Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie tak moze byc , ale czy to ma jakis zwiazek,

teraz mialem tez wgrane rozne dodatki typu stroje, buty, pilki,

patch wisla krakow i chodzilo normalnie on-line

dodam ze zainstralowalem tego patcha na czysta gre i dalej to samo,

a tak wogole to wszystko wyglada bardzo ladnie az sie chce grac, tylko co z tego jak w sieci zagrac nie mozna , a z komputerem to juz nie to samo.

============================================================================

Why my Online Connections Lost ?

============================================================================

As i says above you lost your Connection when others don´t use the same database as you. Here is the File that bring you back the Original Database for Onlinematches. This keep all new Kits,Stadiums etc.

Install it on same method as the rest (DKZ Studio). If you want starting Online Matches with the Superpatch Database, its a good Idea that you only created Rooms with Superpatch at the beginning, so each User knows that you use the UptoDate Database And you don´t lost the Connections, it´s not our fault this are Konami Settings

 

Download Original Online Database here:

 

http://rapidshare.de/files/9046571/Origina...tabase.dkz.html

 

==========================================================

How to keep my default Version ? Instruction:

==========================================================

As i say above rename all default .afs Version in your /dat Folder

Do this only for your old Version and not for the files after patching the game

 

e_text.afs rename to: z_text.afs

0_text.afs rename to: 1_text.afs

0_sound.afs rename to: 1_sound.afs

e_sound.afs rename to: z_sound.afs

 

Rename your old Optionsfile to: KONAMI-WIN32Default

 

of course you can also rename all other language on the same method. Important is that the new .asf have the name as above: exp. z_text - this means you can also rename your s_text.afs to z_text.afs. it doesn´t matter

No you can download the PES5default.exe and copy them in the mainfolder where the other .exe is placed.

If you want start with your old Version before you patching the Game, yust start the

PES5default.exe

If you want to play with the Patch start with: PES5.exe

Thats all

 

Download Default PES 5 Start here:

 

http://rapidshare.de/files/9046438/PES_5_D..._Start.zip.html

 

More Mirrors tomorrow

 

Fixes

 

Fix for callname fault when play with Portsmouth

 

http://rapidshare.de/files/9058615/pes5_su...uthfix.rar.html

Mi juz dziala wszystko i powiem ze patch niezly szczegolnie super wykonane murawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę potwierdzić.... twarze BIDA :((( porażka na całej lini :P Norek( pozdro ;] ) przy tych co je tworzyli to mistrz :] szkoda... Szczególnie mnie to dziwi bo na liście facemaker'ów widać Cigman'a( nie licząc Norka :P mamy swój udział w patchu :> ) ! A to też jedna z niewielu osób co robi rewelacyjne twarze...

 

Co więcej, patch nie spełnił oczekiwań, jest jak to ująć ... beznadziejny ? :| Bugów ma mnóstwo... Twarze najgorzej, niedopasowane, wyglądają tragicznie ( prócz tych co Norek zrobił ). Jedynie stadiony i murawy bardzo dobre bo frenkie nie zawiódł. Reszta to kpiny... stroje to samo. Tyle obietnic, sama śmietanka a wyszła z tego lipa. Zdecydowanie lepiej wychodziła zdrowa konkurencja między FCH, Wolfem, Phoenix'em itd. Może zrobią wersję V2, bo zawiedli wszystkich tym. Najlepiej niech wrócą do swoich team'ów i robią osobno patche.

 

A więc ostrzegam! Nie ściągajcie tego bo tyle waży a jest totalna KICHA, szkoda łącza. Lepiej sobie wgrać osobno murawy frenkiego + kitsy z kitsseverem! Które łącznie dużoooooo mniej niż ten patch... Trzeba czekać na coś pożądnego. Tyle ludzi się zawiodło ehh....

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w ML barcą i mi się coś koszulki kaszanią :? nie wiecie może jaka na to rada? w normalnym meczu wszystko jest ok - tylko w ML się coś psuje.

Co do twarzy to ja nie wiem kto wykonał np twarz Cristiano Ronaldo - oryginalna była niemal perfect a ta teraz to śmiech na sali.

