Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy byl poruszany temat rejestracji ale mam pytanie znajomy dal mi klucz bo nie ma internetu przez co nie bedzie gral w sieci i stad moje pytanie jak uzyskac kod ??? Czy trzeba sie zarejestrowac czy jak bo nie moge znalezc na ten temat informacji a strona konami cos mi sie nie laduje wiec prosze kogos o opisanie sposobu uzyskania kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy byl poruszany temat rejestracji ale mam pytanie znajomy dal mi klucz bo nie ma internetu przez co nie bedzie gral w sieci i stad moje pytanie jak uzyskac kod ??? Czy trzeba sie zarejestrowac czy jak bo nie moge znalezc na ten temat informacji a strona konami cos mi sie nie laduje wiec prosze kogos o opisanie sposobu uzyskania kodu.

Było na bank przynajmniej 3razy w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie głupie pytanie, ale chciałbym mieć pewność,

Czym się różnią PES 5 i WE 9?

Jeśli różnią się jakimiś detalami to w takim razie- która lepsza? :mur:

Poza tym chciałbym wiedzieć jeszcze jak ustawic support stance i attendance żeby goście nie mieli dopingu a gospodarze tak.

I jeszcze jedno- czy istnieje patch dodający całą orange ekstraklasę (wszystkie kluby)?

Z GÓRY DZIĘKI ZA WSZYSTKIE POSTY :)

Edytowane przez Ekrek4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

prosze kogos o opisanie sposobu uzyskania kodu.

Wkladasz oryginalna plytke do napedu, czekasz na Autorun i tam jest taka zakladka On-Line, wchodzac w ktora rejestrujesz sie na stronie Konami, po czym mozesz od razu grac, podawszy serial number i haslo.

Cala filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr :/

Wlasnie koncze drugi sezon w WE9 w master lige. Kur... mac, jakzesz moze wkurzac ta gra! Jest irytujaca momentami, czasami az ma sie ochote cisnac padem o podloge.

Co mnie wkurza najbardziej?

Automatyczne "zamienianie" zwyklych podan na podania na wyjscie. Nic tak nie rozwala akcji jak wypuszczenie pilki wprost w bramkarza.

Czasami mam wrazenie, ze komputer oszukuje. Dotyczy to szczegolnie doskonalych, blyskotliwych wrecz podan - ktorych nie sposob zlapac na spalonego. Poporostu perfekcja - az za bardzo. Inna sytuacja - ja w ofensywie. Naprawde trzeba miec szczescie, zeby strzal zza pola karnego w normalnej akcji pozycyjnej dolecal do lini bramkowej maksymalnie na poziomie poprzeczki. Owszem, da rade "dokopac" do bramki, ale na wysokosci "lamperii". Reszte blokuja obroncy.

Zachowanie sie moich zawodnikow. Dlaczego oni sa idiotami? Potrafia odwrocic sie od pilki lecacej w ich kierunku (nie mam okazji akurat tym zawodnikiem sterowac, bo "podswietlony" jest inny) i przejmuje ja przeciwnik. Normalnie banda idiotow... Inna sytuacja. Leci kontra przeciwnika skrzydlem. Gram 3 obroncami, wiec boczny pomocnik "goni" za zawodnikiem przeciwnika. Co robia moi srodkowi obroncy? Potrafia zrobic doskonala "uliczka" innemu zawodnikowi przeciwnika. :/

Dalej - przelaczanie zawodnikow. Dlaczego 3 razy trzeba kliknac, zeby wrocic do tego samego? Dlaczego nie moge przelaczyc na tego, ktory w danej sytuacji jest ustawiony najlepiej (przyklad kontry i niemoznosc odpowiednio wczesnego przelaczenia na obronce...).

 

Grrr, irytacja i juz.

Wracam grac :-) I to kocham w tej grze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal uwazam ze game play skopany. Brak tu takiej finezji jak jest w PES4.Nie lubie tych glupich podan

i w sytuacjach 2 na 1 podaje prawym analogiem(w PES4 nie bylo z tym problemu).

Skopane takze strzaly ale juz zamykam temat bo tu zaraz bedzie krzyk.(poczytajcie najwieksze fora o pes5 ang a sie przekonacie)

Generalnie lubie ta gre chodz mam nadzieje ze pes6 poprawi pare bledow w graf.(przechodzenie zawodnikow przez siebie,przechodzenie bramkarza przez slupki itd...itd)

Niech zostawia juz silnik graf a popracuja nad rozgrywka.Nadal z chopakami gramy w WE8I(pes4)

bo niestety wiekszosci nowa edycja nie pasuje.Takie sa fakty i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Niech zostawia juz silnik graf a popracuja nad rozgrywka.Nadal z chopakami gramy w WE8I(pes4)

bo niestety wiekszosci nowa edycja nie pasuje.Takie sa fakty i juz.

