Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Na czystym sie gra w online.,Na niemieckim lobby jedynie graja z sp <_<

Wiem, wczoraj już grałem, musiałem wrzucić wszystkie czyste pliki z płyty PESa... Ogólnie miałem grać z Blue ale coś mu się rypało a Ojejku nie miał czasu :( Ktoś ma dzisiaj wieczorkiem czas i ochotę pograć? Bo mi się będzie nudziło ale dopiero od 20-21 :) Jak coś to gg macie w sigu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wczoraj już grałem, musiałem wrzucić wszystkie czyste pliki z płyty PESa... Ogólnie miałem grać z Blue ale coś mu się rypało a Ojejku nie miał czasu :( Ktoś ma dzisiaj wieczorkiem czas i ochotę pograć? Bo mi się będzie nudziło ale dopiero od 20-21 :) Jak coś to gg macie w sigu :)

 

dzis jak bede w domu to zagramy, mam teraz laptopa, bo czekam na tajle do mojega kompa, ktore przyjda poniedzialek/wtorek i jak mowilem mam laptopa centirio2000 512mb 80gb x600 ,laptopik asusa) i po prostu nie mialem zadnego antywira zainstalowanego i wczoraj jak chcialem zagrac z makiem to po prostu komp juz byl tak zawirusowany ze dzis zainstalowalem kasperskiego full wersje i znalazl 1200wirusow]; wlasnie je teraz usuwam:) z 3razy bede musial go puscic pelne skanowanie az usunie wszystko. a laptopa mam podlaczonego z netem od piatku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis jak bede w domu to zagramy, mam teraz laptopa, bo czekam na tajle do mojega kompa, ktore przyjda poniedzialek/wtorek i jak mowilem mam laptopa centirio2000 512mb 80gb x600 ,laptopik asusa) i po prostu nie mialem zadnego antywira zainstalowanego i wczoraj jak chcialem zagrac z makiem to po prostu komp juz byl tak zawirusowany ze dzis zainstalowalem kasperskiego full wersje i znalazl 1200wirusow]; wlasnie je teraz usuwam:) z 3razy bede musial go puscic pelne skanowanie az usunie wszystko. a laptopa mam podlaczonego z netem od piatku :lol:

Tylko sprawdź wsio siusiaku żeby dobrze wieczorem działało i żebym się wstydzić nie musiał!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siusiak - Członek męski, zwłaszcza mały. The penis, especially small

:lol2:

piękne zwroty się pojawiają nam tu na tweaku :D

 

co do PESa to niedługo ma wyjść Wendetta patch który jak wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują przejmie palme pierwszenstwa Superpatcha.

Przydało by się coś nowego bo ta "muzyka" w menu już mnie do szału doprowadza <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to pytanie juz padalo ale w kazdym razie nie moge znalezc odpowiedzi.

Chodzi mi o to co daje przytrzymanie L2 i nacisniecie iksa kolka kwadratu czy trojkata bo jak wiadomo po takiej kombinacji zapalaja sie w dolnym rogu oznaczenia tych przysciskow ktore wymienilem. Jesli jest juz gdzies odpowiedz na moje pytanie to prosilbym chocicaz o napisanei na ktorej stronie lub o krotka odpowiedz !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to pytanie juz padalo ale w kazdym razie nie moge znalezc odpowiedzi.

Chodzi mi o to co daje przytrzymanie L2 i nacisniecie iksa kolka kwadratu czy trojkata bo jak wiadomo po takiej kombinacji zapalaja sie w dolnym rogu oznaczenia tych przysciskow ktore wymienilem. Jesli jest juz gdzies odpowiedz na moje pytanie to prosilbym chocicaz o napisanei na ktorej stronie lub o krotka odpowiedz !!!

No wybór taktyk :) Przecież jest wszystko w instrukcji od gry opisane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Czy da się zmienić tą muzyke w menu ? Tzn. czy mozna gdzieś w katalogu z grą wkleić na miejsce plików z muzyką jakieś inne i ewentualnie gdzie ? :-|

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest innego (lepszego) dzięki temu patchowi ?

