuje tylko rzeczy które wynikają z nieumiejętności gracza!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i powtarzam, PES5 ma mnóstwo BUGÓW i ja nigdy tego nie kwestionowałem, kwestionuje tylko rzeczy które wynikają z nieumiejętności gracza!!

podpisuję się pod tym obiema rękami (i nogami zresztą też)...:)...

 

nic dodać nic ująć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy da sie grac w pes5 przez ip?cos jak w pes4 i fifie?bo wlasnie obczailem ze w pes5 da sie tylko grac na orginalnym:/.A co jak kolega ma pirata:D??.

jakis program albo patch jesli by ktos znal to prosze na pw.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę i jest z Wrocka to może wbić do nas pograć ;) Dzisiaj niestety w osłabionym składzie jesteśmy ja i Fomex ;) Osiedle Księże Małe, ulica Chorzowska ;) Więcej szczegółów pod sms'em ;) Można też zadzwonić ;) O 20zaczynamy ;)

 

503-939-462 lub 511-433-434 (oba moje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze byscie tak z jeden meczyk nagrali?........człowiek by podpatrzył to by sie czegos nauczył..... ;)

Hmm, problem w tym że nie ma jak... Jak włączymy FRAPSa to będzie 30fpsów... Szczególnie że Fomex ma bartona 2500+ i gf4 tit4200 :( Trzeba by kamerę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamerka albo jakims aparatem,nie chodzi o super rozdzielczość tylko o ruch,zagrania itp

 

Wiesz taki film instruktażowy.............eee chyba nic nie wyjdzie bo juz jesteś zestresowany :lol:

Edytowane przez rob75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na chwilę :P bo łeb od pisania mi już pęka... niestety nie dam rady dzisiaj pograć z Wami :((( tyle roboty że aż nie wiem za co się zabrać... masakra. Miłej gry ;)) Dobrze, że mak tu czuwa i odpowiada na niektóre "debilne" posty... peace.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku to byłko niegrzeczne...........

każdy ma prawo do subiektywnej oceny...

 

Maku to ze ktos zmienia silnik w gierce nie zna3 ze musi wyjść to na lepsze :P

Ale skoro to juz zrobili w czesci 5. to nie oczekujcie super 6 bo oni w kazdej nie zmieniaja silników :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamerka albo jakims aparatem,nie chodzi o super rozdzielczość tylko o ruch,zagrania itp

 

Wiesz taki film instruktażowy.............eee chyba nic nie wyjdzie bo juz jesteś zestresowany :lol:

Wyczuwam nutkę ironi :) Ale co tam, jak chcesz to przyjedź i zobacz jak gramy, nie ma zbędnych fauli, spalonych i strzałów w kosmos, reszta gry jest jak u każdego kto już trochę gra...

 

ta.za to twoje posty są bardzo mądre.idź lepiej dalej grać w Pes-a a nie obrażaj ludzi.

On nie obraził ludzi, tylko posty :P No niektóre posty są debilne i to bardzo, bo jak inaczej nazwać posta w którym pisze się coś o czym było już paredziesiąt razy w temacie :)

 

P.S.

Akurat Ojejku od paru dni zapieprza i pisze programy na studia, więc raczej nie wróc do gry...

 

Ojejku to byłko niegrzeczne...........

każdy ma prawo do subiektywnej oceny...

 

Maku to ze ktos zmienia silnik w gierce nie zna3 ze musi wyjść to na lepsze :P

Ale skoro to juz zrobili w czesci 5. to nie oczekujcie super 6 bo oni w kazdej nie zmieniaja silników :o

Nie mówiłem że musi wyjść na dobre (choć IMHO wyszło), mówiłem że poczyniono wielkie zmiany, m.in. silnik... Może ojejku napisał ciut za ostro, ale niektóre posty naprawdę są już przegięte... SZczególnie jak się wypowiadają gracze którzy mieli styczność z grą 5min, a twierdzą że grają w ISSa od zarania dziejów :)

 

P.S.

Mykam poszpilać w PES5 ;) Jak ktoś ma ochotę to kom jest w podpisie, dzwonić i wpadać do nas :) (nawet jeden pad jest rezerwowy ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...