Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez jestem z wrocka! umawiamy sie na mega grańsko?? :D

1697280[/snapback]

W sumie w sobotę można, chociarz jeszcze nie wiem bo jutro (za 5min) stuka mi 19stka ;) I w sobote pewnie będe oblewał ;) Ale zobaczymy :D No i podaj orientacyjny wiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w sobotę można, chociarz jeszcze nie wiem bo jutro (za 5min) stuka mi 19stka ;) I w sobote pewnie będe oblewał ;) Ale zobaczymy :D No i podaj orientacyjny wiek ;)

1697358[/snapback]

witaj w klubie, mi 19-nastka strzeliła w 5 pazdziernika :D

 

Wszystkiego NAJ!

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szykuje nam się Pro Evolution Soccer Mobile na komóry oczywiście :P Konami tak zapowiedziało :] skriny są na issonline, więc nie będę wklejał :]

 

P.S. mak już Ci życzyłem ;) ale jeszcze raz WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO ;))) Tylko pij z umiarem i nie mieszaj hehehe :]]] Fajna zasada :P bo zawsze miło sie ją łamie :)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim czytałem wasze wypowiedzi jestescie naprawde fanami pes ja tez gram az sie wstyd przyznac bo jestem juz zastary na gierki ale ta jest taka ze nie daje rady bez niej,  co dziennie musze z bratem na demie pes5 rozegrac ze 4, 5 meczykow bo iunaczej nie wyrabiam .

1694769[/snapback]

 

heh mi stuknęła 30stka i też nie moge o niej zapomnieć.........ehhh.......pamietam jak grałem w iss 98............ehhh Wy młodzi,tylko pozazdrościć ;)

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bede ostatni ktory sklada zyczenia :D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! //dluuuugich i pasjonujacych meczy w PES5 :D jak bedzie z tym graniem??

 

a ja mam 21 lat wiec tak srednoi na jeza :wink:

Edytowane przez ryyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Wrocławia ma ochotę dzisiaj wieczorem wpaść i pograć w WE8i i demko PES5 (ale demko niepewne :P) to prosze o kontakt ze mną jakiś (w sygnaturce macie dane kontaktowe) :) Były widziałem 2 czy 3chętne osoby :) Ojejku wpadasz? :D

 

P.S.

Mamy jedną wolną klawiaturę jeśli ktoś gra na klawce, jeśli ktoś ma pada swojego niech bierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nest4 MixPatch v1 ( PES5 PS2 )

 

obrazki:

1699427[/snapback]

 

No wkoncu :D Ile mozna bylo czekac. :D

 

Tylko dlaczego do ch.. Waclawa wszystko jest po espanol ? W grze, rozumiem ze da sie przestawic na english, ale zeby nawet instrukcja paczowania byla w tych krzakach !?

Edytowane przez Kominiara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmieniliśmy datę z powodu "chwilowej przerwy w pracy TWEAKa :)" Wrocławianie, kto ma ochotę, jutro około 20-21 zbieramy się w parę osób pykać w WE8i :) Obowiązkowo zabrać swojego PADA!! (wolna klawiatura bo nikt z nas nie gra).

 

Wstępny skład:

Ja-Mak777

OJEJKU

FOMEX

Bąbel (spoza tweak :) )

...

...

...

 

Lokalizacja Księże Małe (dojazd tramwaje: 3,5, autobusy: 134, 501, 100), kto ma ochotę niech pisze do mnie na PW, maila, lub dzwoni :) Ale znać proszę dać wcześniej a nie na ostatnią chwilę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już niedługo będziemy mogli szpilać w fulla :D Hehe, wczoraj czy przedwczoraj jakiś nawiedzony typek do mnie:

22:00:07 GG# 8825235

SIEMA ILE KOSZTUJE PRO EVOLUTION SOCCER 5 I CZY MOŻNA KUPIĆ JUZ WERSJE PIRACKĄ???

Domyślam się że chodziło o wersję PC :) Uśmiałem się co nie miara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa juz by sie full przydał bo nie chce mi sie juz w demo trzaskac :). najpierw jakies mistrzostwa swiata badz europy sie pogra . Po 2 tyg. wyjdzie jakis pacz uzupelniajacy all i beeedzie mozna szarpac w master ligue. A powiedzcie mi jak wyglada ilosc druzyn ? czy jest ich wiecej niz w pes 4 jak rowniez lig. _pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa juz by sie full  przydał bo nie chce mi sie juz w demo trzaskac :). najpierw jakies mistrzostwa swiata badz europy sie pogra . Po 2 tyg. wyjdzie jakis pacz uzupelniajacy all i beeedzie mozna szarpac w master ligue. A powiedzcie mi jak wyglada ilosc druzyn ? czy jest ich wiecej niz w pes 4 jak rowniez lig. _pozdrawiam

1703997[/snapback]

Będą takie kluby:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...