Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co jak gdzie? Coś przeoczyłem :) We Wrocławiu jest jakiś turniej? :D Ojejku, chyba trzeba będzie zamówić wiesz co żeby wyglądać "na poziomie" :D :D Tak jak Ci wczoraj pisałem ;) Tylko się nie zdradź :P

forum.psxextreme.pl --> Sport --> WE i PES - masz u gory przyklejone topici gdzie sa i kiedy turnieje

 

Nie wiem - jestem tu sam i nigdy taka opcja nie byla mi potrzebna. Sorki, ze wczoraj sie nie odezwalem, ale nawet kompa nie odpalilem wieczorem.

Solid - chyba KAZDY kto gra na padzie w PESa na PC ustawia klawisze tak, jak sie je ustawia w wersji PS2. Z moich znajomych ABSOLUTNIE KAZDY. Poza tym w opcjach wersji na PC jest wlasnie pad od PS2 rozrysowany i ewentualne przyciki przyporzadkowuje sie guzikom z pada - mam nadzieje, ze wiesz o co chodzi.

 

Co do 60Hz - wersja PC ma zablokowane 60FPS, wiec nie ma sie co przestawiac - chyba ze chodzi Ci o mruganie obrazu - ale przeciez gra sie na konsoli na TV i tam ten flickering nie jest az tak widoczny. Ja gram na PC podlaczonym do TV LCD i tez mam 60Hz w 60FPS - wersje na PC wybralem wylacznie z dwoch powodow - kumple w Polsce z ktorymi gram po necie maja pecety, a wersja PC ma wyzsza rozdzialke i na 29" LCD w rozdzielczosci 1024x768 (nie moge nadal ustawic 1280x768 :mur:) gra wyglada o niebo lepiej niz w 640x480 z PS2. Cala reszta jest IDENTYCZNA (wypozyczylem wersje na PS2 w ktorys weekend specjalnie zeby porownac).

 

A ze gram na dual shocku od PS2 podlaczonym do PC ;)

 

Swoja droga jakie macie ulubione ustawienia dla jakich druzyn?

ja znam ludzi co graja na ustawieniu fifowskim, tj kwadrat to podanie, a kolko to strzal. Chodzi tu raczej o to, zeby miec pada o ukladzie takim jak ds, bo jak masz np tylko 2 guziki u gory, to juz kiszka bo DS ma 4 ;)

Ja nie wiem jak jest z hz ma pc. Wiem, ze kumpel na turnieju mowil, ze on musial przestawiac monitor czy tam pes'a, tego nie wiem, zeby sie przyzwyczaic do tego jak wyglada i jak mruga obraz na TV. A to ze reszta jest identyczna, tak jak mowisz, tylko powinna byc kolejnym argumentem, aby sie spotkac na jakimś turnieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja nie wiem jak jest z hz ma pc. Wiem, ze kumpel na turnieju mowil, ze on musial przestawiac monitor czy tam pes'a, tego nie wiem, zeby sie przyzwyczaic do tego jak wyglada i jak mruga obraz na TV.

Cos sciemnial na moj gust. Pewnie dostawal w dupsko i wymyslal jakies farmazony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sciemnial na moj gust. Pewnie dostawal w dupsko i wymyslal jakies farmazony.

nie, on mowil jeszcze przed zaczeciem rozgrywek, ze w domu ustawil na 60Hz. Moze mial refreshlocka, co mu gre w wyzszym odswiezaniu wyswietlalo czy cuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

nie, on mowil jeszcze przed zaczeciem rozgrywek, ze w domu ustawil na 60Hz. Moze mial refreshlocka, co mu gre w wyzszym odswiezaniu wyswietlalo czy cuś.

