Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy tak maja,to chyba winy 0text.Congiga klawiszy mozesz ustawic przed uruchomieniem gry w konfiguracji gdzie masz rozdzialke itd,pod winem oczywiscie,lub w czasie meczu.W menu nie ma takiej mozliwosci niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Pare dni temu kupiłem pada.Wszystko działa ok razem z kumplami gramy mecze towarzyskie i bez problemu wszystko chodzi ale jak tylko chcemy zagrać jakieś mistrzostwa pojawia se problem.Nie da sie ustawic zeby jeden gracz grał za pomoca pada a drugi za pomoca klawiatury dziala tylko klawiatura :(.Chociaz mam pada to jak natrafimy w pozniejszej czesci mistrzostw na siebie to nie da sie grac.Jest wogole tka opcja jak w meczu towarzyskim zeby grac we dwoch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meny help........................moge rozgrywać meczyki ale jak właże w konfiguracje klawiszy to mnie do Windy wysypuje :(

jakiego to pliku wina? oczywiście jade na patch`u.....

Masz walnięty plik e_text.afs -> błąd Super Patcha...

 

Poprawiony znajdziesz TU

Edytowane przez ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema sciagnalem tego superpatcha, jakos dziala, sa nowe stroje, przyspiewki herby i te [ciach!]ly, ale nie ma oryginalnych nazw druzyn i wszystkich zawodnikow. Niech ktos napisze jakie pliki musze sciagnac i jak je dokladnie zainstalowac. Pozdro <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierxx instaluje wg opisu tego superpatcha i potem mam czarne stroje jak gram, co za shit. Zauwazylem ze dzieje sie to po dodaniu option file na odblokowanie opcji pes shop. Co za shit, ja chce miec wsio odblokowane, jasna cholera krew mnie zalewa. Jakies sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem ze za kazdym razem ja che pograz z szwagre,m ktory gra na padzie ( ja gram na klawie) top zawsze musimy wejsc do winowsa wlaczyc i wylaczyc pada z USB vbo inaczej w grze nie odpowiada czy to nei jest glupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr... nijak nie moge spowodowac by kibice pojawili się na widowni. LOD Mixer ustawiłem wszystko na maks a w kamerze Wide ( na takiej gram) kiboli nadal nie ma. Coś pominąłem?

Hmm, u mnie są... Musiałeś coś przeoczyć :) Pytanie co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr... nijak nie moge spowodowac by kibice pojawili się na widowni. LOD Mixer ustawiłem wszystko na maks a w kamerze Wide ( na takiej gram) kiboli nadal nie ma. Coś pominąłem?

a masz odpowiednia wersje lod'a?

bo nie wszystkie to potrafia - sciagni najnowsza (bodajze 1.6) i tam zaznacz pole odpowiednie.. powinnie się pojawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, ta gra nie mozna sie znudzic!!! :mur:

mimo ze jestem fanem PESa to sie nie zgodze z tym zdaniem :)

po wielu miesiacach spedzonych z PES4, po wielu wielu meczach w PES5 chciałoby się pograć w coś innego, świeższego itp choćby ze względu na grafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken666 pisz we wlasnym imieniu, a nie uogulniasz. Mnie sie ta gra znudzila i tyle. EOX jest podobnego zdania i pewnie kilku innych uzytkownikow tez by sie znalazlo o podobnym pogladzie. Zreszta Twoj post nawet nic nie wnosi do tematu :mur:

 

WE9 pewnie tak samo jak w przypadku PES5 bedzie dla mnie gra na kilka miesiecy i pojdzie w odstawke. Nie licze na jakies wielkie roznice wzgledem PES5.

Mam nadzieje, ze PES6 to zmieni i dopiero pojawienie sie PES7 spowoduje, ze przestane w nia grac i "przesiade" sie na najnowsza wersje produktu od Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, mnie też się nudzi po czasie jak wszystko ;) ale trochę przerwy i wracam znów :> żeby meczyk rozegrać. Od tego jest MP i gra z kumplami przy TV ;) Sam Seabass'a wielokrotnie powtarza, że priorytetem gry jest czerpanie frajdy grając z qmplami ( czym więcej tym lepsza zabawa, 2vs2, 4vs4 itd ), chłopaki dążą do tego aby możliwe było rezegranie meczu 11vs11 :> Jednak w pes6 jeszcze tego nie ujrzymy. I tutaj nie ma prawa się gra znudzić, oczywiście jak wszystko z umiarem :). Sztucznej Inteligencji jeszcze nie stworzono, więc tryb SP pozostawia wiele do życzenia. Seabass'a potwierdził, że w nowych częściach głównie będę się skupiać właśnie na AI, żeby gracz mógł czuć niesamowitą swobodę. Grafikę jak wiadomo poprawić nie trudno ;).

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że chyba czytaliśmy ten sam wywiad :P

Co do planów wprowadzenia gry 11vs11 to nie bardzo widze tego sens :?

Bo jak zebrać 22 chłopa w jednym czasie i jeszcze żeby nie było lagów itp itd niby bedzie mozna zaczac mecz np 5vs5 no ale wtedy w połowie meczu sie ktos dolaczy? bez sensu troche

mogliby sie skupić na innych rzeczach IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefonu do niego nie mam ;p więc czytaliśmy to samo :> Spokojna głowa i 11 na 11 by się zebrało, uwierz mi ;) A lagi.. no cóż, muszą w końcu zrobić online z prawdziwego zdarzenia. Bo liczenia jest tam znacznie mniej niż w niejednym fpp'sie. Więc spokojnie da radę :>.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, mnie też się nudzi po czasie jak wszystko ;) ale trochę przerwy i wracam znów :> żeby meczyk rozegrać. Od tego jest MP i gra z kumplami przy TV ;) Sam Seabass'a wielokrotnie powtarza, że priorytetem gry jest czerpanie frajdy grając z qmplami

 

Dokładnie jak każda gra po jakimś czasie się nudzi ale to co wyróżnia PES gdy się do niej powraca po krótkim odpoczynku gęba się cieszy :lol: i znowu wylewa sie z TV niebywała miodność a mecze z kumplami he to dopiero zabawa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...