Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak Panowie macie tego PESa juz z MM xD

1709326[/snapback]

Kurde, w MM nie dowieźli jeszcze, w Empiku kurier przywiózł tylko pół towaru (tłumaczył że możliwe że tam i mówił że to zależy od CDP i Ultimy) :)

 

Jednym słowem nie mamy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz w link podany tutaj na forum, zjeżdżasz na dół, dajesz w Free, na dole będzie pisało coś takiego :

You have requested the file joe_cole_vs_arsenal.avi (1128658 Bytes). This file has been downloaded 34 times already.

Teraz powinno zacząć się odliczanie, aż pojawi się Download. LUB [ właśnie teraz coś takiego mam ] :

Too many users downloading right now. Please try again later or get a PREMIUM-Account - obciążone serwery, zbyt dużo osób ściąga coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz w link podany tutaj na forum, zjeżdżasz na dół, dajesz w Free, na dole będzie pisało coś takiego :

You have requested the file joe_cole_vs_arsenal.avi (1128658 Bytes). This file has been downloaded 34 times already.

Teraz powinno zacząć się odliczanie, aż pojawi się Download. LUB [ właśnie teraz coś takiego mam ] :

Too many users downloading right now. Please try again later or get a PREMIUM-Account - obciążone serwery, zbyt dużo osób ściąga coś.

1709864[/snapback]

 

A TO PEWNIE ZGŁUPIAŁEM,PRZEZ OBCIĄŻONY SERWER:

"Too many users downloading right now. Please try again later or get a"

 

DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się ludzom nie robi :mur: Była data 20.10.2005 premiery... A wczoraj zmienili na listopad... :mur: :mur:

1710584[/snapback]

[/quot

 

 

ja widzialem ze cały czas bylo dane na listopad :?

wersja na ps2 byla dana na 20pazdziernik, ale mysle ze wczesniej sie na pc pojawi niz tego 27 bo kumpel juz kole 10 mial pes5 na ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z issonline:

PES5 - zmiana daty premiery

Od kilku dobrych miesięcy Konami utrzymywało, iż PES5 ukaże się na wszystkich platformach (PS2/Xbox/PC) dnia 28 października br. Niejako tradycyjnie, na parę tygodni przed planowanym launchem KCET informuje nas o zmianie daty premiery. Ale, ale... Pewnie w trakcie czytania owych słów, paru osobom zrzedła mina, a w głowie zaczęły kłębić się myśli "to co? PES5 dopiero na Gwiazdkę?:|" Otóż nie! KCET wbrew swoim zwyczajom przesunął wypuszczenie swego flagowego dzieła o tydzień wstecz. Jako pierwsi swoją wersję PES5 będą w stanie zakupić posiadacze konsol, już 20 października, natomiast gracze pecetowi powinni znaleźć swój egzemplarz gry na półkach sklepowych tydzień później. Zatem dla PESowej braci szykują się październikowe tłuste czwartki.

Także mak'u wprowadziłeś małe zamieszanie ;)))) To czekamy do następnego tygodnia :P i do MM biegniemy :)))

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1711550[/snapback]

Haaa, a ja Ci mogę nakręcić parę takich filmików (Foma/Fomex jest specjalistą w tym :D) i udowodnić że to nie bug ;) Poprostu wciskasz X lub przepuszczenie w nieodpowiednim momencie i tak się dzieje, no a potem juz nie daje rady chłopak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaa, a ja Ci mogę nakręcić parę takich filmików (Foma/Fomex jest specjalistą w tym :D) i udowodnić że to nie bug ;) Poprostu wciskasz X lub przepuszczenie w nieodpowiednim momencie i tak się dzieje, no a potem juz nie daje rady chłopak ;)

1711833[/snapback]

LOL hehehe :P Ja tylko prawą gałką podałem po ziemi i czekałem aż któryś z obrońców mi piłkę złapie :P Ale nawet się nie kwapili :P No a co bramkarz zrobił to widać ;))) Nic nie naciskałem :> respekt dla Fomy :> :] pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po napisaniu tego Posta wielu fanów PES mnie zbluzga no ale trudno musze wyrazić swoją opinie.

