Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje mi tylko poprzeć mak'a...

 

z tą grą jest jak z prawdziwą gałą...im więcej grasz tym większego nabierasz doświadczenia...

 

po 1szym meczu w pro5 też psioczyłem na faule, po 10 było lepiej...a teraz to 95% piłek czyściutko odebranych...

 

tak samo ze strzelaniem z bliska (choć z tym to raczej nigdy nie miałem problemu) i ze spalonymi...kwestia treningu i praktyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nietylko chodzi o to ze sa zbyt czeste faule czy spalone. Ogulnie gra jest kiepsko zrobiona jak na te czasy. Niema takiej wielkiej rewolucji, oprucz tego ze zwolnili tempo rozgrywania meczu co jest bez sensu to wiele ciekawych rzeczy niewprowadzili. Owszem jest wiekszy realizm w PES5 ale w PES4 lepiej sie gra.

Oby patche cos pozmienialy... mozna tak nazekac, a i tak trzeba grac :)

 

Musze sprawdzic jak gracie Mistrzowie :) jak sie komus zachce grac to na

gg 7098153

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... i taktyki, nie pomijajmy taktyki tutaj ona odgrywa wazną rolę.

 

mam pytania

 

czy w ML mozna ustawiać poziom trudności? bo ustawiłem na *** ale nie jestem pewien czy później nie będę mial potrzeby zwiększyć poziomu, a zaraz po rozegraniu pierwszego meczu ta opcja była zablokowana.

gdzie się to ustawia i kiedy można zmienić.

 

czy wy tak macie, że wykonując wolny gdy ustawicie wystawiającego i naciśniecie L1 + X to on wystawia a jak chcę strzelić naciskam [] i pasek zaczyna nabierać mocy dwukrotnie i moc strzału jest za słaba.

problemu nie ma z carlosem który ma dłuugi rozbieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytania

 

czy w ML mozna ustawiać poziom trudności? bo ustawiłem na *** ale nie jestem pewien czy później nie będę mial potrzeby zwiększyć poziomu, a zaraz po rozegraniu pierwszego meczu ta opcja była zablokowana.

gdzie się to ustawia i kiedy można zmienić.

1735287[/snapback]

Po rozegraniu CALEGO sezonu mozna zmienic to w opcjach gry.podobnie jak edytowac zespol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

czy wie ktoś na jakich sterownikach <nvidia> działa dobrze anizo w PESie - tzn w których po jego włączeniu murawa nie wygląda jak za czasów VooDoo 2.

Pytam gdyż włączenie anizo to chyba jedyny sposób na nie mruganie murawy (poza ocz. włączeniem detali na High - na co sobie nie moge pozwolić ;) [komp] )

byłbym wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz stery? (ver)

na jakich detalach grasz? bo na high nie miga bez znaczenia na sterowniki - a na niższych trzeba sie ratować anizo

 

EDIT:

ok wszystko gra.

wróciłem na stery 61.77 (sic!) i anizo chodzi tak jak powinno B)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz stery? (ver)

na jakich detalach grasz? bo na high nie miga bez znaczenia na sterowniki - a na niższych trzeba sie ratować anizo

 

EDIT:

ok wszystko gra.

wróciłem na stery 61.77 (sic!) i anizo chodzi tak jak powinno  B)

1736050[/snapback]

aż stetsowalem.. bez anizo ponizej high mi nie mruga murawa.. w ogóle.. czy to low, medium czy high.. stery z podpisu,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam ja na 6 gwiazdach walcze i jakos sie da wygrac a faule bywaja ale teraz to czesciej mnie komp fauluje niz ja jego (PERFEKCJA WYMAGA PRAKTYKI) Ale z kompem gra sie i tak daremnie niema to jak sobie zgrac jakiegos turniejka z kumplami, popisac sie jakas akcja indywidualna cos pieknego, a co do Pes 5 to wydaje mi sie ze gra nabrała realizmu nie styka dobry drybling ale trzeba pomyslec przerzucic piłeczke na druga strone(radar jest niezbedny) itp no i ogromna role odgrywa taktyka i forma. piSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam gameplay jest całkiem, całkiem ale grafa nie z tej epoki, liczyłem na coś ciekawszego wizualnie

...poczekaj na Pro Evolution Soccer 6...

 

od początku było wiadomo że 5tka wiele się graficznie nie będzie różnić od pes4...a zresztą kto w tej grze na grafę patrzy...(no prócz EXO3 i jego ciągłej walki z anizo :) )..

