Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

a co Ci przeszkadza w podziale na kilka plikow, toc to prawie to samo, wystarczy sciagnac i rozpakowac

Mi np. przeszkadzało to że musiałbym co pół godziny klikać w kolejny link... A tak wrzucam jeden link, choćby do torrenta i po paru chodzinach jest... Nie ma zabawy i problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Duże sa róznice między "czwórką"a "piątką"?

Mniej wiecej takie jak miedzy NFS:MW a Burnout:Revenge. "Spore" to malo powiedziane. Roznice sa ogromne. Choc na poczatku niekoniecznie musza sie podobac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np. przeszkadzało to że musiałbym co pół godziny klikać w kolejny link... A tak wrzucam jeden link, choćby do torrenta i po paru chodzinach jest... Nie ma zabawy i problemów...

wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam flashgeta i zapodac mu linki do wszystkich plikow, ustawic kolejkowanie i po sciagnieciu jednego leci drugi, zostawiasz na kilka godzin, wracasz i rozpakowujesz

Szczególnie z Rapdishare np. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi jak dodajesz pliki z Rapidshare do kolejki we FlashGet'ce to będziesz moim bogiem...

moim tez! moim tez! :D

 

a tak wogole to mi nie jest do śmiechu bo ostatnio posypala mi sie partycja i wszystkie savy z PESa i nie tylko poszły w pizzzzzzzzzzdu :mur:

normalnie brak słów - że też ich nie skopiowałem :mad: a takie ładne brameczki były :cry: i ten dream team w ML ehhhh <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

moim tez! moim tez! :D

 

a tak wogole to mi nie jest do śmiechu bo ostatnio posypala mi sie partycja i wszystkie savy z PESa i nie tylko poszły w pizzzzzzzzzzdu :mur:

normalnie brak słów - że też ich nie skopiowałem :mad: a takie ładne brameczki były :cry: i ten dream team w ML ehhhh <_<

Jak to mawial moj wykladowca od takiego dziwnego przedmiotu "Archiwizacja i odzyskiwanie danych": Istnieje tylko jedna metoda zabezpieczen: kopia zapasowa kopii zapasowej. Ale brak kopii zapasowej danych to pewnosc, ze w koncu te dane sie utraci. Po tym, jak przekonalem sie kiedys, ze mial facet racje - mam zawsze 3 DVD-RW na ktore nagrywam co piatek wszystkie wazne rzeczy. To dziala! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawial moj wykladowca od takiego dziwnego przedmiotu "Archiwizacja i odzyskiwanie danych": Istnieje tylko jedna metoda zabezpieczen: kopia zapasowa kopii zapasowej. Ale brak kopii zapasowej danych to pewnosc, ze w koncu te dane sie utraci. Po tym, jak przekonalem sie kiedys, ze mial facet racje - mam zawsze 3 DVD-RW na ktore nagrywam co piatek wszystkie wazne rzeczy. To dziala! :D

Więc zgodnie z prawem murphiego w czwartek wieczorem powinno się sypać wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pujdzie PES5 na Gforce 6100 zintegrowana grafa z płytą?

 

A tak nawiasem mówiąc dorwałem Wining eleven 9 international wydaje sie bardziej dopracowana niż PES5

mniej fauli przede wszystkim bo w PES5 to było największą wadą :mur:

Edytowane przez Spider_22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Więc zgodnie z prawem murphiego w czwartek wieczorem powinno się sypać wszystko ;)

Nie sypnelo sie, a jakby co to w tydzien nie nagromadzilo sie az tyle waznych rzeczy (poza kilkoma teledyskami do odzyskania), zeby sprawic problemy ;)

 

