Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nic jeszcze nie ma oprócz właśnie tego patch'a co dałem link na poprzedniej stronie. Ma on rekomendacje frenkiego( pisze, że działa świetnie), więc na pewno warto ściągnąć :> tym bardziej, że nic innego na tą chwilę nie ma....  Sam go sprawdzę dopiero we wtorek/środa bo niestety wyjechałem do domciu na świeta :P

 

Najprędzej pojawi się Proevolutionline Superpatch PES5 PC:

Ksywki znane ze sceny pes ;) Krótko mówiąc Dream Team, jeszcze tylko twarze cigmana lub norka i murawy frenkiego muszą wrzucić ;)

 

Jeśli chcecie kits'y sobie wrzucić to są one na stronie 1728692[/snapback]

przetestowałem wczoraj, jest ok B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jak sie wgrywa stroje z tamtego linka? Mam je zapisac jako bmp i co dalej?

 

Widzial ktos jakies fajne bandy Do pes5 i stadiony? Chodzi mi o ALIANZ AREENE.

 

Mam nastepne pytanie :

 

Czy byly kiedys bandy reklamowe elektroniczne, tzn. takie gdzie obrazki sie plynnie przesuwaja, np. Real mMadryt kiedy gra swoje mecze w lidze ma takie bandy . Czy byly kiedys takie bandy do sciagniecia . Jezeli tak, to gdzie moge je sciagnac i do jakiej gry byly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm panowie jest taka sprawa... jako iż niedawno pozbyłem sie mojego geforcika by komp służył mi jedynie do pracy, stałem sie posiadaczem Rivy TNT 2... ale także jako fan PES'a serce mi sie kraje myśląc iż nie moge se pograć w najnowszą odsłone...

 

czy moglibyście mi podać najtańszą karte graficzną która pociągnęła by PES5 przynajmniej w 1024x768 , w High Detail bez zwolnień na polu karnym itp ?

 

głównie kieruje to pytanie do osób które pykają na radku 9550 czy gf 5200 aby napisali jak im ta gra chodzi w detalach wymienionych powyżej...

 

z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie gra chodzi płynnie! więc śmiało możesz zainwestować w GF 5200. Co prawda gram na Medium ale to dlatego że na więcej brakuje już nieco proca. Na lepszym kompie na pewno ta karta pociągnie PESa na wymienionych przez ciebie ustawieniach.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie gra chodzi płynnie! więc śmiało możesz zainwestować w GF 5200. Co prawda gram na Medium ale to dlatego że na więcej brakuje już nieco proca. Na lepszym kompie na pewno ta karta pociągnie PESa na wymienionych przez ciebie ustawieniach.

pozdr

1729489[/snapback]

 

Bez jaj... Ja mam teraz Athlona 2200+ i GF5200 i nie da się praktycznie grać na takiej rozdziałce w najwyższych detalach... Ale jak ktoś chce, chętnie odsprzedam tanio tego GF:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na WP jest ankieta, która gra lepsza narazie 400 głosów i FIFA06 ma 58%(!?)

a co myślałeś...pewnie że lepsza...ponad 20 lig, kupa piłkarzy, wszystkie licencje, szpak komentatorem...

 

:huh:....:)

 

miało nie być w tym topicu gadek o FIFIe i trzymajmy się tego...

 

Co do fx5200vsr9550...postawiłbym na radzia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj... Ja mam teraz Athlona 2200+ i GF5200 i nie da się praktycznie grać na takiej rozdziałce w najwyższych detalach...  Ale jak ktoś chce, chętnie odsprzedam tanio tego GF:)

1729972[/snapback]

:blink:

a tego GF to masz128/128?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na WP jest ankieta, która gra lepsza narazie 400 głosów i FIFA06 ma 58%(!?)

a co myślałeś...pewnie że lepsza...ponad 20 lig, kupa piłkarzy, wszystkie licencje, szpak komentatorem...

 

:huh:....:)

 

miało nie być w tym topicu gadek o FIFIe i trzymajmy się tego...

 

Co do fx5200vsr9550...postawiłbym na radzia...

1729987[/snapback]

nie bede sie wypowiadac na temat f2k6 ale buchnalem smiechem jak to ujrzalem - znow sniper mode itd . juz wole komentarz po ENG, bo ten PL jest ehu wiecej krzyku niz to warte.

