Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale większosć nie znaczy wszyscy... W PES4 grałem moze z 5 minut, długo za to grałem w PES3, i po właczeniu WE9 od razu wziąłem 5 gwiazdek, i jak już mówiłem nie jest zbyt trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu wyrazilem swoje zwątpienie, gdyż 100% ludzi ktorzy sie przesiadali z PES4 na WE9 czuli raz ze kolosalna roznice, a dwa, bylo dla nich duzo trudniej. Wyrazenie zwątpienia nie jest oznakiem buractwa.

1585346[/snapback]

ja widzę różnice ogromne już na samych avikach a nie miałem nawet styczności z WE9. Przede wszystkim widać całkiem nowy system ( animacje itd ) podań, strzałów.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam parę pytań

1 jak wykonuje się po zatrzymaniu cofnęcie piłki do tyłu

2 co to za strzał z r2

3 czy zawodnik po zatrzymaniu r2 i ponownym nacisnięciu r2 ustawia sie w pozycji do bramki po najkrótszej drodze czy robi czasami obrót po dłuzszym okręgu hehe

4jak wyglada sprawa ze zmianą kierunku po poszczególnych przekładankach (czy jest jakaś różnica?)

5ogólnie jakie są najwidoczniejsze zmiany w kontroli zawodnków(konkretne sytuacje poproszę) jakie są nowe zagrania ,i jak sie je wykonuje

6czy można wykonać feinta(udanie strzału) w miejscu

7jak wygląda trudność gry na 6ciu gwiazdkach

Edytowane przez darch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam parę pytań

1 jak wykonuje się po zatrzymaniu cofnęcie piłki do tyłu

2 co to za strzał z r2

3 czy zawodnik po zatrzymaniu r2 i ponownym nacisnięciu r2 ustawia sie w pozycji do bramki po najkrótszej drodze czy robi czasami obrót po dłuzszym okręgu hehe

4jak wyglada sprawa ze zmianą kierunku po poszczególnych przekładankach  (czy jest jakaś różnica?)

5ogólnie jakie są  najwidoczniejsze zmiany w kontroli zawodnków(konkretne sytuacje poproszę) jakie są nowe zagrania ,i jak sie je wykonuje

6czy można wykonać feinta(udanie strzału) w miejscu

7jak wygląda trudność gry na 6ciu gwiazdkach

1585546[/snapback]

1. Trzymasz R2 + raz w tył

2. Taki sam jak w PES, mocny, podkrecony. Do tego kilku zawodnikow jak Lampart dostało pod tym przyciskiem mocny strzal z przedpola, taki jak jest dla nich charakterystyczny

3.Najkrocej

4.Trudno powiedziec, bo ja osobiscie rzadko w PES4 tego uzywalem. Tutaj dosc szybko to sie dzieje w pelnym biegu przez osoby umiace dryblowac jak Giggs

5.Cala kontrola jest inna. Zapomnij o kiwkach a'la brazylia, ze dusisz krzyzakiem i zaodnik odrazu reaguje. Tutaj normalnie trzeba sie zaslaniac cialem. Obroncy tez maja swoj czas reakcji wiec jak go obrocisz, i szybko spowrotem to tak jak w realu nie zdazy sie oborcic i wtedy lecisz. Chyba ze cie wyczuje czyli tej jak w realu. Pilka odskakuje od nogi, czesto mozna sie przepchac a nie ze wpadasz na kogos i odrazu pilke masz. Pilka potrafi sie odbic od Twoich nog, a jak utrzymasz rownowage to mozesz odzyskac ja. Z nowych zwodow to narazie zczailem elasico (aka Flip-flap) u Ronaldhinio i C.Ronaldo. To co Ronaldhinio robil w reklamie OLE

6.musze oberać

7.ja sie mecze na 3* a ty mi o 6sciu zes wyskoczyl 0_o

 

 

Autora tematu prosze o wrzuecenie tego do pierwszego posta tematu

-instrukcja po angielsku http://people.freenet.de/slochy/pes5_man_guts_uka_002.pdf

