Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Te przywileje to fajnie, ale ze spalonymi naprawde jest przesada..

1731397[/snapback]

Dlaczego przesada? Spalony jest gwizdany wtedy kiedy jest spalony... Skoro masz dużo spalonych to stosujesz złe taktyki :)

 

 

A mnie coraz bardziej aczyna denerwowac PES5 :/ Zwolnili gre po to zeby byla lepsza kontrola nad zawodnikiem. A ja niemoge sie utrzymac przy pilce, po prostu nikt mnie nieslucha. Ja daje cos innego a zawodnik co innego robi. Jest kilka opcji:

1) niepotrafie grac w PES5 2)na klawiaturze sie nieda grac w PES5 3)gra jest zrypana

Mam nadzieje ze to 2. Moze podal by ktos powod co moze byc nie tak. Moze sa jakies specjalne przyciski do tego.

HEEELLLLLLPPPP :)

 

POZDRO

1731401[/snapback]

Ja stawiam na pierwszy głównie ;) I drugie do kompletu ;) Przy piłce można się utrzymywać bezproblemu, polecam stosowanie dużej ilości R2-Special ;) Oraz prawej gałki, w sumie nie wyobrażam sobie teraz już gry na klawiaturze, choć za czasów PES3 jeszcze grałem :D Kup najtańszego pada, imitację jakaś DualShocka od PS2, koniecznie z dwoma gałkami i pykaj :) Za 30zł już spokojnie kupisz na alledrogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze spalonymi jest przesada nieraz ponieważ wątpie żeby na żwo sędzie wyłapał wielkości stopy spalony ... PES5+pad nigdy klawiatura bo to samobojstwo :) muszę se sprawić chyba nowego logitech'a non kabel :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś specjalne patenty by szybko można było kupic jakiegoś dobrego zawodnika - powiedzmy pokroju Ronaldo?. Mimo, ze daję masę kasy to i tak nie chcą mi sprzedać. Zawsze Breakdown....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś specjalne patenty by szybko można było kupic jakiegoś dobrego zawodnika - powiedzmy pokroju Ronaldo?. Mimo, ze daję masę kasy to i tak nie chcą mi sprzedać. Zawsze Breakdown....

1731496[/snapback]

JAk jestes w D II to nie kupsiz nikogo swietnego. Muszi wejsc do D I [;

 

 

EDIT: Hanu wiedze ze z lodzi tez byc - moze jakas partyjak kiedys tylko ja gram na PS2 xD ale porzyczy sie przejsciowke i moge wpadac [; !?!?!!?

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja ponowie moje pytanie jak używac prawej gałki pro ;), może jakiś poradnik or something ?

1731717[/snapback]

Normalnie, kładziesz prawy kciuk na prawej gałce i poruszasz, góra, dół, lewo, prawo, skosy, wciśnięcie, itd. :P

 

A tak poważnie to rozwiń pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad i tylko pad. Kontrola nad zawodnikiem jest o niebo lepsiejsza.

Dziś dorwałem w końcu nowiutkiego Logiego Dual Action (po tym jak pad Manty się rozleciał :lol: ) i znów mogę cieszyć się z gry ;] Od wydania dema grałem na klawiszach i to jest męczarnia dla kogoś kto grał PES4 na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, kładziesz prawy kciuk na prawej gałce i poruszasz, góra, dół, lewo, prawo, skosy, wciśnięcie, itd. :P

 

A tak poważnie to rozwiń pytanie :)

1731722[/snapback]

no to zapytam inaczej co da sie porzy pomocy prawego analoga robić bo ja umiem tylko piruet i to podbicie piłki a tak jak ruszam to nic sie nie dzieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad i tylko pad. Kontrola nad zawodnikiem jest o niebo lepsiejsza.