Nadal nie moge wyjść z podziwu nad nowymi murawami - naprawde - R-E-W-E-L-A-C-J-A ! ! !

Ogólnie patch po dłuższym graniu oceniam jako bardzo dobry - licze że szybko wyjdzie jakiś update twarzy i wszystko będzie już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś gra w PES5 na PS2 to polecam ten patch:

 

TEAM-PES-X PPF PATCH

 

Wg mnie najlepszy z najlepszych

 

Znajdzicie go tutaj po uprzedniej rejestracji

http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=26408

 

A tutaj okladka przerobiona przezemnie... w sam raz pod tego patch'a.

 

http://img245.imageshack.us/img245/9831/pes5pesxde6uo.jpg

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w ML barcą i mi się coś koszulki kaszanią :? nie wiecie może jaka na to rada? w normalnym meczu wszystko jest ok - tylko w ML się coś psuje.

moze pomoc odinstalowanie kitservera (jesli masz go wogole zainstalowanego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wy macie normlane trybuny tzn ludzi tam ? bo ja nie ...

Nie ma ludzi na trybnunach, przy kamerze wide niestety ;) To jest po to, żeby gra nie spowalniała na słabszych kompach. Ariel Santarelli zrobił patch do Stamford Bridge poprawiający to, może zrobi też do innych stadionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze pomoc odinstalowanie kitservera (jesli masz go wogole zainstalowanego)

no właśnie w tym sęk że instalowałem tego patcha na świeżo zainstalowaną grę :?

czy komus gra sie wysypuje po wgraniu nowego 0_text.afs ??

ja np nie moge wejść w ustawienia klawiszy bo mi gra wychodzi do Windowsa ale nie wiem czy to wina Superpatcha. Innych problemów (poza koszulkami w ML) nie zanotowano ;)

Wie ktoś gdzie można sciągnąć paczkę stadionów od Frenkiego ? Na soccergaming wrzucił tylko kilka, resztę wrzucił do patcha.

z tego co wiem to nie wrzucił więcej - te kilka miały być taką wersją demo tego co zaprezentował w Superpatchu. :)

Kto będzie w stanie napisać krótki poradnik jak wykonywać

rzuty wolne z odległości 15-20 m i 20-25 m.

Miałem już setki takich rzutów i żadna bramka jeszcze nie wpadła.

Jak tą piłkę podkręcić ?

Wszystko jest opisane w grze - wejdź w command list w menu pauzy.

Podkręca się przytrzymując po strzale kierunek - prawo/lewo

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np nie moge wejść w ustawienia klawiszy bo mi gra wychodzi do Windowsa ale nie wiem czy to wina Superpatcha. Innych problemów (poza koszulkami w ML) nie zanotowano ;)

jest już poprawiony e_text, ktory eliminuje ten błąd a takze kilka innych zwiazanych z menu

http://rapidshare.de/files/9105084/Fix_e_text.afs.rar.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić 3 plik od O_sound ?? bo na rapidzie zablokowali i fajne okienko pojawia się, że nielegalne ;)

 

W torrencie jest chyba w 1 plik spakowane :/ Więc od nowa nie chce tego ściągać...

 

z tego co wiem to nie wrzucił więcej - te kilka miały być taką wersją demo tego co zaprezentował w Superpatchu. :)

Hehe :P Macie te linki do stadionów z UPDEJTAMI, ładnie frenkiego poprosiłem i są :P

 

Pierwszy, drugi i trzeci. W trzecim sa stadiony, a w dwóch pierwszych kolejno jego poprawki :>

 

Aha i to nie miała być demo :P On robił też i do pes4, we8i :> Poprostu skupił się na superpatchu i dlatego nie wypuszczał. Z patchem to miałobyć wydane, po to go robili ;)

 

P.S. jakby ktoś mógł wrzucic tego trzeciego rara od O_sound będę wdzięczny!

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tam jest :P Ale od paru dni było "file currently unavaible" :P Po za tym ściągłem już 2 rary z rapidshare i został mi ostatni 70mb... A tu trzeba 270 od nowa :( No nic innego wyjścia chyba nie ma :/

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie udzielalem sie na forum wiec czas to zmienic.

Gram w PES5 juz od wtorku.

