Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

znacie odpowiedz na problem wieszania sie gry przy przechodzeniu juz do przedmeczowego ustawiania formacji badz w momencie ladowania meczu ?

Ja juz nie wiem co mam z tym robic tyle sie z tym pieprzylem... az w koncu wgralem na czysto pesa zainstalowalem superpatcha i juz nic nie dogrywalem (oprocz zmiany bootpackow - ale i tak wszystkodzialalo poprawnie) i znow teraz niewiadomo dlaczego i skad pojawil sie problem :(

Być może wcześniej był poruszany problem jednak nie mam az tyle czasu by przegladac caly temat :(

Gdyby ktos byl laskaw napisac co i jak bylbym bardzo wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie odpowiedz na problem wieszania sie gry przy przechodzeniu juz do przedmeczowego ustawiania formacji badz w momencie ladowania meczu ?

Ja juz nie wiem co mam z tym robic tyle sie z tym pieprzylem... az w koncu wgralem na czysto pesa zainstalowalem superpatcha i juz nic nie dogrywalem (oprocz zmiany bootpackow - ale i tak wszystkodzialalo poprawnie) i znow teraz niewiadomo dlaczego i skad pojawil sie problem :(

Być może wcześniej był poruszany problem jednak nie mam az tyle czasu by przegladac caly temat :(

Gdyby ktos byl laskaw napisac co i jak bylbym bardzo wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Też tak mialem. Skasuj sejwy wraz z configiem. Jeśli nie pomoże to reinstall. U mnie podziałało.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bylo tego problemu, wiec pytam:

 

Czy jest mozliwosc grania w PES5 bez instalacji gierki? Tzn. mam na dysku wszystkie pliki PES'a, odpalam Pes5.exe jednak wyskakuje okienko ze gra jest niezainstalwana. Jest na to jakies rozwiazanie?(oprocz instalacji oczywiscie ;-)

 

jakis wpisik do rejestru, programik patciach!acy system...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie odpowiedz na problem wieszania sie gry przy przechodzeniu juz do przedmeczowego ustawiania formacji badz w momencie ladowania meczu ?

Ja juz nie wiem co mam z tym robic tyle sie z tym pieprzylem... az w koncu wgralem na czysto pesa zainstalowalem superpatcha i juz nic nie dogrywalem (oprocz zmiany bootpackow - ale i tak wszystkodzialalo poprawnie) i znow teraz niewiadomo dlaczego i skad pojawil sie problem :(

Być może wcześniej był poruszany problem jednak nie mam az tyle czasu by przegladac caly temat :(

Gdyby ktos byl laskaw napisac co i jak bylbym bardzo wdzieczny.

 

Pozdrawiam

 

za duzo sejwow znajduje sie w jednym katalogu ....skasuj kilka a wtedy gra powinna znowu dzialac ;)

 

@enigma da sie sie bez instalacji tylko zalatw sobie od kogos wpisy do rejestru ;)

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMIPES5]

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMIPES5\PES5]

"installdir"="Ścieżka z dostępem do folderu gry (PODWOJONY KAŻDY SLASH!)"

"lang_e"=dword:00000001

"lang_f"=dword:00000000

"lang_g"=dword:00000000

"lang_i"=dword:00000000

"lang_s"=dword:00000000

"installfrom"="Litera napędu do którego wkładacie płytke z PES'em"

"code"="xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx"

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMIPES5\PES5\1.0]

 

oki, to nalezy dodac taki wpis i wsio dziala... ;-)

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba na stronie konami sie rejestrowac aby grac online?

kupilem 2oryg. (jeden domnie) i zarejestrowalem sie na stronce KONAMI?

i tam trzeba czekac 48h na haslo? ile wyscie czekali?

 

 

JUZ SOBIE PORADZILEM:D

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Moze jestem troche zacofany ale czy moze mi ktos powiedziec jak sie robi transfery w PES 5 ? :oops: Z góry dzięki wielkie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie Superpatcha.Chcialem go ztargac ale jest wiele linkow i wiele nazw wersji.

Teraz targam Superpatch 2.0 ze stronki http://www.fifasoccer.info/2005/modules.php?name=superpatch2.

Jest tam takze upgrade do 2.1.

