Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Haha ludzie opanujcie się. Po 1 nikogo nie wskazałem. Po 2 nikogo nie obraziłem. Napisałem "debilne" posty wyluzujcie... nikogo nie nazywam debilem( chyba tak to zinterpretowaliśćie ) dlatego, że ma swoją opinię na temat pes'a... Jak tak to odebraliśćie to "sorry". Chodziło mi o "argumenty" jakie niektórzy pisali przeciwko pes'owi będące bezpodstawne... chyba po to aby wywołać kłótnie. Zresztą mak o tym pisał, a ja dziś nie mam głowy na nic. Nawet czasu na granie :P Ale rozegrałem jeden mecz, bo musiałem sobie przerwę zrobić ;) Macie 2 bramki.. 1 bomba i 2 pokazująca że należy walczyć do końca :>

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec powiem tak:gre zaczynam doceniac dopiero po paru tygodniach.Wlasciwie kazda bramka zdobywana jest w inny sposob,nie to co Fifa,gdzie mamy totalny schemat a bramki padaja w ten sam sposob,gdzie strzelajac i wskazujac rog pilka laduje na aucie.Jako ze to temat o PES5,wiec:ostatnio udalo mi sie zdobyc kapitalna bramke Inzagim po rogu.Z kategorii "male a cieszy" : gdy sfaulowalem rywala a sedzia nie gwizdal,zawodnik sie nie podnosil rywal bedacy przy pilce wybil ja na aut(komputer) po udzieleniu pomocy zawodnikowi gra zostala wznowiona i tak oto przy burzy braw mozemy oddac fair play pilke lub przy gwizdach grac dalej :) . Inna sprawa:brutalnie faulowalem Maldinim,sedzia pozwala prowadzic akcje na zasadzie przywileju i po akcji pokazuje czerwony kartonik.Ta gra zaskakuje i bedzie robic to nadal.Wlasnie za ten prawdziwy futbol,ja zwolennik FIFY od wersji 96 zaczalem kochac PES-a.

 

 

Fifa to tylko namiastka prawdziwego futbolu.

 

Pozdrawiam.

 

Kiedy bedzie patch wolfa&reszty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Kiedy bedzie patch wolfa&reszty?

Nie wiadomo, wszyscy najznamienitsi tworzą SUPERPATCHA :)

 

P.S.

Własnie wróciłem od Fomex'a :) Ogólnie wygrałem 6:4 w meczach ;) Pierwsze 5meczy poszło jak z płatka, jeszcze LECHszek mi pomgół, potem Fomex 1 wygrał i znowu ja. Było 6:1 ;) No ale Żubrówka zrobiła swoje :P Włączył mi się ogólny slow motion i Fomex zaczoł odrabiać ;) Skończyliśmy na 6:4 o ile się nie mylę ;) No ale 3.45 i obaj zaniemogliśmy już troszkę :D Pięknie się grało :D Ojejku żałuj że nie wpadłeś, ty Bąbel też ;)

 

Jak ktoś ma ochotę to prawdopodobnie w przyszły piątek/sobotę znowu będziemy grać ;) Tylko trzeba się wcześniej z nami zgadać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądż Kraśko......;) racje to masz,ale czy kazdy post musi bydz mądralski i wiele wnosić może troche lużnij.........

 

odbijam piłeczkę:

co to wnosi?: PES 5 totalnie zmiata wszystko. Godny następca PES 4. Wspaniała gra, miód, te akcje, wrzutki, główki, przewrotki, poezja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to wnosi?: PES 5 totalnie zmiata wszystko. Godny następca PES 4. Wspaniała gra, miód, te akcje, wrzutki, główki, przewrotki, poezja...

chyba znajdujemy sie w temacie o pes5 !? ...i napewno tez jest z nia zwiazana czego nie mozna powiedziec o twoich komentarzach :mur: ...takze spokojnie ,a jak chcesz z nim pogadac to na priva :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy myślicie ze ja tak agresywnie? :P przecież jestem spokojny,tyle że moje komentarze polegają no obiektywnym spojrzeniu, na gry a w tym przypadku na moja ulubioną serię.......

Mimi iz uważam ze lepszej piłki nie ma nie lubie ludzi,którzy nie widzą + i - tylko uparcie przy swoim trwaja a jak ktoś sie z nimi nie zgodzi to w pysk......................auuu tak nie wolno,jestem osamotniony.....<chlip,chlip>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy myślicie ze ja tak agresywnie? :P przecież jestem spokojny,tyle że moje komentarze polegają no obiektywnym spojrzeniu, na gry a w tym przypadku na moja ulubioną serię.......

