Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, potrzebuję oryginalnych nazwisk piłkarzy z klubów "reszty świata", czyli Benfiki, Fenerbahce, Sportingu itd. Na www.gameonly.pl niestety tego nie ma. Jakby ktoś miał te oryginalne nazwiska, to niech zapoda. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, potrzebuję oryginalnych nazwisk piłkarzy z klubów "reszty świata", czyli Benfiki, Fenerbahce, Sportingu itd. Na www.gameonly.pl niestety tego nie ma. Jakby ktoś miał te oryginalne nazwiska, to niech zapoda. Z góry dziękuję.

Ale ja mam PES 5 na PlayStation 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam PES 5 na PlayStation 2.

jak troche poszukasz napewno znajdziesz

ps. patchowanie wcale nie taakie trudne, ale wymagana nagrywarka dvd, bo trzeba zgrac obraz na dysk, zaladowac patchyk i ponownie wypalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie odwiedziają issonline i innych serwisów ;) ściągnijcie TO 10 bramek do konkursu bramki listopada na pesfan :> Osobiście 4 gol mną pozamiatał po całości hehehe ;]]] Dzięki tej bramce ge4ce zapewnił sobie zwycięstwo i X360 :) Widzicie warto grać w pes :P

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiegoś patcha do zmiany nazwisk, nazyw klubów itd...

byłem na issonline, lookałem w dziale patche ale nic nie ma ? prosze o pomoc thanks !!!!!!!

Mistrzu Ty chyba sobie żartujesz co ? :| Ostatni raz podaje linki do superpatcha bo mnie chol.. strzeli dosłownie :mur: Po to są topici żeby je czytać chyba :[.

 

Tu masz podstawowego w wersji 1.0 czyli O_text, O_sound, e_text (w zależności od języka O_sound też ) no i optionfile.

 

Tu masz dwa uaktualnienia do superpatcha, 0.1 i 0.2 (które zawierają min poprawiony optionfile oraz lodmixer ).

 

Przestańcie pytać już o te patche!

 

P.S. mak'u walnij może je na 1 stronę i zrób FAQ jak Ci się chce... :P

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie tworzenia FAQ - taka prowizorka ale będzie wystarczająca :)

Prosiłbym kogoś kto gra w PES 5 online o F.A.Q z tej właśnie dziedziny jakie porty trzeba mieć odblokowane albo coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok looks great ;)

dopiszcie jeszcze coś o trybie online i będzie ok

Mak napisz jeszcze w podtytule że na pierwszej stronie jest FAQ :)

ps.

wyjeżdżam na sylwka więc życze już teraz wszystkim happy new year :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema :D mam powazny problem, sciagalem superpatcha dlugoooo poniezwaz mam slabe lacze juz sie ciesze wszystko probilem ladne menu fajna muzyka wchodze tam gdzie sie ustawia foramcje daje match start i wywala mi do windowsa. Powoduje to plik 0_text bo jak go nie wgrywalem to bylo wszystko dobrze. Może ktoś z was mi pomóc bo nie wiem czemu tak sie dzieje a juz mialem tak jak probowalem wgrac sobie nowe pilki ale wtedy nikt nie raczył nawet odpowiedzieć na mojego posta. HELP ME PLEASE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobny problem... nikt nie mogl znalezc odpowiedzi...

 

sek w tym, ze u mnie sie wywalalo na 4mx 440 64-bit 64mb...

teraz na 9700 (128mb) chodzi bez problemow...

 

moze masz za slaba karte graf. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobny problem... nikt nie mogl znalezc odpowiedzi...

 

sek w tym, ze u mnie sie wywalalo na 4mx 440 64-bit 64mb...

teraz na 9700 (128mb) chodzi bez problemow...

 

moze masz za slaba karte graf. ?

No ale Tobie się działo tak na oryginale(tzn bez patch'a), co byłoby oczywiste że winna grafika. A jemu się dzieje po wgraniu patch'a a dokładnie pliku O_text.asf (zawierającego tekstury). Przynajmniej tak wywnioskowałem z tego co napisał.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo dokladnie tak samo, jak u 89cinek89!

 

po wgraniu 0_text.afs wywalalo do windy, ale dopiero po wejsciu do edit, training, match itd.

czysta gra chodzila... (jak to juz inna sprawa, ale nie bylo problemow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić oryginał PES5 we Wrocławiu ? W Media nie mają, bo podobno kupili 1000 sztuk i rozeszło się w jeden dzień ;) Będę wdzięczny za info.

Byłeś w empiku na rynku ? :)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj problem wyglada nastepujaco:

Karta 6600Gt ,procek Athlon 2000.512 ram.Do pewnego momentu chodzila superplynnie,teraz obojetnie jaka ustawie rozdzielczosc lub detale ,to co jaki czas na pare sekund powaznie zwalnia(wyglada to jakby wszystko poruszalo sie skokowo,jakby ekran nie nadazal za tym co wyswietla...).Trwa to krotko ale jest denerwujace.Probowalem reinstalki ,roznych sterow i nic nie pomaga.Ma ktos podobny problem???Moze sie mecze niepotrzebnie ,bo u wszystkich cos takiego wystepuje...

Prosze o pomoc.

Edytowane przez ftomekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj problem wyglada nastepujaco:

Karta 6600Gt ,procek Athlon 2000.512 ram.Do pewnego momentu chodzila superplynnie,teraz obojetnie jaka ustawie rozdzielczosc lub detale ,to co jaki czas na pare sekund powaznie zwalnia(wyglada to jakby wszystko poruszalo sie skokowo,jakby ekran nie nadazal za tym co wyswietla...).Trwa to krotko ale jest denerwujace.Probowalem reinstalki ,roznych sterow i nic nie pomaga.Ma ktos podobny problem???Moze sie mecze niepotrzebnie ,bo u wszystkich cos takiego wystepuje...

Prosze o pomoc.

Dwie rzeczy mogą mieć wpływ na taki stan, coś się przegrzewa lub dysk zaczyna szfankować... (przynajmniej ja z takimi przypadkami się właśnie spotkałem parę razy...).

 

 

P.S.

Ojejku, ale wczoraj z Fomą po 0WN'owaliśmy ;) Hehe, bawiłem się cały czas zwodem R2+przód tył :) Takie cofnięcie piłeczki :D Fajnie się Foma wkurzał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

P.S.

Ojejku, ale wczoraj z Fomą po 0WN'owaliśmy ;) Hehe, bawiłem się cały czas zwodem R2+przód tył :) Takie cofnięcie piłeczki :D Fajnie się Foma wkurzał :D

Hehehe :] cofnięcia mieliście po żubru :]]]]]]]] Uważaj bo się Foma odegra na sylwku ;)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...