Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Poszło poszło :)...

 

Właśnie jestem po pierwszych meczach...

 

W skrócie....jeeezu jakie to pikne...:D...

 

I niech ktoś powie że się nic nie zmieniło od 4...

 

Tylko początkowo trochę trudne...(ale wynika to pewnie z tego że trzeba się przestawić na troszkę inny system grania - chłopaki inaczej biegają niż we wcześniejszych grach)...

 

No i piękna bramka Ronaldo...wyszedł sam na sam, elastico przed bramkarzem i bomba do pustej bramy...że ja tego nie nagrałem :(...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu paru meczy mam wrażenie że obrońcy jakby lepiej zabierali piłkę , no i krótsze wślizgi , grafika troche ładniejsza , ale animacja grajków kuleje , czasem dziwnie rękami machają , nowy system strzałów i pare nowych dryblingów ogólnie czekamy na fulla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z wizualnej części to zauważyłem, że niektórzy mają koszulke wyciągnietą i getry mają :P ;]] buty z daleka lepiej widać ( Ci co zarzucali że "urynoły" takie były ), ogólnie postacie więcej trójkątów i ładniejsze, kibole 3d na zbliżeniach po bramkach....

Już zacieram rączki jak to będzie wyglądało po spatchowaniu gry i kitsach w wysokiej rozdzielczości :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że bramkarz częściej się udziela...wychodzi przed pole karne, wybija...fajnie to wygląda...

 

A i znalazłem jeden dziwny bug...

 

Walnąłem z dystansu za bramkę, piątka...iii...i nie ma bramkarza :|...na piwo poszedł czy co ??...musiałem wyjść do menu...

 

Co nie zmienia faktu...I Love This Game :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer strzelił mi bramkę,zawodnicy się cieszą i nagle pojawia się animacja w której to sędzia boczny podnosi chorągiewkę na znak spalonego.rewelka.szkoda że sędziego liniowego można zobaczyć tylko w tej animacji,bo podczas meczu widać tylko sędziego głównego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer strzelił mi bramkę,zawodnicy się cieszą i nagle pojawia się animacja w której to sędzia boczny podnosi chorągiewkę na znak spalonego.rewelka.szkoda że sędziego liniowego można zobaczyć tylko w tej animacji,bo podczas meczu widać tylko sędziego głównego.

1650726[/snapback]

to już było w PES4/WE8 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1650795[/snapback]

ulalala

w tym momencie to chyba będę musiał przerzucić się na FIFA06 :blink:

ta sytuacja diametralnie zmieniła moje zdanie na temat pes5 który okazał sie wielkim crapem

fifa rulezz :lol: :lol: :lol:

 

jak jest więcej takich smaczków to dawaj i nie zapomnij o zarejestrowaniu gwizdu papug :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

PES jak zwykle rządzi.

2 dni temu zainstalowałem demo fify i na 200 klatkach

miałem wrażenie, że mi przycina :lol:.

 

Tutaj jak zawsze piękne animacje, wszystko płynne!

 

Szkoda, że murawa cały czas taka smętna.

No i jak dla mnie przy strzałach

cały czas za dużo bloków :/.

 

Reszta to old&good PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulalala

w tym momencie to chyba będę musiał przerzucić się na FIFA06  :blink:

ta sytuacja diametralnie zmieniła moje zdanie na temat pes5 który okazał sie wielkim crapem

fifa rulezz  :lol:  :lol:  :lol:

 

jak jest więcej takich smaczków to dawaj i nie zapomnij o zarejestrowaniu gwizdu papug :lol:

1650964[/snapback]

Duzo w takim sensie, ze pilka czesto jest udezana sila woli a nie noga. B)

 

ps. tylko mi nie mow, ze nie slyszales papugi w pes... :blink:

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie zagrałem w to demko :D

Moje odczucia są takie:

Znakomite animacje, ruchy piłkarzy, gra jest wolniejsza, zawodnik musi mieć czas na obrót z piłką, poprawili bramkarzy sędzia bardzo dobrze gwiżdże faule, strzały są zdecydowanie szybsze - bardziej czuć siłę uderzenia, ogólnie jest lepiej niż w 4ce, która nagle okazuje się jakaś taka uboga :) zwłaszcza jeśli chodzi o sposób poruszania się piłkarzy. W 5tke gra się nieco inaczej. Akcje wydają się być bardziej składne, trzeba dokładniej kierować podania itp. Grafika raczej się nie zmieniła - niestety nadal murawa nieco mrowi :? Jakkolwiek na kompie z podpisu 800x600 i medium śmiga aż miło - 0 przycięć. Troche składy nieaktualne - brak w Realu Robinho, Babtisty, Ramosa itd. no ale od czego jest Wolf itp. :) Szkoda że nadal nie ma sędziów liniowych czy też dodatkowych smaczków jak np. spacerujący przy linii trener :)

Trzeba przyznać że programiści Konami i tym razem spisali się na medal. Nie można mieć wątpliwości że PES5 nie zawiedzie! Produkcja EA Sports w zestawieniu z PESem nie ma żadnych szans - no chybaże murawa 3d :lol:

edit:

Zapomniałem dodać że piątka wydaje się być zdecydowanie trudniejsza - przynajmniej narazie.