 

Änderungen/Changes in Superpatch 3.0

 

- Optionsfile mit/with 99% aller/all Wintertransfers

- Neue/new Onlinedatabase

- Kitserver mit/with Tikots/kits aller/for all Teams

- Neues/new Bootpack

- Stadienupdate/updated some stadiums

- Neue/new Minikits

- Neue/new exe mit/with korrekten/corect Stadiondaten/stadium details

- Einfache Installation/easy installation

- Superpatch 2.0 wird Vorausgesetzt/you need superpatch 2.0 for this update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postarałbyś się następnym razem bardziej, z jakością nagrania i samą bramką :-P

Kucyk to Twoja Pani w avatarze? :wub: Śliczna :)

 

A co jakości nagrania, jak ktoś ma słabego kompa to po ptokach :( Kiedy ktoś chce online dostać? D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Kucyk to Twoja Pani w avatarze? :wub: Śliczna :)

 

A co jakości nagrania, jak ktoś ma słabego kompa to po ptokach :( Kiedy ktoś chce online dostać? D:

No ewentualnie moge sie skusic zeby dostac troche w dupe - ale nie daje 100% pewnosci, ze bede - pusc mi info na PRV jakby co. Ale najwczesniej u mnie to okolo 21-22 polskiego czasu.

Czym grasz? :)

 

ok dzieki za uswiadomienie mnie bo nie mam instrukcji.

A podobno o piratach sie tu nie rozmawia? BTW link do instrukcji w PDF byl tu podawany juz chyba z 3 razy. Do tego tak samo dzialalo to w PES3 i 4 jesli sie nie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ewentualnie moge sie skusic zeby dostac troche w dupe - ale nie daje 100% pewnosci, ze bede - pusc mi info na PRV jakby co. Ale najwczesniej u mnie to okolo 21-22 polskiego czasu.

Czym grasz? :)

Czym? Barcą przeważnie :) A z państw Holandią (czasami Brazylią). OK, to zobaczymy koło 22 :)

A podobno o piratach sie tu nie rozmawia? BTW link do instrukcji w PDF byl tu podawany juz chyba z 3 razy. Do tego tak samo dzialalo to w PES3 i 4 jesli sie nie myle?

Nie rozmawia się... A taktyki tak się zmienia chyba od ISSa jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Czym? Barcą przeważnie :) A z państw Holandią (czasami Brazylią). OK, to zobaczymy koło 22 :)

Panstwami rzadko gram (w PES5 w ogole) - a jesli juz to klasycznymi druzynami - classic Holland rzadzi ;)

A tak - AC Milan / Juventus / Liverpool (w 4ce to byly AC Milan, Chelsea, Barca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panstwami rzadko gram (w PES5 w ogole) - a jesli juz to klasycznymi druzynami - classic Holland rzadzi ;)

A tak - AC Milan / Juventus / Liverpool (w 4ce to byly AC Milan, Chelsea, Barca)

Hehe, też lubię classic Holand, moja ulubiona państwowa drużyna :) A z klubów to Barca syci :) I czasem inne dla odmiany ;) Nie wiesz czy da się grać w necie na dwóch z jednego kompa?? Ojejku twierdzi że widział, ale ja nie wiem jak :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej... mam propozycje. Wszyscy, co gracie na padach. Weźcie sobie klawisze ustawcie na takie jak na PS2 (albo podobnie, bo male zmiany klawiszy na PS2 tez mozna robic) i widze was na jakims turnieju. Gdzie i kiedy są dowiecie sie z forum.psxextreme.pl dział sport, poddział PES i WE.

 

Ostatnio byl typ co gral w domu na padzie manty, na turneju ktos mu pozyczyl Dual'a 2 i prawie z grupy wyszedl. Aha. Dobrze by bylo, jak przed turniejem przyzywczaicie sie do gry na 60Hz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej... mam propozycje. Wszyscy, co gracie na padach. Weźcie sobie klawisze ustawcie na takie jak na PS2 (albo podobnie, bo male zmiany klawiszy na PS2 tez mozna robic) i widze was na jakims turnieju. Gdzie i kiedy są dowiecie sie z forum.psxextreme.pl dział sport, poddział PES i WE.