Mimi iz uważam ze lepszej piłki nie ma nie lubie ludzi,którzy nie widzą + i - tylko uparcie przy swoim trwaja a jak ktoś sie z nimi nie zgodzi to w pysk......................auuu tak nie wolno,jestem osamotniony.....<chlip,chlip>

Jak narazie to ja piszę cały czas argumenty i przyznaję też że są błędy a Ty piszesz że jest fe ale bez przykładów... Jak masz pisać takie posty jak ten powyżej to nie pisz lepiej nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie PSa zmiana opini po kupnie nowego pada- lekka poprawa!:)

a ja mam taki problem bo KOŃCZE sezon LM i mi sie gra wyl wiec wł ja jeszcze raz i .... zwis!!Gierka zawsia w momecie wł czegokolwiek w FORMATION.Muza leci a gra stoi!!

OBOJETNIE jaki mecz!!!

Przeinstalowalem na rózne sposoby partycje ETC wciąż to samo!!

Sprzet mam odp wiec nie wiem co sie kaszani(stery nowe czy stare b/z) łazilo wsio ok aż sie gra sama wył do windowsa i potem ZONK!!-

Edytowane przez Tusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie PSa zmiana opini po kupnie nowego pada- lekka poprawa!:)

a ja mam taki problem bo KOŃCZE sezon LM i mi sie gra wyl wiec wł ja jeszcze raz i .... zwis!!Gierka zawsia w momecie wł czegokolwiek w FORMATION.Muza leci a gra stoi!!

OBOJETNIE jaki mecz!!!

Przeinstalowalem na rózne sposoby partycje ETC wciąż to samo!!

Sprzet mam odp wiec nie wiem co sie kaszani(stery nowe czy stare b/z) łazilo wsio ok aż sie gra sama wył do windowsa i potem ZONK!!-

może kupno oryginału rozwiąże twój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA śmieszne jak dobry kawal bez sensu!!!

Oczywiście sam posiadasz wersje FULL ORGINAL wiec be quiet!!

Ja mam problem a wyskakujesz z takim ZONKIEM!!

Z zonkiem? Ja myślę że kolega poprostu czyta zagraniczne fora... I własnie na piratach występuje taki problem... Więc prosze bez takiego tonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiec powiem tak wzialem save do kumpla(nie wiedzialem że on sie zpaisuje teraz w DOCUMENTS snd settings/user/KONAMI- wczesniej bylo all w save data folder konami!!) w sumie mam na inej partycji PRO wracając do tematu .... i KICHA to samo wiec wywalilismy all i nowe opcje i DZIALA!!

PO prostu walnął mi save i musze od nowa szpilac wsio co zdobylem-rada robic 2 savey :P

Chetnym moge podesłac do spr go jak coś to tylko 2MB.

Zagraniczne nie zagraniczne fora ale... gdzie stac Polaka na ORG.??no chyba że ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiec powiem tak wzialem save do kumpla(nie wiedzialem że on sie zpaisuje teraz w DOCUMENTS snd settings/user/KONAMI- wczesniej bylo all w save data folder konami!!) w sumie mam na inej partycji PRO wracając do tematu .... i KICHA to samo wiec wywalilismy all i nowe opcje i DZIALA!!

PO prostu walnął mi save i musze od nowa szpilac wsio co zdobylem-rada robic 2 savey :P

Chetnym moge podesłac do spr go jak coś to tylko 2MB.

Zagraniczne nie zagraniczne fora ale... gdzie stac Polaka na ORG.??no chyba że ......

Nie stać ? a co już takie motto wśród młodzieży jest ,że Polaka nigdy na nic nie stać i może kraść ?? LOL. Kolejne Twoje mądre wypowiedzi... Trzeba uczyć się/pracować/kombinować same pieniądze do Ciebie nie przyjdą ?! I gwarantuje Ci, że dużo osób w Polsce jest w stanie pozwolić sobie co najmniej na jedną ukochaną grę.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tam sobie pykam bezstresowo na 5 gwiazdkach. Pad jak w sigu, gra się wspaniale. Jadę sobie wszystkich po kolei. Już tyle lat trwa moja przygoda z Pes, wcześniej ISS rzecz jasna. Wg mnie cała seria jest wspaniała. No cóż zawszę można się trochę przyczepić, bo jednak bugów troszkę jest no, ale... Konami i tak odwaliło kawał porządnej roboty. Panowie znają się na futbolu jak mało kto. Ci kanadyjczycy i amerykańcy z EA powinni się uczyć od ludzi ze skrzydła pana Hidea Kojimy jak się robi porządną piłkarską grę... Poezja po prostu.

