Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co grali powiedzcie czy sędzia nagminnie gwizda faule ? bo bardzo dużo ludzi co grało to się na to skarży, jako jedyny mankament gry, ale zarazem bardzo irytujący i denerwujący :/ Chodzi szczególnie o starcia bar w bar, już nawet w pes4/we8i tak się często zdaża, że gwizda faule :( albo wystarczy że wbiegnie się na gracza :(( Denerwuje to strasznie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co grali powiedzcie czy sędzia nagminnie gwizda faule ? bo bardzo dużo ludzi co grało to się na to skarży, jako jedyny mankament gry, ale zarazem bardzo irytujący i denerwujący :/ Chodzi szczególnie o starcia bar w bar, już nawet w pes4/we8i tak się często zdaża, że gwizda faule :( albo wystarczy że wbiegnie się na gracza :(( Denerwuje to strasznie  :-|

1628630[/snapback]

A czytałeś Ty no link który sam podałeś? Głównie dlatego Wolf zrezygnował z PESa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież czytałem :P ale chciałem się Was zapytać jak to jest. Poczytajcie jeszcze to:

 

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=125991

 

Ja czym dłużej gram w pes4/we8i to tez mnie już ch... strzela z tymi błędami różnej maści, bo są bardzo irytujące, że aż się pada chce rozwalić :/ :P miałem nadzieje, że to poprawią, ale widzę że jeszcze gorzej :( już sam nie wiem co myśleć, aż się boję :blink:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do tych fauli. Gralem troche z kumplem i da sie to w miare opanowac. Na poczatku tez mnie to denerwowalo ale to byla kwestia rozegrania z 10 meczy i juz gralo sie calkiem inaczej. Wiecj pilek zabranych w ogole bez uzycia zadnego klawisza tylko samymi strzalkami. Poprostu gra jest jeszcze bardziej trudniejsza. Jak dla mnie jest to duzy plus. A pozatym to tutaj calkiem inaczej sie gra obrona bo kompa sam lepiej steruje zawodnikami w obronie niz to mialo miejsce w pes4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do tych fauli. Gralem troche z kumplem i da sie to w miare opanowac. Na poczatku tez mnie to denerwowalo ale to byla kwestia rozegrania z 10 meczy i juz gralo sie calkiem inaczej. Wiecj pilek zabranych w ogole bez uzycia zadnego klawisza tylko samymi strzalkami. Poprostu gra jest jeszcze bardziej trudniejsza. Jak dla mnie jest to duzy plus. A pozatym to tutaj calkiem inaczej sie gra obrona bo kompa sam lepiej steruje zawodnikami w obronie niz to mialo miejsce w pes4

1629551[/snapback]

Ludzie, nie bojcie bąka. To jest WE9, WE! czyli Winning Eleven. Z 4 letniego doświadczenia wiem, ze wersja na europę była zawsze poprawiana z tych błedów, na ktore gracze najbardziej nazekali w WE9, i wlasnie tez dlatego, Japoncie dostaja na koncu wersje International czy ostatnio Liveware Evo. Najpierw dostają produkt-test, potem ten produkt-test leci do Europy, a do JAP wraca najbardziej dopracowana wersja. Wiec nie bojta zaby. Te faule poprawią. Nie ma ich wcale aż tak duzo, ale jak sie gra agresywnie to moze frekwencja sie zwiekszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie bojcie bąka. To jest WE9, WE! czyli Winning Eleven. Z 4 letniego doświadczenia wiem, ze wersja na europę była zawsze poprawiana z tych błedów, na ktore gracze najbardziej nazekali w WE9, i wlasnie tez dlatego, Japoncie dostaja na koncu wersje International czy ostatnio Liveware Evo. Najpierw dostają produkt-test, potem ten produkt-test leci do Europy, a do JAP wraca najbardziej dopracowana wersja. Wiec nie bojta zaby. Te faule poprawią. Nie ma ich wcale aż tak duzo, ale jak sie gra agresywnie to moze frekwencja sie zwiekszyc.

1629769[/snapback]

Coś pokręciłeś... Bo wersja international nie jest dla japońców... A na USA (i w teori europę). Reszta się zgadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... przypomniały mi się takie sytuacje podczas grania kiedyś kiedyś jeszcze na psx w ISSa. Był czas kiedy zarówno z kumplem jak i z konsolą przegrywałem i wtedy pady były niszczone, giera wywalona i obiecywałem sobie że nigdy już jej się nie dotkne. Po tygodniu się załamywałem i grałem nadal i gram tak do teraz a teraz czytam to co ten wilczek pisze i może podobną on ma sytuacje? WE9 jest trudne. Nie ma tam już przejecia piłki i tarcia na bramke, akcje muszą być przemyślane, trzeba długo rozpracowywać obronę przeciwnika. Puki co to mi jeszcze nie tak super wychodzi i tez czesto jestem na skraju załamania. Dla wolfa może nie chodzi o te wszystkie mniejsze lub wieksze bledy we9 ( bo każda czesc miala jakies a ta czesc i tak jest najlepsza) a o to ze poczatki sa trudne i mysle ze za tydzien lub dwa zateskni za nasza kochana pileczka i sie nawroci. Pozdro a i moze ktos zna jakos dobra stronke z jakimis trickami nowymi tak jak te z r1+r2 (mozna fajnie przepchnac oponenta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że to nie jest kwestia trudności gry, tylko bug wynikający z automatycznego sidesteppingu itd o którym wspomina dużo ludzi. ( Ja nie grałem więc moge być w błedzie :=) opieram się tylko na opiniach graczy, a skoro powtarzają się wielokrotnie te słowa to chyba prawda ).