Dziś dorwałem w końcu nowiutkiego Logiego Dual Action (po tym jak pad Manty się rozleciał  :lol: ) i znów mogę cieszyć się z gry ;] Od wydania dema grałem na klawiszach i to jest męczarnia dla kogoś kto grał PES4 na padzie

1731782[/snapback]

Stary coś Ty zrobił :D Ostrzegałem nie raz żeby nie kupować tego pada :> 3ba było brać Logiego ale Rumble Pad 2. Najwazniejszy powód to taki że Dual Action miały jakąś wadę fabryczną z lewym analogiem ( po jakimś czasie blokował się w jednym ierunku )!! 3 razy go reklamowałem za każdym razem nowego dostawałem ;) aż w końcu za dopłatą mi na Rumble Pad 2 wymienili :P Oczywiście nie życzę Ci tego, ale jak masz możliwość to wymień go natychmiast na RP 2 :> Drugi powód to taki że RP 2 jest wygodniejszy, przede wsszytkim D-PAD !! bo w Dual Action jest okropny.

 

Pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary coś Ty zrobił :D Ostrzegałem nie raz żeby nie kupować tego pada :> 3ba było brać Logiego ale Rumble Pad 2. Najwazniejszy powód to taki że Dual Action miały jakąś wadę fabryczną z lewym analogiem ( po jakimś czasie blokował się w jednym ierunku )!! 3 razy go reklamowałem za każdym razem nowego dostawałem ;) aż w końcu za dopłatą mi na Rumble Pad 2 wymienili :P Oczywiście nie życzę Ci tego, ale jak masz możliwość to wymień go natychmiast na RP 2 :> Drugi powód to taki że RP 2 jest wygodniejszy, przede wsszytkim D-PAD !! bo w Dual Action jest okropny.

 

Pozdro.

1732052[/snapback]

Tego logiego zassał mój brat na szybko w Vobisie gdy wrócił z zagranicy i dowiedział się, że PES5 wyszedł :lol:

Dał 70zł, a RP2 kosztuje 50zł więcej więc różnica jest raczej spora

 

[Edit]

 

Na D-PADzie mi nie zależy bo i tak gram na analogach - wygodniej ;]

Edytowane przez turzol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PES5 to wszystko fajnie ale gra na klawiaturze to istna masakra (nowości nie odkryłem... heh). Pytanie czy taki padzik: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69583172 będzie się spawdzał i czy warto w niego inwestować?

Jestem świadomy tego, że lepiej jest pakować kase w konstrukcje typu Logi Rumblepad 2, ale nie jestem jakimś maniakiem piłki i pogrywam w ten rodzaj gier raczej dorywczo.

Jakie jest wasze zdanie?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PES5 to wszystko fajnie ale gra na klawiaturze to istna masakra (nowości nie odkryłem... heh). Pytanie czy taki padzik: 1733286[/snapback]

Kumpel kupił dwa takie i nie narzeka ;) (gra z bratem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił dwa takie i nie narzeka ;) (gra z bratem) :)

1733420[/snapback]

Myslalem, ze o warezie nie gadamy na forum... (pady firmy warez ;] ).

Ja tez mysle nad jakims kontrolerem innym od klawy do pes.