 

Ostatnio byl typ co gral w domu na padzie manty, na turneju ktos mu pozyczyl Dual'a 2 i prawie z grupy wyszedl. Aha. Dobrze by bylo, jak przed turniejem przyzywczaicie sie do gry na 60Hz ;)

Wogóle nie rozumiem o co Ci chodzi z tym przestawieniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło mu o to, że jak do klawy się przywyczaimy to na padzie będziemy wymiatać ;[ Ja podziękuję.

 

pozdro.

lol. nie. Chodzilo mi o to, ze na PC koles gral na padzie manty, a ze on nie pasuje do PS2 to pozyczyli mu dualshock'a 2 i wymiatal na nim jak dziki, tylko dlatego, ze na tej matcie mial ten sam rozklad klawiszy co dual shock i tak samo rozstawione przyciski. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol. nie. Chodzilo mi o to, ze na PC koles gral na padzie manty, a ze on nie pasuje do PS2 to pozyczyli mu dualshock'a 2 i wymiatal na nim jak dziki, tylko dlatego, ze na tej matcie mial ten sam rozklad klawiszy co dual shock i tak samo rozstawione przyciski. ;)

No ale to chyba każdy sobie ustawia tak jak na "rysunku" w konfiguracji no nie? :) Przynajmniej dla mnie to jest jasne i logiczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enyłej... wpadniecie na turniej czy nie?

Ale co jak gdzie? Coś przeoczyłem :) We Wrocławiu jest jakiś turniej? :D Ojejku, chyba trzeba będzie zamówić wiesz co żeby wyglądać "na poziomie" :D :D Tak jak Ci wczoraj pisałem ;) Tylko się nie zdradź :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Hehe, też lubię classic Holand, moja ulubiona państwowa drużyna :) A z klubów to Barca syci :) I czasem inne dla odmiany ;) Nie wiesz czy da się grać w necie na dwóch z jednego kompa?? Ojejku twierdzi że widział, ale ja nie wiem jak :mur:

Nie wiem - jestem tu sam i nigdy taka opcja nie byla mi potrzebna. Sorki, ze wczoraj sie nie odezwalem, ale nawet kompa nie odpalilem wieczorem.

Solid - chyba KAZDY kto gra na padzie w PESa na PC ustawia klawisze tak, jak sie je ustawia w wersji PS2. Z moich znajomych ABSOLUTNIE KAZDY. Poza tym w opcjach wersji na PC jest wlasnie pad od PS2 rozrysowany i ewentualne przyciki przyporzadkowuje sie guzikom z pada - mam nadzieje, ze wiesz o co chodzi.

 

Co do 60Hz - wersja PC ma zablokowane 60FPS, wiec nie ma sie co przestawiac - chyba ze chodzi Ci o mruganie obrazu - ale przeciez gra sie na konsoli na TV i tam ten flickering nie jest az tak widoczny. Ja gram na PC podlaczonym do TV LCD i tez mam 60Hz w 60FPS - wersje na PC wybralem wylacznie z dwoch powodow - kumple w Polsce z ktorymi gram po necie maja pecety, a wersja PC ma wyzsza rozdzialke i na 29" LCD w rozdzielczosci 1024x768 (nie moge nadal ustawic 1280x768 :mur:) gra wyglada o niebo lepiej niz w 640x480 z PS2. Cala reszta jest IDENTYCZNA (wypozyczylem wersje na PS2 w ktorys weekend specjalnie zeby porownac).

 

A ze gram na dual shocku od PS2 podlaczonym do PC ;)

 

Swoja droga jakie macie ulubione ustawienia dla jakich druzyn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co jak gdzie? Coś przeoczyłem :) We Wrocławiu jest jakiś turniej? :D Ojejku, chyba trzeba będzie zamówić wiesz co żeby wyglądać "na poziomie" :D :D Tak jak Ci wczoraj pisałem ;) Tylko się nie zdradź :P

Nie zdradzę :P :)))

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...