Pytanie do kogos bieglego w temacie. Czy to juz poprawiony patch i kompletny?Chodzi o 2.1.

Bo na forach polskich pisza o wer.1.0,1.01,itd :mur:

O co tu do holer.... chodzi?!!!!

Czy w 2.1 nie ma juz problemow z wychodzeniem do systemu,koszulki sa poprawione itd.

Niech ktos w koncu napisze o co biega <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

W Edit Mode wiem jak zrobic transfery ale chodzi mi dokladnie o Master League :oops: Gdy biore negocjacje -> szukaj -> i ktoras z opcji i klikam na ktoregokolwiek zawodnika to pisze wtedy " We are currently outside of the negotiation period " i pod tym mam mozliwosc tylko porownania tego zawodnika z innym i dodanie go do listy obserwowanych zawodnikow. Nie wiem dlaczego nie moge zaczac negocjacji z danym klubem .Chcialem dodac ,ze mam 50000 punktow (czy w czym to jest wyrazone), ale rozegralem dopiero 1 mecz i to moze dlatego, bo nie mam odpowiedniej liczby kasy ?? Prosilbym o odpowiedz :D

post-115811-1138052669_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać na okienko transferowe :)

Czyli w połowie sezonu lub po jego zakończeniu - na Kalendarzu ikonka z uściskiem dłoni :P

 

ps.

edituj posty zamiast pisac 2 pod sobą

pozdr

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to jest raczej problem :? Komp rzadko kogoś od nas kupuje - najlepiej jak masz gracza któremu pozostał np tylko jeden rok do wygaśnięcia kontraktu i wystaw go na liste transferową - może wtedy się ktoś skusi - ale nie licz na wiele ;).

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jets ona zajebiscie trudny juz drugi raz mnie [ciach!]kli i sie troskze denerwuje milanem kurcze sie super gra. mze jest jakis kod co daje chociaz 10tys kasiory do mastre ligi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa takie programy ktore ci daja kase ale nie wiem czy jest to satysfakcjonujacy sposob grania w ML. Po prostu trzeba myslec.mi rowniez sie zdazylo game over.Ladnie sie zgrzalem jak godziny edycji graczy i calej druzyny łacznie z logo poszly sie pasc :mur: od tamtej pory nie kupuje po 3 graczy i to czolowych. dobrze ze wiekszosc odmawia. ostatnio zrobilem SamegoSiebie w grze i chcialem sobie sie kupic jako wolnego gracza(zaraz sie zakrece)a ta ciula czyli ja poszedlem grac do innego klubu :mur: i mogila

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że sobie radze w ML bez problemu

na początku musiałem zagrać dwa sezony, a potem już same wygrane i awanse

jedyne co mnie wkurza to to, że w pierwszej lidze co sezon gram z tymi samymi zespołami, zaczyna być to nudne

na dodatek to takie padaczki jak jakieś artmedie i inne, a cała elita gra w inynch grupach :|

da się coś poradzić na ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że sobie radze w ML bez problemu

na początku musiałem zagrać dwa sezony, a potem już same wygrane i awanse

jedyne co mnie wkurza to to, że w pierwszej lidze co sezon gram z tymi samymi zespołami, zaczyna być to nudne

na dodatek to takie padaczki jak jakieś artmedie i inne, a cała elita gra w inynch grupach :|

da się coś poradzić na ten problem?

ja na początku dobrałem sobie zespoły do ligi więc jest w miare wyrównana ale jednocześnie zapomniałem o niektórych zespołach i np. w żadnej lidze nie ma Bayernu :? a nie chce mi sie zaczynać wszystkiego od 0 i od nowa kompletować ligi :) Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie nastepujace : ostatnio sciagnalem modyfikacje do pes-a pozwalajaca grac na game play-u jak w demie, zastapilem plik w save i wszystko jest ok tylko ze sklady sa nie aktualne, a jak sciagne uaktualnienie tyo powracam do starego game play-a, macie jakis pomysl jak wgrac sklady bez zamiany pliku KONAMI-WIN32PES5OPT ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

na stronce www.pro-evo.pl sa patche (w tym jeden przydatny i zajmuje tylko 880 KB) gole z gry i takie tam B)Dzieki niemu mozna miec nawet 50000 na poczatku sezonu Master League :lol:

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...