 

btw u mnie nic nie mruga...stery DNA 81.85...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o takim padzie? 1737320[/snapback]

Widziałem coś podobnego ostatnio w Media chyba i nie było to zbyt ciekawe - przede wszystkim jakieś takie tandetne wykonanie - przyciski, i 100% plastiku.

Ja używam Dual Shock 2 by Manta ( 1736783[/snapback]

hehe taka migająca murawa to naprawde wkurzający drobiazg :wink:

oczywiście na grafe nie zwracam większej uwagi - można powiedzieć że brak znacznej poprawy w tym elemencie mnie cieszy - ze względu na starego kompa ofkors :razz:

Póki co jednak musze stwierdzić że gra nie ciągnie mnie tak jak poprzednie części :? nie wiem, może to kwestia czasu - czasu w którym zaczne Master League - czekam na tego Superpatcha, którego przygotowywuje cała elita "patcherów" - wśród nich m.in. Wolf i Norek.

 

EDIT:

 

jakoś mi umknęło że w PES 5 nie ma trybu LAN :mur:

mam nadzieję że wyjdzie jakiś patch albo coś bo przecież brak tej opcji to rozbój w biały dzień :blink:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu minutach grania reakcja zawodników na naciskane klawisze robi sie za wolna. (na poczatku meczu jest ok) Reaguja ze zbyt duzym opoznieniem :/ Ale plynnosc gry wydaje sie taka sama. Działo sie tez tak w pes4 i chyba w 3 tez. Temp. procka jest ok, karta tez dobrze chlodzona(na niekreconej jest to samo), probowalem tez rozne sterowniki i nic.

Jaka moze byc tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt :) Ja mam DualShocka 2 i DualShocka i przejściówkę na 2pady :) Cud, miód i orzeszki :) No ale nie każdego stać na taki wydatek... I nie każdy chce inwestować tyle kasy :)

Nie pożałujesz :)

1734174[/snapback]

normalnie dzialaja te pady z przejsiowka? jak sa wykrywane? sa tam jakies opcje do configu?(jesli jest co konfigorowac) Gdzies wyczytalem ze grac na tym mozna ale i tak od czasu do czasu trzeba z klawiszy kozystac zeby np wybrac mecz czy inne opcje. Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pady działają idealnie, tak jak w PS2.

 

w tej grze padem można robić wszysko od początku do końca. Czasem trzeba użyć myszki, ale to tylko przy konfiguracji przycisków.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rudy102

Pes 5: Patch Kick Off 2k6 Co zawiera w sobie patch:

- nowe menu by Renzo

- nowe flagi zespołów - zgodne w 100% z oryginałem

- KitSerwer z wszytskimi strojami (100% oryginalnośći)

- nowe stroje sędziów (odzwierciedole z rzeczywistości)

- 180 nowych zawodników

- 200 nowych twarzy (by Cigman)

- transfery do 03/11/2005 By Vinloo

- nowe przyśpiewski kibiców ! - poprawione 25 stadionów:

Westfallenstadion

Vodacom Park Stadium

Sapporo Dome

Oita "big eye" Stadium

San Siro

Stadio Delle Alpi

Stadio Olimpico

Stadio Ennio Tardini

Parc des Princes

Stade Louis II

La Bombonera

Nou camp

Estadio Alvalade à la place de Kashima

Highbury

Stamford bridge

Anfield

Old trafford

St James' park

Amsterdam arena

De kuip

Olympia stadion

Riazor

Mestalla

Yokohama International Stadium

Seoul Olympic Stadium

- piłki by Wagner:

Nike Tiempo Legend

Adidas Finale CL

Nike Aerow Red

Nike Aerow Yellow

Adidas Roteiro

Adidas Roteiro Orange

Adidas Pelias 2

Adidas Fevernova

- bandy z Confederation Cup 2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tego pada od PSX2 kupowaliscie na allegro?(sa tam rozne ceny od 42 do 99zl za pada z napisem SONY)jak rozpoznac ktory jest oryginalny a ktory nie?

1738425[/snapback]

Ja kupowałem w sklepie za 90zł :) Nówkę wyciąganą od konsol, z półroczną gwarancją :) www.skynet.pl :) Można i taniej dużo kupić i drożej ;) Pytaj sprzedawcy czy oryginalny czy podróba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie te na allegro za 40-50 to podroby a te od 70 juz sa spoko

ja kupilem jeden taki i jeden taki. Ten tanszy sie zacina, ciezej

przyciski chodza ale wyglada tak samo.

 

Po wgraniu tego patcha jak biore edit player

to mi goera wywala blad. tez tak macie ??

Edytowane przez kaczala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...