Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

ale namieszałem, nie miało być przeskoku tylko wysunięcie piłki, a na moje usprawiedliwienie umieszczam filmik:

www.kucyk.neostrada.pl/pes_5.avi

 

a tu macie ten o którym mówił snake

www.kucyk.neostrada.pl/pes_6.avi

 

B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

==a tu macie ten o którym mówił snake

http://www.kucyk.neostrada.pl/pes_5.avi

 

B)

Kucyk, to nie o to mi chodzilo, ale pewnie dlatego, ze dwa razy wkleiles to samo :)

 

W razie czego daje link. Chodziło mi o to:

http://rapidshare.de/files/13297060/bug.rar.html

 

Nie mam programu do kompresowania video, wiec jak mozesz kucyk to po sciagnieciu wez tam zmniejsz troche jego obietosc i wrzuc linka tu, zeby inni nie musieli calego 6MB sciagac ;) Troche kiepska jakosc -nagrywane cyfrowka, ale widac dobrze co i jak. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk, to nie o to mi chodzilo, ale pewnie dlatego, ze dwa razy wkleiles to samo :)

 

W razie czego daje link. Chodziło mi o to:

http://rapidshare.de/files/13297060/bug.rar.html

 

Nie mam programu do kompresowania video, wiec jak mozesz kucyk to po sciagnieciu wez tam zmniejsz troche jego obietosc i wrzuc linka tu, zeby inni nie musieli calego 6MB sciagac ;) Troche kiepska jakosc -nagrywane cyfrowka, ale widac dobrze co i jak. Pozdro

Bo się pomylił :) zmień 5 na 6 :], czyli:

 

http://www.kucyk.neostrada.pl/pes_6.avi

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się pomylił :) zmień 5 na 6 :], czyli:

 

http://www.kucyk.neostrada.pl/pes_6.avi

 

pozdro

Jak bozia da to dzisiaj wieczorem będe Was mógł poniszczyć trochę online :D Ojejku kiedy wogóle wracasz do Wrocławia? To by się więcej luda z Wrocka grających w PESa zwołało i pomęczyło w parę osób na pc podłączonym do TV :) Piwko, pizza i te sprawy ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze pytam, ale ogladnalem filmik gdzie strzelony jest go z wolnego poprzez wysuniecie piki i strzal w boczna siatke, mam pytanie jak sie tak wysowa pilke w pesie podczas wolnego?

L1+X :) Tzn. najpierw L2 żeby podszedł drugi przytrzymujesz, jak jest dwóch to wtedy wciskasz L1+X i wysuwa i potem strzelasz :D Polecam trening na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co mak? nadal uwazasz ze takie bramki padaja normalnie na meczu. Niewąsku suchar z tym bugiem, co :F?

 

Mozna sie przed tym bronic podobno, przez zmiene na goalkeepera ze sami nim obslugujemy (czyli GK on), ale to podobno mozna sie podczas rozgrywki niezle zakrecic jak sie wcisnie nie ten przycisk i mozna odslonic calkowicie bramke :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem w Winning Eleven 9 International. To się w ogóle niczym nie różni od PES5 :angry:

Te same składy, te same noty, te same stadiony, gra się dokladnie tak samo. Mam nadzieję, że Konami wypuści coś jeszcze w marcu. No i tą bramkę z wolnego z 40 metrów też się tam strzela.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem w Winning Eleven 9 International. To się w ogóle niczym nie różni od PES5 :angry:

Te same składy, te same noty, te same stadiony, gra się dokladnie tak samo. Mam nadzieję, że Konami wypuści coś jeszcze w marcu. No i tą bramkę z wolnego z 40 metrów też się tam strzela.

Pozdro

Przecież szybkość jest zwiększona o 20-30% i parę nowych zagrań i animacji :) Przynajmniej w demie na PC WE9i :) Bonie wiem jak na PS2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jutro dopiero po niego jade bo dzisiaj gość nie miał czasu :/

Mozna to gdzies kupic legalnie w Europie? Bo od rana szukam po sklepach netowych i [gluteus maximus] blada... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna to gdzies kupic legalnie w Europie? Bo od rana szukam po sklepach netowych i [gluteus maximus] blada... :(

W pierwszym lepszym Media Marktcie albo Empiku :) CDProjekt chyba też bezpośrednio, pozatym na allegro jest chyba z 5-6ogłoszeń :)q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

W pierwszym lepszym Media Marktcie albo Empiku :) CDProjekt chyba też bezpośrednio, pozatym na allegro jest chyba z 5-6ogłoszeń :)q

Winning Eleven nowy??

CDProjekt nie wysyla do GB ;) tak a propos...

