Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, pojechałeś go z butami, a jego rajcuje przecież piłka najki  :D

:lol:

1587674[/snapback]

Dokładnie B) Szkoda tylko, ze pokazałeś mi te kacze stopy...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę

1587441[/snapback]

 

Dzięki :D

 

 

 

 

Może to głupie pytanie. Ale jak to zainstalować? Wcześniej nigdy czegoś takiego nie używałem. Byłbym bardzo wdzięczny za info.

Edytowane przez pu11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

Może to głupie pytanie. Ale jak to zainstalować? Wcześniej nigdy czegoś takiego nie używałem. Byłbym bardzo wdzięczny za info.

1587921[/snapback]

UFF!! Dobrze ze jeszcze nie zainstalowałeś... kilka postow wyzej masz link odemnie, do najnowszej wersji pacha (na tej stronie go nie ma)

 

tu masz link

http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=23875

Do pachowania - tu masz strone programu. Po angielsku, ale zjedź do podpunktu ppf-o-matic i tam masz wytlumaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trick ala ronaldihno 3 * R2, ale tylko u paru zawodników to wychodzi. :)

 

Ktoś znalazł może coś nowego?

1590004[/snapback]

Dokladnie...

 

C.Ronaldo, Ronaldo, Ronaldhinio (robi am besten), Zlatan, Cisse... 3xR2, ale najlepieij zrobić tak, że dwa razy kliniesz szybko, a trzeci raz to juz przytrzymasz r2. Wtedy na bank wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaers, Pipol, skoro WE (PES) Wam nie pasuje to idźcie do swojego tematu i tam wychwalajcie Fifkę.... Jeśli nie wiesz dlaczego to przypomnij sobie Regulamin forum, chyba jasno jest tam wyjaśnione... NO chyba że nie czytałeś...

 

Pipol, do Ciebie ludzie się "rzucają" bo skoro piszesz że zaszły tylko niewielki zmiany w stosunku do 4ki, a każdy kto miał styczność i "nawet" gazety zagraniczne i fora piszą że zmiany są olbrzymie, to chyba normalnym jest że coś tu nie gra no nie? A parę postów później piszesz że w 4órkę grałeś 5min... Sam siebie ośmieszasz... :/ Jak można porównywać po 5min? :mur: :mur: (następne zdanie to tylko spekulacje i domysły wyciągnięte z tego co pisałeś do tej pory) A jak Twoim zdaniem w stosunku do 3ójki w którą to się zagrywasz także nie widać zmian to lepiej idź sobie popatrzyć na stopy kolegów (ironia)... :mur: :mur:

 

Kaers, może byś już sobie dał sianka co? ;) Ja rozumiem że WE (PES) Ci się nie podoba i naprawdę szanuję to, ale mi i większości ludzi z tego tematu nie podoba się Fifa, a chyba nie jest to temat poświęcony wojnie obu tych gierek... Jak chcesz to sobie załóż taki temat (o ile nie jest założony) i tam uskuteczniaj swoje racje... :mur: :mur: Naprawdę mam w [gluteus maximus] to że nie potrafisz grać w PESa (to nawiązanie do Twojej wypowiedzi jakiś czas po wyjściu PES4...) i Fifa jest Twoim zdaniem lepsza bo łatwiejsza i lepiej się gra... Ja wolę CSa od Battlefielda, ale nikogo na siłę w temacie o BF nie przekonuje do tej gry... :/ Wolę Trance od Metalu, ale nie wpieram "zwierzakom" że ich muza jest beznadziejna, a moja fajna...

 

Jeden woli córkę, drugi teściową, a trzeciemu nogi śmierdzą... I co z tego, świat się kręci dalej...

 

The Real Football Simulator = The Real Baloon Simulator << wiesz do jakiej gry wymyślono to porównanie, wiesz kto je wymyślił (dla niewtajemniczonych jeden z pracowników EA, offkoz nieoficjanie...)

 

Podsumowując,

jak Wam nie pasuje WE (PES) to wracajcie do swoich tematów i nie śmiećcie tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kluccie sie  :mur:  :mur:  piszcie opinie na temat gry recki filmiki zamieszciajcie itd po to jest ten temat nie po to by sie klucic !! :?

1595204[/snapback]

No więc takjak napisałem, temat dotyczący gry ze stajni Konami, a nie temat która gra jest lepsza... Proszę Was Kaers i Pipol żebyście już dali sobie na wstrzymanie, ja założyłem temat i chciałbym żeby trzymać się w nim tematyki WE9/PES5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaers, Pipol, skoro WE (PES) Wam nie pasuje to idźcie do swojego tematu i tam wychwalajcie Fifkę.... Jeśli nie wiesz dlaczego to przypomnij sobie Regulamin forum, chyba jasno jest tam wyjaśnione... NO chyba że nie czytałeś...

