Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

No i naszemu topicowi o PESie stukła 50tka :D

Ja nie gram chyba od miesiąca po tym jak mi przepadły savy no ale chyba czas na zakopanie topora wojennego :)

MOże za tydzień zaczne ML od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i naszemu topicowi o PESie stukła 50tka :D

Ja nie gram chyba od miesiąca po tym jak mi przepadły savy no ale chyba czas na zakopanie topora wojennego :)

MOże za tydzień zaczne ML od początku

A może popykamy w necie? Też od dawna nie gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w PES 5 od jakies 2 misiecy. kiedy chcialem pograc dzisiaj to gra elegancko sie wlacza. wybieram to co trzeba aby przejsc to gry i podaczas ladowania pojawia sie caly czrny ekran i nic sie nie da zrobc. instalowalem gre jescze raz. w czym moze tkwic problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wykasować save'y. Jeżeli masz ich dosyć dużo to gra (przynajmniej u mnie) często nawala (zacina się itp). Miałem też coś takiego że jak włączyłem mecz był LOADING ale po 10 minutach czekania stwiedziłem że się nie włączy ;] wykasowałem save'y i było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może popykamy w necie? Też od dawna nie gram :)

Już pare razy pisałem że mam neta w sieci osiedlowej - LAN i admina sierote który sprawia że na dobrym łączu mam pingi w granicach 600 :blink:

nawet nie chce mi sie o tym pisać bo mnie nerwy biorą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

wiecie moze jak sie zgrywa czy tam oglada bramki z PES 5 w programie FRAPS?? :mur: :mur: nie rozumiem tego

Odpalasz FRAPSa, wchodzisz do opcji Video, zaznaczasz jakim przyciskiem chcesz rozpoczynac zgrywanie obrazu i w czasie meczu/powtorki w odpowiednim momencie wciskasz dany przycisk i voila!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pare razy pisałem że mam neta w sieci osiedlowej - LAN i admina sierote który sprawia że na dobrym łączu mam pingi w granicach 600 :blink:

nawet nie chce mi sie o tym pisać bo mnie nerwy biorą :?

exo, przecież Ty jesteś z DG, może spotkamy się kiedyś na jakieś granie, mam swojego pada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz FRAPSa, wchodzisz do opcji Video, zaznaczasz jakim przyciskiem chcesz rozpoczynac zgrywanie obrazu i w czasie meczu/powtorki w odpowiednim momencie wciskasz dany przycisk i voila!

Wielkie dzieki, a teraz kiedy nagrywam te filmki o dlugosci ok 5 sekund to maja one po jakies 5 mega. te poprzednie ktore zamieszczaliscie mialy z 1. od czego to zalezy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego, że nagrywasz w większej ilości fps, w większej rozdziałce, z dźwiękiem itp

po za tym fraps nagrywa bez kompresji, więc musisz użyć jakiegoś narzędzia które skompresuje plik nagrany przez frapsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Rozdzialka jest taka z jaka grasz w gre. Mozesz ustawic w Frapsie, czy chesz nagrywac w rozdzielczosci takiej jaka jest w grze (full size) albo z polowe mniejsza (half size). Zeby to ustawic klikasz w Frapsa, potem w zakladke movies i tam wszystko jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exo, przecież Ty jesteś z DG, może spotkamy się kiedyś na jakieś granie, mam swojego pada :D

heh Kucyk powiem ci, że jesteśmy nawet z jednego osiedla :D

kojarze twoją dziewczyne z AV - jest z mojego rocznika czyż nie? B)

Dzisiaj zainstalowałem sobie PESa to ponad miesięcznej przerwie - jak wróce do formy to możemy coś pograć bo teraz bym pewnie baty dostał :D

ps.

też mam swojego pada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh Kucyk powiem ci, że jesteśmy nawet z jednego osiedla :D

kojarze twoją dziewczyne z AV - jest z mojego rocznika czyż nie? B)

Dzisiaj zainstalowałem sobie PESa to ponad miesięcznej przerwie - jak wróce do formy to możemy coś pograć bo teraz bym pewnie baty dostał :D

ps.

też mam swojego pada :D

EXO jesteś z Łęknic? :D

 

update: sprawdziłem w gg i jesteś z Łęknic, ale ten Świat mały, z tego co widzę jesteś z rocznika mojej dziewczyny więc dobrze kojarzysz B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolałbym poprawną Maracanę i takie Schuco, bo ten pierwszy stadion tragicznie wygląda :\ Taka mała rysa na diamencie, jakim jest Superpatch. Napisałem na oficjalnym forum patcherów, zobaczę co odpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

wyszedl nowy patch do pro evo Power Patch - ponoc konkurencja dla Superpatcha , instalowal jzu go ktos?

Gram online, wiec paczy nie instaluje - ponownie "legalni" sa bardziej poszkodowani... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...