Na allegro gier w ktore mozna grac po sieci za pomoca CD-Keya tez nie kupuje ;)

 

edit: sorki, teraz doczytalem, ze chodzi o PES5 - zamotalem sie, bo ostatnie kilka watkow bylo o WE.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież szybkość jest zwiększona o 20-30% i parę nowych zagrań i animacji :) Przynajmniej w demie na PC WE9i :) Bonie wiem jak na PS2 :)

Ja w to na PS2 gram. No być może masz rację, ale jak na razie nie zauważyłem zmian w szybkości ani w innych elementach gry. Ale pewnie jeszcze za mało w to grałem, aby móc to ocenić. Jedyną zmianę, którą widzę to komentarz po włosku i to jest na plus. Chyba się przerzucę na tego Winninga, bo trzeba iść do przodu. Skoro to jest nowe to na pewno nie może być słabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jest nowe to na pewno nie może być słabsze.

"...-stwierdził - po czym odpalił Driv3ra i jego poglądy zmieniły się na zawsze" :lol2:

:wink:

 

to taka mała dygresja z mojej strony :-P

 

a co do WE to jak zwykle zmian w porównaniu z PES jak na lekarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...-stwierdził - po czym odpalił Driv3ra i jego poglądy zmieniły się na zawsze" :lol2:

:wink:

 

to taka mała dygresja z mojej strony :-P

 

a co do WE to jak zwykle zmian w porównaniu z PES jak na lekarstwo.

Powiem tak - pamiętam jak bardzo różniło się Winning Eleven 8 LE od PES'a 4. Tak bardzo, że później już tylko raz odpaliłem PES'a i stwierdziłem, że się nie umywa. Przede wszystkim wydał mi się bardzo prostą grą. Nową wersję uważam za udaną, gdy trzeba na nowo uczyć się podstawowych zagrań, po prostu gdy podniesiony zostaje poziom trudności. Dlatego mam nadzieję, że w marcu wyjdzie kolejna nakładka gry.

Dygresji niestety nie udało mi się zrozumieć, choć pewnie ma ona jakiś sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

chodzi o to ze Driv3r choc byl pol roku temu nowa gra byl slabszy od GTA 3. Więc nie zawsze nowe musio byc lepsze <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze Driv3r choc byl pol roku temu nowa gra byl slabszy od GTA 3. Więc nie zawsze nowe musio byc lepsze <_<

Eee, chyba raczej Driver3 w porównaniu z 2 i 1 to [ciach!]o :) Bo GTA to całkiem inna seria i nie ma co porównywać, bo mimo że tematyka podobna to gry całkowicie różne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popykalem chwilke w WE9 no i zbyt wielu zmian nie zauwazylem.

Zostalo to, co mnie najbardziej wkurza w PES5, czyli to, ze czasami zwykle podanie jest automatycznie przerabiane na podanie na wyjscie. Wkurza niesamowicie.

Do tego inteligencja przelaczania sterowanego zawodnika tez jest niska, ze o zaangazowaniu niesterowanych zawodnikow w akcje obronne nie wspomne.

No ale...

 

Zobaczymy co bedzie, jak cale WE9 wyjdzie, bo demko to zawsze tylko demko...

 

 

A wlasnie, przy okazji chcialem pytanie zadac.

 

Wyobrazcie sobie sytuacje, ze ze srodka pola jest podaine (zwykle) do napastnika, ktory biegnie w kierunku bramki przeciwnika. I czesto jest taka sytuacja, ze napastnik od pilki "ucieka". Znaczy pilka doszla by do niego, gdyby nie obroncy przeciwnika :-). Trzymanie krzyzaka w kierunku pilki nie pomaga, bo zawodnik biegnie "po swojemu". Przelaczenie na "reczne bieganie" L1 + R1 niewiele daje, bo z reguly nie "trafiam" w pilke zawodnikiem.

Czy macie jakies metody na poradzenie sobie w takich sytuacjach, gdy zawodnik biegnie "po swojemu"?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Maciejp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Czy macie jakies metody na poradzenie sobie w takich sytuacjach, gdy zawodnik biegnie "po swojemu"?

 

Pozdrawiam.

 

L1+R1 na analogu dziala wysmienicie. Chociaz tez chyba z miesiac sie przestawialem na kat patrzenia jaki jest w nowym PESie (w 3 i 4 gralem na Wide i 9 - tutaj to wyglada zupelnie inaczej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, a "ręczne bieganie" (jak to brzmi :D ) to nie jest R1+R2?

Jestem pewny prawie ze tak. Chyba ze na PC jest inaczej.

Tak jest i na PC, kolega musiał się pomylić we wcześniejszym poście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supe cencel!!!! Przejęcie kontroli nad zawodnikiem który automatycznie biegnie na spotkanie z piłką. Opanowanie tego zagrania to naprawde podstawa, by grać na w miare wysokim poziomie. Pozwala ono np. wyprzedzić obrońce po podaniu trójkątem itd. ... Wszystkim niezaznajomionym z tajnikami polecam trening zaimplementowany w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...