 

Pipol, do Ciebie ludzie się "rzucają" bo skoro piszesz że zaszły tylko niewielki zmiany w stosunku do 4ki, a każdy kto miał styczność i "nawet" gazety zagraniczne i fora piszą że zmiany są olbrzymie, to chyba normalnym jest że coś tu nie gra no nie? A parę postów później piszesz że w 4órkę grałeś 5min... Sam siebie ośmieszasz... :/ Jak można porównywać po 5min?  :mur:  :mur: (następne zdanie to tylko spekulacje i domysły wyciągnięte z tego co pisałeś do tej pory) A jak Twoim zdaniem w stosunku do 3ójki w którą to się zagrywasz także nie widać zmian to lepiej idź sobie popatrzyć na stopy kolegów (ironia)...  :mur:  :mur:

 

Kaers, może byś już sobie dał sianka co? ;) Ja rozumiem że WE (PES) Ci się nie podoba i naprawdę szanuję to, ale mi i większości ludzi z tego tematu nie podoba się Fifa, a chyba nie jest to temat poświęcony wojnie obu tych gierek... Jak chcesz to sobie załóż taki temat (o ile nie jest założony) i tam uskuteczniaj swoje racje...  :mur:  :mur:  Naprawdę mam w [gluteus maximus] to że nie potrafisz grać w PESa (to nawiązanie do Twojej wypowiedzi jakiś czas po wyjściu PES4...) i Fifa jest Twoim zdaniem lepsza bo łatwiejsza i lepiej się gra... Ja wolę CSa od Battlefielda, ale nikogo na siłę w temacie o BF nie przekonuje do tej gry... :/ Wolę Trance od Metalu, ale nie wpieram "zwierzakom" że ich muza jest beznadziejna, a moja fajna...

 

Jeden woli córkę, drugi teściową, a trzeciemu nogi śmierdzą... I co z tego, świat się kręci dalej...

 

The Real Football Simulator = The Real Baloon Simulator << wiesz do jakiej gry wymyślono to porównanie, wiesz kto je wymyślił (dla niewtajemniczonych jeden z pracowników EA, offkoz nieoficjanie...)

 

Podsumowując,

jak Wam nie pasuje WE (PES) to wracajcie do swoich tematów i nie śmiećcie tutaj...

1595035[/snapback]

to sobie wejdz do watku o F2006 i zobacz jakiego tam burdelu narobili PESowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie wejdz do watku o F2006 i zobacz jakiego tam burdelu narobili PESowcy.

1596915[/snapback]

Fajnie i Ty musisz tak samo tak? :mur: :mur: Ja tam nie wchodziłem i nie pisałem więc proszę Ciebie żebyś nie robił burdelu w moim temacie... Załóż temat Fifa vs PES/WE i tam niech się toczą boje :)

 

EDIT

 

Jako że nikt do tej pory się za to nie zabrał sam założyłem temat do porównań i "dyskusji" na temat obu tytułów :) Zapraszam wszystkich do tematu:

 

Winning Eleven (PES) vs FIFA

 

A tutaj proszę wypowiadać się tylko na temat najnowszej odsłony WE (PES), tak samo jak w temacie o FIFIE tylko na jej temat!

 

Dziękuję i pozdrawiam B)

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w to cudo od piatku i z wrazenia szczeki jeszcze nie znalazlem...

 

Gra rzadzi, dzieli, wymiata, jest po prostu najlepsza :D

 

Od czego by tu zaczac...Grafika troszke lepsza, moze bardziej dokladne postacie, zywsze trybuny, no i ten niemozliwy sedzie :)

Grywalnosc...no jest jeszcze lepiej od poprzedniej wersji, jest to chyba jedyna gra, ktroej kolejna czesc zawsze jest lepsza, nigdy sie nie zawiodlem, teraz rowniez.

GRa jest trudniejsza, teraz juz nie kazde podanie dochodzi celu, pilka nie jest juz tak przyklejona, zwody tez nie zawsze wychodza, pilka odskakuje, odbija sie, dosrodkowania nie zaawsze dochodza celu, czyli tak jak 'w realu'. Widac jak gracze sie zastawiaja, a przepchnac Szirera ;) to istne cudo poprostu, czesto sa faule w takich sytuacjach, w ogole fauli sedzia gwizdze sporo wiecej, ale za to jest mniej kartek, glownie czerwonych, co bylo denerwujacym bledem poprzednich wersji.

O czym by tu jeszcze... sam nie wiem, Konami znowu poprawilo swoja gre, nie sa to zaminy rewolucyjne, glownie poprawione szczegoly, ale jakze cieszace morde przed ekranem :D

W dodatku jak udalo mi sie zrobic slynny zwod Ronaldinho przed polem karnym i przyje....w poprzeczke, to juz w ogole zatrzymalem gre i zapalilem papierocha...nie wiem czy z nerwow czy z podziwu :)

 

Pctowcom zycze jak najszybciej PES5, a tym od fify wspolczuje wszystkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach z tego co widzilem na filmikach to gra cudowna , przez 2 tyg bede mial okazje grac na ps 2 w to istne cudo (kumpel bedzie wpadal z plejka) niedlugo skrobne jakas recke :D mnustwo filmikow jest na http://forums.evo-web.co.uk w dziale WE9 Replays Thread trzeba sie zarejestrowac pozdro

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...