Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie konczy jak wczesniej wspominalem wychodzenie bramkarza poza pole karne  :lol2: (za pierwszym razem troszke laduje)

 

[/img]http://www.badongo.com/data/0207723279557289/2005-10-29/org/c88b1cac5357a2ffd3a7b9e07fc79a55.gif[/img]

 

[/img]http://www1.badongo.com/data/0207723279557289/2005-10-29/org/cd07cdbdefdc40bd6a090aad442805f3.gif[/img]

1725292[/snapback]

jejku co za problem, ustaw nastawienie bramkarza w ustawieniach na defensywne i nie będzie wyłaził B)

 

Nie cytuj obrazków a w szczegolnosci TAKICH...

by mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kucyk tak mam tez ustawione i wychodze nim manualnie naciskajac trojkat ...chcialem tylko pokazac jak sie konczy beznadziejne wychodzenie przeciwnka za pole karne :lol2: ...i nie tylko w tym przypadku gdyz bylo ich wiecej :lol:

 

@ath prawde mowiac nie sadzilem ze ktos jeszcze te badziewie uzywa B) ....ale spoko nastepnym razem wrzuce tylko linki ....acha i uwazaj na pisownie !!

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ michael_21

 

Na glowe upadles ?? Wrzucac na forum 2 gify po 5mb i 6mb... mam dsl2mbit a musialem czekac w nieskonczonosc, pomysl o userach uzywajacych modemow... bezmyslnosc. Nie mogles juz dac linka, albo poprostu filmow z frapsa ? :blink: :mur:

 

I jeszcze dodatkowo kucyk to cytuje... ludzie litosci, to nie skandynawia, gdzie sa lacza po kilkadziesiat mbit.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dorwałem PES'a...

 

dziś skłóciłem się z rodziną...

 

nie odzywają się do mnie...

 

coś krzyczą...

 

co ??...nie wiem...gram dalej...

 

 

A tak serio...KONAMI znowu pokazało że potrafi tworzyć gry od serca...gry z pasją ...chwała im za to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.............

Nowe PES5 DVD 159zl placac master kard.........

Krata Tyskie 76zl placac master kard.......

2 dobre pady 180zl placac master kard.........

 

Rozegranie z kumplem meczyku w PES 5 na jednym kompie....... bez cenne :D

 

Niema lepszej symulacji pilkarskiej od Pro Evolution Soccer 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem sie zapytac jak w pes5 robi sie lob nad bramkarzem??? bo w 3 i 4 wystarczylo szybko wcisnac 2x strzal (kwadrat) a w 5 cos mi nie wychodzi lob, a tak najlepiej sie pokonywalo bramkarzy sam na sam jak wyszedlem, prosze o pomoc

1725711[/snapback]

Kwestia tego jak sobie ustawisz w opcjach kontrolera :)

 

 

strzal plus bieg

1725714[/snapback]

Strzał +R1 lub strzał+L1 ;) Z pierwszym jest niski lob, z drugim jest wysoki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne to co napisze, ale nie potrafie grać w tą gre :-|

co oni zrobili z nią podczas konwersji na PC, no przecież to jest tragedia

ile by tu wymieniać, jestem zły i w[ciach!]iony, jak można zepsuć tak znakomity gameplay jaki posiada ta gra na PS2 :mur:

 

Te strzały, tfu jakie strzały - farfocle, piłka lata jakby była nadmuchanym balonem z odpustu, przecież jak uderzyłem w PES5 na PS2 piłke z dystansu to nie było co zbierać po drodze, strzał był tak soczysty, że normalnie nie mogłem wyjść z zachwytu jak oglądałem powtórki, na PC podczas strzałów zastanawiam sie czy piłka w ogóle odkleji mi się od nogi :blink:

jak ona odbija sie od gości :mur: czy ona w ogóle coś waży?

 

Jak oni się ruszają, tragedia, jak muchy w smole, gra w/g mnie zwolniona jest 2x w porównaniu do wersji na PS2, do tego sędzia :-| jest 2x gorszy od tego w WE9 na PS2 :blink: , a tam na niego bardzo narzekano!!!

to jest jakaś kpina, ja FANBOY serii PRO EVOLUTION SOCCER nie potrafię w nią grać, no ręcę mi opadają.