-patch tlumaczacy wszystko na angielski, nazwy, nazwiska, dodatkowo zawiera aktualne sqady i formacje (patch z dzisiaj 8-8-05)

http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=23875

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx solid

elastico podobno wykonuje się 3xr2 ale czy tylko można to wykonać w biegu czy również z miejsca

i baardzo ważne pytanie ,czy na zmienianiu manualnym w obronie można przełączać na zawodnika trzeciego(nawet niebedącego widocznym na ekranie)

tzn w pes 4 mozna przełączać było tylko między 2ma zawodnikami np przełączałem na zawodnika stojącego przed graczem z piłką potem na jeden wyzej i dalej już niemożna było(kto grał na manualu wie o co chodzi)ja często w 3ce tego uzywałem bo widziałem możliwość podania na skrzydło i od razu odcinałem ewentualnie przerzucałem na gracza skrzydłowego obrońcy np na samej górze ekranu i pędziłem ile sił w nogach do obrony bo widziałem wolnego atakującego i ogólnie używam tego w obronie non stop (podobnie jak skracania choć tego równie często uzywam w ataku-wych do pilki)poprostu jak widzę że zawodnicy są dobrze ustawieni to zmieniam na gracza sporo dalej by odciąć możliwość podania a np tylko wduszam kwadrat utrzymując odp odległość graczami stojącymi bliżej i w ten sposób w oronie kontrolują naraz nawet 3 graczy

ps wogóle niewyobrażam sobie grania w obronie na auto zmienianiu bo np widzę że będzie szło podanie a zawodnik którego kontroluję broniacy automatycznie gracza z piłką który już nie ma nic do gadania (bo wiadomo że będzie podanie)zmienia się dopiero po podaniu to jakim cudem grając na auto moge zawodnikiem wyżej odciąć to podanie ?nochyba że akurat jakimś cudem jest idealnie ustawiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elastico mozna tak samo w biegu jak i w miejscu. Problem w tym, ze np C.Ronaldo na 3 razy 2 razy sie zgubi przy tym tricku a pilka mu ucieknie. Za to ronaldhinio robi jak tylko chce.

 

Co do obrony. Chmmm trudno mi powiedziec ;p bo tez nie uzywam tak obroncow. Pewnie to robie jak Ty ale robie juz to automatycznie wiec nie zastanawiam sie nawet jak to robie ;) Jesli chodzi bylo to w 4 to pewno jest i teraz. Ja zawsze robie tak, ze recznie kryje typa bez pilki i biegam za nim, a kwadratem cisne jako komputerowy TeamMate typa z pilka, w momencie jak mam okazje a komp sobie nie radzi to przelaczam szybko i sam zabieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu spróbuj zmienić na manualu zawodników 3,czy 4rech w np górę i napisz czy w końcu się da to zrobić czy jest ten sam bład i można tylko 2óch w górę i wyżej sie nie da

hehe gnębi mnie to trochu i "pewno jest i teraz" mnie niezadowala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kucyk ale Ty burak jestes  razem z solidem.

Nie dosc, ze czlowiek zagral, ocenil gre wg siebie to go zgnoicie.

WE9 jest g****.

AAA, kaeres Ty chu** jeden, jeb**** wiesniak. Twoja FIFA jest g****

AAA, gdzie zyleta ? - JEST  [ciach, ciach].

kaeres, spier**** z tego watku !

 

Pomyslcie o tym miedzy kolejnymi slinotokami.

1584493[/snapback]

dziecko :lol: nie wytrzymało emocji i pękło

sam jesteś burak dzbanie jeden...

 

Nic nie poradze.

Dzisiaj mam dzien do takich postow bo juz mnie zaczyna wszystko na tym forum draznic.

1585296[/snapback]

powiem wprost - spie oddalaj się :lol:

 

Glupoty piszesz oraz klamiesz. 10-letni trening w Fife? Umiejetnosci nabyte w Fifie nie sa przydatne w WE/PES.

1584688[/snapback]

dokładnie jest tak jak mówisz

to tak jakbym sobie polatał w samolocie dla dzieci na markecie, po czym szukał pracy jako pilot z praktyką [;

 

PiPoL - jeszcze jedno do Ciebie - pisałeś wcześniej, że w WE9 w stosunku do WE8 nic się nie zmieniło LOL - chciałem spytać jakież to zmiany wprowadza się w FIFA 2006 w stosunku 2005? Bo z tego co się zorientowałem to programiści z EA nie wymyślili nic w tym roku co dało by się opatentować w 3 słowach, bo poprzez wprowadzenie polskiego komentarza i trójwymiarowej trawy LOL jakoś nie mogę sobie wyobrazić poprawienia tragicznego i do bólu schematycznego gameplay-u.

