Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

chyba nie bylo tego problemu, wiec pytam:

 

Czy jest mozliwosc grania w PES5 bez instalacji gierki? Tzn. mam na dysku wszystkie pliki PES'a, odpalam Pes5.exe jednak wyskakuje okienko ze gra jest niezainstalwana. Jest na to jakies rozwiazanie?(oprocz instalacji oczywiscie ;-)

 

jakis wpisik do rejestru, programik patciach!acy system...

A czy to nie podpada pod: Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie! ??

 

Bo mi sie wydaje, ze tak. Podobnie jak odpowiedz na to pytanie z podanym wpisem do rejestru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie podpada pod: Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie! ??

 

Bo mi sie wydaje, ze tak. Podobnie jak odpowiedz na to pytanie z podanym wpisem do rejestru.

Dlaczego? Ja miałem taki problem przy reinstalce windowsa... Nie chciało mi się reinstalować całego PESa więc trzeba było kombinować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Dlaczego? Ja miałem taki problem przy reinstalce windowsa... Nie chciało mi się reinstalować całego PESa więc trzeba było kombinować...

Z plyty DVD PES5 instaluje sie dokladnie 7 minut - zmierzylem to doslownie przed momentem. Wiec bez przesady! Poza tym chyba jednak latwiej wrzucic plytke, zainstalowac gierke w tle i grac zamiast kombinowac z rejestrem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z plyty DVD PES5 instaluje sie dokladnie 7 minut - zmierzylem to doslownie przed momentem. Wiec bez przesady! Poza tym chyba jednak latwiej wrzucic plytke, zainstalowac gierke w tle i grac zamiast kombinowac z rejestrem?

Chyba nie, bo trzeba przenosić wszystkie ustawienia i savy do osobnego katalogu... A doliczając do tego czasy instalacji patchów i łatek do patchów wychodzi koło 30min, na słabszych kompach do 50min... A tak masz 2-3min zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Chyba nie, bo trzeba przenosić wszystkie ustawienia i savy do osobnego katalogu... A doliczając do tego czasy instalacji patchów i łatek do patchów wychodzi koło 30min, na słabszych kompach do 50min... A tak masz 2-3min zabawy :)

Ok - przekonales mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo trzeba przenosić wszystkie ustawienia i savy do osobnego katalogu... A doliczając do tego czasy instalacji patchów i łatek do patchów wychodzi koło 30min, na słabszych kompach do 50min... A tak masz 2-3min zabawy :)

oj bzdury pleciesz mak

ja zawsze robie tak - po formacie nie wyrzucam starego katalogu z pro (np pes5), instaluje gre do katalogu (np. pro evolution soccer 5) :) i przerzucam wszystko z pes5 do nowego katalogu i wsio działa

dziękuje, pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bzdury pleciesz mak

ja zawsze robie tak - po formacie nie wyrzucam starego katalogu z pro (np pes5), instaluje gre do katalogu (np. pro evolution soccer 5) :) i przerzucam wszystko z pes5 do nowego katalogu i wsio działa

dziękuje, pozdrawiam :D

 

robie tak samo :lol: :)

 

kto ze mna zagra ONLINE?!! nie przez to kupowalem za 100zl !! oryginala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj 100zl kupie :)

super online zrobiony jest ,ranking ,mecze z innymi ludzmi,elegancko.napewno bedziesz zadwoolony , i zapewne pieniadze beda dobrze wydane

a nie laguje tak jak czwóreczka? :>

jeśli nie to sobie kupie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem dziś do ciekawej konkluzji. Mimo że na sprzęcie z podpisu niezależnie od detali mam w 1024 stale 60 fps, odnoszę wrażenie za na detalach średnich i niższych animacja jest bardziej płynna, tak jakby na high gra hulała na 30 fps każda klatka była wyświetlana podwójnie? To naprawdę ciężki do wychwycenia niuans i ciekaw jestem czy ktoś ma podobne odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Najwieksze dno i blazen to ptaku666 -ktory nie umie grac w inne gry niz prymitywna fifa dla 10 latkow.

