Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja z innej beczki !!!!!

Otóż ostatnio z kumplami zrobiliśmy malutki konkursik typu pes 5 world cup...na ps2 i tak sie podjarałem samą już nie tylko grywalnościa ale i sama gierką , jest naprawdę genialna. Pamiętam wcześniej mykałem jedynie w fify i ostatnio w pes 4 ale własnie mam 5 wiec prosiłbym o jakieś linki odnosnie piłek, butów, lig itd... Bo jak jedynie zassałem dkz studio ale za pierona nie moge wkleić zadnych butów, piłek program niewidzi plików? pewnie ja sam cos zle robie, dlatego prosiłbym o jakieś linki odnosnie najfajniejszych patchy, itp, z góry dzieki !!!!!!!

nawrócony :lol: a pamiętam jak nas jechałeś od pes elo maniaków jak komentowaliśmy temat bodajże o fifa 2006 :lol:

witaj w klubie B)

co do patchy - musisz trafić na fora o tej tematyce, obraz z pes5 na ps2 można dowolnie patchować, nie siedze w tym, ale powiem tylko, że np patch World Cup 2006 na PC jest genialny - może znajdziesz odpowiednik na PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawrócony :lol: a pamiętam jak nas jechałeś od pes elo maniaków jak komentowaliśmy temat bodajże o fifa 2006 :lol:

witaj w klubie B)

co do patchy - musisz trafić na fora o tej tematyce, obraz z pes5 na ps2 można dowolnie patchować, nie siedze w tym, ale powiem tylko, że np patch World Cup 2006 na PC jest genialny - może znajdziesz odpowiednik na PS2

hehehe nie żaden nawrócony ;D oczywiście zawsze fan "fif" ale ileż w to można grać !!!!!!!!!!

Gram dopiero pierwszy sezonik master league ;D w pes 5 ajaxem na bodajże 3 gwiazdeczkach i jak narazie to mmm mmm :rolleyes: "rzady" strasznie wciąga, aż chcę sie mecz za meczykiem rozgrywać :) dla mnie giera niemalże genius !!!!

 

Kucyk !!! na ps - ku też mam ale jakos wole mykać na piecu no chyba ze zbierze sie chołota to wtedy mykamy na małym czarnym ;)

 

a odnośnie patchy mam pytanie jak zapodać nowe piłeczki? ściągnałem niemalże wszystkie ale za pierona dkz studio ich nie widzi? /jestem zielony/ !! z góry dzięks !!

 

aha i jak wkleić now piłki?

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrałem tego Orange Ekstraklasa - a ić pan :D

 

oprawa wizualna ok, oprawa audio trochę gorzej, radość płynąca z rozgrywki - żadna

zawodnicy poruszają się jak muchy w smole, po za kilkoma piłkarzami reszta ma umięjętności poniżej zera, przez co na boisku panuje mega totalny chaos, dokładnie to samo co się dzieje na boiskach naszej "Ekstraklasy", ogólnie nie polecam, no chyba, że miłośnikom naszej "pierwszej" ligi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodałem jakiegoś patcha o nazwie pes kick off 2k6 - > na uwagę zasługuje muza o tak....;D /po przez sambe, muza z rockiego, oczywiscie queenn we are the....itd coś pieknego" patch zmienia takze stadiony, murawy i chyba tyle...

 

qrde ale dodaje nowył "szmacianek" ---> Panowie czy mozna importować same piłki ? a jeżeli tak to jak ? z góry dzięki...!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodałem jakiegoś patcha o nazwie pes kick off 2k6 - > na uwagę zasługuje muza o tak....;D /po przez sambe, muza z rockiego, oczywiscie queenn we are the....itd coś pieknego" patch zmienia takze stadiony, murawy i chyba tyle...

 

qrde ale dodaje nowył "szmacianek" ---> Panowie czy mozna importować same piłki ? a jeżeli tak to jak ? z góry dzięki...!!!