Nie ma co offtopicowac - ale warto robic backupy :) Kiedys prace magisterska musialem zaczynac od nowa w momencie gdy bylem juz na poprawianiu literowek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem superpatcha i zrobilem tez sobie normalnego pesa bez patcha, mam jeszcze maly problem, gre czyta osobno (jeden pes zajmuje 1.4gb drugi 1.2 i zawsze czyta mi z patchem, wszystkie sciezki sa dobre, jak podmienie pliki na te bez patcha w grze ktora zostala zainstalowana to oba pesy uruchamiaja sie bez patcha, a w rejestrze wszystko wpisalem tak jak powinno byc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na stronach do których linki są w readme do superpatcha, ściąga się dodatkowego exeka i zmienai nazwy orgyginalnych plików z katalogu data i masz do wyboru czy grasz z czy bez superpatcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam nowy kitserver 5.1.1 - fajne nowe miniaturki 2.5D (cokolwiek to znaczy ;)), mnostwo uniformow (po sciagnieciu dodakowej bazy - ok 95mb) np. barca ma do wyboru chyba z 6 strojow z roznych lat (m.in. zloto-grnatowe wyjazdowki z sezonu chyba 01/02 o ile mnie pamiec nie myli, koszulki na 100-lecie itd.). Ogolnie polecam z czystym sercem. Dziala z SP 3.0.

 

Baza kitsow: http://rapidshare.de/files/14464390/GDB.zip.html

Program: http://www.pro-evo.pl/download.php?cmd=cli...5ed5ccc3e9cb610

 

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie wiecie moze kiedy wyjdzie patch (a może już wyszedł) uzupełniający grę o drużyny uczestniczące w MŚ np. Togo. Jeśli już wyszedł to prosiłbym o namiary na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... co za idioci piszą do mnie na gg... Cytat:

 

"Słyszałem że masz oryginalnego PES5, podaj mi CD-Key bo chcę pograćw necie"... I to już któraś osoba z podobnym tekstem z rzędu... Albo "Podaj CD-Keya do PES5 bo nie mam jak grać..."... No ludzie, opamiętajcie się :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... co za idioci piszą do mnie na gg... Cytat:

 

"Słyszałem że masz oryginalnego PES5, podaj mi CD-Key bo chcę pograćw necie"... I to już któraś osoba z podobnym tekstem z rzędu... Albo "Podaj CD-Keya do PES5 bo nie mam jak grać..."... No ludzie, opamiętajcie się :/

 

:lol2: :lol2: :mur: :mur:

zagramy dzisiaj kole 22?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Kur... co za idioci piszą do mnie na gg... Cytat:

 

"Słyszałem że masz oryginalnego PES5, podaj mi CD-Key bo chcę pograćw necie"... I to już któraś osoba z podobnym tekstem z rzędu... Albo "Podaj CD-Keya do PES5 bo nie mam jak grać..."... No ludzie, opamiętajcie się :/

To podasz tego CD-Keya czy nie? :lol:

Zapewne sami "starzy wyjadacze forum" z 5-o minutowym stazem?

Na serwerach UK z patchem 3.0 nie da sie grac. Wracam do starego :| Szczegolnie, ze w gameplayu chyba duzo sie nie zmienilo? W PES4 patch zmienial prawie zupelnie gre - sedzia byl surowszy itp. Tutaj nic takiego nie zauwazylem (moze dlatego, ze z kompem gram rzadko?) Ktos mnie wyprowadzi z bledu?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do WE 9 można śmiało instalować Superpatch z PES 5 wszystko działa że aż miło :-P Gracie wogóle w WE9 ? bo jakoś cicho o tej grze na forum dziwne :blink:

Edytowane przez =KzK=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Do WE 9 można śmiało instalować Superpatch z PES 5 wszystko działa że aż miło :-P Gracie wogóle w WE9 ? bo jakoś cicho o tej grze na forum dziwne :blink:

Gdyby mozna ja bylo kupic w sklepie pewnie bym gral ;)

A tak pozostaje mi "tylko" PES5.

A tak w ogole, to druga runda LM wypada w Dzien Kobiet :( Troche kiepski termin, bo zona jednak wazniejsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy gramy :)...

 

Patche też śmigają , tylko jeden problem zaobserwowałem...:|

 

otóż ten kitserwer i paczka ze strojami...w czasie edycji zawodników potrafi wywalić grę do Windowsa...testowane i na WE9 i PES5...

 

ogólnie lepiej mi się gra w WE9...jakoś tak...czy ja wiem?...płynniej ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

ogólnie lepiej mi się gra w WE9...jakoś tak...czy ja wiem?...płynniej ?...

gra się lepiej.jak ktoś grał w pełną wersję WE9 napewno zauważy różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...