Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

zapierdziela cały czas 60 klatek B)

stacjonarka jest :)

 

Ja mam inny klopot. Gram na TV LCD 16:9 (1280x768), TV jest poprawnie rozpoznawany przez system, ale w grze nie moge ustawic rozdzielczosci natywnej - moge grac albo w 1024x768 (obraz rozciagniety) albo w 1280x1024 (tez rozciagniety) - chyba, ze przelacze w TV do trybu 4:3 (ale wtedy zamiast 29" mam pewnie z 25") - stery najnowsze ze strony nVidii... Da sie w tej grze w ogole ustawic tryb 16:9?

 

A co do grania przez net - tez mam BT (jak kolega wyzej ;) UK hehe) i absolutnie zadnych problemow w grze z kuzynem w Polsce. Przy pingu do 150 gra sie w zasadzie bez najmniejszych zgrzytow. Powyzej juz bywa roznie, ale wystarczy wylaczyc DC++ i Osiolka i powinno byc sialala.

tak mi się przypomniało - nie masz przypadkiem zainstalowanego panelka jako PLUG AND PLAY?

jeśli tak to zainstaluje stery do panela, wtedy powinny pokazać sie panoramiczne rozdziałki

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

zapierdziela cały czas 60 klatek B)

stacjonarka jest :)

tak mi się przypomniało - nie masz przypadkiem zainstalowanego panelka jako PLUG AND PLAY?

jeśli tak to zainstaluje stery do panela, wtedy powinny pokazać sie panoramiczne rozdziałki

Klopot w tym, ze ja kompa podlaczam do telewizora, a nie panelu - i sterownikow zadnych don nie posiadam. Moze sprobuje wymusic go jako jakis monitor panoramiczny - w kazdym razie dzieki za rade!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk jaka masz karte graficzna ???Jezeli ktos rozwiaze moj problem jestem w stanie przelac na jego konto 100zł <_< MOwie całkiem powaznie.Gram praktycznie tylko w pesa i jest to dla mnie bardzo wazne.

Jeszcze raz opisze moj problem:Kupilem monitor Belinea 102035W i w grze pes5 nie moglem wybrac rozdzilczosci 1280/800(choc w windowsie ona jest i dziala normalnie).Wgralem starsze sterowniki dna normal i o dziwo w grze byla to rozdzilczosc, przy zmianie na ta rozdzilczosc wraca do najnizszej 640/480!!!NIe wim czym to jest spowodowane.To wszystko dzieje sie na kablu zwyklym.Jak podlaczylem DVI udalo mi sie uruchomic pesa w 1280/800 ale tylko w oknie .Jak bralem na pelny ekran wyskakiwalo out of frequency :mur: :mur: To samo w windzie na kablu dvi i sterach dna normal bnie moglem zminic na 1280/800 bo wyskakiwalo out of ... .Jezeli ktos rozwiaze moj problem to zaplace 100zł!!!!!!Mam karte radeon 9800se moduje sie bez problemow :-|

 

Czekam na pomoc pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk jaka masz karte graficzna ???Jezeli ktos rozwiaze moj problem jestem w stanie przelac na jego konto 100zł <_< MOwie całkiem powaznie.Gram praktycznie tylko w pesa i jest to dla mnie bardzo wazne.

Jeszcze raz opisze moj problem:Kupilem monitor Belinea 102035W i w grze pes5 nie moglem wybrac rozdzilczosci 1280/800(choc w windowsie ona jest i dziala normalnie).Wgralem starsze sterowniki dna normal i o dziwo w grze byla to rozdzilczosc, przy zmianie na ta rozdzilczosc wraca do najnizszej 640/480!!!NIe wim czym to jest spowodowane.To wszystko dzieje sie na kablu zwyklym.Jak podlaczylem DVI udalo mi sie uruchomic pesa w 1280/800 ale tylko w oknie .Jak bralem na pelny ekran wyskakiwalo out of frequency :mur: :mur: To samo w windzie na kablu dvi i sterach dna normal bnie moglem zminic na 1280/800 bo wyskakiwalo out of ... .Jezeli ktos rozwiaze moj problem to zaplace 100zł!!!!!!Mam karte radeon 9800se moduje sie bez problemow :-|

 

Czekam na pomoc pozdro.

mam x700, gram na lapie B)

zainstaluj sobie coś takiego jak refresh lock i wymuś dla 1280x800 60hz tak aby na dvi Ci się nie wysypywał po wrzuceniu na full screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sie nie myle, to przy tej rozdzialce ten panel wyciąga 72hz.. Spróbuj w RivaTuner uruchomić Compatibile Mode i ustawic dla tej rozdziałki właśnie 72hz, a jak nie pomoze, sproboj sposób kucyka, powinien na 100% zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sie nie myle, to przy tej rozdzialce ten panel wyciąga 72hz.. Spróbuj w RivaTuner uruchomić Compatibile Mode i ustawic dla tej rozdziałki właśnie 72hz, a jak nie pomoze, sproboj sposób kucyka, powinien na 100% zadziałać.

fifty fifty? :D

 

ps. peseq co to za miła osóbka gości w Twoim AV? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestey nadal jest to samo :cry: :cry: :cry: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: Na kablu DVI uruchamia sie tylko w oknie a na zwyklym przeskakuje na najnizsza rozdzilczosc :cry: :cry: :cry: Juz poprostu brak mi sil .Wracam z pracy i kombinuje cala noc i nic...... :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World Soccer Winning Eleven 9 już w sklepach

 

Taką informację przedstawili rzecznicy Konami, którzy oprócz podania samego faktu amerykańskiej premiery World Soccer Winning Eleven 9 dodali, że była to premiera multiplatformowa. Tak więc nie tylko amerykańscy posiadacze pecetów mogą cieszyć się tą piłką kopaną, ale także użytkownicy PS2, Xboxa i PSP.