Tylko nie chcial bym, zeby to sie rozpadlo po miesiacu i dual shock przestal dzialac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oka rozegralem juz "kilka" spotkac w swiezutkiego Pesika wiec chcialem sie podzielic spostrzezenami.Po przeniesieniu sie z PES3 mna 4-ke mialem mieszane uczucia...ale patche i troche praktyki oraz moje chlopaki z trybu ML przekonaly mnie szybciutko do nowszej czesci.Na 5-ke wsiadlem przerywajac przygode z 4 czescia i co...powiem otwarcie i byc moze zbyt wczesnie ale ja sie rozczarowalem.Gra mi sie po prostu zle.NIe chodzi tylko o puste trybuny i fotokomorkowy spalony.Sedzia przy kazdym kontakcie gwizdze spalonyzupelnie jak przy wslizgach w czesci 3ciej-wtedy sie oduczylem wslizgow, teraz proba odebrania pilki konczy sie faulem i musze sie pochwalic ze przynajmniej w tym aspekcie wygrywam z kompem ok.20:0 bo im sedzia nie gwizdze.Gram na ** tak na dwoch...a moi graja jak lajzy.Moj ulobiony sposob ogrywania bramkarza czyli krotki LOB sie nie sprawdza a strzaly kolo slopka spowodowaly kontuzje mojego pada.Grajac na wspomnianym poziomie moi w miare uplywu czasu/zmeczenia zaczynaja podawac do przeciwnikow a ci jada jak po sznurku.Strona audio to kolejna sprawa.komentarz zupelnie nie zauwazalny.A odglosy ze stadionu sugeruja rozgrywke w szachy a nie pilke nozna. NIe przestane grać w 5-ke-oczywiscie ze nie...tylko ze gdy odpalilem 3 ke to dlugo nie moglem dojsc do siebie i dlatego ona pozostanie wzorem mojej Kopanki.4 przyniosla wiele nowego a w 887 meczu dalej potrafila zaskakiwac.a 5-ka jest jak jej Intro-nieciekawe i pozostawiajace niedosyt. A teraz ide zagrac w PESa 5 zeby jak najszybciej odszczekac to co napisalem choc PES 4 juz ma dosc kurzu na polce i az sie do mnie wyrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są sprawdzone pady przez miliony graczy, czyli od PS2!!!

Sam gram na takich (przejscowka do Pcta) i są super :D.

Miałem dużo PCtowych padów i ich główny problem to krzyżak.

Z reguły są mało precyzyjne i się szybko psują a ten w DualShokach SONY

jest bardzo wygodny.

Oczywiście nawet nie chce mi się rozwodzić na temat nowych padów Logitecha.

Krótka mówiąc duża kupa za duże pieniądze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest ktos komu PES5 niebardzo sie spodobal.

Yearman masz racjie Konami zawalilo sprawe.......:/

Kupie pada moze bedzie sie lepiej gralo bo narazie gram z bratem on na padzie ja na klawiaturze i niewazne kim bym gral Barca czy Arsenalem a on Celtikiem to i tak dostaje w dupę 3:0 a w PES4 potrafie ograc go tak samo wysoko

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są sprawdzone pady przez miliony graczy, czyli od PS2!!!

Sam gram na takich (przejscowka do Pcta) i są super :D.

Miałem dużo PCtowych padów i ich główny problem to krzyżak.

Z reguły są mało precyzyjne i się szybko psują a ten w DualShokach SONY

jest bardzo wygodny.

Oczywiście nawet nie chce mi się rozwodzić na temat nowych padów Logitecha.

Krótka mówiąc duża kupa za duże pieniądze :|

1733486[/snapback]

To jest fakt :) Ja mam DualShocka 2 i DualShocka i przejściówkę na 2pady :) Cud, miód i orzeszki :) No ale nie każdego stać na taki wydatek... I nie każdy chce inwestować tyle kasy :)

 

ja właśnie zakupiłem DUAL CHOCK+przejściówka po podobno pady SONY od PS2 są najlepsze :)

1734074[/snapback]

Nie pożałujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję :) teraz mam media-tech ZF to nawet nawet jak za tą cene (25zł) ale bez analogów ... w piątek chyba podziele się wrażeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jol, niestety (dla Konami), ale zgadzam sie z wypowiedzia Yearman i jeszcze z paroma komentarzami innych osob na temat pes5. po zaistalowaniu i rozegraniu paru meczow na poziomie 3 (***) gralo mi sie strasznie! mnostwo fauli, brak mozliwosci normalnego odebrania pilki, puste trybuny a doping leci chyba z kasety (za to kibice w powtorkach!?), dziwnie biegajacy pilkarze i ta pilka co sie odbija i jakby za lekka, bolace rece od wciskania klawiszy na padzie, spalone ... horror... zmiejszylem poziom na 2 rzeczy sie jakos moze wkrecic w ta gre bo mnie odrzucala i jest troche lepiej... moze pogram tydz i mi przejdzie, ale nie o to chodzi, bo czlowiek sie do wszystkiego przyzwyczai, gra powinna byc od poczatku dobrze zrobiona :) co do dema to w ogole nie wspomne, bo to jakby 2 rozne gierki ;) ale przynajmiej dobre menu jest i na pewno zaraz wyjda patche ktore naprawia te wszystkie bledy (chociaz nie o to chodzi jak ktos kupuje giere a potem miliard patchy ma sciagac :) ale nie badzmy tacy krytyczni :) ide pograc :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rudy102

