Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak...........

Karne broni sie i strzela: strzalki + kwadrat(strzal)

Wolne po ziemi o ile wiem to kolko + strzalka w dol ale moze sa inne sposoby.

PES 5 wymiata ale mam wrazenie ze jest zbyt powolne i denerwoje mnie sedzia,

zbyt duzo razy gwizdze. Ale po za tym super giera...... Konami sie postaralo :D

Edytowane przez DeWill...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, gra wymiata, ja widze naprawde duzo zmian do pes4. np. podania są bardziej dynamiczne i mocniejsze! Zawodnik reaguje lepiej niźli w poprzedniej części. Bramkarze są o niebo lepsi. Powiedzmy ktos poda mi pilke na karny a jaestem na spalonym, strzele gola, i dopiero po czasie mozna uslyszec ze bramka nieuznana:)) rozwalilo mnie to!

narazie tyle wychaczylem zmian po jednym meczu 10minutowym:DDDD a gra chodzi mi na 1280x1024 na full'a aax4 i anizo 8x w 60fps:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie bonco, bo strasznie mnie ciekawiło kiedy ty w tą gre zagrasz i jaki sprzęt sobie dokupisz.....  :)

 

btw 256BM ram tez wystarczy do płynnej gry.

1723663[/snapback]

no ale jak gralem np. w demko to na low 800x600 chodziło plynniej niz w Pes 4 a tych samych ustawieniach wiec nawet teraz niepowinno byc tak zle,wydaje mi sie ze wydajnosc gry zalezy tu najbardziej od karty bo kumpel ma 9550 256 proc 1.6 i chodzi mu o niebo plynniej

Edytowane przez bonco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak gralem np. w demko to na low 800x600 chodziło plynniej niz w Pes 4 a tych samych ustawieniach  wiec nawet teraz niepowinno byc tak zle,wydaje mi sie ze wydajnosc gry zalezy tu najbardziej od karty bo kumpel ma 9550 256 proc 1.6 i chodzi mu o niebo plynniej

1724042[/snapback]

Sry za male ot, ale ustaw sobie na tym duronie fsb 166 (spokojnie poleci bez zwiekszania napiecia) i bedzie ci lepiej chodzilo. ;]

 

Pogralem w full, jednak czekam na we. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy tak bardzo nie przejmowałem się tymli literkami w taktyce czyli A,B,C. ktoś może powiedzieć co poszczególna oznacza ? :D

1724622[/snapback]

A-zawodnicy beda dane polecenie wykonywac agresywnie co ale wplynie na ich kondycje czyli szybki jej spadek

B-beda grac normalnie

C-beda olewac twoje rozkazy zeby kondycja im na dluzej starczyla :lol2:

 

co do bramkarzy o ktorych byla mowa to czasami przesadzaja z wychodzeniem z bramki ,a dlaczego chetnie wam pokaze co zrobilem z komputerem jak wybiegl sobie poza pole karne :lol2: ....tylko qrde potrzebuje jakis server na ktory sie zmiesci filmik 10 mb :?

 

pozdrawiam B)

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak gralem np. w demko to na low 800x600 chodziło plynniej niz w Pes 4 a tych samych ustawieniach  wiec nawet teraz niepowinno byc tak zle,wydaje mi sie ze wydajnosc gry zalezy tu najbardziej od karty bo kumpel ma 9550 256 proc 1.6 i chodzi mu o niebo plynniej

1724042[/snapback]

To jest fakt, PES5 chodzi lepiej od poprzedniej części :) Naprawdę płynnie śmiga :) Wiem bo u kumpla jak graliśmy na słabszej maszynie to było OK jak grał sam, jak graliśmy we dwóch to już czasami leciutko zwalniało, a w 3ech lub 4ech to potrafiło czasami przeklatkować ;) A w PES5 śmiga jak ta lala :D

 

nigdy tak bardzo nie przejmowałem się tymli literkami w taktyce czyli A,B,C. ktoś może powiedzieć co poszczególna oznacza ? :D

1724622[/snapback]

Hehe, to wszystko jest opisane nawet w samym PES5 ;) Jak podświetlasz opcję to bodajże na samym dole Ci wyświetla od czego jest ;)

 

co do bramkarzy o ktorych byla mowa to czasami przesadzaja z wychodzeniem z bramki ,a dlaczego chetnie wam pokaze co zrobilem z komputerem jak wybiegl sobie poza pole karne  :lol2:  ....tylko qrde potrzebuje jakis server na ktory sie zmiesci filmik 10 mb  :?

 

pozdrawiam  B)

1724686[/snapback]

Hehe, no bramkarze potrafią zaszaleć ;) Co do samego PESa to strasznie mi się podoba fizyka, zresztą jak znajdę chwilę wieczorem to wrzucę filmiki, przy jednym strzale było 5odbić od piłkarzy :D Normalnie full ricochet :D Albo strzały z przewracaniem się wyrywające prawie że dosłownie ręce bramkarzowi :D

 

Co do serwera wrzuć tutaj :)

 

P.S.