Jeszcze jedna rzecz która rzuciła mi się w oczy i bardzo mi się podoba: mianowicie to że np grając realem Zidane biega po całym boisku - raz jest z lewej raz z prawej strony, zawsze blisko piłki - jak w rzeczywistości - może mi się tylko wydaje ale to chyba ma związek z nowymi pozycjami w ustawianiu formacji itp.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kolejne odczucia z porannej rundki PESa.

 

Zauważyłem, że gra toczy się głównie na środku boiska,

a nie od bramki do bramki. Wydaje się być trudniejsza,

chociąż po części dlatego że jest po prostu trochę inna.

Mam jednak nadzieję, że będę w końcu przegrywał jakieś mecze :D.

 

Co do samej gry to strzały rzeczywiście wydają się być bardziej

realistyczne, czuć lepiej ich moc lub jej brak. Fajnie, że

czasami najzywklejsze podanie jest niecelne, nie wszystko

zależy od gracza.

 

Aha no i już nie można zabierać piłku jak bramkarz

wybija podając. Wiekszość z was grając online czai się

na takie lamerski bramki :lol:.

 

Czekam na fulla no i oczywiście na wolfa ;)

 

EDIT:

Fajnie, że niektórym zawodnikom koszulki wypadają ze spodenek.

No i w końcu poprawili free kick z bliska, bo z tym to była tragedia w 4ce

(kto grał kiedyś to wie o czym mówie ;)).

Edytowane przez kaczala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szczerze jakos pilka nie zachwycila. Nie no gra sie przyjemnie i wogole jak (najlepiej ze wszystkich czesci na PC) ,ale nadal wkurzaja mnie pewne elementy. Tzn pilka jak zwykle dziwnie sie zachowuje tzn grawitacja 0.7G lol, pilkarze nie maja wlasciwej proporcji do boiska. Sa jacys tacy duzi!!! PES3 byl ok ,a od PES4 mamy jakis wielkoludow i kurcze ci zawodnicy wygladaja jakby im ktos kija od szczoty w d.. wlozyl. Tacy jacys sztywni. Mimo ,ze moze w FIFE06 tak dobrze sie nie gra to jednak tam wyglada to wszystko jakos bardziej naturalnie (jak w TV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie są różnice pomiędzy tym demem a wersją na PS2?

1651257[/snapback]

Grafika jes mniej kolorowa, cukierkowa, ogólnie jako całość lepiej wygląda. Na dobrym telewizorku gra wygląda jak prawdziwy mecz :-P

 

 

Sa jacys tacy duzi!!! PES3 byl ok ,a od PES4 mamy jakis wielkoludow

Zmień sobie kamere może wtedy będzie lepiej.

 

kurcze ci zawodnicy wygladaja jakby im ktos kija od szczoty w d.. wlozyl.

Hmm.. zgapiłeś ten tekst o zawodnikach w FIFIE, ale o pes pierwszy raz słysze żeby dziwnie biegali. :blink: Edytowane przez Qn'ik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest full ludzi

ustaw kamerę na wild i podbiegnij z piłką do samej góry ekranu.zauważysz że trybuny są puste.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to demo jest wyjątkowo marne. Gra toczy się za wolno. PES4 był dynamiczny, szybkie akcje, podania, wrzutki, a tutaj wszystko takie senne... Jeśli tego nie poprawią to grywalność spada. :?

 

Jeszcze jedna rzecz która rzuciła mi się w oczy i bardzo mi się podoba: mianowicie to że np grając realem Zidane biega po całym boisku - raz jest z lewej raz z prawej strony, zawsze blisko piłki - jak w rzeczywistości - może mi się tylko wydaje ale to chyba ma związek z nowymi pozycjami w ustawianiu formacji itp.

W rzeczywistości to Zidane nie biega :P

Edytowane przez mikaelus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez chlopie zabawki i idz sie pobawic w piaskownicy gdzies juz widzialem takie texty chyba zlosliwie zamieszczasz je na roznych forach. Idz sie wy....:)) buahahaha

LOL chlopie nigdzie zadnych opini nie zamieszczam. I lolqu pogodz sie z tym, bo to co napisalem widocznie kole w oczy. Zreszta widac ,ze z tego co napisalem wyczytales tylko same negatywne aspekty, ale tak to juz bywa z pieniaczami :roll: Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...