panowie szok Scholes faulowany w środku pola lezy i zwija sie ale sędzia puszcza akcje dalej przy pilce gracze wigan athletic odbieram im pilke w tym momencie sędzia przerywa gre scholes schodzi z boiska a sedzia wznawia gre rzutem sędziowskim LOL LOL LOL LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomalu mam z leksza dosc tej gry ,a przedewszystkim moich zawodnikow ktorzy za pola karnego strzelaja przepiekne bramki ze az milo popatrzec a z 2 metrow nawet w slupek trafic nie moga :mur: ...i takie sytuacje powtarzaja sie kilka razy na mecz :mur: .....ech wlasnie przez to przegralem w finale pucharu 3:2 z brazylia (oczywiscie na 6 gwiazdkach) ....druga sprawa to bramkarze ktorych podobno ulepszyli w porownaniu do poprzedniej czesci ..fakt inaczej sie zachowuja ,wyciagaja strzaly z okna ale czasami nie potrafia zlapac pilki szybkosci zlowia cignacego 5 kg ciezarek tylko glupio sie patrza jak im obok nogi przelatuje ,a jak juz sedzia zaliczy bramke lapia sie sieroty za glowe i lamentuja ...qrde to jest sztuka :lol2:

 

o faulach juz lepiej nic nie wspominam :angry:

 

panowie szok Scholes faulowany w środku pola lezy i zwija sie ale sędzia puszcza akcje dalej przy pilce gracze wigan athletic odbieram im pilke w tym momencie sędzia przerywa gre scholes schodzi z boiska a sedzia wznawia gre rzutem sędziowskim LOL LOL LOL LOL

hehe tez sie z tym juz spotkalem :) ...wtedy komp otrzymal pilke od sedziego a ze ja przy gwizdku mialem ja przy nodze wybil w kierunku mojej bramki :lol: ....kiedys mialem szanse sie odegrac poprzez oddanie jej przeciwnikowi ale jakos sie wkoncu rozmyslilem i sobie zachowalem :lol2:

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jol, niestety (dla Konami), ale zgadzam sie z wypowiedzia Yearman i jeszcze z paroma komentarzami innych osob na temat pes5. po zaistalowaniu i rozegraniu paru meczow na poziomie 3 (***) gralo mi sie strasznie! mnostwo fauli, brak mozliwosci normalnego odebrania pilki, puste trybuny a doping leci chyba z kasety (za to kibice w powtorkach!?), dziwnie biegajacy pilkarze i ta pilka co sie odbija i jakby za lekka, bolace rece od wciskania klawiszy na padzie, spalone ... horror... zmiejszylem poziom na 2 rzeczy sie jakos moze wkrecic w ta gre bo mnie odrzucala i jest troche lepiej... moze pogram tydz i mi przejdzie, ale nie o to chodzi, bo czlowiek sie do wszystkiego przyzwyczai, gra powinna byc od poczatku dobrze zrobiona :) co do dema to w ogole nie wspomne, bo to jakby 2 rozne gierki ;)  ale przynajmiej dobre menu jest i na pewno zaraz wyjda patche ktore naprawia te wszystkie bledy (chociaz nie o to chodzi jak ktos kupuje giere a potem miliard patchy ma sciagac :) ale nie badzmy tacy krytyczni :) ide pograc :D pozdro

1734216[/snapback]

