Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Smutne to co napisze, ale nie potrafie grać w tą gre  :-|

co oni zrobili z nią podczas konwersji na PC, no przecież to jest tragedia

ile by tu wymieniać, jestem zły i w[ciach!]iony, jak można zepsuć tak znakomity gameplay jaki posiada ta gra na PS2  :mur:

 

Te strzały, tfu jakie strzały - farfocle, piłka lata jakby była nadmuchanym balonem z odpustu, przecież jak uderzyłem w PES5 na PS2 piłke z dystansu to nie było co zbierać po drodze, strzał był tak soczysty, że normalnie nie mogłem wyjść z zachwytu jak oglądałem powtórki, na PC podczas strzałów zastanawiam sie czy piłka w ogóle odkleji mi się od nogi :blink:

jak ona odbija sie od gości  :mur:  czy ona w ogóle coś waży?

 

Jak oni się ruszają, tragedia, jak muchy w smole, gra w/g mnie zwolniona jest 2x w porównaniu do wersji na PS2, do tego sędzia  :-| jest 2x gorszy od tego w WE9 na PS2  :blink:  , a tam na niego bardzo narzekano!!!

to jest jakaś kpina, ja FANBOY serii PRO EVOLUTION SOCCER nie potrafię w nią grać, no ręcę mi opadają.

Chciałem przesiąść się na pc, bo jest online, bo jest fajna grafa, no ale się nie da, nie da...

 

żeby nie było, że jestem jakimś maniakiem ps2 - właściwie to tylko w WE9/PES5 na niej grałem  <_<

 

czy jakiś user który miał styczność z grą na PS2 i na PC może to potwierdzić co napisałem? chcę wiedzieć czy moja opinia jest odosobniona  :-|

1726442[/snapback]

 

Nie zgadzam sie z toba to jest kwestia przyzwyczajenia mimo ze gram i na pc i na konsoli twierdze, ze wiekszych roznic niema wiec nie wiem czemu szukasz dziury w calym,

a jak mowisz ,ze sie nieda grac na pc to nie graj - niema wiekszej rozpaczy mozesz meczyc czarnule do usranej smierci a my sobie bedziemy pykac po sieci miedzy soba

Podsumowujac twoja ocena jest calkowicie nie trafiona, a juz z ta szybkoscia gry to zdrowo przesadziles chyba ze grasz na jakims starym pc to sie zgadza, na starych kartach grafiki tak mulilo.

A jak nie to zawsze jeszcze masz fife06 przez wielu oceniana najwyzej - smiechu warte. :D

pozdro

:lol2:

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do szybkosci to na ps2 byla taka sama ale jesli chodzi o strzaly to prawda tam byly zupelnie inne mocnijsze dalo sie zasiac taka bombe ze bramkarz nie mial casu na reakcje tamta gra byla znakomita poprostu cieszyla , jak kumpel do mnie przyszedl to nawet on sam to odczul przyszedl do mnie i spytal czy to ta sama gra w ktora gralsimy na ps2 :/ prawda jest taka ze na ps2 gra przynosila wiecej frajdy no i poprostu byla lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie grałem na ps2, ale jestem święcie przekonany, że jest lepsza ( ta na ps2 :] )! Jak to zawsze było.... Ale do tej prędkości, że jest 2 razy szybsza i sędzia 2x gorszy ? :blink: to nie chce mi się wierzyć... Wyobraźcie sobie 2 razy szybszą grę... Pełna gra się różni nawet od dema i to nawet sporo, należy w nią dłużej pograć i się przekonać do niej. Ci co nie mają ps2 i nie grali na niej, mają ułatwioną sprawę :>

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flinston - nie chcę mi się komentować tej bredni którą napisałeś...

1727035[/snapback]

Napisalem tak jak jest , a ty wydaje mi sie chciales opinie innych graczy co o tym sadza,

a teraz skoro sie z toba nie zgadzam to nie wiesz co masz powiedziec co?

bo ja widze to inaczej nie tak jak ty , a tlumacze ci ,ze gram w to rowniez i na ps2. Wypisujesz farmazony na temat predkosci i sedziowania i taka jest prawda.

I tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwosc ustawienia przezroczystego radaru na dole ekranu?

1726731[/snapback]

Jest

 

 

DO TEMATU:

hmmm.. ja nie grałem w wersje na PS2. Chyba na moje szczescie:) Wersja PC którą posiadam bardzo mi się spodobała, ja np. widze duzo zmian co do pes4. Płynniej mi się gra (nie chodzi o grafike i fpsy:P). Ale to co napisal kucyk.. aż mnie scisnelo ze wersja PC moze sie tak roznic od ps2.. chyba nie zagram u nikogo na ps2, żeby nie psuc se tej zabawy jaka teraz mi oferuje PES5 na PC:)

Gra wymiata u mnie pod kazdym wzgledem, choc ma pare bugów, to narazie nie drażnią mnie tak poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie grałem na ps2, ale jestem święcie przekonany, że jest lepsza ( ta na ps2 :] )! Jak to zawsze było.... Ale do tej prędkości, że jest 2 razy szybsza i sędzia 2x gorszy ?  :blink: to nie chce mi się wierzyć... Wyobraźcie sobie 2 razy szybszą grę...  Pełna gra się różni nawet od dema i to nawet sporo, należy w nią dłużej pograć i się przekonać do niej. Ci co nie mają ps2 i nie grali na niej, mają ułatwioną sprawę :>

 

pozdro.