Doszedł ktoś jak wrzucać innym playerom nicki? :) Tzn. jak gra się w więcej osób na kompie to jak zmienić/wrzucić xywki innym playerom ;) Np. Mak777 to ja, bo tak się nazywa option file, ale grają ze mną kumple i też by chcieli mieć swoje nicki bo to bardzo pomaga a za chiny nie mogę dojść jak ;)

 

P.S.2

Jak się robi podrzucenie sobie leciutkie piłki? Bo już 3 razy zrobiłem przez przypadek i zarypista bomba potem była (biegnie, leciutko podbija w powietrze piłę i potem można strzelać albo wrzucać :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt, PES5 chodzi lepiej od poprzedniej części :) Naprawdę płynnie śmiga :) Wiem bo u kumpla jak graliśmy na słabszej maszynie to było OK jak grał sam, jak graliśmy we dwóch to już czasami leciutko zwalniało, a w 3ech lub 4ech to potrafiło czasami przeklatkować ;) A w PES5 śmiga jak ta lala :D

Hehe, to wszystko jest opisane nawet w samym PES5 ;) Jak podświetlasz opcję to bodajże na samym dole Ci wyświetla od czego jest ;)

Hehe, no bramkarze potrafią zaszaleć ;) Co do samego PESa to strasznie mi się podoba fizyka, zresztą jak znajdę chwilę wieczorem to wrzucę filmiki, przy jednym strzale było 5odbić od piłkarzy :D Normalnie full ricochet :D Albo strzały z przewracaniem się wyrywające prawie że dosłownie ręce bramkarzowi :D

 

Co do serwera wrzuć 1724700[/snapback]

 

Ad1

Przy wyborze urządzenia - czyli klawy/pada - gdy przesuwasz w prawo lub w lewo - tam nadajesz nazwe

 

Ad2

prawym analogiem - góra-dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt, PES5 chodzi lepiej od poprzedniej części :) Naprawdę płynnie śmiga :) Wiem bo u kumpla jak graliśmy na słabszej maszynie to było OK jak grał sam, jak graliśmy we dwóch to już czasami leciutko zwalniało, a w 3ech lub 4ech to potrafiło czasami przeklatkować ;) A w PES5 śmiga jak ta lala :D

 

a u mnie tak jakos dziwnie przycina co jakis czas ,

a w demie mialem idealnie plynnie i pes4 tez chodzil ideal

dodam ze nie zalezy to od rozdzielczosci ani od ilosci szczegulow jakbym nie ustawil to i tak co jakis czas przytnie, taki delikatny skoczek

coz to moze byc? Wogole to gra chodzi plynnie i nic nie zwalnia , tylko te przyciecia.

wie ktos jaka moze byc przyczyna przyczyna? :sad:

 

kofig taki jak w podpisie

 

pozdro

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1

Przy wyborze urządzenia - czyli klawy/pada - gdy przesuwasz w prawo lub w lewo - tam nadajesz nazwe

 

Ad2

prawym analogiem - góra-dół

1724718[/snapback]

Ad1.

Tia, da się tam wpisać co się chce? Bo siedziałem ja, Fomex i ziomek Bąbel i ni chu chu... Ojejku też nie mógł dojść jak zmienić... Da się tam dać name (wtedy nad piłkarzami pojawiają się ich nazwiska, default i to wsio...)... Chodzi Ci o zmianę O prawda?

 

Ad2.

Ooo thx ;) Tak myślałem że prawa gała ale jak to nie miałem pojęcia :P

 

EDIT

 

a u mnie tak jakos dziwnie przycina co jakis czas ,

a w demie mialem idealnie plynnie i pes4 tez chodzil ideal

dodam ze nie zalezy to od rozdzielczosci ani od ilosci szczegulow jakbym nie ustawil to i tak co jakis czas przytnie, taki delikatny skoczek

coz to moze byc? Wogole to gra chodzi plynnie i nic nie zwalnia , tylko te przyciecia.

wie ktos jaka moze byc przyczyna przyczyna?    :sad:

pozdro

1724723[/snapback]

Proc albo grafa się przegrzewa i są skoki... Wiem bo miałem identycznie w PES3 jak mi coooler krzywo siedział na grafie ;)

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak777 -> na ps2 własnie tak się zmieniało i działało bez problemu, jak będę w domu to sprawdze jak to wygląda na pc

ogólnie muszę powiedzieć, że 2x lepiej gra mi się na PS2

ogólnie na 29" tv 16:9 więcej widać, do tego strzały są bardziej soczyste niż na PC :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

Proc albo grafa się przegrzewa i są skoki... Wiem bo miałem identycznie w PES3 jak mi coooler krzywo siedział na grafie ;)

1724724[/snapback]

 

 

nie to raczej nie to w demie bylo dobrze i gralem godzinami a o procek moge byc spokojny mam normalna temperature

 

 

chyba miales racje otworzylem bude i problem zniknal

to grafa bo procek jest ok

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam obserwuje ten temat od poczatku ale nigdy sie nie udzielalem

za to teraz chcialem sie pochwalic moja brameczka World Cup finalowy mecz :) http://rapidshare.de/files/6907060/pes5.avi.html

Aha niektorzy sprzeczaja sie ze PES5 nie rozni sie od PES4 proponuje zeby zainstalowali sobie PES4 i pograli bo ja jak gralem w demko 5 to mi sie nawet na 4 patrzec nie chcialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...