 

PES5 tez na poczatku-przynajmniej demo mi nie podchodzilo,ale trzeba sie wczuc w klimat i opanowac zagrania,choc do dnia dzisiejszego gra potrafi mnie zaskoczyc,a Superpatch-miod.

ten superpatch nie pochrzani mi trybu on-line? bo tylko tak grywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ze pierwsze dwa dni przeklinaem pes5 nie podbalo mi sie za nic ale jak juz sie wczulem i zauwazylem jakie mozna tricki robic jakie akcje i wsyztsko to normalnie wpadlem w oslupienie ze szok!!!! i teraz gram na 6 gwiazdkach a jak zaczynalem to myslalem ze gra jets dla mistrzow swiata zeby wejsc na 5 poziom!

i tak sie zaczelo! a z konami trzymam od we3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że gdy zaczęłem grać w PES'a na padzie to zmienił się mój stosunek do tej gry :) Wcześniej grałem w Fife 06 (na klawiaturze) ale po jakimś czasie znudził mi się tak niski poziom CPU oraz ciągłe strzelanie takich samych bramek. No a w PES (tak jak wcześniej już pisano) każdy następny mecz wnosi coś nowego ;] Dzisiaj grałem ponad cały dzień i muszę przyznać że nawet przez chwilę się nie nudziłem. Tylko mówię jeszcze raz i podkreślam że wg. mnie gra bez pada jest bez sensu (gra z kiczowatym padem też jest beznadziejna :D). Ale to moje zdanie ;)

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jedyna gra w jaka gram jestPES5 online.Moj problem jest nastepujacy.Kupilem ostatnio monitor panoramiczny Balinea 102035W .Mam karte radeona 9800SE 128MB 256 bit (8potokow).NIestety w grze nie moge wybrac rozdzilczosci panoramicznej i gra jest rozciagnieta :mur: Jezeli ktos z was posiada taki monitorek to prosze o rade co moge zrobic zeby gra obslugiwala mi taka rozdzilczosc.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na patch'u do PES5, który zmieniał by nazwy zespołów, graczy i ich statystyki a także loga i stroje na prawidłowe. Na pewno taka łatka istnieje.. tylko jak się nazywa? Link mile widziany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na patch'u do PES5, który zmieniał by nazwy zespołów, graczy i ich statystyki a także loga i stroje na prawidłowe. Na pewno taka łatka istnieje.. tylko jak się nazywa? Link mile widziany :)

:D :D :D :lol: :lol: :mur: :mur:

 

Zajżyj na pierwszą stronę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Witam.

Jedyna gra w jaka gram jestPES5 online.Moj problem jest nastepujacy.Kupilem ostatnio monitor panoramiczny Balinea 102035W .Mam karte radeona 9800SE 128MB 256 bit (8potokow).NIestety w grze nie moge wybrac rozdzilczosci panoramicznej i gra jest rozciagnieta :mur: Jezeli ktos z was posiada taki monitorek to prosze o rade co moge zrobic zeby gra obslugiwala mi taka rozdzilczosc.

pozdro

Gdyby ktos znalazl rozwiazanie to ja sie przylacze, bo gram na TV29" panoramicznym i musze ustawiac jakos sztucznie proporcje obrazu w TV do 14:9 (podlaczam kompa przez DVI)

Gra pozwala tylko na standardowe rozdzialki :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Mam do was prosbe. Potrzebowal bym spis prawdziwych nazwisk druzyn klasycznych Brazylii i Holandii!! Z gory dzieki!! PEACE! (niestety patch mi nie pomoze bo ta gierke posiadam tylko na PS2) :)

Edytowane przez MatiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Mam do was prosbe. Potrzebowal bym spis prawdziwych nazwisk druzyn klasycznych Brazylii i Holandii!! Z gory dzieki!! PEACE! (niestety patch mi nie pomoze bo ta gierke posiadam tylko na PS2) :)

A co, do wersji na ps2 nie ma paczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, do wersji na ps2 nie ma paczy ?

Nie wiem nie znam sie na tyle!! Gram w to tylko!! Mi jest potrzebna lista z orginalnymi nazwiskami moga byc screenshoty!! Czy to jest az tak duzo?? z gory dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Nie wiem nie znam sie na tyle!! Gram w to tylko!! Mi jest potrzebna lista z orginalnymi nazwiskami moga byc screenshoty!! Czy to jest az tak duzo?? z gory dzieki!!

Jesli masz Action Replaya to mozesz poszukac w necie stanu gry ktory zgrywasz na memory carda i masz wszystko cacy (lacznie ze strojami i flagami) - przynajmniej tak to dzialalo w PES4. Szukaj savegame'ow PES5 na PS2. Innego sposobu nie znam niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Czy w tej grze da się trafić gola bezpośrednio z rzutu rożnego? Wczoraj tak siedziałem na treningu i próbowałem wkręcić gałę do bramki ale bez najmniejszego skutku. Wreszcie zwątpiłem w to że się da ale pewien nie jestem więc pytam was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...