No to wszystko jasne. Karta mu najprawdopodobniej nie wyrabiala ze stalym framerate 60FPS (jesli ma kineskopowy monitor) i gubila klatki, przez co przy wyzszym odswiezaniu obraz wyglada jakby sie "przepolawial" - jesli ma patcha pomijajacego niewyrenderowane klatki zamiast spowalniajacego gre, zeby wszystkie klatki wyswietlic jak to jest w normalnej wersji. Ja tak mialem na Radku 9200 w kazdym razie. Ale zamiast zmieniac odswiezanie na 60Hz wystarczy ustawic Vertical Sync na on w sterownikach od karty i problem znika. U mnie przynajmniej zniknal. Pisze o wersji PES3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne. Karta mu najprawdopodobniej nie wyrabiala ze stalym framerate 60FPS (jesli ma kineskopowy monitor) i gubila klatki, przez co przy wyzszym odswiezaniu obraz wyglada jakby sie "przepolawial" - jesli ma patcha pomijajacego niewyrenderowane klatki zamiast spowalniajacego gre, zeby wszystkie klatki wyswietlic jak to jest w normalnej wersji. Ja tak mialem na Radku 9200 w kazdym razie. Ale zamiast zmieniac odswiezanie na 60Hz wystarczy ustawic Vertical Sync na on w sterownikach od karty i problem znika. U mnie przynajmniej zniknal. Pisze o wersji PES3.

no on cos wspominal ze na innym odsiezaniu gra mu chodzila inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram w końcu z kimś z Tweaka online? Bo Blue coś się nie odzywa :/ Ojejku nie może bo ma port zablokowany... Co tylko 2osoby oprócz mnie mają oryginał? :/

pewnie tak a reszta sie boi dostac po [gluteus maximus] :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do we9 to się nie wypowiem, bo musi na mnie poczkeać do wieczora, aż wrócę z pracy, ale zastanawia mnie FIFA STREET 2 :rolleyes:

już ukazała się wersja na PS2 więc na PC powinna być na dniach, myśle, że fajnie będzie się w to grało, przecie stoi za tym słynny oddział EA - BIG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do we9 to się nie wypowiem, bo musi na mnie poczkeać do wieczora, aż wrócę z pracy, ale zastanawia mnie FIFA STREET 2 :rolleyes:

już ukazała się wersja na PS2 więc na PC powinna być na dniach, myśle, że fajnie będzie się w to grało, przecie stoi za tym słynny oddział EA - BIG

A będzie na PC? Fifra Street 1 nie wyszła na PC nigdy... Z tego co wiem dwójka też miała być tylko dla konsol?

 

P.S.

Kucyk a może Ty ze mną pykniesz online??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie na PC? Fifra Street 1 nie wyszła na PC nigdy... Z tego co wiem dwójka też miała być tylko dla konsol?

 

P.S.

Kucyk a może Ty ze mną pykniesz online??

będzie na PC, oto news:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra...1045,6281581,-1

http://www.gamershell.com/news/25535.html

 

online nie pykne, bo jakoś nie mogę się zebrać do zakupu oryginała :oops:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie na PC, oto news:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra...1045,6281581,-1

http://www.gamershell.com/news/25535.html

 

online nie pykne, bo jakoś nie mogę się zebrać do zakupu oryginała :oops:

taki news to ja moge napisac :) bez zadnego potwierdzenia , nigdzie nie ma wzmianki o fifa street 2 na pc , play.com , ebgames.com , wyjdzie na pc jak ci goscie z wp ja zrobia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) :oops:

Edytuj posta <_< <_<

 

 

taki news to ja moge napisac :) bez zadnego potwierdzenia , nigdzie nie ma wzmianki o fifa street 2 na pc , play.com , ebgames.com , wyjdzie na pc jak ci goscie z wp ja zrobia :)

WP to może i pisze dziwne rzeczy, ale na GH jeszcze mi się nie zdarzyło czytać nie sprawdzonego newsa... Więc myślę że wyjdzie i na PC :) Mam taką nadzieję, Fifa Street na PS2 (1 część) syciła !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne , bo na gh tez nic nie ma o pc wersji

 

