Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie :-|

Jak ktos chetny do gry to zapraszam na fr 1 uk .Tam przewaznie siedza polacy <_< Oraz na kanal #pes5pl na quakenecie zawsze okolo 20-30 osob :) Sama czplowka z polskiej sceny pesa na PC :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie :-|

Jak ktos chetny do gry to zapraszam na fr 1 uk .Tam przewaznie siedza polacy <_< Oraz na kanal #pes5pl na quakenecie zawsze okolo 20-30 osob :) Sama czplowka z polskiej sceny pesa na PC :rolleyes:

Dokladnie i liga na stronce www.pes5.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni poziom CPU na 3* od poziomu na 6*? Tak jak pisałem trochę wcześniej że słabo gram na 3*, włączyłem sobie meczyk na 6*(Chelsea - Liverpool), myślę dostane baty, może padnie dwucyfrówka, a tu, początek meczu znaczna przewaga mojej ekipy, 33min Drogba główką trafia brameczkę , później jeszcze miałem 3 okazje na zdobycie bramki, a komputer..... niczym się nie różni od tego na 3*. Idę grać.

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że według mnie najlepszym specem od wolniaków w PES'ie jest Roberto Carlos.Tutaj jedna bramka Brazylijczyka w moim wykonaniu. Coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem Pro Evo (nie myśleć że mam pirata, poprostu mam pożyczonego od kolegi ale chciałbym sobie popykać na online). Jakie są wasze opinie jeżeli chodzi o FK?

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem wreszcie w demko WE9, miałem odkąd wyszło ale czasu nie było ;)

 

Zmiany? Hmm, dla mnie przyspieszenie gry, czyli na plus :) No i wydaje mi się że bramkarz dostał dwie nowe zagrywki podczas bronienia :) Rzut pod nogi z ręką uniesioną do góry (inny niż ten w PESie) i rzucenie się dalekosiężne po piłę (też inaczej niż w PESie), ale rozegrałem dopiero 20meczyków, a raczej połówek, więc jeszcze pewny nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zmiany w we9 demo po 1 godz gry

-nowe animacje ,praca nóg

,można z sidestepu wychodzić z turbo po skosie czy jakoś tak

inne wyjścia z sidestepu przyjęcia

animacje fauli i przewróceń

-cięższa piłka

poprawiona detekcja fauli i ogólnie lepsza fizyka

ja jestem baardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maku mi już skrobał czemu napisałem, że się nie różni ... ehh Pisałem, że nie widzę zmian w stosunku do ... dema pes5, nie pełnej!. Bo pełna od dema się różniła. Pograjcie w demo pes5 a później demo we9.

 

Updejt: Właśnie przyszła paczka :]]] to jak gramy ??? :P

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że wale post za postem, ale niech ktoś mi poda linka gdzie można zarejestrować/założyć konto bo na oficjalnych stronach nigdzie nie mogę znaleźć to samo w instrukcji omg :o

 

Dobra już znalazłem Tutaj. Ja pi.. kosmos szukałem 30 min tego :o :mur: nigdzie na ich stronach nie było.... :mur:

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra niestety nie jest idealna.

Tak jak PES4 mial tzw Lame Shots, tak w PES5 jest tzw "dramat"

 

Kuna fak. Taki w dupe bug, ze psuje całą rozgrywke jeśli sie jej przed meczem nie zakaże. Wie ktos jak ten bug wyglada czy opowiedzieć. Nie pisze odrazu, zeby ktos sobie nie popsuł zabawy zaczynajac to stosowac, lub gdy wasz przeciwnik to zacznie stosowac. Na turniejach jest to czasem wykorzystywane, ale IMO robia to osoby bez honoru, ktore podczas walki bokserskiej by biły po jajach, tylko po to, aby wygrac kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra niestety nie jest idealna.

Tak jak PES4 mial tzw Lame Shots, tak w PES5 jest tzw "dramat"

 

Kuna fak. Taki w dupe bug, ze psuje całą rozgrywke jeśli sie jej przed meczem nie zakaże. Wie ktos jak ten bug wyglada czy opowiedzieć. Nie pisze odrazu, zeby ktos sobie nie popsuł zabawy zaczynajac to stosowac, lub gdy wasz przeciwnik to zacznie stosowac. Na turniejach jest to czasem wykorzystywane, ale IMO robia to osoby bez honoru, ktore podczas walki bokserskiej by biły po jajach, tylko po to, aby wygrac kase.

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ta gra niestety nie jest idealna.

Tak jak PES4 mial tzw Lame Shots, tak w PES5 jest tzw "dramat"

 

Pisz, pisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra niestety nie jest idealna.