Najwieksza wada PES4 jest tryb on-line. A raczej jego dzialanie. Dlatego musialem sie frustrowac grajac w nowego PESa. I teraz "czworka" wydaje mi sie (gdy gram ze znajomymi na plejaku) jakas taka... uproszczona :) Przy przejsciu z 3 na 4 bylo to samo: jakies to udziwnione. Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal uwazam ze game play skopany. Brak tu takiej finezji jak jest w PES4.Nie lubie tych glupich podan

i w sytuacjach 2 na 1 podaje prawym analogiem(w PES4 nie bylo z tym problemu).

Skopane takze strzaly ale juz zamykam temat bo tu zaraz bedzie krzyk.(poczytajcie najwieksze fora o pes5 ang a sie przekonacie)

Generalnie lubie ta gre chodz mam nadzieje ze pes6 poprawi pare bledow w graf.(przechodzenie zawodnikow przez siebie,przechodzenie bramkarza przez slupki itd...itd)

Niech zostawia juz silnik graf a popracuja nad rozgrywka.Nadal z chopakami gramy w WE8I(pes4)

bo niestety wiekszosci nowa edycja nie pasuje.Takie sa fakty i juz.

Wszystko kwestia podejścia i wgrania się i o tym też piszą na forach ;) Tak jak na początku ludzie narzekali na częste faule, ja już prawie wogóle nie fauluje... Kwestia czasu, tak samo ze strzałami...

 

Ale z jednym co napisałeś się nie zgodzę, o co chodzi z tymi błędami graficznymi? U mnie jeszcze nigdy zawodnicy nie przenikneli przez siebie i bramkarz nie wlazł w słupek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ale z jednym co napisałeś się nie zgodzę, o co chodzi z tymi błędami graficznymi? U mnie jeszcze nigdy zawodnicy nie przenikneli przez siebie i bramkarz nie wlazł w słupek...

W PES5 w czasie gry online czasami zdarza sie, ze pilkarze z tej samej druzyny przebiegna jeden przez drugiego, ale zaobserwowalem to moze 2-3 razy. W SinglePlayer (nawet w meczach przeciwko zywemu przeciwnikowi na jednym kompie) nie widzialem takich burakow - choc przyznaje, ze 95% mojego grania w PES5 to on-line ze znajomymi. Ale pamietam pierwsze wrazenie: kolizje miedzy zawodnikami sa super! I wrazenie to pozostaje. I bramkarza przechodzacego przez slupek tez nie widzialem. Ale jak pisalem: gram przede wszystkim online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PES5 w czasie gry online czasami zdarza sie, ze pilkarze z tej samej druzyny przebiegna jeden przez drugiego, ale zaobserwowalem to moze 2-3 razy. W SinglePlayer (nawet w meczach przeciwko zywemu przeciwnikowi na jednym kompie) nie widzialem takich burakow - choc przyznaje, ze 95% mojego grania w PES5 to on-line ze znajomymi. Ale pamietam pierwsze wrazenie: kolizje miedzy zawodnikami sa super! I wrazenie to pozostaje. I bramkarza przechodzacego przez slupek tez nie widzialem. Ale jak pisalem: gram przede wszystkim online.

Ehehem, podpowiedzieć Ci proste rozwiązanie? ;) Masz za słabe łącze albo osoba z którą grasz :) Bo to najzwyklejszy w świecie przejaw lagów i występuje w 99% gier online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z jednym co napisałeś się nie zgodzę, o co chodzi z tymi błędami graficznymi? U mnie jeszcze nigdy zawodnicy nie przenikneli przez siebie i bramkarz nie wlazł w słupek...

Przenikana zawodnikow przez siebie to nie widzialem, ale bramkarza wpadajacego na slupek to nie raz.

Albo ostatnio strzal w poprzeczke i ... pilka odbija sie do boku. Spoko, tylko strzal byl na wprost bramki :)

 

A, i to nie sa problemy z grafika, tylko z fizyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ehehem, podpowiedzieć Ci proste rozwiązanie? ;) Masz za słabe łącze albo osoba z którą grasz :) Bo to najzwyklejszy w świecie przejaw lagów i występuje w 99% gier online :)

Lagi to mi sie objawiaja rwaniem animacji raczej... Na szczesci zdarza sie to na tyle rzadko, ze jest to absolutnie pomijalna sprawa. Na kilkaset juz meczy moze mialem takie cos kilka razy... W tle dziala Skype na dodatek ;)

Lacze mam 2Mbit, znajomi w Polsce roznie, ale raczej problemow nie uswiadczamy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie odpowiedział na moje pytanie :cry: Pytałem o różnice pomiędzy PES 5 a WE9?

PS. sprawdzał ktoś patch dodający Korone Kilece i rzekomo jej stadion? :) Stadion odblokowuje z pes shop to po co piszą, że stadion Korony dodaje? Nie rozumiem takiego postępowania. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Dlaczego nikt nie odpowiedział na moje pytanie :cry: Pytałem o różnice pomiędzy PES 5 a WE9?