FIFA Street 2 on the Playstation 2

FIFA Street 2 on the Gamecube

FIFA Street 2 on the Xbox

FIFA Street 2 on the PSP

FIFA Street 2 on the DS

 

jakos nie widze na gh FIFA STREET 2 on the PC

 

news z padziernika 2005 zawiera wzmianke o wersji pc obok konsol ale najnowszy juz nie , nie wydaje ci sie to dziwne ? gdyby miala wyjsc na pc mozliwy bylby preorder na roznych stronach itp

a nigdzie tego nie ma

 

news ze stycznia : FIFA Street 2 is scheduled to ship for PS2, Xbox, GC and PSP, at the end of February , nie ma nic o wersji na pc , plus to robi ea big a oni nie wydali nic na pc jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Zagram w końcu z kimś z Tweaka online? Bo Blue coś się nie odzywa :/ Ojejku nie może bo ma port zablokowany... Co tylko 2osoby oprócz mnie mają oryginał? :/

10-o minutowka dzis w przerwie meczu? Ty Barca ja Chelsea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz raz pytalem o to ale nie dostalem odpowiedzi tak wiec ponawaim pytanie ... zrobilem reinstala pesa i mam taki problem iz jesli chce wejsc w buttn configuration to gra mi wychodzi do windy, co z tym zrobic ?? jest na to jakas latka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

juz raz pytalem o to ale nie dostalem odpowiedzi tak wiec ponawaim pytanie ... zrobilem reinstala pesa i mam taki problem iz jesli chce wejsc w buttn configuration to gra mi wychodzi do windy, co z tym zrobic ?? jest na to jakas latka ??

Pomoc techniczna Konami? Mi na maila o rejestracje do gry on-line odpowiedzieli po 5 minutach. Swoja droga - nie slyszalem jeszcze o takim problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram w końcu z kimś z Tweaka online? Bo Blue coś się nie odzywa :/ Ojejku nie może bo ma port zablokowany... Co tylko 2osoby oprócz mnie mają oryginał? :/

zagramy jutro ,bo dzis jade na studentparty do k-ce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-o minutowka dzis w przerwie meczu? Ty Barca ja Chelsea :)

Zobaczymy, bo nie wiem czy nie będe siedział u kumpla na meczu z browarkiem ;) A nie chce mi się brać mojego seriala do niego :P Choć po meczu będziemy łoić :D No ale jeszcze zobaczę, jak coś odezwę się na tweaku przed meczem ok?

juz raz pytalem o to ale nie dostalem odpowiedzi tak wiec ponawaim pytanie ... zrobilem reinstala pesa i mam taki problem iz jesli chce wejsc w buttn configuration to gra mi wychodzi do windy, co z tym zrobic ?? jest na to jakas latka ??

A czasem nie masz superpatcha? Bo taki objaw jest typowy dla superpatcha (w czasie gry nie można nic zmieniać w button settings, tylko w opcjach przed grą).

zagramy jutro ,bo dzis jade na studentparty do k-ce

OK bejbe :)

Po 9 godzinach udało mi się wreszcie kupić WE9.Demo jest 1000 razy lepsze niż w PES 5.Gamplay też został chyba poprawiony,ale mogę się mylić,ponieważ nie jestem jakimś wielkim znawcą PES 5.

Nie kumam Twojego posta, to była aluzja że 9h ściągałeś demo WE9?? My już dawno graliśmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Zobaczymy, bo nie wiem czy nie będe siedział u kumpla na meczu z browarkiem ;) A nie chce mi się brać mojego seriala do niego :P Choć po meczu będziemy łoić :D No ale jeszcze zobaczę, jak coś odezwę się na tweaku przed meczem ok?

Bede czekac :)

Kompa i tak mam od wczoraj podpietego pod TV, wiec bedzie to tylko kwestia przelaczenia kanalu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visca el BARCA!! :D

 

2:1 :D Hehe, dobry mecz, znaczy dobra druga połowa :D

 

No i super koment Szpaka:

 

"A teraz kolejna zmiana w Chelsea, wejdzie Iniesta, schodzi Deco" :) Nie no ten gość jest genialny, następny mecz oglądam z kartką i ołówkiem :D Ojejku, hehe, chyba teraz można kupić co? :D Z czystym sumieniem i poszpanować przy następnym meczu :D Hehe, sygnały zgrane mamy na komóry :D

 

 

P.S.

Niestety nie dałem rady pograć w przerwie bo grałem z kkumplem na kompie ;) No i w sumie idę dalej jechać FOMEXa :) C'Ya ;) Do jutra, jutro możemy pograć online :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...