Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie brakuje patcha :(.

Chociaż na kitsy i nazwiska, a cos mi mówi, że szybko się nie pojawi :|

1719844[/snapback]

Kaczala i tu sie mylisz.Scena PES jest prezna i szybka :)

Bedzie jak z poprzednimi czesciami,1-2 tyg i pierwsza latka gotowa.

Naprawde taki "WEP" pojawia sie bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zagrałem w to cudo ;)))) pełną wersję :> i co ? po prostu brak mi słów!!!! To jest mistrzostwo świata!!! Najlepsza gra w życiu jaką grałem.... I mówię tu poważnie :]]] I kto by pomyślał, że może być lepsza od dema ??? Genialna jest i tyle :P To dzisiaj nocka z głowy :]]]]

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja już zagrałem nieco, gameplay niewiele się zmienił w stosunku do dema, ale nie ma błędu z zawieszeniem się przy kontuzjach.

 

gra jest kapitalna, listopadowy weekend zapowiada się naprawdę dłuuuugi :)

1721084[/snapback]

Błąd był związany z brakiem tej animacji w demie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja już zagrałem nieco, gameplay niewiele się zmienił w stosunku do dema, ale nie ma błędu z zawieszeniem się przy kontuzjach.

 

gra jest kapitalna, listopadowy weekend zapowiada się naprawdę dłuuuugi :)

1721084[/snapback]

Listpoadowy weekend ? stary nastepny rok aż do nowej częsci ;))) na tym polega magia pees'a. To jest przykład gry, w którą programiści wkładają sercę i duszę ;]]]] Warte każdego centa ;))) Nie ma drugiej takiej gry :P

 

P.S. mak jutro się o tym przekona :D po raz kolejny :]] Jak my wszyscy :P

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozegrałem pierwsze mecze :) i w końcu mogłem odinstalować spokojnie poprzedniczke :) czyli pes4, i tak na początku powiem że demko i,ntro gry jest słabe, ale co tam ... gra sie bardzo przyjemnie, czasem denerwuja jakieś gwizdy, piski....kurrrde :blink: torche to dziwne ale gra zapowiada sie całkiem przyjemnie, poczekajmy jeszcze na patcha ktory poprawi przede wszystkim stroje , doda buty itd. Oczywiście oprócz drużyn narodowych, można zagrać wieloma ligami, hiszpanska, francuska, niemiecka, angielska, i jeszcze jakieś...także ogromny + , napisze coś wiecej jak oczywiście rozegram wiecej meczyków..........

aha jak ktoś zassa juz patcha :) to niech zarzuci adres....Pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już Pes-a 5 jestem z niego zadowolony jest super.ale.... oni nic nie zmienili... tylko ze cala bundesliga jest oficjalna i tyle... to moze troche grafa:)

1721897[/snapback]

To napewno masz PES5... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No w sumie poza kompletnym przebudowaniem fizyki i wszystkich zagrań oraz strzałów to zbyt wiele się nie zmieniło :lol: :lol: :lol:

 

A co do samego PES5 :) Hehe, zrobiłem sobie wagary i od 9rano napierdzielam non-topper do teraz :) Później wrzucę filmiki, mam zarypisty strzał, bez gola ale chodzi o samą akcję :) Jak mi jakiś fan fify pokaże takie coś w Fifie to ma u mnie browar :) Wrzucę później bo teraz nie mam czasu kompresować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie godzinke pogralem w pes5 i nawet niezle sie zapowiada :wink: ....jedyne co mnie z czasem denerwowalo to ze kazda proba odebrania pilki przeciwnikowi konczy sie faulem i tak w trzech meczach ktore rozegralem komp strzelil przynajmniej jedna bramke z rzutu wolnego :blink: ...znowu w ataku jakos moi napastnicy nie moga dojsc do zadnego mojego dosrodkowania ,wszystkie wrzutki przelatuja przez pole karne albo przeciwnik wybija, no ale mysle ze wkoncu wynajde sposob na ten problem :D ....podoba mi sie ze spalony jest gwizdany tylko dla gracza ktory znajdowal sie na nim i otrzymal pilke :razz: ....narazie tylko tyle moich spostrzezen gdyz nie jestem jeszcze przyzwyczajony do tej czesci w z kazda gra pewnie zmienie moje zdanie czy na gorsze czy lepsze sie okaze B)