Tak jak PES4 mial tzw Lame Shots, tak w PES5 jest tzw "dramat"

 

Kuna fak. Taki w dupe bug, ze psuje całą rozgrywke jeśli sie jej przed meczem nie zakaże. Wie ktos jak ten bug wyglada czy opowiedzieć. Nie pisze odrazu, zeby ktos sobie nie popsuł zabawy zaczynajac to stosowac, lub gdy wasz przeciwnik to zacznie stosowac. Na turniejach jest to czasem wykorzystywane, ale IMO robia to osoby bez honoru, ktore podczas walki bokserskiej by biły po jajach, tylko po to, aby wygrac kase.

Pisajta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Napisze w spoileru - kto nie chce, niech nie czyta.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Faul na tak około 40stym metrze od bramki, mozna kilka m wiecej. Dajecie wykonywanie strzałów na dwie osoby, jednym piłkarzem wysuwacie piłke (nie to, ze on ma przeskoczyc, ale ma ja dotknąć - L1+X) i potem drugim odrazu walicie 3/4 paska strzału - 80% wpada, gdyz bramkarz gdy pilka jest w polu na takiej odleglosci, wychodzi z bramki, a piłka leci nad bramkarzem lobując go, gdy ten zapierdziela z powrotem do bramki. Bardzo rzadko zdąży wrocić

 

Jak ktos z Was kiedys bedzie ze mna grał i mi tak strzeli bramke, to w ryja odrazu daje!

 

Pozdro B)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Napisze w spoileru - kto nie chce, niech nie czyta.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Faul na tak około 40stym metrze od bramki, mozna kilka m wiecej. Dajecie wykonywanie strzałów na dwie osoby, jednym piłkarzem wysuwacie piłke (nie to, ze on ma przeskoczyc, ale ma ja dotknąć - L1+X) i potem drugim odrazu walicie 3/4 paska strzału - 80% wpada, gdyz bramkarz gdy pilka jest w polu na takiej odleglosci, wychodzi z bramki, a piłka leci nad bramkarzem lobując go, gdy ten zapierdziela z powrotem do bramki. Bardzo rzadko zdąży wrocić

 

Jak ktos z Was kiedys bedzie ze mna grał i mi tak strzeli bramke, to w ryja odrazu daje!

 

Pozdro B)

O dżyzas!! przed chwilą gralem online z gościem i się dziwiłem czemu na 40 metrze wykonywał rzuty wolne na dwie osoby :OOO Teraz już wiem, ale i tak nie strzelił :P a ja wygralem 1:0 :D Podajcie nicki albo się zgadamyy no wieczór/noc to pogramy :D

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pesiarzy,

Jestem nowy na tym forum, ale w temacie pesa/we ogarnięty i to nieźle.

1) Snake - jeżeli jest tak jak mówisz to szkoda, ale można się po prostu umówić, żeby podczas gry nie używać tego. Bo normalnie nikt by tak nie próbował tak strzelać, chyba, że Roberto Carlosem i tu pojawiłby się problem. Nieważne, muszę sprawdzić to z czystej ciekawości. Dotąd nie odnalazłem w PES5 aż takiego błędu.

2) Kto mi mądrze odpowie?

Co to za Winning teraz wychodzi ? Było tak:

marzec 2005 - Winning Eleven 8 Liveware Evolution

sierpień 2005 - Winning Eleven 9

październik 2006 - Pro Evolution Soccer 5

luty 2006 - ????? Winning Eleven 9 ?????

Nie kumam tego, niech mi ktoś to wyjaśni, proszę

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pesiarzy,

Jestem nowy na tym forum, ale w temacie pesa/we ogarnięty i to nieźle.

1) Snake - jeżeli jest tak jak mówisz to szkoda, ale można się po prostu umówić, żeby podczas gry nie używać tego. Bo normalnie nikt by tak nie próbował tak strzelać, chyba, że Roberto Carlosem i tu pojawiłby się problem. Nieważne, muszę sprawdzić to z czystej ciekawości. Dotąd nie odnalazłem w PES5 aż takiego błędu.

2) Kto mi mądrze odpowie?

Co to za Winning teraz wychodzi ? Było tak:

marzec 2005 - Winning Eleven 8 Liveware Evolution

sierpień 2005 - Winning Eleven 9

październik 2006 - Pro Evolution Soccer 5

luty 2006 - ????? Winning Eleven 9 ?????

Nie kumam tego, niech mi ktoś to wyjaśni, proszę

Pozdrawiam.

Teraz ten winning co wychodzi to jest t samo co WE8: LE

 

Chodzi o to, ze konami zawsze najpierw wypuszcza łininga, potem pes'a, ktory jest poprawionym łiningiem, a na koniec japonczycy dostaja jeszcze poprawionego pesa o nazwie łining z jakimś tam dopiskiem. Dla 8 było to Liveware Evo, a dla 9 to nie wiem ;P

 

A "dramat'a" o ile sie nie myle - nie ma w we9 tym z sierpnia 05. W PES5 juz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Snake - cos mi to nie zadzialalo - probowalem 3 razy. Moze jeszcze troche pokombinuje, ale... no nie dziala :)

Moze to tylko w wersji na PS2 czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winning Eleven 9 International - data wydania luty 2006 (John Terry na okładce), ale według opisów niczym się to nie różni od poprzedników, więc nie jestem pewien, czy to jest właśnie to. Wydaje mi się, że Konami dopiero w marcu wypuści wersję Winning Eleven 9 "Coś tam, Coś tam" Evolution. To chyba ważne bo w to się będzie grało przez najbliższe pół roku :mur:

Bardzo miło wspominam WE6 Final Evolution, czy WE8LE.