 

a wczesniejszy PES jaki gralem to PES 2 na PSX

 

Mialem Emulator i wolalem ciac w amto niz w durnowato drewniano schematoiczna FIfe BLECH

 

No i jakie sa moje wrazenia z PES5.

 

Zaczne od Minusów(wiadomo nie ma gier idealnych)

 

Oprawa Audio Kuleje oj i to bardzo.

kolejna rzecz to moim zdaniem xle wywarzone poziomy trudnosci

grajac na** to bylka z maslem wskakujac na*** zaczynaja sie duuuuze schody.

Zawsze zwracam duza uwge w grach pilkarskich na...bramkarzy.

Otóz w PES5 sa nieźli ale jeszcze to nei to czego bym sie spodziewał.

Niektore interwencje sa nadwyraz sztuczne.

Ale i tak jest O niebo lepiej niz w BLECH

Tam bramkarz to drewniana kloda ktora ma 6 interwencji i to wszystko.

No i chyba to wszystko a plusy hmm

nie bede sie rozpisywal ale napisze tylko dwa słowa FIZYKA REALIZM.

Nie ma drugiej takiej gry.

 

A teraz mam kilka pytan.

 

Otóz gram na ** ijest bajecznie strzelam po 4 bramki sam na sam w meczu ma z 6 7 razy.

Gdy przerzucam sie na***

To o dziwo ma sytuacje 1na 1 tylko raz w meczu.

nie weim w czym tkwi problem.

 

Czy jest jakis przycisk który po nacisniecu uaktywnia zawodnika by wychodzil na wolna pozycje?

Bo komp jak podaje to zawsze jakos tak ze urywa soe oborncy czy cos.

Ja jakos nie moge pozatym gdy mam juz obronce kolo siebie moj napastnik nie daje mu rady uciec mimo iz trzymam bieg.

 

ogolnie wiadomo ze x to krótkie podanie a trojkat to na wolne pole .

sa jakies inne podania zeby bylo latwiej uwolnic sie obroncom.

 

Czy udzieli mi ktos jakis porad??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóz gram na ** ijest bajecznie strzelam po 4 bramki sam na sam w meczu ma z 6 7 razy.

Gdy przerzucam sie na***

To o dziwo ma sytuacje 1na 1 tylko raz w meczu.

nie weim w czym tkwi problem.

 

Czy jest jakis przycisk który po nacisniecu uaktywnia zawodnika by wychodzil na wolna pozycje?

Bo komp jak podaje to zawsze jakos tak ze urywa soe oborncy czy cos.

Ja jakos nie moge pozatym gdy mam juz obronce kolo siebie moj napastnik nie daje mu rady uciec mimo iz trzymam bieg.

 

ogolnie wiadomo ze x to krótkie podanie a trojkat to na wolne pole .

sa jakies inne podania zeby bylo latwiej uwolnic sie obroncom.

 

Czy udzieli mi ktos jakis porad??

ad 1. graj więcej

ad2. można zastosować wystawę czyli trójkąt lub kombinację L1 + krzyżyk, samo uaktywnienie zawodnika to L1 gdy nie ma on piłki a jest blisko niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mibor: inne podania:

L1(trzymaj)+trojkat = wrzutka przed kolesia, im dluzej przytrzymasz trojkat tym mocniejsza wrzutka

L1+krzyzyk = podanie i odbieg, mozna zastosowac to podanie i z pierwszej z trójkątem oddac pilke

L1+kolko = wykop pilki do przodu przed najdalej wysunietego napastnika, uzywamy kiedy obrona przeciwnika jest mocno wysunieta a my mamy tam napastnika, mozna niezle zaskoczyc.

 

To wszystko plus cala reszta opisana w dziale trening w samej grze. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz update superpatcha ,www.issonline.pl

 

pozdRo

Wiemy, że jest :P Tylko niech ktoś wrzuci ten trzeci plik O_Sound :P Bo z FF idzie dramatycznie. Na rapidzie padły a mam tylko 2 :( trzeciego 70mb mi brakuje. FCH, zeus mają wrzucić od nowa cały patch + wszystkie fixy, ale kiedy to wrzucą to też nie wiadomo :|

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...