 

pozdrawiam fanow pes :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.jedyne co mnie z czasem denerwowalo to ze kazda proba odebrania pilki przeciwnikowi konczy sie  faulem

Nie każda ....Na początku też miałem problem z odbiorem piłki przeciwnikowi. Teraz po kilkudziesięciu meczach na 3-ech gwiazdkach potrafie skończyć mecz bez odgwizdania faulu B) Wszystko jest kwestią wyczucia.

 

.znowu w ataku jakos moi napastnicy nie moga dojsc do zadnego mojego dosrodkowania ,wszystkie wrzutki przelatuja przez pole karne albo przeciwnik wybija, no ale mysle ze wkoncu wynajde sposob na ten problem  :D

1722142[/snapback]

Polecam 2x kwadrat lub 3x kwadrat ;] Spróbuj a zobaczysz różnice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym odbiorem to "nie na hama" a delikatnie....

 

świetnie funkcjonalna jest roleta, trochę mniej podanie górą na dobieg, choć u tu trzymając R1 i R2 jednocześnie możemy łatwo zmylic przeciwnika.

 

Strzały są genialne, własnie rozgrywam mistrzostwa Europy Polską - w składzie nie ma FRANKOWSKIEGO!!!......za to jest Rasiak.

 

Jeśli chcecie się nauczyć nowych zagrań to polecam trening jest tam baaardzo dużo ładnie zobrazowanych zwodów, sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda ....Na początku też miałem problem z odbiorem piłki przeciwnikowi. Teraz po kilkudziesięciu meczach na 3-ech gwiazdkach potrafie skończyć mecz bez odgwizdania faulu  B) Wszystko jest kwestią wyczucia.

Polecam 2x kwadrat lub 3x kwadrat ;] Spróbuj a zobaczysz różnice  :D

1722174[/snapback]

A ja myslalem ze dosrodkowuje sie kolkiem, dlatego polecam 2x koleczko albo 3x koleczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyślnie na klawiaturze jest kwadrat.

1722315[/snapback]

Klawiatura... Ojej, ale to i tak nawet na klawiaturze to nie przestawiałeś sobie na wzór pada? Że po prawej na numerycznej masz układ jak prawa cześć pada lub po lewej na literkach?

 

EDIT

Przepraszam za dwa posty pod rząd :(

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazl sie palant-maniak PES-a.Wierz mi kretynie ze ja takze poza PESEM nie widze innej gry pilkarskiej ale PES jest w zastoju.Oprocz malych szczegolow nie zmienilo sie nic,panie ELFENOMENO.

I jeszcze brak kibicow,a spiewki sa...Co najmniej dziwne.

Wiadomo ze PES bije na glowe wszelka fife ale jesli KONAMI nie wezmie sie do roboty i PES6 takze sie nie zmieni w sosunku do poprzednikow do czarno to widze.

 

Jesli uwazasz ze cala gra jest inna to podaj mi co sie zmienlo.Na pewno nic w grafice...

Z kretynskim pozdrowienie,rangiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazl sie palant-maniak PES-a.Wierz mi kretynie ze ja takze poza PESEM nie widze innej gry pilkarskiej ale PES jest w zastoju.Oprocz malych szczegolow nie zmienilo sie nic,panie ELFENOMENO.

I jeszcze brak kibicow,a spiewki sa...Co najmniej dziwne.

Wiadomo ze PES bije na glowe wszelka fife ale jesli KONAMI nie wezmie sie do roboty i PES6 takze sie nie zmieni w sosunku do poprzednikow do czarno to widze.