Co do "dramatu" to musi być na to jakieś antidotum, np. ustawić się obrońcą na linii bramkowej, w momencie strzału ruszyć się lekko bramkarzem, żeby był czujny, albo po prostu szybko zablokować ten strzał.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy we9 to poprostu amerykanska wersja pes5. Oby różniła się od pesa5 jak we8i od pesa4 (więcej walki bark w bark), ale sądząc po demie to tylko titlescreen się. Te "poprawione" we z "jakimś tam dopiskiem" wychodziły tylko w japonii i tylko na ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Napisze w spoileru - kto nie chce, niech nie czyta.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Faul na tak około 40stym metrze od bramki, mozna kilka m wiecej. Dajecie wykonywanie strzałów na dwie osoby, jednym piłkarzem wysuwacie piłke (nie to, ze on ma przeskoczyc, ale ma ja dotknąć - L1+X) i potem drugim odrazu walicie 3/4 paska strzału - 80% wpada, gdyz bramkarz gdy pilka jest w polu na takiej odleglosci, wychodzi z bramki, a piłka leci nad bramkarzem lobując go, gdy ten zapierdziela z powrotem do bramki. Bardzo rzadko zdąży wrocić

 

Jak ktos z Was kiedys bedzie ze mna grał i mi tak strzeli bramke, to w ryja odrazu daje!

 

Pozdro B)

IMO akurat to nie prawda, tzn. moi znajomi zawsze każą bramkarzowi stać w bramce i nie wysuwać się więc problemu z tym nie ma... Hmm, próbowałem parę razy i jakoś nie za bardzo, łatwiej pojedynczym z tej odległości walnąć... A co do gola że tak wpada, obejrzyj mecze, przeważnie tak jest że z daleka bramkarz wychodzi bardziej i gole są nad nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO akurat to nie prawda, tzn. moi znajomi zawsze każą bramkarzowi stać w bramce i nie wysuwać się więc problemu z tym nie ma... Hmm, próbowałem parę razy i jakoś nie za bardzo, łatwiej pojedynczym z tej odległości walnąć... A co do gola że tak wpada, obejrzyj mecze, przeważnie tak jest że z daleka bramkarz wychodzi bardziej i gole są nad nim ;)

Bug jest raczej napewno. Trzeba sie nauczyc strzelac. Trzeba trzymac R2 chyba i/lub przycisk w góre. Dokladnie oberam jeszcze.

 

I mak, wpadaja, ale nie z 45 metrow i nie tak jak w PES, bo jak ktos sie tego nauczy, to na 10 sytuacji takich to 8 strzeli bez problemu. No i zeby ustawiac bramkarza to musisz miec go na ON, ze sam nim kierujesz, a to moze byc klopotliwe w niektorych sytuacjach. Pozatym jest jeszcze jakis mocny "dramat". Wybadam sprawe dokladnie i dam dokladne info jak to zrobic. trzeba to wycwiczyc i fakt jest ze kazdy zawodnik bedzie troche inaczej wykonywal - jeden ciut mniej sily niz 3/4, jeden ciut wiec, jeden dokladnie 3/4 itd.

 

Stay tuned. Dam nfo.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, to znam jeszcze jednego BUGa :-P w takim razie

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wykonujemy rzut wolny z odległości ok 16-22m, bierzemy wolnego na dwóch, pierwszy przeskakuje i w tym momencie bramkarz z długiego rogu przesuwa sie w krótki a my walimy petarde po długim rogu obok muru, 7 na 10 wpada :D

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, to znam jeszcze jednego BUGa :-P w takim razie

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wykonujemy rzut wolny z odległości ok 16-22m, bierzemy wolnego na dwóch, pierwszy przeskakuje i w tym momencie bramkarz z długiego rogu przesuwa sie w krótki a my walimy petarde po długim rogu obok muru, 7 na 10 wpada :D

:D

Tak, ale o ile sie nie myle to ten stojacy-przeskakujacy, musi przeskoczyc wlasnie w strone tam, gdzie ma sie rzucic bramkarz, czyli jak bramkarz stoi blizej lewego, my chcemy strzelic z lewego, to przeskakujacy musi przeskoczyc z lewej strony pilki na prawo, wtedy bramkarz sie rzuci w prawo.

 

Dobrze mowie?

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...