JORDAN, ja nigdy nie importowałem poszczególnych rzeczy, tylko całe gotowe patche/pliki dkz więc Ci nie podpowiem, ale jak chcesz piłki to kitserver dostarczy Ci kilkadziesiąt i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć najnowszą wersję kitservera (5.2.2)

w folderze kitserver jest GDB/balls - tam wrzucasz pilki. łatwiej jednak ściągnąć gotową paczkę piłek niż męczyć się samemu

 

[edit]

np. ten: http://gimehost.com/v/2776574/1152878125695.zip.html

231 balls

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w pesa gram juz od paru ładnych lat, ale jakoś nie pisałem w tym temacie :-P To rzeczywiście gra która nie jest nudna jak 90% współczesnych produkcji. Nie ma to jak połączenie pes+koledzy+browarek, niekoniecznie w tej kolejności :) Teraz gram na patchu WC, ale uświadomiłem sobie że to już troche nieaktualne :lol2: Jaki patch jest teraz najpopularniejszy i skąd go zassać? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wcześniej na superpatch'u 2.x (robiony jest chyba głównie przez niemieckojęzycznych patchmaker'ów), ale bardziej przekonał mnie nasz rodzimy powerpatch - najnowsza wersja 2.6. Razem z kitserver'em (także tym najnowszym, z podglądem piłek oraz dodatkowych stadionów) stanowi chyba najlepsze dopełnienie gry.

 

Jeśli by kto nie wiedział, co daje kitserver.. to w skrócie: - podczas wyboru strojów są one ukazane tak, jak oryginalne czyli ze wszystkimi logami etc. - umożliwia bardzo łatwe dodawane piłek, stadnionów, twarzy i koszulek na zasadzie kopiuj-wklej i dodania 1 komendy w pliku map.txt - oczywiście do każdego pojedycznego pliku ;) (bez mozolnego zapisywania i czekania na wgranie plików w DKZ Studio).

 

Linki do powerpatcha (instalować wersje po kolei; tu przyda się program DKZ Studio):

 

1.0-2.1

 

2.0 - 2.6 (forum)

 

Kitserver + screeny z niego

 

Orange Ekstraklasa jest na bazie PP, chociaż jak wyżej napisano, gra naszymi ligowymi zespołami nie jest zbyt dynamiczna i efektowna. Chociaż przyśpiewki robią wrażenie.

Edytowane przez KiNDer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie ? skonczyłem drugi sezonik w master league, grając ajaxem ;D i mam pytanie? otóż gdy skonczyłem pierwszy sezon awansowałem wyżej (do innej ligi) natomiast grając w wyższej lidze -> zajłąłem pierwsze imejsce ale juz nie awansowałem tylko zostaje w inej dalej?? czy tak ma byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, czy ktos moglby mi wyslac na e-mail option file z aktualnymi transferami? Szukam tego po necie, ale nie znalazlem zadnego z uwzglednionymi transferami z tego lata. Poza tym wiem, że nie ma to jak własnoręcznie poprawiony pliczek. Mój adres to raven246@wp.pl

Dzięki z góry :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak wlaczyc stratgie w pes5 ktora wybra aby grac pressingiem i cala druzyna niech atakuje od polowy boiska rywali, nie wiem jak to zrobic po za tym jak wychodz z akcja to idzie tylko 3 max 4 graczy takze lipa nawet jak ustwie na all attacking, wiem ze strategie sie wlacza L2+ ktorys przyciesk ale nie wiem ktory do czego sluzy moze ktos pomoc i mi to wytlumaczyc , bo jak strzele 2 bramki na 3gwazdkach to jest luks a najczesniej 0-0 1-0 0-1 1-1 to lipa chyba:/ a gram juz troche ale w ustawieniach jestem lewy! pomozcie!! prosba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Czy w PES 5 jest zola a jeśli tak to w jakiej drużynie gra bo szukałem ale za cholerę znaleźć nie mogłem.

Poszukaj w Cagliari Calcio, to byl ostatni klub w ktorym gral Zola (do czerwca 2005). Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

jak w temacie szukam Superpatcha 4 dla gry Pro Evolution Soccer 5.

W internecie nie sposób tego znaleźć, a nuż może ktoś ma to na dysku?

Będę wdzięczny niezmiernie za jakiś upload.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...