 

Jesli uwazasz ze cala gra jest inna to podaj mi co sie zmienlo.Na pewno nic w grafice...

Z kretynskim pozdrowienie,rangiz

1722373[/snapback]

REGULAMIN!! :rulez: :rtfm: Jak macie zamiar się wyzywać to na gg... To nie temat od tego...

 

A co do samej gry to przeczytaj sobie na ISS Online co się zmieniło, bo tutaj było już pisane nie raz (wystarczy poszukać)... Ogólnie przebudowano engine fizyczny gry (co za tym idzie prędkość, zagrania, itd. co zauważają nawet fani fify...) i podrasowano grafikę... A kibice na trybunach są widoczni zależnie od kamery...

 

P.S.

Ktoś wie jak zmienić nazwę kursora dla innych graczy? Bo dla pierwszego jest taka jak nazwa save file, ale reszty nie da się zmieniać :( Przynajmniej ja nie widzę takiej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazl sie palant-maniak PES-a.Wierz mi kretynie ze ja takze poza PESEM nie widze innej gry pilkarskiej ale PES jest w zastoju.Oprocz malych szczegolow nie zmienilo sie nic,panie ELFENOMENO.

I jeszcze brak kibicow,a spiewki sa...Co najmniej dziwne.

Wiadomo ze PES bije na glowe wszelka fife ale jesli KONAMI nie wezmie sie do roboty i PES6 takze sie nie zmieni w sosunku do poprzednikow do czarno to widze.

 

Jesli uwazasz ze cala gra jest inna to podaj mi co sie zmienlo.Na pewno nic w grafice...

Z kretynskim pozdrowienie,rangiz

1722373[/snapback]

Skoro nie widzisz innej gały od PES to jak możesz nie widzieć zmian?!?!?! stary to jest logiczna dedukcja... w tym przypadku jest to sprzeczność, przeliteruje Ci "s-p-r-z-e-c-z-n-o-ś-ć" :D Bo zmiany są niewątpliwie i to bardzo DUŻE. Widać je na każdym kroku, nawet nie chce mi się tego opisywać, przeczytaj sobie reckę jak tego nie widzisz u siebie ;O Kolejny killer, który nie widzi zmian. Rozumiem jakbyś powiedział, że Ci się te zmiany nie podobają, ale twierdzenie, że ich nie ma to nic innego poza śmiechem nie wzbudza :blink:

 

hahahaha Idz stad i nie wracaj ... Cala gra jest inna palancie... :lol2:

1722353[/snapback]

A w palanta to może grałeś z kolegami z bloku( ELFENOMENO ) i kretyni na nich wołałeś, ale tutaj tylko pokazujesz poziom swojej klutury... i długo z nim nie pożyjesz... rangiz widzę, że się uniosłeś i od razu tym samym odpłaciłeś :P Aha ta część wypowiedzi Was obu się tyczy, żeby nie było ;)

 

P.S. aha raport już poszedł ;)) Jednak nie poszedł bo m... echl!k ;) mnie uprzedził :P

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda ....Na początku też miałem problem z odbiorem piłki przeciwnikowi. Teraz po kilkudziesięciu meczach na 3-ech gwiazdkach potrafie skończyć mecz bez odgwizdania faulu cool.gif Wszystko jest kwestią wyczucia.

problem w tym ze gram na 5 gwiazdkach (pierwsze mecze gralem tylko przeciwko hiszpani co konczylo sie przewaznie remisem i karnymi ) i tam raczej nie ma czasu na bawienie sie w "kotka i myszke" z napastnikami ...blad w obronie poprzez dopuszczenie napastnika do strzalu konczy sie czesto bramka co zmusza do agresywnej gry :-P ....co do wrzutek wlasnie probuje caly czas poprzez wciskanie kolka 2x czy 3x ale i tak cos qrde moi napastnicy sie spozniaja i przewaznie sie konczy jak wczesniej napisalem :mur: ....dobra koniec tej gadki ,czas wyslac moich graczy na trening ....moze czegos ich tam naucze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w książce do peesa 5 jest napisane że najlepiej od razu przełączyć na 4 lub 5 typ podania ,gdyz w ten sposób zyskuje się większa kontrolę ,manualna sila wrzutki + podania gora na wysokości pola karnego choć jest trudniej na poczatku

