Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze autor zaleca ustawienie nie wszystkich opcji na 1 Dla zachowania zalecanych proporcji miedzy jakoscia a wydajnoscia?Tekstury przy all na 1 na prawde ciekawe.

Edytowane przez rangiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapowiedzi były szumne, że cały gameplay identyczny jak na ps2... Tylko grafika na poziomie PSP. Nawet gdzieś ktoś grał na jakiś prezentacjach i tak pisał... Tylko nie wiem gdzie to czytałem :> To przed premierą oczywiście.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapowiedzi były szumne, że cały gameplay identyczny jak na ps2... Tylko grafika na poziomie PSP. Nawet gdzieś ktoś grał na jakiś prezentacjach i tak pisał... Tylko nie wiem gdzie to czytałem :> To przed premierą oczywiście.

 

pozdro.

Ojejku, Kaka chyba pozazdrościł Ronaldinho :D Oglądałeś ostatni mecz Milanu? :) Z Shalke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech zazdrości, do Ronaldinho to mu brakuje miliona lat świetlnych :] Oczywiście, że oglądałem przecież mnie znasz :P TVP miało szczęście że w 2 części sie rozkręcił meczyk :D. A Barca w rezerwowym składzie ograła Udineze hehehe ;]]]] Barca rządzi w tej edycji/w tym sezonie. Niszczy każdego rywala. Jeszcze grali w takim ofensywnym ustawieniu, 2 obrońców na tyłach, skrzydłowi na pomocy i 3 napastników :D Rijkaard stawia na ofensywny => widowiskowy futbol i chwała mu za to. Dzięki temu ja i cała reszta kocha za to Barcę :> A Ronaldinho to poezja...

 

Taki mały OT :)

 

I think tomorrow we can start testing. i saw the new e_text, it's great we also make details, like new credits etc.

Słowa zeus'a odpowiedzialnego za dźwięk w superpatchu, jak i poprzednich jego patch'ach :> Więc można się spodziewać jeszcze w tym łykendzie upragnionego przez wielu patch'a :> Będzie rewelka. Czuje to w kościach ;]

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po tym co dzisiaj zobaczyłem już nigdy nie powiem że van Nistelrooy to dobry napastnik :shock: :shock: :shock:

 

KLIK [rozmiar 1.6MB]

 

 

gdyby były niejasności to van Nistelrooy jest tutaj napastnikiem.

 

Grałem ćwierćfinał z Manchesterem było 1:0 dla nich :oops: i gdyby on strzelił to bym nie przeszedł a tak doprowadziłem do dogrywki którą wygrałem :)

 

jak widac skrypt trochę źle zadziałał :P

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie:

Dołączona grafika

 

 

Superpatch ukaże się w poniedziałek 12 grudnia.

pozdrawiam B)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

obrazek zmontowany ofkors ale info potwierdzone na soccer gaming forum :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/7615232/prev1.avi.html

 

tak kibice będą się cieszyć po zdobyciu bramki

 

8) 8) :gitarzysta: :twisted:

 

niech oni tego ptcha dają na torrenta żeby szybciej ściągnąć bo filefront na pewno padnie.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/7615232/prev1.avi.html

 

tak kibice będą się cieszyć po zdobyciu bramki

 

8) 8) :gitarzysta: :twisted:

 

niech oni tego ptcha dają na torrenta żeby szybciej ściągnąć bo filefront na pewno padnie.

no no no B)

jak jeszcze na camp nou wrzuca oryginalne odglosy to wymiekam - ten ryk kilkudziesieciu tysiecy wiernych fanów mmmm

nic tylko czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.. może trochę naiwne, gdyż gram w PES 5 od niedawna, ale..: czy jest możliwość dość swobodnego wykonywania bardziej skomplikowanych strzałów i zwodów przy użyciu np. 3 klawiszy (strzałka + 2 klawisze) na KLAWIATURZE? Czy jednak najlepszym wyborem jest kupienie pada i przejściówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.. może trochę naiwne, gdyż gram w PES 5 od niedawna, ale..: czy jest możliwość dość swobodnego wykonywania bardziej skomplikowanych strzałów i zwodów przy użyciu np. 3 klawiszy (strzałka + 2 klawisze) na KLAWIATURZE? Czy jednak najlepszym wyborem jest kupienie pada i przejściówki?

Nie zastanawiaj się i kupuj pada. Gwarantuje Ci że nie będziesz żałował :> Z pzrejściówką to od ps2, a jak chcesz typowego do PC'ta bez przejściówki to poraz kolejny polecam jedyny dobry produkt Logiego ( z padów ) RumblePad 2 obojetnie czy wireless czy z kablem :P Sprawuje się rewelacyjnie.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac na klawie, pes traci wiele, nie zastanawiaj sie tylko wal do sklepu badz na allegro

ja kupilem przejsciowke ps2>pc i do tego oryginalnego dual shock SONY imho najlepsze wyjscie, tanio i wygodnie bo SONY to jakby nie patrzec najwyzsza polka

 

:D

my tu gadu gadu o padach a super patch juz do sciagniecia :D

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=129040

ciekawe kto pierwszy zaciagnie i przetestuje

Edytowane przez chris_gd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale z ilością źródeł z których można ściągnąć ten patch to jakieś żarty chyba. Tyle osób to robiło i tylko pare linków? :? jeszcze dp tegp rapidshare :mur: może się ściągnie w tydzień...dżizys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

jak ktos ma patcha to moze wrzucic na ftpka mojego

jak by cos to haslo i adres dam na gg albo na maila koziolek10@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenia :

 

-> menusy - takie sobie

-> murawy - zaj*biste!!!

-> nowe stadiony - np Alianz Arena

-> ładne bandy :P

-> odgłosy kibiców - zagrajcie np Hiszpanią :)

-> muzyka taka sobie

-> niektóre twarze dziwnie wyglądają tzn miejsce łączenia twarzy z fryzurą - wiecie chyba o co chodzi :) musza to poprawić. Niektórzy zawodnicy są niedopracowani - oczywiście mówie tu o tych z najlepszych druzyn typu Barca, Milan itp. - np. zmienili fryzurke Ronaldinho :? Messi nie jest wogóle podobny.

-> Koszulki ok; buty tak samo

-> Bardzo fajne piłki

 

that's all for now :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze informacje sa sprzeczne.juz sam nie wiem czy instalowac czy nie....

IMO warto zainstalować choćby ze względu na murawy(!), stadiony i odgłosy kibiców

 

 

po instalacji tego patcha nie moge zagrac on-line

mozna wybrac kolor koszulek w jakich maja grac i dalej jak wchodzi do menu ustawien przedmeczowych to wyrzuca polaczenie

moze ktos wie o co chodzi?

pozdro

coś chyba czytałem że osoba z którą grasz online też musi miec tego patcha - nie wiem dokładnie

przejrzyj na soccergaming forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak moze byc , ale czy to ma jakis zwiazek,

teraz mialem tez wgrane rozne dodatki typu stroje, buty, pilki,

patch wisla krakow i chodzilo normalnie on-line

dodam ze zainstralowalem tego patcha na czysta gre i dalej to samo,

a tak wogole to wszystko wyglada bardzo ladnie az sie chce grac, tylko co z tego jak w sieci zagrac nie mozna , a z komputerem to juz nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...