Teraz przejdzmy do PES5.

 

Gralem w Pes4 na 9550 i jakos za specjalnie nie bylo :)moze dlatego ze nie podkrecony.

Oczywiscie w Pesa musze grac na maxa - jest to jedyna gra dla ktorej bylbym zdolny kupic grafe za powiedzmy 1000 zł.

 

Teraz moja skromna ocena po przesiadce z Pes4 na Pes5.

Wady :

 

*-* czy ten sedzia nie przesadza z gwizdaniem ? ledwo sie dotknie a juz free kick, srednio wychodzi mi 30 rzutow wolnych . a nawet wślizgu nie użyłem

*-* ja nie wiem ale moze mi sie zdaje ale ci pilkarze to chyba sa po sterydach , tak napie***ją że strzalem z głowy z 1/4 odleglosci od pola karnego mozna bramkarza zabic.Ciagle petardy takie ida ze ufff.

*-* no i znow wroce do sedziego - on pierdzielony to ma linijke w oku.Pół-TRAMPKA wystawie i juz FIUUUUUUU spalony . myślalem ze moze to poprawia :(

*-* po przeszlo 8h gry w Pes5 wiecej wad nie stwierdzilem - no chyba ze nazwiska itd WOLF PATCH.

 

Zalety - tego strasznie duzo wymienie najwazniejsze.

 

- fizyka poruszania sie postaci jest (BOSKA)

- fizyka piłki jest OKEJ, odbija sie tak jak powinna

- w Master Lidze juz kazdy pilkarz dostaje do gory statsy nawet gwiazdy.

- szata graficzna jakby lepiej wygladala

- poprawiony blad z bramkarzem podajacym w polu karnym (zawsze czatowalem :) )

- nie ma juz superszybkiego wyjscia bramkarza przy rogach itd.

- i wiele wiele smaczkow malo widocznych na pierwszy rzut oka , a cieszace dusz - typu pilkarz po rozpedzeniu uderza w siatke bramki i lapie sie rekoma za nia itd.

 

Ogolnie jestem zadowolony ze nie zje**li tak swietnej gry jak jest P=E+S= 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze skzoda ze jescze u mnie nie zawitala ta gra! ktos moze mi udostepni do testow na 24h :D :-P

macie moze jakies info jak gierka wypada z wlaczonym aa8x bo jak sobie wlaczam tak na pes4 to o niebo ladniej wyglada! i jezeli ktos ustawi czy przycina wam nom w sumie nie obawiam sie tego ale koledzy mnie juz prosza abym spytal forumowiczow (koledzy neta nie maja, a na gre czekaja)

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze skzoda ze jescze u mnie nie zawitala ta gra! ktos moze mi udostepni do testow na 24h :D  :-P

macie moze jakies info jak gierka wypada z wlaczonym aa8x bo jak sobie wlaczam tak na pes4 to o niebo ladniej wyglada! i jezeli ktos ustawi czy przycina wam nom w sumie nie obawiam sie tego ale koledzy mnie juz prosza abym spytal forumowiczow (koledzy neta nie maja, a na gre czekaja)

1730408[/snapback]

 

napewno z wlaczonym aa i af gra u ciebie bedzie ...hmmm ,jakby to powiedziec ......zapier....la :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm panowie jest taka sprawa... jako iż niedawno pozbyłem sie mojego geforcika by komp służył mi jedynie do pracy, stałem sie posiadaczem Rivy TNT 2... ale także jako fan PES'a serce mi sie kraje myśląc iż nie moge se pograć w najnowszą odsłone...

 

czy moglibyście mi podać najtańszą karte graficzną która pociągnęła by PES5 przynajmniej w 1024x768 , w High Detail bez zwolnień na polu karnym itp ?

 

głównie kieruje to pytanie do osób które pykają na radku 9550 czy gf 5200 aby napisali jak im ta gra chodzi w detalach wymienionych powyżej...

 

z góry dziękuje za pomoc :)

1729368[/snapback]

Ja gram na 1280x1024 Medium i gra chodzi płynnie.. Zaraz zapuszcze 1024x768 i High..