Z niecierpliwością czekam na 2007/2008 w których to zapewne wprowadzą siatki z efektem shader 3.0 i bandy reklamowe z efektem hdr :lol:

Prawda jest taka, że w Fife gra się jakby była w 100% napisana na skryptach, tak gra się w nią od donrych kilku lat, a EA dalej błądzi i wątpie, aby kiedykolwiek udało jej się z tego wyjść, bo i po co - przecież i tak znajdzie się jeden jeleń z drugim który to kupi :mur:

Czekam z niecierpliwością na WE9 na PC i z chęcią zmierze się z Tobą i Twoją taktyką z FIFY prosto wziętą w pojednynku multi

:lol:

Razem z kolegą dzbanem tworzycie taką małą opozycję, próbujecie szumieć i porwać kogoś na swoją stronę ( a najlepiej na swoje forum [; ) tylko jakoś narazie nikt się za wami nie wstawia - nie dziwie się, bronicie produktu który jest poprostu słaby, a gdy produkt słaby to i brak argumentów, aby go zareklamować i potem dochodzi do takich postów jakie tworzy burak, któremu po wymienieniu 3d trawy :lol: i polskiego komentarza w/w do rozmowy brakło :lol:

 

życzę powodzenia w życiu w ciemnogrodzie :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-patch tlumaczacy wszystko na angielski, nazwy, nazwiska, dodatkowo zawiera aktualne sqady i formacje (patch z dzisiaj 8-8-05)

1585637[/snapback]

Wiem ze nie powinienem tu tego pisac ale kurde nie chce mi dzialac ten patch mam tylko tego 1, a nie dziala pewnie z tego powodu ze zrobilem obraz tej spaczowanej i probowalem ja jeszcze raz spaczowac tym nowym i nie dziala :/// zazdrosze temu co ma wszystko po angielsku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL - jeszcze jedno do Ciebie - pisałeś wcześniej, że w WE9 w stosunku do WE8 nic się nie zmieniło LOL - chciałem spytać jakież to zmiany wprowadza się w FIFA 2006 w stosunku 2005? Bo z tego co się zorientowałem to programiści z EA nie wymyślili nic w tym roku co dało by się opatentować w 3 słowach, bo poprzez wprowadzenie polskiego komentarza i trójwymiarowej trawy LOL jakoś nie mogę sobie wyobrazić poprawienia tragicznego i do bólu schematycznego gameplay-u.

Z niecierpliwością czekam na 2007/2008 w których to zapewne wprowadzą siatki z efektem shader 3.0 i bandy reklamowe z efektem hdr  :lol:

Prawda jest taka, że w Fife gra się jakby była w 100% napisana na skryptach, tak gra się w nią od donrych kilku lat, a EA dalej błądzi i wątpie, aby kiedykolwiek udało jej się z tego wyjść, bo i po co - przecież i tak znajdzie się jeden jeleń z drugim który to kupi  :mur:

Czekam z niecierpliwością na WE9 na PC i z chęcią zmierze się z Tobą i Twoją taktyką z FIFY prosto wziętą w pojednynku multi

:lol:

Razem z kolegą dzbanem tworzycie taką małą opozycję, próbujecie szumieć i porwać kogoś na swoją stronę ( a najlepiej na swoje forum [; ) tylko jakoś narazie nikt się za wami nie wstawia - nie dziwie się, bronicie produktu który jest poprostu słaby, a gdy produkt słaby to i brak argumentów, aby go zareklamować i potem dochodzi do takich postów jakie tworzy burak, któremu po wymienieniu 3d trawy  :lol:  i polskiego komentarza w/w do rozmowy brakło  :lol:

 

życzę powodzenia w życiu w ciemnogrodzie  :lol:

1585978[/snapback]

 