 

A to wypowiedź z oficjalnego forum.... fify06 :]

 

"Ill probably get both in the end, but ill wait for my mate to get pes5 first due to comments by fans of the game on evo-web ect... I suggest you read those forums and topics (WE9) as PES5 should be very similar and some of the things dont bode well, such as the automatic side step which happens everytime ect..."

 

Też się wypowiadają tam fani PES i wydaje mi się, że sa bardziej wyrozumiali od tych,którzy z miejsca krytykują wszystko. Po prostu mają zamiar kupić oby dwie piłki w tym roku :=) ( dla nich też fify wcześniej nie istniały :> ). No i jest nadzieja, że w PES poprawią te błędy z WE i już mi trochę lepiej :)

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pokręciłeś... Bo wersja international nie jest dla japońców... A na USA (i w teori europę). Reszta się zgadza :)

1629837[/snapback]

Fakt Fakt, ale po części. Przedtem sie gry nazywały Final Evolution (Winning Eleven 5 i 6), ale w przypadku Winning Eleven 7, wersja na Jap tez sie nazywała International, i dopiero w WE8 nazwali Liveware Evolution.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się nie mogę doczekać a tak bym sobie pograł :(((

Premiera podobno 28 October :(((( tyle czekania jeszcze wrrrrrrrrrrrrr....

O ile pamiętam do demo też jakoś dopiero było tuż przed premierą... z pes3 było inaczej bo jakoś wyciekło :=)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zobaczcie:

 

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=126098

 

żeby tylko się to sprawdziło!!! :]]]]]]]]]]]]

 

Wtedy pojawi się w sieci... :))) a już tego nie muszę tłumaczyć :P oczywiście jak się u nas pojawi to biegiem do sklepu :P

 

Edit: hehe z tego wrażenia nie dojrzałem co pisze na fotce :( Playstation2 LOL. :]]]]]] wrrr :(( no ale dowiemy się może czy poprawili te bugi z we ....

 

Wolf powiedział, że nadal bedzie robił patche :=) i zamierza tez grać hehe bo w to nie da się nie grać :] tylko czeka na PES5. Mogłoby to demo już być wrrrrrrrrrrrr.....

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że post pod postem, ale zdecydowałem dać nowy post ( temat zaginął :P no i nowe wieści są ).

 

Pojawiła się recka PES5 w wersji na PS2 ( będzie taka sama jak na PC więc nie ma się czego obawiać ). Dostała 10 na 10! Ja już nie będę spał po nocach do dnia premiery chyba :P. Miłego oglądani i czytania:

 

http://img153.imageshack.us/my.php?image=review19hy.jpg

http://img153.imageshack.us/my.php?image=review20lq.jpg

http://img153.imageshack.us/my.php?image=review34ue.jpg

http://img153.imageshack.us/my.php?image=review43bq.jpg

http://img297.imageshack.us/my.php?image=review55bw.jpg

http://img297.imageshack.us/my.php?image=review64js.jpg

 

a tu wywiad z John'em Terry:

 

http://img297.imageshack.us/my.php?image=terrytalk8gc.jpg

 

P.S. aha linki zaczerpnąłem z soccregaming

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba niedawno miałes w sigu, że sprzedasz ps2 slim :=)

 

Co do wątpliwości to absolutnie ich nie miałem, tylko czekałem na potwierdzenie tego :>

Jednak piszą tam o tych faulach..., że ciężko, ale już inaczej o tym myślę... ( tak jak w recenzji :=) ).

 

Szkoda, że trzeba tyle czekać jeszcze :P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na turniej ja sie wybieram z moja ekipa heh troszku kilosow przed nami bo wszyscy jestesmy z okolic bialegostoku ale mam nadzieje ze warto bedzie :) tylko mam maly problemik juz troszku czasu pogrywam ciagle z we9 i nie wiem jak mi pojdzie w pes4 ale przed wyjazdem sobie pogram... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE patrze na soccergaming a tam 278 Viewing topic o PES, patrze a tam DEMO na PC wow.!!!

 

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=126083

 

wchodzcie!, ale jestem zajarany, jeszcze nie doczytałem!!!! ale to co piszą:

is reeeeeeeaaaaaaaaaallllllllllll, i have download it, and is PES5!!!!!!

a to następny komentarz:

It's perfect!!!

Don't have a lot of foults(when you press X)..

It's better than PES4/WE8I!!

i nastepny:

the demo IS real! I have played over 10 games now

Dają nawet skriny z gry!!!

 

OMG !! PISZĄ ŻE NAPRAWDĘ JEST DEMOOOOOOOOOO!!! ALE JESTEM ZAJARANY!!!!!!

 

Trzeba czekać na dobry link!! OMG.!!! Podam jak tylko je ktoś ponownie wrzuci!!!

 

P.S. nie zasne dzisiaj :)))

Linki do dema:

 

- Megaupload

 

- Torrent

 

- File Front

 

// zostawiłem tylko działające linki...

 

Niektóre linki mogą nie działać! nie burzyć się :=) z Megaupload i FileFront na bank działa!

 

P.S. ten post pisałem spontanicznie :=) więc wybaczcie mi moje ekscytacje na temat tego dema :> ale większość z nas na to czekała i musiałem to z siebie wydusić :) Jak tylko zagram zdam relacje.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...