Jump to content
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Recommended Posts

znacie odpowiedz na problem wieszania sie gry przy przechodzeniu juz do przedmeczowego ustawiania formacji badz w momencie ladowania meczu ?

Ja juz nie wiem co mam z tym robic tyle sie z tym pieprzylem... az w koncu wgralem na czysto pesa zainstalowalem superpatcha i juz nic nie dogrywalem (oprocz zmiany bootpackow - ale i tak wszystkodzialalo poprawnie) i znow teraz niewiadomo dlaczego i skad pojawil sie problem :(

Być może wcześniej był poruszany problem jednak nie mam az tyle czasu by przegladac caly temat :(

Gdyby ktos byl laskaw napisac co i jak bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam

znacie odpowiedz na problem wieszania sie gry przy przechodzeniu juz do przedmeczowego ustawiania formacji badz w momencie ladowania meczu ?

Ja juz nie wiem co mam z tym robic tyle sie z tym pieprzylem... az w koncu wgralem na czysto pesa zainstalowalem superpatcha i juz nic nie dogrywalem (oprocz zmiany bootpackow - ale i tak wszystkodzialalo poprawnie) i znow teraz niewiadomo dlaczego i skad pojawil sie problem :(

Być może wcześniej był poruszany problem jednak nie mam az tyle czasu by przegladac caly temat :(

Pozdrawiam

Też tak mialem. Skasuj sejwy wraz z configiem. Jeśli nie pomoże to reinstall. U mnie podziałało.

pozdro.

chyba nie bylo tego problemu, wiec pytam:

Czy jest mozliwosc grania w PES5 bez instalacji gierki? Tzn. mam na dysku wszystkie pliki PES'a, odpalam Pes5.exe jednak wyskakuje okienko ze gra jest niezainstalwana. Jest na to jakies rozwiazanie?(oprocz instalacji oczywiscie ;-)

jakis wpisik do rejestru, programik patciach!acy system...

Pozdrawiam

za duzo sejwow znajduje sie w jednym katalogu ....skasuj kilka a wtedy gra powinna znowu dzialac ;)

@enigma da sie sie bez instalacji tylko zalatw sobie od kogos wpisy do rejestru ;)

Edited by michael_21

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMIPES5]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMIPES5\PES5]

"installdir"="Ścieżka z dostępem do folderu gry (PODWOJONY KAŻDY SLASH!)"

"lang_e"=dword:00000001

"lang_f"=dword:00000000

"lang_g"=dword:00000000

"lang_i"=dword:00000000

"lang_s"=dword:00000000

"installfrom"="Litera napędu do którego wkładacie płytke z PES'em"

"code"="xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMIPES5\PES5\1.0]

oki, to nalezy dodac taki wpis i wsio dziala... ;-)

Edited by enigma_pl

trzeba na stronie konami sie rejestrowac aby grac online?

kupilem 2oryg. (jeden domnie) i zarejestrowalem sie na stronce KONAMI?

i tam trzeba czekac 48h na haslo? ile wyscie czekali?

JUZ SOBIE PORADZILEM:D

Edited by Blue