 

@Te Rob_75 jakiś problem ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalic :) Mam orginal. Jedna z niewielu gierek na ktora postanowilem przeznaczyc te poltorej banki :wink: Ale bylo to spowodowane koniecznoscia posiadania orginalu do gry on-line. I powiem ze grajac z kompem gierka mnie nie powalila na kolana (podobnie jak wielu ludzi ktorych znam jeszcze z multi w PES4) to on-line gra rzuca na glebe naprawde i nie zaluje nawet zlotowki ktora wydalem na gre :) Poezja dla mnie jest wlasnie tryb on-line ;)

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiec powiem tak wzialem save do kumpla(nie wiedzialem że on sie zpaisuje teraz w DOCUMENTS snd settings/user/KONAMI- wczesniej bylo all w save data folder konami!!) w sumie mam na inej partycji PRO wracając do tematu .... i KICHA to samo wiec wywalilismy all i nowe opcje i DZIALA!!

PO prostu walnął mi save i musze od nowa szpilac wsio co zdobylem-rada robic 2 savey :P

Chetnym moge podesłac do spr go jak coś to tylko 2MB.

Zagraniczne nie zagraniczne fora ale... gdzie stac Polaka na ORG.??no chyba że ......

W takim razie nie wypowiadaj się w tym temacie... Na piwo jest, na pepsi jest, na pizze, na dyskoteki i inne zachcianki... A jakbyś się zakręcił i (nie wiem ile masz lat, bo być może pracujesz) coś wykombinował, jakąś dorywczą robotę żeby mieć na grę... Ale nie, lepiej powiedzieć nie mam i kradnę...

 

 

EDIT

 

Chłopaki proszę o nie robienie OT w temacie bo ostatnio ADMINI w dość dziwny sposób walczą z OT (zamykając tematy zamiast karać userów którzy to robią). Jako że nikt z fanów PESa nie chce zapewne zamknięcia tego tematu, to proszę o pozostawanie przy temacie gry!

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

after the patch is ready we must test with our stuffcrew for 2-3 days and find some problems and if they have bugs we need time to fix that. but be sure the patch is out before santa claus is coming

To FCH powiedział, więc superpatch będzie na początku grudnia :> to już niedługo :))

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma CD Projekt przypomina, że już jutro, 18 listopada, nastąpią polskie premiery dwóch doskonałych gier na PC! Dla miłośników sportu w sprzedaży pojawi się kolejna część jednego z najlepszych symulatorów piłki nożnej, zbierających niezmiennie doskonałe oceny - Pro Evolution Soccer. Fanom sensacji i gorrrącego Meksyku polecamy zabawną i niezwykle dynamiczną grę akcji - Total Overdose!

 

Oba tytuły zostaną wydane w angielskiej wersji językowej. Gry objęte zostaną dożywotnią gwarancją CD Projekt. W każdym pudełku znajdziecie ponadto Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier. Więcej informacji o tytułach i gwarancji CD Projektu na stronie www.gram.pl.

Źródło: Gry.Wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moje pytanie wyda sie niektórym głupie, ale jak ustawić pada dla pierwszego gracza, ewentualnie jak przy wyborze druzyny na gre w całym sezonie ustawić drugiego gracza. Bo narazie padem mogę grać tylko pojedynczy mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko

Jak ustawie jako player 1 klawiature a jako player 2 pada (przed wejsciem do gry w ustawieniach) to grajac z kompem mam mozliwosc wyboru czym chce grac, ale laczac sie z siecia moge grac tylko klawiatura chyba , ze przed wejsciem do gry jako player 1 ustawie pada to wtedy w seci bede mogl grac tylko padem.

czy istnieje mozliwosc przestawienia gry z pada na klawiature i odwrotnie podczas gdy juz jestem polaczony on-line np. przed meczem?

Jezeli ktos wie niech pomoze,

z gory dzieki

pozdro

:sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...