Chciałem przesiąść się na pc, bo jest online, bo jest fajna grafa, no ale się nie da, nie da...

 

żeby nie było, że jestem jakimś maniakiem ps2 - właściwie to tylko w WE9/PES5 na niej grałem <_<

 

czy jakiś user który miał styczność z grą na PS2 i na PC może to potwierdzić co napisałem? chcę wiedzieć czy moja opinia jest odosobniona :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne to co napisze, ale nie potrafie grać w tą gre  :-|

co oni zrobili z nią podczas konwersji na PC, no przecież to jest tragedia

ile by tu wymieniać, jestem zły i w[ciach!]iony, jak można zepsuć tak znakomity gameplay jaki posiada ta gra na PS2  :mur:

 

Te strzały, tfu jakie strzały - farfocle, piłka lata jakby była nadmuchanym balonem z odpustu, przecież jak uderzyłem w PES5 na PS2 piłke z dystansu to nie było co zbierać po drodze, strzał był tak soczysty, że normalnie nie mogłem wyjść z zachwytu jak oglądałem powtórki, na PC podczas strzałów zastanawiam sie czy piłka w ogóle odkleji mi się od nogi :blink:

jak ona odbija sie od gości  :mur:  czy ona w ogóle coś waży?

 

Jak oni się ruszają, tragedia, jak muchy w smole, gra w/g mnie zwolniona jest 2x w porównaniu do wersji na PS2, do tego sędzia  :-| jest 2x gorszy od tego w WE9 na PS2  :blink:  , a tam na niego bardzo narzekano!!!

to jest jakaś kpina, ja FANBOY serii PRO EVOLUTION SOCCER nie potrafię w nią grać, no ręcę mi opadają.

Chciałem przesiąść się na pc, bo jest online, bo jest fajna grafa, no ale się nie da, nie da...

 

żeby nie było, że jestem jakimś maniakiem ps2 - właściwie to tylko w WE9/PES5 na niej grałem  <_<

 

czy jakiś user który miał styczność z grą na PS2 i na PC może to potwierdzić co napisałem? chcę wiedzieć czy moja opinia jest odosobniona  :-|

1726442[/snapback]

Ja, mimo iż nie lubie PES, to potwierdzam w 100%, że na PS2 grało się jakoś tak lepjej. W sumie nie wiem czemu, ale było zdecydowanie inaczej i więcej frajdy płyneło z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, mimo iż nie lubie PES, to potwierdzam w 100%, że na PS2 grało się jakoś tak lepjej. W sumie nie wiem czemu, ale było zdecydowanie inaczej i więcej frajdy płyneło z gry.

1726460[/snapback]

PiPoL - zgadzam się z Tobą, po raz pierwszy w życiu :D

 

a takie równanie sobie ułoże:

PC Gameplay = PS2 Gameplay : 2

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na PES5 z niecierpliwościa - dostałęm gre - odpaliłem i troszke się zawiodłem :? zawodnicy troszke dziwnie się poruszają, mało zauważyłem zmian w porównaniu z PES4 :blink: ale myśle że to kwestia czasu, przyzwyczajenia się :D i będzie wszystko dobrze :lol:

Jak można grać na sieci ? bo ja zauważyłem tylko opcje online

Pozdrawiam, zycze nieziemskich bramek :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie zgadzam sie z wami we9 na ps2 gralo sie duzoo lepiej zupelnie inaczej i naprawde frajda byla duzo wieksza jaki wniosek ? konsole beda zawsze lepsze od pc gry na konsole maja w sobie to cos pozdro

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem. Do gry używam pada, gdy w obronie bróbuje odebrac piłke przeciwnikowi

naciskam i trzymam przycisk odbioru zawodnik robi jakby dwa kroczki i ani nie podbiega do zawodnika ani nie odbiera pilki tylko sie zatrzymuje.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam fanów PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...