 

źródło:

 

http://gry.imro.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz najnowsze stery omegi.Moduje mojego radka na 8 potokow.W windzie jest rozdzilczosc 1280/800 i dziala na kablu DVI bez problemow ,ale nie ma jej w pesie.Czy jest mozliwosc dodania tej rozdzilki jakims programem do pesa??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie moze jakis OF aktualny po zimowym oknie transferowym??

 

na jakich patchach gracie. Ja na superpatch ale ta muza z menu juz mnie do obledu doprowadza :blink:

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jednak nikt nie rozwiaze mojego problemu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bankowo coś źle robisz, nie ma bata we wsi, aby po zablokowaniu na stałe odświerzania w refreshlock robiło się "out of sync" na pełnym ekranie

pobaw się dłużej tym programem

 

 

Pojawil sie moze jakis OF aktualny po zimowym oknie transferowym??

 

na jakich patchach gracie. Ja na superpatch ale ta muza z menu juz mnie do obledu doprowadza :blink:

ja też gram na Superpatch, muzyka już na tyle mi się objadła, że jej nie słysze poprostu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni wkraczam na lobby online :D Oj będzie się działo... :]]]]] blue szykuj pada :))

 

pozdro.

Weź mi nic nie mów :/ Gość chce teraz za jedną sztukę 120zł i nie chce mi oferty na alledrogo wycofać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifty fifty? :D

 

ps. peseq co to za miła osóbka gości w Twoim AV? :>

:)

To moja Ania:)

btw. coś na bank robi z tym problemem, jak sie zablokuje to nie moze nic odblokowac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

To moja Ania:)

btw. coś na bank robi z tym problemem, jak sie zablokuje to nie moze nic odblokowac;)

A gra w pes'a ? :D :) :ploom:

 

Jak dojdzie do mnie paczka, to możemy zkrzyknąć się i pyknąć 2vs2 w online :) na maka zaczekamy :> albo on na nas ;P

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra w pes'a ? :D :) :ploom:

 

Jak dojdzie do mnie paczka, to możemy zkrzyknąć się i pyknąć 2vs2 w online :) na maka zaczekamy :> albo on na nas ;P

 

pozdro.

Weź mnie nie denerwuj, jadę chyba jutro do Media Markt bo mnie szlak mało nie trafia z tym gościem się dogadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie wiecie moze kiedy wyjdzie ten menager robiony przez Konami ? (a moze juz wyszedl? ). I przy okazji jak sie nazywa ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze kiedy wyjdzie ten menager robiony przez Konami ? (a moze juz wyszedl? ). I przy okazji jak sie nazywa ? :D

|

V

Pro Evolution Soccer Management.

Manager ten trafi na europejskie półki sklepowe 31 marca.

:)

ale według mnie to bedzie lipa - jak można w dzisiejszych czasach zrobić dobrego managera bez wszystkich licencji? :?

 

aha wyszło demo WE9 jakby to kogoś interesowało - podobno tradycyjnie nie różni się wiele od PESa ale zainteresowani mogą sprawdzić ściągając demo klikając TU

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

|

V

:)

ale według mnie to bedzie lipa - jak można w dzisiejszych czasach zrobić dobrego managera bez wszystkich licencji? :?

 

aha wyszło demo WE9 jakby to kogoś interesowało - podobno tradycyjnie nie różni się wiele od PESa ale zainteresowani mogą sprawdzić ściągając demo klikając TU

Pewnie masz racje :cry: Ale przeciez PES 5 tez nie ma wszystkich licencji, ale sa na to patche i nie widac wtedy zadnych brakow w licencjach :) Moze bedzie tak i tym razem w Pro Evolution Soccer Managment?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem reinstal i qrcze zapomnialem co trzeba zainstalowac ze moc w opcje wejsc moglby ktos zapodac linka co sciagnac ... ??

 

A tu masz łatkę, na samym dole link do torrenta:

 

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=129040

 

a ten torrent nie dziala nie moze go znalezc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i wydaje mi się że to samo co demo PES5 :) czyli piłka cięższa, rozgrywka wolniejsza.. ciekawe czy w pełnym we9 utrzyma się to.. i mam nadzieję, że klucz z pes5 będzie pasował do we9 :]]

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WE9 sprawdzone, roznice minimalne, a napewno mniejsze niz kiedys to bywalo przy we/pes5, ale mysle, ze wazniejsze info to, ze mamy superpatcha 3 (chyba nikt o tym nie pisal :), nie sprawdzam, bo siedze na modemie :( i czas mnie goni)

ps. o tyle dobrze, ze sasiad sciaga mi patcha :D

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=130344

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, muszę przyznać że gram już ponad miesiąc i jakoś nie widzę zmian jeżeli chodzi o mojego skilla w PES'a :( gram na 3* i 75% meczy wygrywam, 20% remisuje i 5% przegrywam. I teraz pytanie do starych graczy (starych=długo grających), dlaczego ciągle gram na tym samym poziomie? Jestem słaby w takie gierki czy Wy też po pierwszym miesiącu nie widzieliście większych zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...