No popatrz, a ja gram na 6gwiazdkach i nie mam problemów z faulami i spalonymi. Na 3 gwiazdkach to jest już totalnie banał. Piłeczkę się elegancko normalnie odbiera na każym poziomie (na 1-3 banalnie :P), tutaj jest poprostu kwestia treningu i dobierania odpowiednich taktyk i ustawień (niektórzy przeciwnicy wogóle nie robią offside trapów, a niektórych gra opiera się tylko na nich)! Mi na początku też nie wychodziło i było dużo fauli i spalonych, a teraz 1, w porywach 2 głupie faule na mecz (hehe, nie licze wjazdów od tyłu wślizgiem :P), a spalony jak się zdaży to już wogóle święto ;) Co do kibiców i przyśpiewek, no tutaj nie mam co mówić, jest żałośnie, ale wyjdzie patch i będzie fajnie, jak zawsze :) Gra jest naprawdę dobra i się gra przyjemnie, podstawowa sprawa to nauczyć się grać, bo jak widzę że ktoś narzeka że cieżko jest na 3gwiazdkach i jedzie gierkę ostro to nie ma o czym gadać, rozumiem na 4,5 lub 6ściu :) Poćwicz grę, a wtedy stanie się naprawdę przyjemnie :)

 

panowie szok Scholes faulowany w środku pola lezy i zwija sie ale sędzia puszcza akcje dalej przy pilce gracze wigan athletic odbieram im pilke w tym momencie sędzia przerywa gre scholes schodzi z boiska a sedzia wznawia gre rzutem sędziowskim LOL LOL LOL LOL

1734380[/snapback]

No mi tak "zabili" Ronaldo :P

 

pomalu mam z leksza dosc tej gry  ,a przedewszystkim moich zawodnikow ktorzy za pola karnego strzelaja przepiekne bramki ze az milo popatrzec a z 2 metrow nawet w slupek trafic nie moga  :mur:  ...i takie sytuacje powtarzaja sie kilka razy na mecz  :mur: .....ech wlasnie przez to przegralem w finale pucharu 3:2 z brazylia (oczywiscie na 6 gwiazdkach)

Hehe, pierwsze słyszę :P Trening, trening i jeszcze raz trening :D Z 2metrów rypałem na początku, ale jak doceniłem prawą gałkę i strzały z R2 to skuteczność wynosi 95% :D

 

....druga sprawa to bramkarze ktorych podobno ulepszyli w porownaniu do poprzedniej czesci ..fakt inaczej sie zachowuja ,wyciagaja strzaly z okna ale czasami nie potrafia zlapac pilki szybkosci zlowia cignacego 5 kg ciezarek tylko glupio sie patrza jak im obok nogi przelatuje ,a jak juz sedzia zaliczy bramke  lapia sie sieroty za glowe i lamentuja ...qrde to jest sztuka  :lol2:

Hehe, poprostu zdolni inaczej :)

 

 

o faulach juz lepiej nic nie wspominam  :angry:

Przeczytaj moją odpowiedź na pierwszy post...

hehe tez sie z tym juz spotkalem :) ...wtedy  komp otrzymal pilke od sedziego a ze ja przy gwizdku mialem ja przy nodze wybil w kierunku mojej bramki  :lol: ....kiedys mialem szanse sie odegrac poprzez oddanie jej przeciwnikowi ale jakos sie wkoncu rozmyslilem i sobie zachowalem  :lol2:

1734393[/snapback]

Hehe, o Ty niedobry nicponiu :P

 

 

P.S.

Żeby nikt mi nie mówił, nie bronię gry za wszelką cenę, ale to co napisałem to odczucia wielu osób z soccergaming, w tym i moje... Naprawdę podstawową sprawą jest przejście całego treningu (challenge), naprawdę dużo tam się można nauczyć, oraz rozegranie setek meczy, z czasem naprawdę odebranie piły bez faulu nie stanowi żadnego problemu, tak samo spalone (kwestia taktyk), no i strzały, IMHO są najpiękniejsze ze wszystkich dotychczasowych PESów no i z bliska nie ma problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...