PS. sprawdzał ktoś patch dodający Korone Kilece i rzekomo jej stadion? :) Stadion odblokowuje z pes shop to po co piszą, że stadion Korony dodaje? Nie rozumiem takiego postępowania. :unsure:

Powodzenia w odblokowaniu stadiony Korony Kielce w Pes Shop na golej grze.

O roznicach miedzy PES5 a WE9 bylo w tym watku - wypowiadalo sie kilka osob.

Jesli sam ich nie widzisz, to co Ci da, ze ktos Ci o nich opowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. sprawdzał ktoś patch dodający Korone Kilece i rzekomo jej stadion? :) Stadion odblokowuje z pes shop to po co piszą, że stadion Korony dodaje? Nie rozumiem takiego postępowania. :unsure:

buahha

może po wgraniu patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z inne beczki.

Ostatnio ogladale MTV (chyba) i kolesie grali w PES5.

Narzeczona wchodzi do pokoju i mowi. Znow jakas liga mistrzow ?

Dopiero pozniej sie zorientowalem, ze z daleka faktycznie graficzka ostatnio w grach robi niezle wrazenie i tylko nasze przyzwyczajenie powoduje, ze narzekamy czasem na wizualna strone gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z inne beczki.

Ostatnio ogladale MTV (chyba) i kolesie grali w PES5.

Narzeczona wchodzi do pokoju i mowi. Znow jakas liga mistrzow ?

Dopiero pozniej sie zorientowalem, ze z daleka faktycznie graficzka ostatnio w grach robi niezle wrazenie i tylko nasze przyzwyczajenie powoduje, ze narzekamy czasem na wizualna strone gier.

To fakt, ulegamy presji napędzanej przez producentów kart graficznych... Tak naprawdę już nie wielki krok dzieli nas od fotorealistycznej grafiki... Nie jestem pewny czy chciałbym żeby tak było... Właśnie to jest przyjemnością że gra różni się od realnego świata, moim zdaniem złe by było gdyby granica się zatarła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie wiem jak to jest z tymi tytulami,ale wiem napewno,ze 90% ludzi zna tytul PES a 10 zna ta gre pod WE,to wiem na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi tytulami,ale wiem napewno,ze 90% ludzi zna tytul PES a 10 zna ta gre pod WE,to wiem na pewno

Mowisz o Europie.

W Azji watpie czy wogole ktos zna tytul PES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Narzeczona wchodzi do pokoju i mowi. Znow jakas liga mistrzow ?

Ojciec znajomego juz pare lat temu myslal przez kilka minut, ze oglada mecz w TV (byl bardzo zdziwiony, ze w srodku tygodnia o 19 gra Brazylia z Holandia) i dopiero jak jak dostrzegl pady w naszych lapach i ze cos przy nich majstrujemy i za mocno sie podniecamy wypalil: "to wy tym sterujecie? a ja juz mialem isc matce przelaczyc film". A to bylo PES3 na PS2... Stare dzieje - az sie lezka w oku kreci... Ale mogl sie pomylic, bo TV to bylo jakies 14" a on okulary nosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch z polska liga nie istnieje.

Istnieje za to Option File do wersji PS2, ktory sie wgrywa na memorke. Był ostatnio konkurs w PSX-Extreme i jeden koles, ten ktory to wygrał, zrobił polską ligę podobno bardzo dobrze i jest normalnie polska liga. Oczywiscie zamiast innych druzyn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze stronke www, na ktorej jest podana lista wsyzstkich trickow itd i instrukcja jak je wykonac :> ?

 

z tego co pamietam to tricki sa na pierwszej stronie tego topica

 

ponowie pytanie z gory strony, czy ktos z wymiataczy pesowych gral w WE9? bo musialem reinstal windy zrobic i nie wiem co instalowac.chodzi mi czy sa jakies roznice w porownaniu do pesa5.Chwilke gralem w we9 i jakos nie zauwazylem tej wiekszej plynnosci jak ktos pisal.przynajmniej na pierszy rzut oka widac jej nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to tricki sa na pierwszej stronie tego topica

 

ponowie pytanie z gory strony, czy ktos z wymiataczy pesowych gral w WE9? bo musialem reinstal windy zrobic i nie wiem co instalowac.chodzi mi czy sa jakies roznice w porownaniu do pesa5.Chwilke gralem w we9 i jakos nie zauwazylem tej wiekszej plynnosci jak ktos pisal.przynajmniej na pierszy rzut oka widac jej nie bylo.

Nie ma żadnych, niektórzy na siłę szukają i twierdzą że są :o W poprzednich edycjach były rożnice między WE X internatinal a PES X, w tym przypadku nie ma, może z powodu trybu online.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...