 

EDIT

 

Zagralem jedna polowe na tych ustawieniach i jest dziwnie.. Podczas "normalnej" gry jest stale 60fps.. ale podczas reaplyow potrafi spasc do 50 a po srzeleniu gola jak zawodnicy sie ciesza nawet do 30 :blink: Z tym ze na kazdych ustawieniach tak mam..

Aaa i jeszcze jedno gram na procu 1,8 Ghz.. ;]

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnelem ta trawe co byla na forum i chce ja dodac do programu. Otwieram ten plik 0_text.asf znajdule taki pliki jaki mam w trawie ale potem biore import i nie widzi mi plikow :( czymam tym plikom trawy dac koncuwke *.bin ? bo wtedy by mi widzial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś nowe zagrania ?

1730671[/snapback]

FlipFlap :D Moje ulubione :P Bo ostatnie strzeliłem dzięki niemu 3gole z rzędu :D Hehe, Ronaldinho i jazda 3obrońców wymieszanych i bomba :D Bramkarz mógł tylko wyciągnąć piłę z siaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie a jak się to robi ? bo coś mi się wydaje że to efektowny trik :D

Znacie jakią stronke na której są triki itd ?

1730683[/snapback]

Narazie tylk TO mam ;) Po francusku... ale chyba dojdzicie, filmy są też.

 

Jakby lini do filmików tam nie działały to tutaj też są .

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam sztuczke z prawym analogiem. Gdy jesteś przy piłce poruszaj analogiem w dól i w góre wtedy zawodnik podrzuca, podbija sobie piłke do góry. Sprawdza to się przy efektowynych strzałach jak i w obejściu obrońcy który zrobił wślizg :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 stron... Nie czytałem wszystkiego i jeżeli sie powtarzam to wielkie sorry, ale jak można graćprzez internet???

 

Mam kod rejestracyjny ale nie wiem co trzeba wpisać w okienku password... :(

 

Gra jest świetna :) Realzim jest wręcz "pasjonujący" ;) Zaskoczyło mnie jak dostałem "odłożoną żółtą kartkę", w poprzednich wersjach chyba tego nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 stron... Nie czytałem wszystkiego i jeżeli sie powtarzam to wielkie sorry, ale jak można graćprzez internet???

 

Mam kod rejestracyjny ale nie wiem co trzeba wpisać w okienku password... :(

 

Gra jest świetna :) Realzim jest wręcz "pasjonujący" ;)  Zaskoczyło mnie jak dostałem "odłożoną żółtą kartkę", w poprzednich wersjach chyba tego nie było...

1731310[/snapback]

Co do netu jeszcze nie próbowałem więc Ci nie powiem. Co do zaskoczenia, hehe, a żebyś zobaczył moją minę jak był faul, potem przywilej, przywilej znikł i po wybiciu piłki przezemnie na róg sędzia zawołał Carlosa i mu czerwoną pokazał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie coraz bardziej aczyna denerwowac PES5 :/ Zwolnili gre po to zeby byla lepsza kontrola nad zawodnikiem. A ja niemoge sie utrzymac przy pilce, po prostu nikt mnie nieslucha. Ja daje cos innego a zawodnik co innego robi. Jest kilka opcji:

1) niepotrafie grac w PES5 2)na klawiaturze sie nieda grac w PES5 3)gra jest zrypana

Mam nadzieje ze to 2. Moze podal by ktos powod co moze byc nie tak. Moze sa jakies specjalne przyciski do tego.

HEEELLLLLLPPPP :)

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie coraz bardziej aczyna denerwowac PES5 :/ Zwolnili gre po to zeby byla lepsza kontrola nad zawodnikiem. A ja niemoge sie utrzymac przy pilce, po prostu nikt mnie nieslucha. Ja daje cos innego a zawodnik co innego robi. Jest kilka opcji:

1) niepotrafie grac w PES5 2)na klawiaturze sie nieda grac w PES5 3)gra jest zrypana

Mam nadzieje ze to 2. Moze podal by ktos powod co moze byc nie tak. Moze sa jakies specjalne przyciski do tego.

HEEELLLLLLPPPP :)

 

POZDRO

1731401[/snapback]

Zdecydowanie odp nr 2 :) Co masz na myśli, że Cię się nie słucha :P Przecież zawodnik robi to co mu "wciskasz" aby robił....

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...