1727075[/snapback]

tez jakos nie moge sobie wyobrazic dwa razy szybszej gry :unsure: ....teraz w grze 10 min dochodzi do tylu sytuacji podbramkowych jak z jednej i z drugiej strony ze czasami sa nieziemskie wyniki a wyobrazcie sobie taka sytuacje po podwojeniu szybkosci :blink: ....koszykowka w stosunku do bramek sie skryje :lol2: ....a co do pilki to znowu tez nie przesadzajcie gdyz moim zdaniem sa nawet czasami za mocne strzaly w porownaniu z "biegiem" gry albo chcecie za wszelka cene siatki podziurawic :lol2: ....na poczatku tez mnie denerwowala szybkosc ale po dwoch dniach grania w lige zmienilem moje zdanie i mysle ze dobrze ja dopasowali a jak jest komus za wolna zawsze moze dokupic w pes shopie "podwojna szybkosc" i moge sie nawet zalozyc ze wtedy powie ze jest za szybka ...wiadomo ze zadna gra nie jest rewelacyjnie dopracowana i zawsze znajdzie sie jakis punkt zaczepienia ale na szczescie nie jestem taki wybredny i mam ucieche nawet podczas gry z takimi "bledami" :D

 

chyba nie zagram u nikogo na ps2, żeby nie psuc se tej zabawy jaka teraz mi oferuje PES5 na PC:)

hihi ,jestem w gorszej sytuacji gdyz ps2 i ta gra leza zaraz obok ale tak mnie na szczescie wciagnela wersja pc ze chyba dalej tak pozostanie :lol:

 

Michael a taka bramke strzela sie losowo (zalezną od poczatkowego ustawienia zawodnika na polu karnym)? Ja zawszejestem wstanie tylko strzelic glowka z dosirodkowania, zle sie ustawiam zawodnikiem, czy jest na to jakas kombinacja klawiszy ?

losowo !! ....moi tez przewaznie z glowki strzelaja i takie bramki to zadkosc

 

pozdrawiam

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie stadion Delle Alpi z murawami zrobionymi przez frenkie'go. Chyba go nie trzeba przedstawiać :P Robi najlepsze murawy to wystarczy :) ... Importujcie go przez dkz studio 0.90 . Na issonline jest link do tego programu. Są 2 katalogi, bo zrobił z 2 różnymi murawami... sami wybierzcie sobie lepszą :P

 

P.S. coś nie mogę zlinkować, może forum się sypie ;p Pier... to 20 razy edytowałem :P Skopiujcie sobie ten adres, chyba się połapiecie ;).

 

Update: za namową kucyka wstawiłem www :P a i tak nie działa :D hehehe o kant (_)(_) to rozstrzaść. Skopiujcie sobie adres ;)

 

pozdro

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac w demo PES5 strzaly bylu CUDNE !!!! soczyste, myslalem ze PES5 bez watpienia przebije PES4, ale sie mylilem wszystko byloby ok gdzyby nie te strzaly, jakies takie wychodza od niechcenia, slabe, itp no coc szoda i jeszcze raz szkoda ,

PS: kiedy jest premiera WE9I ?? moze tam to zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac w demo PES5 strzaly bylu CUDNE !!!! soczyste, myslalem ze PES5 bez watpienia przebije PES4, ale sie mylilem wszystko byloby ok gdzyby nie te strzaly, jakies takie wychodza od niechcenia, slabe, itp no coc szoda i jeszcze raz szkoda ,

PS: kiedy jest premiera WE9I ?? moze tam to zmienia

1727726[/snapback]

no co Ty gadasz

zaraz Ci Flinston napisze, że wszystko jest ok :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam nowego option file do pes5

oryginalne sklady, stroje i kilka innych dodatkow

naprawde warto, szczegolnie ze to tylko 800kb pozdr.

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=127891

 

widze, ze bylo, sorry moj blad

Edytowane przez chris_gd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeszcze zagrywalem sie (ktory to juz raz :D ) w Pesa 4 i potem wsiadlem na demko Pes 5 i rozgrywka sie zmienila i to nawet znacznie wkoncu! moge oddac soczysty piekny strzal a nie jakies balony , wslizgi sa bardzo fajnie zrobione,rzuty wolne jest lepiej w porównaniu do Pes 4,ja zobaczylem jeden taki smaczek podalem dosc mocno wzdłuz pola karnego piłka troche skakal przywalilem z calej siły Gudjonsenem ,mysle kosmos a tu zawodnik tak udrzeyl ze piłka odbila sie od ziemi i wpadla ladnie w okno cos jak kol Carlosa chyba w tamtym sezonie i zapewne takich zeczy jest wiele! niema co psioczyc na Pesa jes ,było i bedzie genialnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ale w sumie to, że demo się różni od full to trochę niedobra zagrywka KONAMI bo w końcu demo jest po to aby zagrać, sprawdzić i jak się podoba to kupić full. No a ludzie kupią a tu inny gameplay ?!?!? Bo gra się różni niewątpliwie od dema... więc to podchodzi pod "oszustwo" :) Jednak powinno być taka sama jak demo... bo tego się oczekuje po kupnie. Tak mi się przynajmniej wydaję :> Narazie rozegrałem 2 mecze... we wtorek dopiero wrócę do mojego kompa :) i pogram to opiszę różnice i +/- w stosunku do dema. Wiem, jedno że od razu w 1 meczu poczułem różnicę.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy patch:

 

http://www.pessverige.com/article14.html

 

What included

 

1.real emblem/logo for all.

2.new boots.

3.new balls(high quality,careful your 3d card)

4.new rotating adboards.

5.real call name.

*6.all language supported - e,f,g,i,s_text

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk

ale cie w oczy kole ze ci kilka slow prawdy wygarnalem co?

takiem staremu wyjadaczowi jak ty.

boli ja wiem

ale taka prawda

:lol2:

1728097[/snapback]

Ty chyba naprawde masz coś nierówno z głową :-|

 

nawet ojejku po jednym meczu zakumał różnice, chyba, że jesteś na etapie dema to się nie dziwie...

po za tym nie pisz już do mnie bo na moim słabym sprzęcie wolno chodzi i klatkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem kilka fajnych smaczków a mianowicie - przywileje są krutsze :D i to jest duży plusik w PES4 wkurzałem się że to tak długo trwa :? kolejnym fajnym patentem jest opcja podania z siła w czasie wolnych :D następnie co zauważyłem to fajnie wyglądające powtórki ze spalonych :-P zaś niektórzy zawodnicy mają wyciągniete koszulki ze spodni hehe skromny patent ale cieszy oko :-P

Wciąż się nie moge przyzwyczaić do kiwki w PES5 ale to kwesta czasu i myśle że będzie dobrze :D

Znacie jakieś stronki gdzie można poczytać na temat strategi i objaśnień co do poniektórych opcji ? bo nie wszystko jest mi jasne :?

Są jakieś nowe triki ? jeśli tak to podajcie co jak się robi :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jedyna rzecz,która irytuje w grze,to puste trybuny przy włączonej kamerze WILD.gdzie Konami podziało beta-testerów?.pozatym gra jest cudna!!

1728544[/snapback]

siema dobrze chodzi ci pes5? jaki masz komputer a szczególnie karte dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic jeszcze nie ma oprócz właśnie tego patch'a co dałem link na poprzedniej stronie. Ma on rekomendacje frenkiego( pisze, że działa świetnie), więc na pewno warto ściągnąć :> tym bardziej, że nic innego na tą chwilę nie ma.... Sam go sprawdzę dopiero we wtorek/środa bo niestety wyjechałem do domciu na świeta :P

 

Najprędzej pojawi się Proevolutionline Superpatch PES5 PC:

 

Featuring :

 

Proevolutionline.com staff, nt89, FCH and The Wolf are working for the superpatch for pes5 pc, it will be realeased in 7 languages :

 

english (by ProEvoLutionLine.com)

deutch (by fch)

italiano (by ProEvoLutionLine.com)

espanol (by Oimma)

portoguese (by WE BRASIL )

norvegian (by VIF flash)

chinese (by EPT team ).

 

We hope also in french (need french editer).

 

it will contains :

KITS by :

opm

tunevi

khris22

lrnz90

aizcool

forzaroma

negromota

nt89

kel

spark

oppsd'

 

FACES by :

 

dap 019

doping

robben 16

mystiq

emjay

renzobo

 

BOOTS by :

capela

 

HEXEDITED STADIUMS by :

ariel santarelli

nt89

xavier75

acb

ultrasbari

FCH

 

DATABASE by :

waldaz

the doctor 46

PLF

Andriy

Spooky

Xavier75

 

FLAGS MAKER :

pelintra

 

MENU MAKER :

stylus

forzaroma

nt89

 

AUDIO :

fox

Zeus

Aus zweiter Reihe

 

 

All credits & permissions done.

Ksywki znane ze sceny pes ;) Krótko mówiąc Dream Team, jeszcze tylko twarze cigmana lub norka i murawy frenkiego muszą wrzucić ;)

 

Jeśli chcecie kits'y sobie wrzucić to są one na stronie http://www.wevolution.org/index.php , oczywiście nie ma wszystkich.

 

Aha no i drugi stadion by frenkie ( też z dwiema teksturami ):

 

San Siro

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos radeona 9800pro 256bit albo geforce 6600gt ?? i jak wam chodzi pes na tych kartach? na najwyzszych pujdzie

1728931[/snapback]

Ja ;) Miałem 9800se@pro@XT@... :P Chodził bez zająknięcia ;) Teraz mam 6600gt i też chodzi bez zająknięcia :)

 

P.S.

Radek na sprzedaż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...