Nie pisałem, ze nic się nie zmieniło, tylko ze są małe zmiany:) Tak samo jak nie mówiłem że FIFA wprowadza wielkie rewolucjie, naucz się czytać. Trawy w 3D nie bedzie:) Będą za to piłki NIKE:P:P Nie próbuje nikogo przestawić na FIFE, bo fanów FIFA jest więcej, co widać po odwiedzinach stron o obydwu tematykach. Jeśli już ktoś jest burakiem, to Ty, a nie ja. Co do polskiego komentarza, to chyba żal Ci dupe ściska, że musisz słuchać japońskiego, i grać w 3 ligi (bo tyle jest pełnych oryginalnych w WE9), przy 21 w FIFA 06:) I nie mów mi, że bedzie patch...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, ze nic się nie zmieniło, tylko ze są małe zmiany:) Tak samo jak nie mówiłem że FIFA wprowadza wielkie rewolucjie, naucz się czytać. Trawy w 3D nie bedzie:) Będą za to piłki NIKE:P:P Nie próbuje nikogo przestawić na FIFE, bo fanów FIFA jest więcej, co widać po odwiedzinach stron o obydwu tematykach. Jeśli już ktoś jest burakiem, to Ty, a nie ja. Co do polskiego komentarza, to chyba żal Ci dupe ściska, że musisz słuchać japońskiego, i grać w 3 ligi (bo tyle jest pełnych oryginalnych w WE9), przy 21 w FIFA 06:) I nie mów mi, że bedzie patch...

1586300[/snapback]

dres też masz z "najka"?

co do fizyki siatki - LOL dokładnie to co napisałem - czekam na bandy z efektem hdr

co do większej liczby fanów FIFY a nie WE/PES - LOLx2 do potęgi drugiej

żeby nie było, że jestem gołosłowny

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=now...0,14357,2674955

 

Nie od dziś wiadomo, że Japończycy gry kupują w ilościach, o których nawet amerykańscy wydawcy nie mogą marzyć. Najlepszym przykładem obrazującym to stwierdzenie, jest najnowsza piłka nożna na konsolę PS2, następca gry World Soccer Winning Eleven 7.

World Soccer Winning Eleven 8 swą premierę w kraju Kwitnącej Wiśni miała zaledwie wczoraj i to wystarczyło, by z półek sklepowych zdmuchnęło ponad milion kopii tej gry. To nie pomyłka. Tyle właśnie klientów nabyło najnowszą odsłonę tej popularnej piłki kopanej. Dodam jeszcze, że poprzednia część gry, czyli WSWE 7 na osiągnięcie miliona sprzedanych kopii potrzebowało aż trzech tygodni.

co do patcha na 21 lig - na pewno takiego nie będzie, jeszcze powiedz mi na koniec o co chodziło z tymi korkami? :lol:

 

co do grafy w fifa 2006 to syci na całej lini, ale co z tego <_<

 

update:

spojrzałem na screeny i hdr już chyba jest :blink: omg panie i panowie - mamy nowego króla piłek kopanych :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej ilości fanów, to wystarczy wejść na forum soccergaming i zobaczym ilość chociażby samych przeglądających dział PES a FIFA lol :].

 

pozdro.

1586477[/snapback]

aaaa to tak teraz liczy się popularność danej gry :blink:

myślałem, że zawsze wyzncznkiem jest ilość sprzedanych egzemplarzy, no ale od dziś już wiem, że tak nie jest :lol:

proszę Cię nie ośmieszaj się już :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tymi korkami to chodziło mu oto że w PES'ie wszystkie są takie same ( czyli kołki ) a  w najnowszej FIFIE są już zależne od modelu  ( czyli mają różne kształty )

 

jednym słowem "wypasss" :D

1586555[/snapback]

o kurcze

teraz to rzeczywiście nas zmasakrował :blink:

myśle, że w/w argument wraz z realistycznymi siatkami jest nie do przejścia i w tym roku będzie fifa rozdawała karty B)

 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jesteś tak nei kumaty, ze nawet nie rozumiesz co pisze... Chodzi mi o to, że buty w PES4 wygladają jak ,,betonowe buciki", są beznadziejne jednym słowem, i nie chodzi mi o tekstury, tylko o to jak one wygladają... Ale widze, ze zakłóciłem Wasz święty spokój, i Waszego kochanego PES. Więc zmieniam dział, bo tutaj nikt nie ma kultury. Wy jesteście jak polscy pseudokibice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa to tak teraz liczy się popularność danej gry  :blink:

myślałem, że zawsze wyzncznkiem jest ilość sprzedanych egzemplarzy, no ale od dziś już wiem, że tak nie jest  :lol:

proszę Cię nie ośmieszaj się już :lol:

1586548[/snapback]

hehe o co Ci teraz chodzi to ja nie wiem :o przecież ja wolę PES i zgadzam się w pełni z Twoimi argumentami!! i to był argument na korzyść PES!! lol. Nie wiem czemu do mnie taki tekst żeby się nie ośmieszać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w końcu da mi ktoś odpowiedż na pytanie czy jest możliwość zmiany zawodnika w obronie np na trzeciego lub czwartego w górę lub w dół od aktualnie kontrolowanego?

jezzu szkoda że niema się o co kłucić w kategorii koszykówek na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w końcu da mi ktoś odpowiedż na pytanie czy jest możliwość zmiany zawodnika w obronie np na trzeciego lub czwartego w górę lub w dół od aktualnie kontrolowanego?

jezzu szkoda że niema się o co kłucić w kategorii koszykówek na pc

1586757[/snapback]

oddałem konsolke, bo bym pomęczył ten manewr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w końcu da mi ktoś odpowiedż na pytanie czy jest możliwość zmiany zawodnika w obronie np na trzeciego lub czwartego w górę lub w dół od aktualnie kontrolowanego?

jezzu szkoda że niema się o co kłucić w kategorii koszykówek na pc

1586757[/snapback]

Wroce wieczorem i oberam.

 

Jesli fifa jest taka git, to czemu ZAWSZE ma mniejsze noty od PES mimo swoich 21 lig i pełnej licencji?

Wy jesteście jak polscy pseudokibice...

A Ty jestes jak dresiarz.

 

Dla przykladu, my mamy ładny, nowoczesny samochod, mało pali, cicho chodzi, pozwala sie sprawnie i szybko przemieszczać, łatwy w parkowaniu itp itd i uważamy że to on spełnia role samochodu. Ty masz glosny samochod, nie wiadomo po co ospoilerowany, naklejke pionera z tylu na szybie, jakąś full wypas karoserie zamiast gąłki skrzyni biegów jakąś super wajche i w ogole, a pod maską paliwożerny wolny rzęch. Ale mowisz ze Twoj samochod jest lepszy bo ladniej wyglada. Tak samo z PES, my mamy gre, ktora symulacje rozgrywki meczu pilkarskiego przedstawia w bardzo dobry a na dzien dzisiejszy nawet celujacy sposob. Ty wolisz fife, bo ma trawe 3d, pilki najka, hdr na reklamach i super wypas korki do butów. Dobrze ze to sprosotwales, bo myslalem ze z tymi korkami to chodzi o jakiś team "z zespołem" :rolleyes:

Zresztą, co tu dużo mowic. Oto wypowiedz osoby czekajacej na fife.

hehehehe, obejżałem nowe filmiki musze powiedzieć ze robia wrażenie, szybkośc aklcji, nowa grafa, trawa, juz nie omge sie doczekać

Na początku pomyslalem ze to zamierzona ironia, ale jednak pozniej sie okazalo ze nie.

 

I sie nie dziw ze tak odpowiadam. Jesli piszesz o nas, kibicach PES specialnie w cudzyslowiu "wielcy" aby pokazac swoja wyzszość :F

 

A o wyzszosci pes nad fifa mowia

-wyniki sprzedazy

-ilosc pro-orderow

-popularnosc na forach i liczna odwiedzanych dzialow

-ilosc dzialow

-ilosc packow/patchow robionych przez fanow

-glosy na forach szczegolnie wsrod ludzi, ktorzy maja mozliwosc grac w to i to na tych samych warunkach(np uzytkonicy PS2)

-oceny!

-wygoglowanie "pes vs fifa" i poczytanie komentarzy

 

 

Potem mozesz sobie siac herezje ze FIFA ma wiecej fanow lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm argumentacja ludzi lubiących Fife którzy piszą ze beda mieli fajną siatke i korki i 21 lig jest dziwna przeciez grasz w to to nie patrzysz czy koles na znaczek nike na bucie czy idealnie odwzorowaną mimike twarzy po golu posiada ronaldinho itp itd. w kazda lige tez pewnie nie bedziesz grał no pasjonujesz sie kazdą ligą wtedy trzeba czekać tak do 2020 wtedy bedzie pewnie czwarta liga Qataru... :/ A PES przysparza mi duzo przyjemności mimo ze cos tam narzekają ze mamy złe buty :| :mur: i mało lig...