(i skracamy z r1,r2-to odemnie )

jak ktos jakims cudem już testował albo wie cos o grze online to napiszcie jak się ma sprawa z tym lobby i ogólnie jakie wymagania łącza (np 256neo? hehe)i czy można zmieniac manualnie zawodników w obronie po sieci ?

 

ktoś pisał brak zmian -hehe niezle ,jeśli zmiana fizyki ,która determinuje przecież to co się dzieje na boisku , to mała zmiana to ja już nie wiem co mają zmieniać -to jest najwazniejsze,co do grafy to wszyscy wiedza że to dopiero w nastepnej części będzie rewolucja w tym wzgledzie(tylko ciekawe czy wyjdzie na pc ,wie ktoś?)-domyslam się że będą poprawione sporo modele zawodników ,mięśnie itp realistycznie zachowujące się stroje ,publika 3d ,oświtlenie ,szczegółowe stadiony,śliczne murawy, nowe kamery i wolność w ich ustawianiu itp

ale co najważniejsze dalsze zmiany w gameplayu dążące do realizmu ,myśle (mam nadzieję ) że konami zwolni jeszcze tempo gry przez co da jeszcze większą kontrolę nad piłką i nad zawodnikiem ale trzeba sie będzie jeszcze wiecej napocić ,nabiegac by zasluzyć na bramkę , ogólnie bedzie trwało dłużej zeby zdobyć bramkę ,mam nadzieję że pojdą tropem pro evo 5 i dalej bedą dażyć ku realizmowi ,mimo że niewszystkim to się podoba (np niektórzy lubią znane z 4ki skręcanie w pełnym biegu o 90 stopni praktycznie bez zmiany szybkosci i kontroli nad piłką teraz cudownie zastapione świetną animacją i efektem tegoż zagrania). Konami wrzuci na bank duuużo wiecej szczegółowego motion capture , wydaje mi sie dopracują prace nóg i animacje stóp w momencie kontaktu z pilką i podłożem.Ogólnie zwolnienie ku realnemu tempa gry daje nieograniczone mozliwości rozwoju PROEVO bo mozna wrzucic więcej ruchów i zagrań ,zachowując pełną nad nimi kontrolę (co by nie popaść w oglądanie automatycznej animacji via np nba live)

PS:gratuluję Konami pracowników ,naprawde łepskie facety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawde wymiata. Warto bylo czekac. Teraz jeszcze tylko poczekac na Patch z uaktualnieniem skladow, poprawkami, dodatkami i mozna wymiatać. Chociaz i bez tego wszystko wyglada naprawde slicznie.

Zawodnicy tacy jak Ronaldinio, Ronaldo, Zidane czy nawet nasz Zurawski lub Dudek wygladają jak w realu. Odwzorwowanie twarzy jest idealne.

W kwesti grafiki to jedynie trawa, i ogolnie murawa powinna być ciut lepsza.Ale i tak w porownaniu z innymi gierkami to kosmos.

 

O grywalnosci niemusze nikomu mowic bo to istny KOSMOS. Zadna gierka niema takiej grywalnosci.

 

Mam kilka pytanek w sprawie klawiszy, czy moglbym ktos zrobic taki FAQ i dokleic do pierwszej strony?

 

Mam pytanie odnosnie karnych ??? Ktorymi klawiszami sie rzucac???

oraz w sprawie wolnych??? a dokladniej chodzi mi o niski strzal po ziemi, np. pod skaczacym murem???

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...