Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzieki ATI teraz juz wsio jasne :) Ale słyszałem ze Wolf sie wycofał wiec z paczami bedzie na poczatku ciezko:(.

1704067[/snapback]

NO niestety Wolf wybrał stancje EA :mur:

 

Ale myślę że FCH zrobi swoje...

 

Sądząc po demach, które wydawał możemy być spokojni...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO niestety Wolf wybrał stancje EA  :mur:

 

1704173[/snapback]

To że gra w fife06 to nie znaczy że tylko w nią w tej edycji będzie grał i roibł do niej pacze. Zresztą na soccergaming jakbys czytał jego posty i tematy to byś wiedział. Niestety ale chyba pacza z jego strony doczekamy się dopiero jak pojawi się WE9I na PC. Chociaż nie wiadomo ;)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jednego co wam zazdroszcze wam PeCetowym graczom w PESa to tych 'paczów' [; ladnie wam sie wszystko sciaga i ladnie paczuje a zobaczcie jakie my konsolowcy mam problemy z paczem - jest ale co mi po nim jak instrukcja i wszystko po HISZPANSKIU :/ A samemu zmieniac chozby nazwy zawodnikow i stadionow porobic transfery Oo

No nic moze ktos cos wyda na konsole po ingliszu tak jak bylo to z WE9 Jap. na poczatku sierpnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa...chcesz się zamienić ??...:)

 

wolałbym mieć już we9 nawet po japońsku...demo mi zbrzydło...:|...w tym aspekcie konsolowcy lepiej mają....że nie wspomnę że na czarnuli lepiej się gra...(padzik, pifffko i te sprawy...:) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej chyba nikt nie wie bo wszystko po espaniol jest :|

 

 

 

Taa...chcesz się zamienić ??...:)

 

wolałbym mieć już we9 nawet po japońsku...demo mi zbrzydło...:|...w tym aspekcie konsolowcy lepiej mają....że nie wspomnę że na czarnuli lepiej się gra...(padzik, pifffko i te sprawy...:) )

1705018[/snapback]

 

i tu amsz racej mnie sie sto krotnie lepiej gra na 'psie' niz na 'pececie' ale te pacze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież jest pes5 na ps2... po co Ci patche?

po za tym to patchowanie gier na ps2 wcale nie jest trudne  <_<

1705088[/snapback]

 

Ale kurcze fajnie miec tak zrobione wszsytkie transfery, pileczka naja i wogole nazwisak poprawione. Bo znudzilo mi sie juz granie w standarcie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee...29 (conajmniej) tv i wygodnej kanapy komp nie zastąpi...:)

 

Właśnie...jaki sklep ...:huh: ... bo miało 27-28 być...

 

nie żebym narzekał...20 jak najbardziej mi pasuje :)

1706585[/snapback]

Raven ale w czym problem? :) Ja zawsze i tak PC do TV podłączam jak gram w PESa :D I życie jest piękne :D Kurcze, to będzie moja druga oryginalna gra, tzn. może inaczej, druga oryginalna za więcej niż 100zł :D Pierwszą był PES3 :D Hehe, choć jego sprzedałem potem na allegro za 20zł mniej niż kupiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raven ale w czym problem? icon_smile3.gif Ja zawsze i tak PC do TV podłączam jak gram w PESa icon_biggrin3.gif I życie jest piękne icon_biggrin3.gif ...

...

 

Wiem że życie piękne jest, ale jakbyś musiał biegać z kompem po moich cudownych schodach w celu podłączenia do tv to by Ci się znudziło...:D...(że nie wspomnę że starszyzna walczy o dostęp do tv więc mi zbytnio nie chcą dać się podłączyć ;p)...

 

ehh...perspektywa roku 2006 - playstation3 (499$) + pes6(59$) + własny telewizor (200$)...pokonanie kumpla w pro - bezcenne...za wszystko inne wybulę kartą MasterCard...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam gram na monitorze i miska moja jest zadowolona na sam widok pes;), wole monitor bo jednak ta rozdzielczosc 1200x1100 bardziej mnie rajcuje niz telewizyjna. Zreszta gdy pokazałem pes4 na kompie moim kuzynom którzy graja od paru lat na konsoli na TV to o mało im gały z orbit nie wyleciały. Ja pozostaje przy monitorku :) i pozdrawiam wszystkich wyczekujacych ! Łączcie się w pokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem zdania ze pad do PC to zaden problem a grafika jest nie co lepsza na blaszaku bardziej szczegolowa nie oszukujmy sie.

A w koncu cena PS2 w tej chwili to okolo 500zeta za nowke to tyle co slaba karta grafiki w tej chwili , kto bedzie chcial miec to bedzie mial jedno i drugie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra która nie moze mi sie znudzic do PES4+Patch.Od PES3 odciagnela mnie 4 . Ciekawe czy tak bedzie tez z piątą czescia Pesa.

Gralem w demko - hmm nawet nizle ale.... zawsze Full to Full. :)

Znow trzeba bedzie sie od nowa uczyc.

 

A jak jest z robieniem sztuczek?

 

No 20 Pazdziernika bardzo bym sie cieszyl jakby wyszla.Sam raz moje urodziny :)) Fajny prezent od KONAMI bym dostal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje ostatnio siatka, chodzi o dolne rogi, jakoś brzydko się odkształcają :( tak jakby nie mogli tam więcej animacji/załamań dać. Ale za to strzały jakie idą w te bramki są przednie.

 

Liczę, że jeszcze w tym tygodniu doczekamy się pes5 na pc :]

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution Soccer 5 od jutra w Ultimie

Materiały prasowe; środa, 19 października 2005

 

Od jutra od godziny 10:00 w sklepie Ultima będzie mozna kupować grę Pro Evolution Soccer 5 na konsolę PS2. Gra dostępna będzie w cenie 199zł.

 

Preordery na PES 5 PS2 w zwiazku z rekordową ilością zamówień będą realizowane - dzisiaj i jutro (wedlug kolejnosci zgloszen).

Źródło: Gry.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rzadko goszcze na kompie - ale wczoraj udało mi się ustrzelić coś takiego:

http://rapidshare.de/files/6497049/joe_col...rsenal.avi.html

B)

nice ha? :-P

 

 

ps.

w sumie to cud że udało się to nagrać Frapsem na moim kompie :blink:

:)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...