 

Grałem w Każda FIFE jaka była i nie bede ukrywał że na niej się wychowałem ale gdy dostałem PES 3 do ręki załączyłem nie miłe rozczarowanie gra wręcz hmm fatalna. No ale cóż bywa . Grałem dalej w fife aż Wyższła Fifka 2006 która dość słaba pod względem grywalności gra wygląda tak samo ogólnie 5/10 no i na temacie o Fifie wiele bluzg na nia i że jaki to PES jest lepszy no to sciągam demko PES 5 myśle kurcze to musi być Super gierka ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m oczywiscie grafa kiszka biegaja dość sztywno ale za to ciekawie się przewracaja hmm ogólnie kiszka mysle ze demko 3/10 pewnie pełna bedzie troszke lepsza no ale wróce do PES 4 NĘDZA ... MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ STWORZY PRAWDZIWĄ Piłkę Nożną na PC a nie przenosić wszystko z KOnsol

 

POZDRAWIAM ( BEZ BLUZG PROSZE )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po napisaniu tego Posta wielu fanów PES mnie zbluzga no ale trudno musze wyrazić swoją opinie.

 

Grałem w Każda FIFE jaka była i nie bede ukrywał że na niej się wychowałem ale gdy dostałem PES 3 do ręki załączyłem nie miłe rozczarowanie gra wręcz hmm fatalna. No ale cóż bywa . Grałem dalej w fife aż Wyższła Fifka 2006 która dość słaba pod względem grywalności gra wygląda tak samo ogólnie 5/10 no i na temacie o Fifie wiele bluzg na nia i że jaki to PES jest lepszy no to sciągam demko PES 5 myśle kurcze to musi być Super gierka ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m oczywiscie grafa kiszka biegaja dość sztywno ale za to ciekawie się przewracaja hmm ogólnie kiszka mysle ze demko 3/10 pewnie pełna bedzie troszke lepsza no ale wróce do PES 4 NĘDZA ... MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ STWORZY PRAWDZIWĄ Piłkę Nożną na PC a nie przenosić wszystko z KOnsol

 

POZDRAWIAM ( BEZ BLUZG PROSZE )

1711951[/snapback]

 

NO COMMENTS!!

Jedynie dobrą opinię o fifie napisales...

a tak to niestety trza jeszcze umiec grac w pesa bo jak sie nie umi to sie wcale nie dziwie ze Ci sie nie podobo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po napisaniu tego Posta wielu fanów PES mnie zbluzga no ale trudno musze wyrazić swoją opinie.

 

Grałem w Każda FIFE jaka była i nie bede ukrywał że na niej się wychowałem ale gdy dostałem PES 3 do ręki załączyłem nie miłe rozczarowanie gra wręcz hmm fatalna. No ale cóż bywa . Grałem dalej w fife aż Wyższła Fifka 2006 która dość słaba pod względem grywalności gra wygląda tak samo ogólnie 5/10 no i na temacie o Fifie wiele bluzg na nia i że jaki to PES jest lepszy no to sciągam demko PES 5 myśle kurcze to musi być Super gierka ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m oczywiscie grafa kiszka biegaja dość sztywno ale za to ciekawie się przewracaja hmm ogólnie kiszka mysle ze demko 3/10 pewnie pełna bedzie troszke lepsza no ale wróce do PES 4 NĘDZA ... MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ STWORZY PRAWDZIWĄ Piłkę Nożną na PC a nie przenosić wszystko z KOnsol

 

POZDRAWIAM ( BEZ BLUZG PROSZE )

1711951[/snapback]

 

on ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> gierke , jezeli juz to włącza - bez komentarza

pewnie tak samo umie grac w pes jak pisac hi hi hi :mur: :mur:

 

a tak wogole to premiera PES5 w polsce jest przwidziana na 20 listopad [niestety]

zerknij: http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=5252

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...