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Parę uwag co do nowego winning eleven.

 

Po rozegraniu około 20 meczy wrażenia ogólnie pozytywne, ale jest parę rzeczy które mnie osobiście denerwują.

 

1. Sedziowie - gwiżdzą często faule których nie ma, czy na moją korzyść czy wręcz przeciwnie. Nie dają też często przywileju korzyści, kiedy powinni.(np wychodzisz sam na sam obrońca cię fauluje, ale utrzymujesz sie przy piłce, a i tak jest faul)

2. Poziom trudności. Z ciekawosci właczyłem 5*( jak narazie mam dość duże problemy na 3*, chociaż w poprzednich częsciach bez problemu grałem na 6*) i co zauważyłem? Zawodnicy komputerowi są dużo szybsi od moich. To wg mnie troche bez sensu. Tak była od zawsze w fifie. W PES/WE było inaczej. Tzn dało się zauważyć, że na wyższym stopniu trudności komputer szybciej biega, ale nie do tego stopnia co w najnowszej odsłonie.

3. Nieaktualne składy i stroje drużyn. Może w europejskiej wersji Pal będzie z tym lepiej, miejmy nadzieję.

 

To tyle z negatywnych rzeczy jak narazie. Gierka ogólnie wymiata.

Ide pograć :)))

 

ps małe pytanko

Rozgryzł ktoś moze różnice pomiędzy ustawieniem napastnika na ST a CF ??

Edytowane przez pu11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Parę uwag co do nowego winning eleven.

 

Po rozegraniu około 20 meczy wrażenia ogólnie pozytywne, ale jest parę rzeczy które mnie osobiście denerwują.

 

1. Sedziowie - gwiżdzą często faule których nie ma, czy na moją korzyść czy wręcz przeciwnie. Nie dają też często przywileju korzyści, kiedy powinni.(np wychodzisz sam na sam obrońca cię fauluje, ale utrzymujesz sie przy piłce, a i tak jest faul)

2. Poziom trudności. Z ciekawosci właczyłem 5*( jak narazie mam dość duże problemy na 3*, chociaż w poprzednich częsciach bez problemu grałem na 6*) i co zauważyłem? Zawodnicy komputerowi są dużo szybsi od moich. To wg mnie troche bez sensu. Tak była od zawsze w fifie. W PES/WE było inaczej. Tzn dało się zauważyć, że na wyższym stopniu trudności komputer szybciej biega, ale nie do tego stopnia co w najnowszej odsłonie.

3. Nieaktualne składy i stroje drużyn. Może w europejskiej wersji Pal będzie z tym lepiej, miejmy nadzieję.

 

To tyle z negatywnych rzeczy jak narazie. Gierka ogólnie wymiata.

Ide pograć :)))

 

ps małe pytanko

Rozgryzł ktoś moze różnice pomiędzy ustawieniem napastnika na ST a CF ??

1587178[/snapback]

1. U mnie nie ma z tym problemow. Faule są, nie widzisz ich, ale wpadasz na biegnacego zawodnika, to faul, ciagniesz za koszulke to tez faul. Co do przywileju korzysci. hmmm powiem ze mi przerywa jak mam niekorzystna sytuacje (np zbyt duzo obroncow,) wiec nie nazekam

2. A kogo wlaczyles? Brazylie? :] Ja tam niezauwazylem przyspieszenia

3. Zainstaluj patch fernando. U mnie tlumaczy all na english i robi transfery. Na stroje trzeeba troche dluzej poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. A kogo wlaczyles? Brazylie? :] Ja tam niezauwazylem przyspieszenia

3. Zainstaluj patch fernando. U mnie tlumaczy all na english i robi transfery. Na stroje trzeeba troche dluzej poczekac

1587229[/snapback]

Grałem lige hiszpańską. Ja Realem, konsola bodajże Majorką.

 

Skąd sciagnąc ten patch, jakoś nie mogę znaleść. :))

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że buty w PES4 wygladają jak ,,betonowe buciki", są beznadziejne jednym słowem, i nie chodzi mi o tekstury, tylko o to jak one wygladają...

1586598[/snapback]

Stopy bardzo Cie podniecaja?

Czesto o nich rozmawiasz ze swoim psychiatra?

Edytowane przez global

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...